Sezóny ACE Praha - podzim 2004

Logo mužstva

Hanspaulská liga Hanspaulská liga Hanspaulská liga Hanspaulská liga

Hráči v sezóně P/2004
Konečné tabulky P/2004
Zpět na sezóny ACE Praha

5.9.2004

PALOUČEK

4:1 (2:1)

Hagi

2

2:0,2:1,4:1

Góly

CrhaA,ŠmejkalR,KrkavecT,KrkavecT

Přihr.

ČástkaJ,ŠmejkalR

Min.dané


ŽK


PKd


Prom.


Min.obdr.


ČK


PKh


Prom.


Na začátek sezóny dobře odehrané utkání, hodně bojovnosti a nový hráč. Vlastně staronový, hrál původne také v Beer Boys, takže náhrada za Radka. Vyhráli jsme a to je dobré. Pokud budeme takto bojovat dál, tak se nemusíme o sezónu bát, ale to jsou jen řeči, ovlivněné prvním vítězstvím. Soupeř nic moc, takže se dal přehrát.

12.9.2004

ATLANTA ŽIŽKOV

2:3 (1:1)

Karl

0

1:1,1:1,2:1,2:3

Góly

CrhaA,FilařJ

Přihr.

BezděkaR,BezděkaR

Min.dané


ŽK


PKd


Prom.


Min.obdr.


ČK


PKh


Prom.


Bohužel smůlné utkání, 2x jsme vedli, abychom nakonec po taktické hrubé chybě celého mužstva minutu před koncem dostali gól na 2:3. Hráli jsme dobře a to je na tom to pozitivní. Bohužel nás trochu podrazil rozhodčí, který nechal výhodu protihráče zakončit, a pak písknul přímý kop hned za vápnem a dostali jsme gól přímo do šibenice. Bihužel mu to už víckrát tak nesedne, ale zrovna se mu to povedlo na nás. To soupeře postavilo na nohy a nakonec jsme mu k vítezství pomohli my.

Opravdu škoda takového zápasu, zasloužili jsme si možná i vyhrát, remizovat, ale ne prohrát. Obě mužstva byla vyrovnaná, bohužel se štěstí přiklonilo těm, co víc zaplatili.

19.9.2004

BÍLEJ BALET

1:0 (0:0)

Karl

2


Góly

CrhaA

Přihr.

HolýJ

Min.dané


ŽK


PKd


Prom.


Min.obdr.


ČK


PKh


Prom.


Slušně odehraný zápas. Obě mužstva byla vyrovnaná a i šance byly. Měli jsme opravdu tak 3 tutovky, ale bohužel tam nic nespadlo. Čím víc se to blížilo ke konci, tak bylo jasné, že půjde o jeden gól a kdo ho dá, tak vyhraje. Tentokrát se nám vrátil minulý smůlný zápas a byli jsme to my, kdo rozhodl. JirkaH házel aut a Aleš hlavou prodloužil k našemu štěstí přímo do branky. Malinkým stínem bylo jen střídání, protože někteří odehráli ve druhé půli 25 minut a někteří nic. Snad jen pro příště, bylo vidět, že je potřeba makat a tím pádem také střídat a ne jen se snažit odehrát co nejvíce minut. Jirka v brance byl skvělý, prostě když to bylo potřeba, tak nás podržel.

26.9.2004

MESTEK 97

1:5 (1:0)

Karl

0


Góly


Přihr.


Min.dané


ŽK


PKd


Prom.


Min.obdr.


ČK


PKh


Prom.


