Sezóny ACE Praha

Logo mužstva

Hanspaulská liga Hanspaulská liga Hanspaulská liga Hanspaulská liga

Hráči v sezóně P/2005
Konečné tabulky P/2005
Zpět na sezóny ACE Praha

11.9.2005

ZODYHYD

2:3 (1:2)

Zárub

0

0:2,2:2,2:3

Góly

ČupP,ČupP

Přihr.

HavlíčekD

Min.dané


ŽK


PKd


Prom.


Min.obdr.


ČK


PKh


Prom.


Velice dobře zahrané utkání. Opravdu se nám dařilo a byla spousta šancí, dokonce 3x úplně před prázdnou brankou, ale góly z toho nebyly. Bohužel jsme prohrávali 0:2 po vlastních chybách a dokonání zápasu po vyrovnání byla opět naše chyba, a tak jsme prohráli. Tentokrát jsme si to ale nezasloužili, protože jsme měli určitě víc šancí. Zasloužená by byla remíza. V tomto utkání chytal brácha Luboše Radek a měl chytat ještě další zápas, dokud nebude Aleš, ale zranil si nárt a s chytáním je konec. Také se zranil Petr, takže docela smůlné utkání.

Přišli:Luboš,RadekJ,RadekB,PetrČ,JirkaH,JindraF,MichalM,DavidH,Dan

12.9.2005

BLAŽENKA SPIDERS

0:4 (0:1)

Hagi

0


Góly


Přihr.


Min.dané


ŽK


PKd


Prom.


Min.obdr.


ČK


PKh


Prom.


Tak to byla darda. Bohužel nás bylo málo a zápas jsme odchodili. Proč ? Dost těžká otázka, možná druhý zápas v řadě, jiní hráči, špatný terén …. Prostě jsme si udělali pondělní výlet na Hagibor a podle toho to také dopadlo. Škoda, že nebyl brankář, od toho se to odvíjelo a do obrany v podstatě také chyběli lidi. No co se dá dělat ? Zapomenout !!! Ještě, že hrajeme až za 14 dní, kdy se marodi snad dostanou do formy …..

Přišli:Luboš,Tomáš,Jirka,Jindra a Dan.

25.9.2005

FELIX CLUB

5:2 (3:1)

Jitř

2


Góly

ČupP,ČupP,ČupP,HolýJ,MarešM

Přihr.

ČupP

Min.dané


ŽK


PKd


Prom.


Min.obdr.


ČK


PKh


Prom.


Vypadalo to na jednoznačné utkání, vedli jsme 3:0, ale v poslední minutě prvního poločasu snížili na 3:1 a po poločase na 3:2. Začalo to být zajímavé, ale nakonec jsme to zvládli a vyhráli 5:2. Dobře zachytal Aleš, za góly opravdu nemohl, protože si jejich útočník pohrál s obranou a vystřelil tak z 5ti metrů, což když se umí, tak je to gól. Velmi dobře opět zahrál Petr, který si umí pokrýt míč a skutečně s ním něco udělat. Vítězství jsme potřebovali, protože by nás mělo trochu nastartovat. Umělá tráva nebyla nic moc, hodně tvrdá, vlastně jenom takový betonový kobereček …. :-)

Přišli:Luboš,Aleš,Jirka,RadekB,Petr,Dan,Tomáš,Michal - nedal o sobě vědět Jindra,David je nemocný a Pavel zraněný.

2.10.2005

HOMOGEN 1.FC

3:2 (0:1)

Praž

2


Góly

ČupP,ČupP,KrkavecT

Přihr.

CrhaA,JíraL,HolýJ

Min.dané


ŽK


PKd


Prom.


Min.obdr.


ČK


PKh


Prom.


