Sezóny ACE Praha

Logo mužstva

Hanspaulská liga Hanspaulská liga Hanspaulská liga Hanspaulská liga

Hráči v sezóně P/2007
Konečné tabulky P/2007
Zpět na sezóny ACE Praha

7.9.2007

SEZNAM CZ

1:3 (1:1)

Spart

0


Góly

MikhajlS

Přihr.


Min.dané


ŽK


PKd


Prom.


Min.obdr.


ČK


PKh


Prom.


Asi bych to měl napsat v bodech, na víc se necítím:
- konečně hraje Jirka Holý (obránce jsme moc potřebovali)
- máme nového hráče jménem Michajl (dal gól a nehraje špatně)
- naprosto si nerozumíme
- nikdo neposlouchá taktiku
- Aleš byl celý zápas nervózní (nedal penaltu a zavinil třetí gól)
- když je někdo nervózní, tak se s ním za zády moc dobře nehraje
- Tomáš nemá čáíšníka, takže maká sám (potřeboval by někoho, aby nám pomohl)
a to je vše. Proto jsme prohráli.

A ještě hodnocení Aleše:
Sezónu jsme začali, jak už u nás bývá zvykem, špatně. I když to zpočátku tak nevypadalo. Hned zkraje utkání jsme měli možnost penalty, ale Aleš poslal balon do tyče. Vzápětí jsme inkasovali po rychlé akci my a bylo 0:1. O několik minut později Aleš vypíchl ve středu balon soupeři, rozehrál na nové hráče Michaila a ten pod břevno zavěsil - 1:1! Vypadalo to dobře a do konce poločasu jsme byli vyrovnaným soupeřem. Do druhého poločasu vstoupil lépe soupře a začal si ve velkém vytvářet gólové šance. Jednu z nich prměnil ve 40. minutě ve vdedoucí gól a to excelentním způsobem. Útočník soupeře přihrával přes Aleše před branku, kde nabíhali dva zcela volní hráči soupeře a bylo 1:2! A aby toho nebylo málo, udělal Aleš pět minut před koncem hrubici, kdy nahrál soupeří přímo na nohu a byla z toho střela do prázdné branky - 1:3. Zbytek utkání už byl z naší strany hodně nervózní.
Závěr:
1. v malé kopané je obrana úkolem celého týmu, nikoliv jen dvou lidí v obraně!
2. poku nezačneme dřít jako tým, tak nás příští rok čeká liga osmá

13.9.2007

VIKTOR 1.FC

3:4 (1:2)

Spart

0


Góly

MikhajlS,MikhajlS,MikhajlS

Přihr.


Min.dané


ŽK


PKd


Prom.


Min.obdr.


ČK


PKh


Prom.


Tak nevím, čím to je. Nepoznávali jsme se, problém s myšlením, fyzička, přihrávky, bojovnost,chuť nebo prostě nevím, v čem je problém. Jsem z toho trošku zmatený, fotbal je zajímavá hra, ale naše hra se nedá srovnat s ničím, co jsem doposud viděl. Nedal jsem přihrávku, chybělo mi myšlení a na konci mě dost bolelo celé tělo. Jsem starý? Blbá otázka, takových je hodně, ale asi styl hry mě nějak porazil. Jsem pro hru krátkých přihrávek, ale teď nešlo vůbec nic. Stydím se za sebe, bylo to k ničemu. A co ostatní? Bohužel nic, dohadovali jsme se, co je s námi, ale na ničem jsme se nedohodli. Asi všichni víme, v čem je problém, ale řešení nemáme. Psycholog ? To je to správné pojmenování, musíme se vyburcovat k fotbalu nebo někdo nás musí vyburcovat, máme na to, vždyť schopnost hrát fotbal se nijak neztratí. Nohy máme stejné, jako předtím a nebo je už máme unavené? Fyzicky na to nemáme ? Technicky na to nemáme ? Je spousta otázek, ale bez odpovědí. Naše malátnost je hrozná, bohužel všech, pamatuji si, jak nám to šlo, ale to už je dávno. Teď se topíme, brčko v puse a vzduch nám dochází. Kdy budeme úplně na dně? Snad brzo, protože pak už je jen cesta nahoru. Nebudu nás omlouvat, už to nejde, nepomůže nám ani rozčílení, musíme se z toho dostat v klidu, možná si někdy sednout a probrat to. Ne jen zajít na zápas, a pak rychle domu. Nebudeme přece chodit hrát jen tak pro nic za nic. Musíme si přece zahrát a na konci říct, že nás to bavilo. To ale v současné době není, věřím ale, že se to vrátí.

21.9.2007

BRONX KKK B

0:6 (0:0)

Děkan

0


Góly


Přihr.


Min.dané


ŽK


PKd


Prom.


Min.obdr.


ČK


PKh


Prom.


Sešli se pouze tři mušketýři - Luboš,Zdeněk a Tomáš a byli dost nas…. Robert kolem poledne psal, že přijde i Karen a Vojta, a že kdyby on nemohl, tak dá vědět. A nepřišel nikdo. Nezodpovědnost,neschopnost dát vědět,neloajalita k ostatním v mužstvu. A to ještě Jirka někam jel, Michajl také nedal vědět, i když jsem Pepovi psal, aby to zjistil a Aleš je zase zraněný. Je toto vůbec mužstvo k něčemu. Asi ne. Kontumaci si zasloužíme a zaplatí ji ti, co nebyli.


Zpět na začátek


 

Rok

Sez

Hráč

G

P

K

A

Hral

Nehral

2007

P

SAKHAROV Mikhajl

3

0

3

6

10

1

2007

P

CRHA Aleš

0

2

2

3

10

1

2007

P

KRKAVEC Tomáš

1

0

1

2

10

1

2007

P

HOLÝ Jiří

0

0

0

0

10

1

2007

P

RYDVAN Vojtěch

0

0

0

0

9

2

2007

P

MCHITARJAN Karen

0

0

0

0

9

2

2007

P

UHRIN Jozef

0

0

0

0

8

3

2007

P

PAVELKA Robert

0

0

0

0

10

1

2007

P

SEKRT Zdeněk

0

0

0

0

11

0

2007

P

HAVLÍČEK David

0

0

0

0

8

3

2007

P

JÍRA Luboš

0

0

0

0

11

0


Zpět na začátek


Všechny tabulky se objeví až po skončení sezóny ...


Zpět na začátek