Těžké o takovém zápase mluvit, když jsme vedli 1:0 po poločase a prohráli 1:5. Byl problém v tom, že jsme neměli obránce a pouze David na všechno nestačil. Sice jsme se snažili bránit, ale byl to trochu chaos. Měli jsme dokonce i šance dát další gól, ale nezadařilo se. Hodně jsme ztráceli míče a to se pak těžko hraje. Soupeř byl od začátku nervózní, každé naše dotknutí protihráče byl pro ně problém, ale docela se to uklidnilo. Vzruch byl až v druhé půli, kdy Aleš měl faulovat, když obcházel protihráče a nakonec se položil před vápnem. To soupeře rozlítilo a Jindra se také do toho dal. Bylo po hře. Dlouho to vypadalo na pěstní souboje, kdy se brankář soupeře do toho začal míchat a nakonec se do toho míchali všichni. Rozhodčí měl dát nějakou tu červenou, ale byl dost slabej. Když se to uklidnilo, tak jsme kopali trestný kop, ale kopal ho Roman a bohužel vedle. Škoda, že to nekopal Aleš, bylo to hned za vápnem a ví, jak se do toho opřít. Ta hádka nás rozhodila (ne trochu) a bylo jasné, že to nikam nedotáhneme. Soupeř se přestal hádat, dal nám 5 gólů a šel domu. My jsme po hřišti běhali jako bez ducha a byl konec zápasu.

3.10.2004

DRSNÝ ŠROUBY

1:0 (1:0)

Karl

2


Góly

KrkavecT

Přihr.

JíraL

Min.dané


ŽK


PKd


Prom.


Min.obdr.


ČK


PKh


Prom.


Konečně zase dobře odehraný zápas. Prostě se hrálo, vytvářely se šance, ale jen jedna tam spadla. Soupeř měl sice nějakou šanci, ale přecejenom jsme byli lepší. Nedá se říct, že to byl dobrý soupeř, skóre mohlo být lepší, ale dva body jsou dva body. Všichni byli spokojení, "a tak to má být".

10.10.2004

HLUBANY PKC

0:0 (0:0)

Cis

1


Góly


Přihr.


Min.dané


ŽK


PKd


Prom.


Min.obdr.


ČK


PKh


Prom.


0:0 ? Co je to za výsledek ? Pravděpodobně značí neschopnost obou soupeřů dát gól. To by nebylo nic neobvyklého, kdyby náš soupeř první poločas nehrál o jednoho míň a ve druhém poločase jsme měli šance. Bohužel každý staví prohru na schopnosti zpracovat míč a přihrát. To je samozřejmě pravda, kdyby to ale nebyl normální stav, protože tak dobří zase nejsme. Myslím si, že trochu pokulhává taktika, přihrávky na krátkou vzdálenost (snad bychom to zvládli) a více pohybu. Takovou akci předvedli Tomáš s Lubošem a bylo z toho břevno. Je dost s podivem, ale byla to jediná akce, kdy byl brankář soupeře překonán.

K lepšímu výsledku nepomohla ani výměny našeho brankáře, kdy Jirka řekl, že jde hrát a bohužel nikdo nechtěl chytat. Ani se nedivím, prostě nikdo se do brány necítí a dle mého názoru není možné nikoho nutit. Byl jsem zvyklý na Jirku za sebou a dobře se mi hrálo. Vím co udělá a jak zachytá. Vyhovovalo mi to. Jestli jsme ve stavu, kdy bychom si měli hledat brankáře, tak bychom se o to mohli snažit. Jirka v poli také rozhýbe mužstvo, takže kdybychom našli brankáře, tak jedině dobře. Bohužel dnes to střídání v brance nebylo nejlepší, protože Aleš řekl, že tedy do branky půjde. Je to ale hráč, který je v mužstvu pro něco jiného a myslím si, že je jeden z těch lepších, kteří mohou v krizi mužstvo táhnout. Prostě v druhé půli chyběl, hrálo se nám již proti 5 lépe a určitě by na jejich obranu platil. Holt se stalo, třeba to nakonec bylo dobré rozhodnutí, ale nevedlo to k lepšímu výsledku.

Je to škoda, že jsme nevyhráli, nemyslím si, že bychom se měli kvůli tomu zneklidňovat, prostě takové zápasy jsou, kdy si mužstvo myslí, že jim vítězství spadne do klína samo (..., protože je soupeř o jednoho míň) a pak se diví, že to tak nebylo (protože představa o jednoho míň zůstala, i když už byli v plném počtu) a hledá spoustu chyb, které se udělaly. To pak vede k tomu, že každý v mužstvu si stojí za svým názorem (a věřte, že každý má jiný názor), nechce si ho nechat vymluvit a k ničemu to nevede. Zapomeňme na tento zápas a věnujme se dalšímu kolu.

