. |
Závod: 2013-03-16 - Veřejný závod (Jarní skály) - Podkost - hotel Helikar |
Mapa: Kost |
Pořadatel: SOK TJ Turnov |
HDR 2.30 km, 7 kontrol - 13. Zemlova Barbora KAM0751 47:29 + 25:13 |
P5 5.30 km, 13 kontrol - 13. Hejnalova Eva KAM9651 79:53 + 26:48 |
H35 8.00 km, 18 kontrol - 6. Zemla Tomas KAM7105 90:13 + 21:12 |
. |
Závod: 2013-03-31 - Velikonoce ve skalách - E3 - louka uz obce Jestřebí |
Mapa: Pruský kámen |
Pořadatel: Oddíl OB Kotlářka |
H18 5.90 km, 15 kontrol - 17. Kettner Vojtech KAM9601 SK Kamenice 86:25 + 36:33 |
. |
Závod: 2013-04-05 - Oblastní mistrovství v nočním OB - Drhleny |
Mapa: Branžež |
Pořadatel: OOB TJ Turnov |
D18 4.40 km, 14 kontrol - 2. Prochazkova Marie KAM9554 SK Kamenice 50:21 + 6:43 |
D21 6.70 km, 16 kontrol - 5. Borankova Karolina KAM9550 SK Kamenice 77:31 + 6:53 |
H16 5.50 km, 18 kontrol - 3. Jira Tomas KAM9802 SK Kamenice 60:42 + 4:05 |
H21 10.10 km, 26 kontrol - 15. Pasek Frantisek KAM7600 SK Kamenice 118:53 + 37:06 |
H35 8.60 km, 22 kontrol - 1. Zemla Tomas KAM7105 SK Kamenice 93:27 |
. |
Závod: 2013-04-06 - Oblastní žebříček - Drhleny |
Mapa: Kančí zoubek |
Pořadatel: OOB TJ Turnov |
D18 2.70 km, 13 kontrol - 2. Borankova Karolina KAM9550 SK Kamenice 26:24 + 1:01 |
D35 3.10 km, 14 kontrol - 8. Zemlova Eva KAM7550 SK Kamenice 50:09 + 13:22 |
H21L 5.10 km, 22 kontrol - 40. Semik Vojtech KAM9100 SK Kamenice 49:40 + 15:02 |
H21L 5.10 km, 22 kontrol - 49. Semik Lubos KAM6201 SK Kamenice 53:36 + 18:58 |
H35 4.20 km, 17 kontrol - 4. Zemla Tomas KAM7105 SK Kamenice 47:47 + 6:40 |
. |
Závod: 2013-04-07 - Oblastní žebříček - Praha-Klánovice, Masarykova ZŠ Slavětínská 200 |
Mapa: Divoký západ |
Pořadatel: VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha |
D12 2.40 km, 7 kontrol - 2. Safkova Sofie KAM0153 SK Kamenice 18:59 + 1:31 |
D12 2.40 km, 7 kontrol - 7. Chaloupkova Hana KAM0252 SK Kamenice 24:02 + 6:34 |
D12 2.40 km, 7 kontrol - 10. Skachova Magdalena KAM0151 SK Kamenice 25:00 + 7:32 |
D14 3.10 km, 11 kontrol - 2. Aschermannova Karolina KAM0051 SK Kamenice 27:22 + 0:14 |
D14 3.10 km, 11 kontrol - 17. Kyralova Anna KAM0052 SK Kamenice 61:28 + 34:20 |
D21L 5.50 km, 24 kontrol - 11. Borankova Karolina KAM9550 SK Kamenice 39:39 + 4:30 |
D21L 5.50 km, 24 kontrol - 15. Rusa Sarka KAM9157 SK Kamenice 40:49 + 5:40 |
D21L 5.50 km, 24 kontrol - 24. Kamererova Klara KAM9154 SK Kamenice 44:49 + 9:40 |
D21L 5.50 km, 24 kontrol - 36. Aschermannova Petra KAM9354 SK Kamenice 48:49 + 13:40 |
D21L 5.50 km, 24 kontrol - Kamererova Valerie KAM9452 SK Kamenice DISK |
D35 4.70 km, 20 kontrol - 3. Skvorova Zuzana KAM7350 SK Kamenice 41:48 + 6:11 |
D35 4.70 km, 20 kontrol - 8. Kovarikova Erika KAM7252 SK Kamenice 46:02 + 10:25 |
D35 4.70 km, 20 kontrol - 12. Hankovcova Lenka KAM7053 SK Kamenice 49:35 + 13:58 |