Tak to jsme fakt vybojovali. Prohrávali jsme po první půli 0:1, ale pak jsme to trošku rozjeli a vedli 3:1. Místo toho, abychom už hráli v pohodě, tak jsme si připravili minuty hrůzy a poletování po hřišti. Aleš si velmi dobře zachytal a odvrátil skoro všechno, co se dalo. Podržel nás dost a i díky tomu a gólům Petra jsme vyhráli. Luboš si bohužel obnovil zranění paty, takže to vypadá fakt špatně. Poprvé jsme hráli za umělého osvětlení a bylo to docela zajímavé. Ještě máme takové 2 zápasy.

PřišliAleš,Jirka,RadekB,Dan,Luboš,Petr,Tomáš,Michal (Jindra a David o sobě nedali vědět, trochu mě to mrzí)

9.10.2005

JEŠTĚRKA

1:2 (0:1)

Jitř

0


Góly

Vlastní

Přihr.


Min.dané


ŽK


PKd


Prom.


Min.obdr.


ČK


PKh


Prom.


Tak jsme nedopadli dobře. Tomáš má na nártu bouli jako zeměkouli a Petr byl na nějakém zákroku, takže o dva důležité hráče míň a to zrovna hrajeme proti prvnímu. Měl na nás náskok pouze 2 bodů, ale teď již čtyř. První poločas jsme si dělali nanejvýš ostudu, v druhém poločase jsme zabrali, ale bohužel nám to nebylo nic platné. Soupeř si dal na 1:1 vlastní gól, a pak střelou z dálky, kterou Aleš neviděl, dali na 1:2 a tím bylo rozhodnuto. Měli jsme dost šancí (dokonce tyč) na remízu, ale bohužel.

Přišli : Aleš,Jirka,RadekB,Luboš,Jindra,David,Michal,Dan + 1

16.10.2005

NOTTORIC FOREST

0:2 (0:1)

Pert

0


Góly


Přihr.


Min.dané


ŽK


PKd


Prom.


Min.obdr.


ČK


PKh


Prom.


Tak to jsme dopadli. Aleš končí s fotbalem, a tak chytal Radek. Bohužel jsme na něj 2x nechali běžet útočníky 2 na 1 a tím pádem se s tím nedalo nic dělat. My jsme ovšem nehráli špatně, ale bohužel to k ničemu nevedlo. Zdá se mi, že v obraně si nerozumíme jako v minulé sezóně. Je to dáno také tím, že David zatím přišel 2x a to se samozřejmě na jeho hře musí projevit. Pak nehraje obrana stabilně a je to znát. V útoku jsme dost bezzubí, i když hrajeme dobře a šance si vypracováváme. Nu což, bohužel jsme se dostali do situace, kdy se budeme zachraňovat, takže snad se probereme. Velkou výhodui vidím v tom, že se tolik nehádáme a je vidět, že nám o fotbal jde a že chceme něco uhrát, i když se nám bohužel nedaří. Také je to dané neúčastí Pavla a Petra. Na Pavla Čupa se trochu spoléhalo a Petr vynechává.
Posledním přáním Aleše je si zahrát v poli v zápase, který hrajeme ve všední den na Pražačce. Bude to taková rozlučka, třeba ne poslední, ale hodně se to tomu blíží.

Přišli : RadekJ,RadekB,Jirka,Dan,Luboš,Tomáš,Jindra,Michal

23.10.2005

PALMEIRAS PROSEK

2:1 (1:0)

Podv

2


Góly

ČupP,JíraL

Přihr.

HavlíčekD

Min.dané


ŽK


PKd


Prom.


Min.obdr.


ČK


PKh


Prom.


Hodně jednoznačné utkání, ale s neodpovídajícím výsledkem. Naprosto nejslabší soupeř za několik sezón, měli jsme snad 30 vyložených šancí, neustále jsme hráli na jejich polovině, ale góly nepadali. Tentokrát se ale nedá říct, že jsme nakonec byli rádi, že jsme vyhráli, protože oni opravdu nic nedokázali. Škoda jen toho, že jsme si troch neopravili skóre.Byla by to pro nás pomsta, kdybychom nevyhráli.