24.10.2004

HORSIS HEADS

2:2 (0:0)

Hagi

1

2:0, 2:2

Góly

BezděkaR,HavlíčekD

Přihr.

CrhaA

Min.dané


ŽK


PKd


Prom.


Min.obdr.


ČK


PKh


Prom.


Proč jsme remizovali ? To je otázka, která mě napadala každou minutu. Byl to vyhraný zápas, hráli jsme dobře a po poločase jsme dali dva góly a vypadalo to dobře. Jenže, jak je tomu u nás zvykem, tak jsme zase zklamali v koncovce, např. Jindra byl sám před brankářem a když se ke špatné koncovce přidá chyba v obraně a smůla, tak se prostě vyhrát nedá. Na 2:1 snížil soupeř hlavičkou, kdy jksme ve výskoku nestačili a druhý gól byl smůlný, prostě střela za vápnem, ale bohužel Jirka vůbec nic neviděl a všiml si míče až v brance. To byla fakt smůla. Ke konci zápasu ješta Aleš nastřelil břevno, což bylo takové vyvrcholení naší nemohoucnosti a smůli v koncovce. Tentokrát je to fakt škoda, protože vyhrát jsme měli, ale nakonec by nám to ještě stouplo do hlavy a chtěli bychom postoupit. To jen tak na okraj.

31.10.2004

KECKAFOGO

1:2 (1:2)

Karl

0

0:2, 1:2

Góly

HavlíčekD

Přihr.


Min.dané


ŽK


PKd


Prom.


Min.obdr.


ČK


PKh


Prom.


Tak jsme dnes poprvé prohráli s tím, že jsme hráli dobře a opravdu jsme makali. Bylo to vidět, protože jsme soupeře přehrávali, několikrát jsme byli sami před brankářem a dokonce několikrát nastřelili tyč. Bohužel výsledek zápasu ovlivnilo prvních 5 minut, kdy jsme dostali dva góly. Pak jsme začali makat a David snížil na 1:2. Byl to gól mezi brankářem a tyčkou těsně před půlí, ale soupeř říkal, že to šlo do boční sítě. Takže chvilku byla hádka, ale gól se nakonec uznal. To ale k fotbalu patří, soupeř měl slušné hráče, takže i v druhé půli se hrál fotbal a ne kopaná. Soupeř měl jen bod náskok a byl třetí v tabulce. Škoda, mohli jsme to ještě hodně zdramatizovat. Pokud budeme hrát i v příštích třech zápasech stejně, tak si můžeme říct, že to byla dobrá sezóna, jen jsme neproměňovali některé šance a měli i trochu smůly. Zahráli jsme si opravdu pěkně, po zápase jsme byli spokojení (což se u nás jen tak nevidí), i když v rámci střídání se ozvali bludné hlasy některých hráčů, ale nebudu to raději zveřejňovat. To patří k fotbalu.

Proč bych to neměl zveřejnit ? Jsme u zajímavého problémku, který nastal po zápase. Hraju hanspaulku 19 let, ale co jsem si vyslechl nadávek na mou osobu a to díky tomu, že prý mohu za odchod Romana z mužstva, za špatné střídání a že vlastně za všechno mohu já, jsem si za celou dobu nevyslechl. Nemyslím si, že je to názor všech, možná, že jsem napsal něco, co se někomu nelíbilo, ale doporučil bych všem, kdo pochybují, aby si pozorně přečetli článek, který jsem napsal k inkriminovanému zápasu a opravdu jsem nenapsal nic špatného. Sice jsem napsal pravdu, ale ne takovou, jako byla po zápase prezentována. Vím, že pravda vždy bolí, politici také proto lžou, ale jsem takový a psát budu dál. To, co píšu, není jen můj názor. Stačí poslouchat všechny, co si při střídání říkají a jen to trochu popsat. Jen vždy trochu popíchnu nějaký problém, který nikdo neřekne nahlas. Nikdy jsem to nenapsal nijak špatně a už vůbec ne dvojznačně, ale bohužel jsem za to dostal spoustu zajímavých nadávek. S tím se nadá nic dělat. To, že jsou v rámci zápasu emoce, je jasné, ale protože jsme normální lidi, tak by ty emoce měli dosahovat jen určité hranice. Z důvodu překročení této hranice odešel z mužstva Radek.

