Sezóny ACE Praha

Logo mužstva

Hanspaulská liga Hanspaulská liga Hanspaulská liga Hanspaulská liga

Hráči v sezóně P/2006
Konečné tabulky P/2006
Zpět na sezóny ACE Praha

11.9.2006

ZODYHYD

1:4 (0:1)

Tempo

0


Góly

HolýJ

Přihr.


Min.dané


ŽK


PKd


Prom.


Min.obdr.


ČK


PKh


Prom.


Tak na začátek zase trochu smůly. To, že nepřišel žádný Čup, to už je skoro pravidlem, ale nepřišel bohužel ani Jindra, který je po nemoci. RadkoviB se moc nechtělo, ale že nás bylo málo, tak přišel. Bohužel na hřišti byl asi polovinu poločasu, pak si natáhl třísla a skončil. Moc nám nepomohl, protože od té doby jsme hráli o jednoho míň a to byl konec. Alespoň jsme si zahráli. V brance byl Aleš a ten opravdu vychytal všechno, co se dalo. Až na malé chybky neuvěřitelný výkon, až jsem se pozastavil nad tím, proč nám vlastně nechatá. Ale to je jiná kapitola dějin ACE. Douifám, že příště to bude lepší.

19.9.2006

D.G.TEAM

1:6 (0:2)

Děkan

0


Góly

HavlíčekD

Přihr.


Min.dané


ŽK


PKd


Prom.


Min.obdr.


ČK


PKh


Prom.


Fuj, to byl hroznej zápas, nikdo psychicky nevydržel poznámky, které říkal Pavel a jen se to rozhádalo. Místo toho, aby se hrálo, tak každý (kromě mě) hledal chyby na Pavlovi a rozčiloval se. Fakt mě to nebavilo, asi si každý myslel, že je nejlepší na světě a že zápas uhraje sám. Obrana celý zápas neexistovala a už vůbec se nedržela toho, co má. Také to tak vypadalo. Ke konci druhé půle si zranil palec na ruce Aleš v brance, takže do druhé půle nastoupil do branky Pavel, ale snažil se hrát power play a podle toho to vypadalo. Leč nikdo si tam místo něj stoupnout nešel. Bohužel to dopadlo, jak to dopadlo, každý by si měl uvědomit, co vlastně chtěl hádkou a rozčilováním dokázal a zamyslet se, jestli mužstvu neuškodil. Je tady jednoduchá věc, když se někomu Pavel nelíbí, tak ať mu to řekne a řekne mu, že by v mužstvu být neměl. Já si to nemyslím,protože takoví hráči dělají dobré mužstvo a musí se s tím ostatní naučit žít. Nechtěl bych si vzpomínak na jaře na zápasy bez Pavla, ale to už je jiná věc. Prosím, aby všichni příště přišli s chladnou hlavou a neotravovali mi fotbal tím, že se budou hádat. Dík.

25.9.2006

1.FC LACHTÁNCI

1:1 (0:1)

Hagi

1


Góly

CrhaA

Přihr.

JíraL

Min.dané


ŽK


PKd


Prom.


Min.obdr.


ČK


PKh


Prom.


Tak fakt jsem se zamýšlel, co mám o tomto zápase napsat. Zaujala mě ale jedna věc, které si možná nikdo nevšimnul. A to, že jsme se nejenom dokázali sejít, ale měli jsme alespoň jednoho na střídání. Zatím nám to vychází a to je možná jedna z věcí, kterou málokdo ocení.
Ale už k zápasu. Na hrozném škvárovém hřišti, na které nejsme zvyklí, jems opět začali vlažně a samozřejmě po první akci soupeře jsme dostali gól. Za první půli se k nám moc nedostávali a Aleš s vypetím všech vůlí odolával bolesti prstu na ruce.
Druhou půli jsme začali trošku víc běhat a také vyrovnali, ale to bylo vše. Asi prvních 10 minut. Gól dal Aleš po uvolnění Lubošem a to proto, protože ho v brance vystřídal Jindra. Konec zápasu si vychutnali naši obránci, když začali útočit a nechali Jindru v brance samotného poletovat sem tam. Takže trošku chaos, když útočníci bránili, ale to patří k neočekávaným variantám našeho mužstva.
Škoda jen, že si moc nenabíháme, možná by to vypadalo trochu lépe.