Přišli : RadekJ,RadekB,Dan,Luboš,PetrČ,Jindra,David

30.10.2005

SK ELET

5:0 (0:0)

Praž

2


Góly

ČupPa,ČupPa,FilařJ,BezděkaR,BezděkaR

Přihr.

FilařJ,JíraL,HavlíčekD

Min.dané


ŽK

ČupPa,ČupP

PKd


Prom.


Min.obdr.


ČK


PKh


Prom.


Dnes v nejlepší sestavě a mělo to být znát. První poločas byl dost nervózní, Čupové vyfasovali žluté karty a nemohli jsme dát gól. Druhý poločas už byl mnohem jednozněčnější, první gól dal PavelČ a od toho okamžiku již bylo jasné, kdo je králem na hřišti. Je fakt, že na Pavla je super se koukat. Hodně drbe, je individualista, ale jeho schopnosti je dobré sledovat a něco se přiučit. Ani naše liga není taková, aby se na to dalo koukat. Tady stačí stát na lajně a je to jako přijít na dobrý fotbal.

Přišli : RadekJ,RadekB,David,Jindra,Petr a Pavel,Luboš,Dan, Jirka a Jirka (omluvil se jen Michal, který je nemocný a Tom byl, ale jen na lajně)

31.10.2005

UJDE TO

3:1 (0:0)

Praž

2


Góly

ČupPa,ČupPa,Jirka

Přihr.

JíraL

Min.dané


ŽK


PKd


Prom.


Min.obdr.


ČK


PKh


Prom.


Tak jsem přemýšlel, co o tomto zápase napsat a uvědomil jsem si, že jsou tu dvě důležité věci - Aleš se loučil a pavel Čup hrál. Hezky jsem to napsal, a tak vysvětlím:
Aleš bohužel z rodinných důvodů a zdravotních důvodů končí s fotbalem (i když říká, kdyby nebyly rodinné důvody, tak by hrál). Je to škoda, protože teď máme velice dobré mužstvo a dobře by do něj zapadal, ale nedá se nic dělat. Ani přemlouvat se nedá, takže se s ním musíme rozloučit.
Druhou událostí je sám Pavel Čup. Je až neuvěřitelné, co s míčem provádí a dá se říct, že rozhoduje zápasy. A pro nás to byly poslední dva důležité zápasy, kde skóre máme 8:1. Pavel hraje bez střídání, fyzička není pro něj problém a hlavně vytváří šance a chladnokrevně dává góly. Sem tam to s kličkama přežene, ale to patří ke hře takových hráčů. Proto jsou v mužstvu ostatní a ty ho velice dobře doplňují a hlavně musí vědět, co hrát. Na fotbalovou ligu se nedá koukat, ale tady z lajny je na co se koukat a o tom je fotbal. Osobnost k mužstvu, které chce něco dokázat, patří, jen je škoda, že máme nedělní termíny, kdy Pavel nemůže. A takové osobnosti mají přecejenom nějaká privilegia …. :-)
A teď k zápasu, narazili jsme na velice dobře hrajícího soupeře, dokonce se hned po poločase ujal vedení, ale pak zaúřadoval Pavel. Nejdříve z přímého kopu prorazil šibenici a pak vytvořil akci s Lubošem, který mu namazal před prázdnou branku mezi dvěma obránci a chladnokrevnost byla znát. Pak se předvedl JirkaN, který sebral míč na půli a sám běžel na brankáře a jednoznačně dal gól. Tady bylo vidět, že nám sebevědomí nechybí a hlavně si připravujeme šance. I když máme hodně šancí, tak málo proměňujeme, ale je důležité, že dáme víc gólů než soupeř. Jen by bylo dobré, abychom se scházeli a začali si víc rozumět. Někdy nám to trochu skřípe, ale je vidět chuť po hře a chuť po vítezství. Nebyl mezi námi hráč, který neumí udělat kličku a to je pak na hře znát. Radek v brance dvakrát předvedl, že sleduje hru a pomohl míč dostat pryč. A to se cení. Soupeř byl v tabulce druhý, měli jsme na něj ztrátu 4 bodů, tak uvidíme, jak se to vyvrbí. Možná máme ještě šanci, protože poslední dva zápasy hrajeme s spodní částí tabulky … :-(.