Poslal jsem mail Romanovi, ať mi to vysvětlí on sám (pokud bude chtít), protože jenom tak je možné problém vyřešit a ne prezentovat skrze třetí osobu.

A hurá zase k fotbalu. Nějak jsem se rozkecal, měl jsem asi slinu, ale od včerejška jsem chtěl napsat úplně něco jiného, trochu to přibarvit, ale jsem přece slušný člověk …… :-). Namažte si všichni kopačky, najděte v sobě zbylou fyzičku a hurá do dalšího zápasu. Moc se nám tento povedl, tak ať na to nezapomeneme.

A ještě názor Aleše:

Komentář k zápasu::

Asi náš nejlepší výkon v sezóně bohužel nevedl k zisku bodů. Zaspali jsme začátek a po pěti minutách to bylo 0:2 a my na ručník. Poté jsme začali hrát zoodpovědněji a bylo to znát.Hra se vyrovnala a přišli i šance...Aleše dvakrát vychytal vynikající gólman soupeře,Jindra trefil tyč.David však trefil a bylo to 1:2. Druhý poločas přinesl plno šancí na obou stranách,hrál se opravdu dobrý fotbal.Nastřelili jsme dvě tyče,ale kýženého gólového úspěchu jsme se již nedočkali.:

Názor na diskusi::

Na konci jinak z naší strany pohledného utkání se strhla vášnivá hádka.Jsem u týmu nový,takže bych to asi neměl komentovat,ale nedá mi to a byl bych rád za nějakou odezvu a Váš názor. V první řádě..NEJSME TÝM! Jsme skupina lidí,kteří si říkají ACE Praha,ale není to o týmu. Ne všichni jsme odhodláni udělat pro úspěch maximum.Jsou tu jedinci,kteří jezdí po zadku,ale jsou tu i takoví u kterých to není vidět. Za druhé..k Lubošovým komentářům a Romanovi asi tolik.Na těchto stránkách by měli být komentáře k zápasům.Samozřejmě do nich patří i kritika,to ano,ale mělo by být uváženo,jakým stylem je podána. Měla by být motivační,i když na druhou stranu urazit se a odejít na základě kritiky spoluhráče je trochu silný kafe,ať se na mě Roman nezlobí. V každým případě bychom měli důstojně dohrát sezónu a pak se můžeme bavit.Dokažme,že jsme schopni se podřídit pro úspěch týmu!!

7.11.2004

PRASE

0:3 (0:2)

Karl

0


Góly


Přihr.


Min.dané


ŽK


PKd


Prom.


Min.obdr.


ČK


PKh


Prom.


Abych se přiznal, tak to byl docela dobrý zápas. Sice jsme se nesešli a hrálo se na bahně a v kalužích, ale na druhou stranu děkuji těm, kteří nepřišli (a ani to neřekli, jinak by se možná někdo do počtu sehnal), protože jsme nestřídali a tudíž snad neonemocníme. Samozřejmě, že js e zápas nevzdali, bojovali jsme a přinutili soupeře bránit ve čtyřech. Jirka zneškodnil v brance hodně gólových šancí soupeře a to je co říct, protože v bahně to fakt není nic moc. Měli jsme i šance, Jindra zase sám před brankářem, ale tentokrát to tolik nevadí. A teď po pravdě: asi by se na to raději každý vykašlal, byli jsme promočení a špinaví jak prasata(soupeř vypadal stejně) ale "srdcaři" přišli a zápas odehráli (Jirka v brance, Honza, Radek, Jindra a Luboš). Soupeři odečetli 6 bodů za nepískání a to už je třetí mužstvo v tomto ročníku, takže kdybychom víc bodovali, tak jsme se mohli prát o lepší umístění.

14.11.2004

LOS GIGOALOS

3:0 (2:0)

Karl

2


Góly

CrhaA,HavlíčekD,CrhaA

Přihr.

HolýJ,CrhaA,JíraL

Min.dané


ŽK


PKd


Prom.


Min.obdr.


