14.04.2013 Oblastní žebříček - Buk u Příbrami |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
HDR 3.50 km, 35 m,
5 kontrol |
|
|
|
|
|
|
protokol mezičasy |
-------------------------------------------------------------------------------------- |
1. Bulíř Jáchym TAP0602 C KOB TRETRA Praha 17.37 |
2. Husák Ondřej SLA0600 C SKOB Slaný 21.51 + 4.14 |
3. Kalousková Amálie DKP0452 C Oddíl OB Kotlářka 21.54 + 4.17 |
4. Moravec Michal NNN0600 C NNN/Neregistrovaní 22.57 + 5.20 |
5. Král Samuel CTB0801 C SK OB Chotěboř 26.50 + 9.13 |
6. Roznětínský Matyáš NNN0200 C NNN/Neregistrovaní 27.01 + 9.24 |
7. Bernard Robin DOR0600 C OK Dobříš 27.13 + 9.36 |
8. Friedl Štěpán NNN0100 C
NNN/Neregistrovaní
27.23 + 9.46 |
9. Sedláček Patrik ROZ0800 C OK Roztoky 28.54 +11.17 |
10. Tuma
Simon TAP9999 C KOB
TRETRA Praha 29.04 +11.27 |
11. Bambousková
Julie DOR0650 C OK Dobříš 29.58 +12.21 |
12. Ježek
František SLA0501 C SKOB
Slaný 29.59 +12.22 |
13. Jiras
Antonín DOR0701 C OK
Dobříš 30.27 +12.50 |
14. Koubková
Tereza DOR0651 C OK
Dobříš 32.00 +14.23 |
15. Mirčeva
Tereza DOR0750 C OK
Dobříš 32.06 +14.29 |
16. Forštová
Ema NNNxx50 C
NNN/Neregistrovaní
32.34 +14.57 |
17. Buková
Hana ROU07xx C SKOB
Roudnice nad Labem 33.23 +15.46 |
18. Jíra
Filip ROZ0500 C OK
Roztoky 33.30 +15.53 |
19. Cincibusová
Lenka FSP0450 C VŠTJ Stavební
fakulta Praha 33.52 +16.15 |
20. Lorenc
Vašík DOR0702 C OK
Dobříš 34.17 +16.40 |
21. Havlíček
Martin DOR0601 C OK
Dobříš 35.13 +17.36 |
22. Meier
David VSP0606 C USK
Praha 35.16 +17.39 |
23. Roznětínská
Johana NNN0251 C
NNN/Neregistrovaní
36.35 +18.58 |
24. Bláha
Šimon SJP0700 C KČT
Slavoj Praha 36.36 +18.59 |
25. Nedvědová
Eliška NNN0250 C
NNN/Neregistrovaní
36.37 +19.00 |
26. Nedvěd
Adam NNN0400 C
NNN/Neregistrovaní
36.40 +19.03 |
27. Kučera
Teodor DOR0800 C OK
Dobříš 37.49 +20.12 |
28. Foršt
Bruno NNNxxxa C
NNN/Neregistrovaní
37.58 +20.21 |
29. Skripniková
Kateřina FSP8051 C VŠTJ Stavební
fakulta Praha 39.54 +22.17 |
30. Tichý
Hubert DKP0600 C Oddíl OB
Kotlářka 40.47 +23.10 |
31. Kalinová
Ella EKP0961 C VŠTJ Ekonom
Praha 41.24 +23.47 |
32. Novotný
Mojmír NNNxxx2 C
NNN/Neregistrovaní
43.53 +26.16 |
33. Bulířová
Žofie NNNxx53 C
NNN/Neregistrovaní
44.50 +27.13 |
34. Solar
Daniel VSP0901 C USK
Praha 46.59 +29.22 |
35. Chumová
Adéla SLP0950 C OOB Slavia
Praha 47.05 +29.28 |
36. Friedlová
Johana NNN0850 C
NNN/Neregistrovaní
47.18 +29.41 |
37. Čapková
Meda NNN0650 C
NNN/Neregistrovaní
47.24 +29.47 |
38. Bestová
Tereza AOPxx5x C Přátelé
orientačního běhu Opav 48.47 +31.10 |
39. Hřivna
Ondřej NNNxxx5 C
NNN/Neregistrovaní
51.10 +33.33 |
40. Jirásková
Laura VSP0952 C USK
Praha 51.38 +34.01 |
41. Janatová
Violka DKP0950 C Oddíl OB
Kotlářka 54.06 +36.29 |
42. Pavlíková
Rozárie LIT0851 C KOB
Chemopetrol Litvínov 55.26 +37.49 |
43. Vlašaná
Karolína DOR0751 C OK
Dobříš 55.29 +37.52 |
44. Brachtl
Šimon ZVO0401 C OB SK
Zvole 55.52 +38.15 |
45. Machová
Karolína VSP0652 C USK
Praha 59.48 +42.11 |
46. E.Krečová
a DKL0950 C KOB
Kladno 59.59 +42.22 |
-------------------------------------------------------------------------------------- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|