Přišli : RadekJ,RadekB,Jirka,JirkaN,David,Dan,Luboš,Jindra,Pavel,Aleš

13.11.2005

V.I.P

1:2 (1:1)

Hagi

0


Góly

HolýJ

Přihr.

HavlíčekD

Min.dané


ŽK


PKd


Prom.


Min.obdr.


ČK


PKh


Prom.


Fuj, to jsem se lekl, když jsem začal psát záznam o tomto zápasu, ve kterém mohlo jít o hodně a nakonec to dopadlo tak, jak dopadlo. Prostě jsme to prosr….. A máme alespoň klid. Skoro na začátku zápasu se zranil Dan a místo něj se svlékl RadekB, který nebyl zdravotně fit. Mezitím, co se svlékal, tak jsme dostali gól. Pak jsme vyrovnali, ale vůbec nám to nešlo. Soupeř se mockrát před branku nedostal, o tom svědčí i čisté rukavice brankáře, ale bohužel na hluboké škváře to není ono. Prostě jsme to nezvládli takticky a nedokázali jsme přizpůsobit hru stavu terénu.

Přišli : RadekJ,RadekB,Jirka,Luboš,Dan,David a Jirka.

27.11.2005

VÍŤAZNÝ FEBRUÁR

0:1 (0:0)

Pert

0


Góly


Přihr.


Min.dané


ŽK


PKd


Prom.


Min.obdr.


ČK


PKh


Prom.


A jak si myslíte, že to dopadlo ? A znovu otázka: jak si myslíte, že to dopadlo, když jsme hráli o jednoho míň ? No prostě jsme prohráli. Bohužel jsme měli celý zápas převahu, nejhorší soupeř za sezónu, ale dostali jsme smůlný gól. Prostě se to nedalo oběhat a utáhnout. Škoda, že Jindra se na nás už nepřijde podívat, škoda, že někteří se den před zápase tak "zhulákají", že pak nemohou přijít a ještě další škoda, že se někteří zraní v nevhodný okamžit. Možná díky tomu sestoupíme, ale musíme si na konečný verdikt do středy počkat. Jinak jsme se dohodli, že Tomáš zajistí na příští sezónu umělku na Zárubovce a mělo by to být OK. Jinak jsme se předběžně dohodli, že bychom mohli mít termíny ve všední den v 19:00. To by snad měl čas každý. Sportu zdar a doufám, že se na jaře zase sejdeme. Jinak se budu snažit dát dohromady hospodu, ale minule jsme tam byli 4 z dvanácti.

Přišli : Radek,Luboš,David,Tomáš,Dan


Zpět na začátek


 

Rok

Sez

Hráč

G

P

K

A

Hral

Nehral

2005

P

ČUP Petr

8

1

9

17.5

5

6

2005

P

ČUP Pavel

4

0

4

8

2

9

2005

P

JÍRA Luboš

1

3

4

6.5

11

0

2005

P

HAVLÍČEK David

0

4

4

6

7

4

2005

P

HOLÝ Jiří

1

2

3

5

9

2

2005

P

BEZDĚKA Radoslav

2

0

2

4

9

2

2005

P

FILAŘ Jindřich

1

1

2

3.5

6

5

2005

P

Vlastní

1

0

1

2

11

0

2005

P

MAREŠ Michal

1

0

1

2

5

6

2005

P

KRKAVEC Tomáš

1

0

1

2

7

4

2005

P

CRHA Aleš

0

1

1

1.5

4

7

2005

P

JÍRA Radek

0

0

0

0

11

0

2005

P

Dan

0

0

0

0

11

0


Zpět na začátek


A tady je výsledná tabulka
Tabulka P2005


Zpět na začátek