D35 4.70 km, 20 kontrol - 25. Novakova Eva KAM7251 SK Kamenice 61:30 + 25:53 |
H10L 2.80 km, 6 kontrol - 2. Kovarik Tomas KAM0300 SK Kamenice 17:27 + 0:37 |
H10L 2.80 km, 6 kontrol - 7. Chaloupka Viktor KAM0301 SK Kamenice 21:46 + 4:56 |
H10L 2.80 km, 6 kontrol - 16. Skacha Vit KAM0309 SK Kamenice 30:06 + 13:16 |
H10L 2.80 km, 6 kontrol - 17. Hejsek Lukas KAM0400 SK Kamenice 32:09 + 15:19 |
H10L 2.80 km, 6 kontrol - 20. Kyral Maxmilian KAM0305 SK Kamenice 35:50 + 19:00 |
H10L 2.80 km, 6 kontrol - 10. Siler Martin KAM0501 SK Kamenice 35:32 + 20:03 |
H12 3.00 km, 9 kontrol - 2. Gajda Jan KAM0105 SK Kamenice 20:35 + 0:43 |
H12 3.00 km, 9 kontrol - 3. Safka Sebastian KAM0101 SK Kamenice 21:08 + 1:16 |
H12 3.00 km, 9 kontrol - 6. Valasek Vaclav KAM0100 SK Kamenice 25:04 + 5:12 |
H12 3.00 km, 9 kontrol - 17. Barton Michal KAM0107 SK Kamenice 32:11 + 12:19 |
H12 3.00 km, 9 kontrol - 19. Visek Martin KAM0102 SK Kamenice 36:45 + 16:53 |
H12 3.00 km, 9 kontrol - 29. Hejsek Filip KAM0204 SK Kamenice 53:31 + 33:39 |
H12 3.00 km, 9 kontrol - 33. Blaha Petr KAM0104 SK Kamenice 59:02 + 39:10 |
H14 3.40 km, 10 kontrol - 1. Santrucek Vit KAM9901 SK Kamenice 25:15 |
H14 3.40 km, 10 kontrol - 12. Chaloupka Dominik KAM9904 SK Kamenice 43:47 + 18:32 |
H16 4.60 km, 16 kontrol - 2. Jira Tomas KAM9802 SK Kamenice 29:11 + 0:37 |
H16 4.60 km, 16 kontrol - 4. Aschermann Daniel KAM9801 SK Kamenice 30:44 + 2:10 |
H16 4.60 km, 16 kontrol - 14. Barton Pavel KAM9800 SK Kamenice 43:56 + 15:22 |
H21L 7.20 km, 24 kontrol - 13. Pasek Frantisek KAM7600 SK Kamenice 40:32 + 8:03 |
H21L 7.20 km, 24 kontrol - 18. Skvor Martin KAM6700 SK Kamenice 41:45 + 9:16 |
H21L 7.20 km, 24 kontrol - 20. Zamecnik David KAM7500 SK Kamenice 42:42 + 10:13 |
H21L 7.20 km, 24 kontrol - 37. Rusy Tomas KAM9301 SK Kamenice 46:23 + 13:54 |
H35 6.20 km, 22 kontrol - 13. Hankovec Petr KAM7101 SK Kamenice 50:21 + 10:18 |
H35 6.20 km, 22 kontrol - 30. Novak Ondrej KAM7300 SK Kamenice 84:53 + 44:50 |
H45 5.20 km, 20 kontrol - 24. Kudrnac Martin KAM5901 SK Kamenice 53:11 + 19:49 |
HDR 2.80 km, 6 kontrol - 4. Milota Jakub KAM0503 SK Kamenice 20:08 + 3:30 |
HDR 2.80 km, 6 kontrol - Blahova Karolina KAM0752 SK Kamenice DISK |
P3 2.60 km, 9 kontrol - 3. Siler Michal KAM0000 SK Kamenice 24:36 + 2:47 |
. |
Závod: 2013-04-13 - Oblastní mistrovství ve sprintu - Doksy, areál U Termita |
Mapa: Doksy - Jih, 1 |
Pořadatel: OK Doksy |
D21 2.10 km, 15 kontrol - 4. Borankova Karolina KAM9550 KAM SK Kamenice 14:07 + 1:57 |
. |
Závod: 2013-04-13 - Veřejný závod - Praha - Kbely |
Mapa: Kbely |
Pořadatel: VŠTJ Ekonom Praha |
D14 2.00 km, 14 kontrol - 3. Kovarikova Marie KAM0050 SK Kamenice 14:48 + 0:49 |
D14 2.00 km, 14 kontrol - 6. Safkova Sofie KAM0153 SK Kamenice 16:24 + 2:25 |
D21L 2.90 km, 23 kontrol - 15. Hlubuckova Kristyna KAM9551 SK Kamenice 20:35 + 3:55 |