ČK


PKh


Prom.


Tak to se opravdu povedlo. Dá se říct, že to byl vrchol této sezóny a opravdu nejlépe odehraný zápas, soustředěnost na hru a ne na emoce a hned to bylo vidět. Velice dobře a tvrdě zahrála obrana, kupodivu se hrálo i přes střed a upředu to šlapalo. Byl to tak trochu Alešův zápas, kdy první gól dal přehozením patičkou obránce soupeře a pak šel sám na branku, pak přihrál Davidovi, který tvrdě vystřelil a nakonec mu Luboš podal míč skrz 3 obránce před prázdnou branku, kde nezaváhal. Soupeř byl na postupovém místě, tzn. byl druhý, ale vůbec to nevypadalo, že by byl lepší než my. Prostě byl horší a my jsme mu nedali šanci, aby něco předvedl. Sice bylo trochu bahno a nějaké kaluže, ale stálo to za to. Ti, kdo nepřišli, mohou jen litovat, protože na takový zápas jsme dlouho čekali.

28.11.2004

NEUMANN S.K.

2:0 (1:0)

Karl

2


Góly

CrhaA, HavlíčekD

Přihr.

JíraL

Min.dané


ŽK


PKd


Prom.


Min.obdr.


ČK


PKh


Prom.


Poslední zápas sezóny se nám opět povedl. Sice jsme hráli na travnatém hřišti, protože se prý nedá hrát na škváře kvůli mokru, ale i to hřiště připomínalo hluboké oraniště plné bahna. Jen na okrajích hřiště se dalo tomuto plácku říkat "snad to je hřiště". Prostě jsme si zahráli na bahňáky, zaklouzali jsme si a celkem v pohodě soupeře přehráli. Sice byl soupeř trochu nervózní, asi chtěl vyhrát, protože byl bod za námi a mohl se přes nás dostat na čtvrtou příčku, ale nebylo mu to ni platné. Pokud Keckafogo prohraje, tak budeme čtvrtí, což je slušné.

Bohužel jsme letos měli smůlu a můžeme si za všechno jen sami. Opravdu to byla povedená sezóna a mohli jsme klidně postoupit. Škoda, další sezónu se nám to určitě podaří.


Zpět na začátek


 
Hráči v sezóně P/2004

Rok

Sez

Hráč

G

P

K

A

Hral

Nehral

2004

P

CRHA Aleš

6

2

8

15

9

2

2004

P

HAVLÍČEK David

4

0

4

8

6

5

2004

P

KRKAVEC Tomáš

3

0

3

6

8

3

2004

P

BEZDĚKA Radoslav

1

2

3

5

10

1

2004

P

JÍRA Luboš

0

3

3

4.5

11

0

2004

P

HOLÝ Jiří

0

2

2

3

9

2

2004

P

FILAŘ Jindřich

1

0

1

2

8

3

2004

P

ŠMEJKAL Roman

0

1

1

1.5

5

6

2004

P

ČÁSTKA Jan

0

1

1

1.5

8

3

2004

P

TĚŽKÝ Jiří

0

0

0

0

11

0

2004

P

ŠÍMA Vladislav

0

0

0

0

8

3


Zpět na začátek


Výsledná tabulka za sezónu

Pořadí Název mužstva Odehrané zápasy Počet vítězství Počet remíz Počet proher Skóre Počet bodů
1. Atlanta Žižkov 11 10 0 1 35 : 6 20
2. Mestek 97 FC 11 8 1 2 35 : 11 17
3. Los Gigoalos 11 7 1 3 18 : 12 15
4. Keckafogo KK 11 5 3 3 28 : 18 13
5. ACE Praha 11 6 1 4 23 : 16 13
6. Neumann S.K. 11 5 1 5 28 : 21 11
7. Palouček AC 11 3 2 6 15 : 25 8
8. Bílej balet 11 3 2 6 22 : 19 8
9. Prase FC 11 5 2 4 26 : 26 6
10. Drsný šrouby 11 2 1 8 14 : 24 5
11. Horsis heads 11 3 4 4 15 : 15 4
12. Hlubany PKC 11 0 0 11 0 : 66 -6


Zpět na začátek