Min.obdr.

ČK

PKh

Prom.

Utrápený zápas na začátku sezóny. Prostě jsme si nepřihráli, světlými okamžiky byly asi 2 pseudo šance Zdeňka. Jinak máme nového brankáře Roberta, za góly nemohl, prostě nemohoucí obrana a systém na hřišti. Snad se poučíme, takto by to dál nešlo.

Prom.

Fakt perfektní první poločas, druhý bohužel bez naší účasti, možná vyčerpání, protože jsme hráli akorát. Jinak Zdeněk měl 2 vyložené šance a Aleš nastřelil břevno. Kdybychom dali v prvním poločase gól, možná to mohlo býz zajímavější. Příště nás snad bude víc a konečně zabereme. Jen se nesmíme rozčilovat :-))

Prom.

Bohužel dnes chyběl brankář, protože vezl kluka do nemocnice, takže jsme byli dost nahraní. Do branky si to vylosoval Zdeněk a celkem jsme uchodili první poločas k nám milosrdným skóre 0:3. Druhý poločas jsme začali trochu hrát a snížili jsme, ale to bylo vše. Prostě to bez brankáře a bez střídání nejde. Příště bude další hráč, tak uvidíme.

Prom.

Jak si myslíte, že to dopadlo od 17:00, kdy se ze zápasů stávají zápasy sezóny? Hlavně, že to víme dopředu a je možné si čas zorganizovat. Soupeřů bylo 10. Pro mě to byl poslední hřebíček a musím si to trochu srovnat a nějak se k tomu vnitřně zachovat. Dík všem, kdy přišli.

Prom.

Tak je fakt, že jsme se zlepšili. Soupeř nic moc a naše přihrávky také troch vázly. Proto také nerozhodný výsledek. Můžeme ale být spokojeni, že jsme se posunuli trochu dál a že máme další 2 nové hráče. Tentokrát nás podržel brankář, protože fakt zachytal dobře. Sehrání skoro nového mužstva trvá minimálně jednu sezónu, takže uvidíme, jak nám to půjde dál.

Prom.

Tak tentokrát nám to konečně vyšlo. Sice nebyl David ani Tomáš, což je divné, ale nedalo se nic dělat. Objevil se další nováček, takže jsme měli dva na střídání a vypadalo to dobře. Soupeř opět nic moc, takže jsme mohli hrát a tentokrát to už vypadalo líp. Vedli jsme 1:0 po opět neočekávané střele Luboše a zdálo se, že se bude dařit. Pak přišla naše penalta, se ktrou si tentokrát Aleš neporadil. Škoda, protože jsme se mohli uklidnit. Nedáš-dostaneš, to je jasná věc. Bylo hotovo 1:1. My jsme se ale nevzdali a dál bojovali a Aleš nás opět vrátil na výsluní. Jenže zase to nedopadlo a vylo srovnáno na 2:2. Jenže tentokrát jsme fakt zamakali a nakonec jsme strhli vedení na naší stranu a zaslouženě.

Prom.

Fakt super. Nebudu se moc rozepisovat, protože mě to jaksi nebaví, už někdy ztrácím slova a zdá se mi, že můj názor se utápí a tím pádem jde hra dolu. Za našich zlatých let jsme tvrdě šli za obranou, ale teď se mi zdá, že spíše teoretizujeme o tom, jak se má hrát, ale v podstatě neví nikdo, jak má hrát on sám. Tentokrát jsme stačili vyrovnat, ale bohužel po neorganizované hře jsme prohráli. Někdy se mi zdá, že po hřišti lítáme tak, abychom si zaběhali, nikoli zahráli. Snad se to zlepší, je fakt, že je strašně moc hráčů a to se nedá jen tak sehrát, bude to chvilku trvat. Nezdá se mi, že bychom měli špatné hráče, každý by se měl naučit zpracovat míč, pak bychom se měli dohodnout, co kdo bude hrát a co je jeho činností a to samozřejmě dodržovat, moc teoreticky "nekecat" a nechtít po nás něco, co hrajou v první lize, a pak to snad půjde.

Prom.

Tak o takovém zápasu se jen těžko mluví. Bohužel jsme se nesešli a hráli o jednoho míň. Je nás 11 a přišlo nás 5. Není to trochu divné? Nesmím nikomu sahat do svědomí, ale někteří nepřišli, když jsme hráli od 17:00, a pak na škváře. Není to opět trochu divné?
Abych se přiznal, tak mi je trochu smutno. Po těch letech a není jich málo, co tento fotbal hraju, už to na mě trochu víc působí a zdá se mi, že současní hráči nemají ani špetku solidarity s mužstvem a nějak jim ani nevadí, že ostatní potopí. S tím se těžko hraje. Fakt musím přiznat, že přemýšlím o tom, zda si od fotbalu trochu neodpočinout, ale to bych nesměl být já, prostě příště zase přijdu a pojede to dál. Je jasné, že letos sestupujeme, takže se musíme připravit na podzimní část, ale i tak z toho nemám dobrý pocit. Pokud nebude parta lidí, kteří budou chodit a trošku za mužstvo dýchat, tak to bude stále jen o nervech. Pokud někdo dočtete tyto plky až do konce a jste z mužstva Beer Boys, tak se zemyslete nad sebou a zkuste si říct, jestli má nebo nemá cenu hrát. A až si budete úplně jistí, že to chcete, tak začněte mužstvu pomáhat, nikoli ho topit.

Prom.

Tentokrát to byl vlažný fotbal, kde se zajímavé okamžiky z naší strany moc neviděli. I když musím přiznat, že opět Zdeněk měl 3 šance, bohužel mu chybí ještě trochu štěstí a odvahy. Trochu jsme srovnali poměr na hřišti tak na 10 minut druhé půle, kdy jsme si řekli, jak budeme hrát, jenže to pak opadlo a každý si opět hrál, co chtěl. Je fakt, že to trochu v poslední době vázne u Tomáše, což byl vždy tak trochu tahoun a to musí být na hře vidět. Spousta nových hráčů má problémy se zpracováním míče, ale holt tomu musíme přizpůsobit taktiku a způsob hry. Další zápas hrajeme proti poslednímu (i když to jsme stejně my), tak se uvidí, jestli dokážeme zapnout alespoň na chvíli.