D21L 2.90 km, 23 kontrol - 18. Kamererova Valerie KAM9452 SK Kamenice 21:45 + 5:05 |
D21L 2.90 km, 23 kontrol - Prochazkova Marie KAM9554 SK Kamenice DISK |
D35 2.50 km, 19 kontrol - 2. Skvorova Zuzana KAM7350 SK Kamenice 19:37 + 0:41 |
D35 2.50 km, 19 kontrol - 9. Hankovcova Lenka KAM7053 SK Kamenice 22:22 + 3:26 |
D45 2.50 km, 19 kontrol - 14. Hlubuckova Sarka KAM6851 SK Kamenice 25:22 + 6:17 |
D45 2.50 km, 19 kontrol - 15. Cermakova Gabriela KAM6752 SK Kamenice 28:34 + 9:29 |
H14 2.20 km, 19 kontrol - 2. Safka Sebastian KAM0101 SK Kamenice 15:05 + 0:23 |
H16 2.50 km, 18 kontrol - 9. Jira Tomas KAM9802 SK Kamenice 18:55 + 5:24 |
H21L 3.60 km, 29 kontrol - 11. Pasek Frantisek KAM7600 SK Kamenice 21:21 + 2:48 |
H21L 3.60 km, 29 kontrol - 30. Skvor Martin KAM6700 SK Kamenice 23:55 + 5:22 |
H21L 3.60 km, 29 kontrol - 46. Safka Daniel KAM9105 SK Kamenice 27:13 + 8:40 |
H21L 3.60 km, 29 kontrol - 52. Hajek Adam KAM9202 SK Kamenice 28:40 + 10:07 |
H45 3.10 km, 25 kontrol - 7. Kudrnac Martin KAM5901 SK Kamenice 29:10 + 7:13 |
H45 3.10 km, 25 kontrol - 13. Safka Jan KAM6604 SK Kamenice 39:09 + 17:12 |
. |
Závod: 2013-04-14 - Oblastní žebříček - Buk u Příbrami |
Mapa: Liščí bouda |
Pořadatel: SK Praga |
D12 3.20 km, 8 kontrol - 5. Santruckova Anna KAM0150 SK Kamenice 35:19 + 10:50 |
D12 3.20 km, 8 kontrol - 7. Semikova Lucie KAM0250 SK Kamenice 36:32 + 12:03 |
D12 3.20 km, 8 kontrol - 9. Skachova Magdalena KAM0151 SK Kamenice 46:03 + 21:34 |
D14 3.40 km, 10 kontrol - 2. Kovarikova Marie KAM0050 SK Kamenice 34:48 + 5:02 |
D21K 5.50 km, 13 kontrol - 12. Kudrnacova Lucie KAM8850 SK Kamenice 65:51 + 23:49 |
D21L 7.90 km, 17 kontrol - 8. Valaskova Sarka KAM6951 SK Kamenice 64:37 + 6:49 |
D21L 7.90 km, 17 kontrol - 11. Borankova Karolina KAM9550 SK Kamenice 66:42 + 8:54 |
D21L 7.90 km, 17 kontrol - 14. Prochazkova Marie KAM9554 SK Kamenice 69:35 + 11:47 |
D35L 5.80 km, 13 kontrol - 5. Skvorova Zuzana KAM7350 SK Kamenice 68:04 + 9:05 |
D35K 4.10 km, 12 kontrol - 1. Kovarikova Erika KAM7252 SK Kamenice 44:32 |
D35K 4.10 km, 12 kontrol - 2. Semikova Eva KAM6950 SK Kamenice 50:54 + 6:22 |
D35K 4.10 km, 12 kontrol - 4. Hankovcova Lenka KAM7053 SK Kamenice 59:53 + 15:21 |
H10L 3.50 km, 5 kontrol - 1. Skacha Vit KAM0309 SK Kamenice 22:41 |
H10L 3.50 km, 5 kontrol - 7. Chaloupka Viktor KAM0301 SK Kamenice 39:13 + 16:32 |
H10L 3.50 km, 5 kontrol - 10. Hejsek Lukas KAM0400 SK Kamenice 47:41 + 25:00 |
H12 3.20 km, 8 kontrol - 3. Valasek Vaclav KAM0100 SK Kamenice 29:36 + 4:11 |
H12 3.20 km, 8 kontrol - 6. Skvor Adam KAM0202 SK Kamenice 33:05 + 7:40 |
H12 3.20 km, 8 kontrol - 8. Visek Martin KAM0102 SK Kamenice 33:35 + 8:10 |
H12 3.20 km, 8 kontrol - 15. Renda Michal KAM0207 SK Kamenice 41:28 + 16:03 |