3.10.2006

REAL TIDE XXL

2:2 (0:1)

Pankr

1


Góly

KrkavecT,Dan

Přihr.


Min.dané


ŽK


PKd


Prom.


Min.obdr.


ČK


PKh


Prom.


Zajímavé utkání. Přišlo nás akorát, protože Čupové nemají rádi škváru, ale zápas to byl celkem slušný. Samozřejmě z první kloudné akce soupeře jsme dostali gól, zase po chybě obrany. Celý druhý poločas jsme tlačili, výsledek obrátili, ale z další snad jediné akce soupeře, jsme dostali gól 3 minuty před koncem z trestňáku. No co se dá dělat, sestupové příčky jsme neopustili, ale od příště hrajeme na umělce, tak by to mohlo být lepší. Prostě nedáme gól a málo si přihráváme hned, jak je to možné.

10.10.2006

ROSWELT BOYS

1:8 (0:5)

Spart

0


Góly

KrkavecT

Přihr.


Min.dané


ŽK


PKd


Prom.


Min.obdr.


ČK


PKh


Prom.


Velice podařené utkání, ve 2 minutě to už bylo 0:2. Zase jsme byli v plném počtu a jak je vidět, tak s větším počtem nemůžeme počítat, což znamená, že vlastně nemůžeme pořádně hrát. Nějak se to letos otočilo, protože na začátku sezóny to vypadalo dobře. Tentokrát jsme hráli o jednoho míň, protože já mám problém s naraženou lopatkou od vlastního hráče z minulého zápasu a proetě hrát to nešlo. V průběhu zápasu se ještě zranil Aleš a hrál se sebezapřením, takže soupeř si s námi dělal, co chtě. To by ale vypadalo i v případě, že bychom hrálo v plném, zdravém počtu, protože byli prostě o hodně lepší. Příští zápas hrajeme v pondělí od 17:00, takže se pravděpodobně nesejdeme a to už bude trochu na pováženou, co vůbec v této lioze děláme.

16.10.2006

RCS KV JUNIOŘI

3:3 (0:1)

Spart

1


Góly

ČupP,ČupP,Dan

Přihr.

KrkavecT,KrkavecT,ČupP

Min.dané


ŽK


PKd


Prom.


Min.obdr.


ČK


PKh


Prom.


Tentokrát nás bylo akorát, takže beru zpět chválu na scházení, začínáme mít problémy. Naštěstí Tomáš dotáhnul Petra Čupa, sice se zdravotními problémy, ale odehrál zápas a zařídil všechny góly. Bohužel Aleš s Davidem neřekli den předem jisté NE, takže se na ně čekalo, bohužel nedorazili. Je nutné znát vždy jednoznačně den předem, kdo ANO a kdo NE.
Jinak zápas byl úplně jiný, než minule. Hráli jsme fotbal a dokonce dávali góly. Soupeř vždy vedl a když jsme vyrovnali na 22, tak jim rozhodčí daroval dost neskutečnou penaltu. Naštěstí jsme stačili vyrovnat a dokonce jsme byli blízko vítězství, protože šance byly. Musím ale přiznat, že soupeř hrál velice dobře a šancí měl také hodně. Jo, vlastně se musím vrátit ke gólu, který jsme dostali na 1:2, kdy Petr udělal chybu a Jindra v brance odkopnul tak "šťastně", že přímo před sebe, kde byl soupeřův útočník a od něj se to odrazilo do branky.
Fakt ale musím uznat, že jsme tentokrát do toho dali všechno a pěkně si zahráli. Jen tak dál.

23.10.2006

SEBRANKA FC

3:8 (0:5)

Meteo

0


Góly

ČupP,ČupPa,JíraL

Přihr.

ČupPa,Dan

Min.dané


ŽK


PKd


Prom.


Min.obdr.


ČK


PKh


Prom.


Moc velké hřiště a naše pomalost ve všem, čemu se říká fotbal. Pavel nastoupil až na druhou půli, kdy už se na to nemohl dívat a bylo to trochu znát, ale k ničemu většímu to nevedlo. Soupeř byl o mnoho lepší, nedá se nic dělat.

7.11.2006

STEVE

1:9 (0:4)

Praž

0


Góly

KrkavecT

Přihr.


Min.dané


ŽK


PKd

KrkavecT

Prom.

1

Min.obdr.


ČK


PKh


Prom.


Gólem z penalty jsme jen potvrdili naši nemohoucnost dát jinak gól. To motání na hřišti nemělo s fotbalem nic společného, jen jsme našemu mužstvu dělali ostudu. Snad příště ...... :-)

13.11.2006

ŠACHTA UK

2:6 (0:4)

Arit

0


Góly

HavlíčekD,ČupP

Přihr.

HavlíčekD

Min.dané


ŽK


PKd


Prom.


Min.obdr.


ČK


PKh


Prom.


Fakt super. Hrajeme o udržení v sezóně a Jindra s RadkemB nedokážou dát vědět, že nejdou. Dokonce jsem jim posílal SMS přes den, ale jejich ochota se chovat jako normální člověk je nulová. Všichni na ně pak čekají a nic. Bohužel jsme hráli o jednoho míň a prohráli. Asi s námi už nepočítají, tak ať to alespoň řeknou. Máme poslední 2 zápasy a ještě trochu teorie si s námi může zahrát, ale to je vše.

25.11.2006

TERASY KFC B

0:6 (0:0)

Ang

0


Góly


Přihr.


Min.dané


ŽK


PKd


Prom.


Min.obdr.


ČK


PKh


Prom.


Tak bohužel jsme prohráli kontumačně, protože jsme byli jenom tři - Luboš,Jirka a David. Ani jsme tam nejeli, škoda, že nešlo informovat soupeře.

27.11.2006

TORPEDO OHROBEC

1:8 (0:4)

Spart

0


Góly

CrhaA

Přihr.


Min.dané


ŽK


PKd


Prom.


Min.obdr.


ČK


PKh


Prom.


Spolupráce.Spolupráce.Spolupráce.
To je to správné slovo pro náš tým. Bohužel jsme si za celý zápas nepřihráli a motali se na hřišti tak, že se ne to nedalo koukat, natož se toho zúčastnit. A k tomu vlastně bez brankáře, což je stavební kámen mužstva malé kopané. Ještě, že od jara už brankář bude. Bez něj se velmi těžko útočí i brání. Asi nemá cenu dál něco psát, protože to, co jsme předvedli, je jen odraz této sezóny. Individuálně by to nebylo špatné, ale kolektivní výkon je strašný. Na jaro se musíme pořádně připravit hlavně po psychické stránce a tak trochu v myšlení, které jsme letos ztratili. Přeji všem hezké Vánoce a lepší vstup do nového roku a v lednu bychom si udělali nějaký "dýchánek" asi u Toma v hospodě a s odstupem času se domluvili na jaro.


Zpět na začátek


 

Rok

Sez

Hráč

G

P

K

A

Hral

Nehral

2006

P

ČUP Petr

4

1

5

9.5

4

7

2006

P

KRKAVEC Tomáš

3

2

5

9

10

1

2006

P

Dan

2

1

3

5.5

7

4

2006

P

HAVLÍČEK David

2

1

3

5.5

10

1

2006

P

ČUP Pavel

1

1

2

3.5

2

9

2006

P

JÍRA Luboš

1

1

2

3.5

11

0

2006

P

HOLÝ Jiří

1

0

1

2

8

3

2006

P

CRHA Aleš

1

0

1

2

8

3

2006

P

Vlastní

0

0

0

0

11

0

2006

P

FILAŘ Jindřich

0

0

0

0

7

4

2006

P

BEZDĚKA Radoslav

0

0

0

0

3

8


Zpět na začátek


Všechny tabulky se objeví až po skončení sezóny ...


Zpět na začátek