H12 3.20 km, 8 kontrol - 20. Blaha Petr KAM0104 SK Kamenice 51:56 + 26:31 |
H12 3.20 km, 8 kontrol - 21. Hankovec Hugo KAM0201 SK Kamenice 54:36 + 29:11 |
H12 3.20 km, 8 kontrol - 22. Hejsek Filip KAM0204 SK Kamenice 56:03 + 30:38 |
H12 3.20 km, 8 kontrol - 26. Penkov Deyvid KAM0109 SK Kamenice 63:29 + 38:04 |
H14 4.90 km, 12 kontrol - 3. Santrucek Vit KAM9901 SK Kamenice 51:33 + 4:36 |
H14 4.90 km, 12 kontrol - 8. Chaloupka Dominik KAM9904 SK Kamenice 89:49 + 42:52 |
H16 6.10 km, 12 kontrol - 1. Jira Tomas KAM9802 SK Kamenice 45:12 |
H21L 13.00 km, 25 kontrol - 11. Pasek Frantisek KAM7600 SK Kamenice 88:37 + 11:20 |
H21L 13.00 km, 25 kontrol - 13. Zamecnik David KAM7500 SK Kamenice 90:58 + 13:41 |
H21L 13.00 km, 25 kontrol - 22. Rusy Tomas KAM9301 SK Kamenice 93:49 + 16:32 |
H21K 7.90 km, 14 kontrol - 2. Skvor Martin KAM6700 SK Kamenice 49:04 + 2:41 |
H21K 7.90 km, 14 kontrol - 3. Kovarik Tomas KAM6901 SK Kamenice 51:58 + 5:35 |
H45L 7.90 km, 14 kontrol - 2. Valasek Petr KAM6600 SK Kamenice 58:26 + 0:58 |
H45L 7.90 km, 14 kontrol - 27. Kudrnac Martin KAM5901 SK Kamenice 94:59 + 37:31 |
. |
Závod: 2013-04-20 - Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB - Dolní Bousov - autokrosové závodiště |
Mapa: Rachvala 1 |
Pořadatel: Sportcentrum Jičín |
D18 5.00 km, 13 kontrol - 2. Borankova Karolina KAM9550 KAM 45:20 + 0:35 |
D18 5.00 km, 13 kontrol - 9. Hlubuckova Kristyna KAM9551 KAM 53:26 + 8:41 |
D18 5.00 km, 13 kontrol - 10. Prochazkova Marie KAM9554 KAM 54:32 + 9:47 |
H16 6.10 km, 19 kontrol - 11. Jira Tomas KAM9802 KAM 64:47 + 20:30 |
H18 6.40 km, 21 kontrol - 4. Kettner Vojtech KAM9601 KAM 54:51 + 6:28 |
H20 7.70 km, 24 kontrol - 11. Kettner Lukas KAM9403 KAM 70:49 + 19:22 |
H20 7.70 km, 24 kontrol - 12. Semik Ondrej KAM9401 KAM 71:30 + 20:03 |
H45 6.10 km, 19 kontrol - 1. Skvor Martin KAM6700 KAM 47:54 |
H21A 11.40 km, 34 kontrol - Pasek Frantisek KAM7600 KAM DISK |
. |
Závod: 2013-04-21 - Oblastní mistrovství na krátké trati - Mukařov - Základní škola |
Mapa: Langusta |
Pořadatel: SK OK 24 Praha |
D10L 1.90 km, 7 kontrol - 6. Hankovcova Helena KAM0350 SK Kamenice 26:49 + 6:56 |
D10L 1.90 km, 7 kontrol - 3. Viskova Veronika KAM0452 SK Kamenice 27:11 + 8:23 |
D10L 1.90 km, 7 kontrol - 7. Novakova Karolina KAM0453 SK Kamenice 29:32 + 10:44 |
D10L 1.90 km, 7 kontrol - 8. Balejsova Julie KAM0551 SK Kamenice 30:01 + 11:13 |
D10L 1.90 km, 7 kontrol - 15. Skachova Viktorie KAM0650 SK Kamenice 38:31 + 19:43 |
D12 2.50 km, 9 kontrol - 1. Santruckova Anna KAM0150 SK Kamenice 18:59 |
D12 2.50 km, 9 kontrol - 9. Semikova Lucie KAM0250 SK Kamenice 28:27 + 9:28 |
D12 2.50 km, 9 kontrol - 10. Chaloupkova Hana KAM0252 SK Kamenice 32:20 + 13:21 |
D14 3.20 km, 11 kontrol - 3. Aschermannova Karolina KAM0051 SK Kamenice 29:45 + 1:56 |
D14 3.20 km, 11 kontrol - 8. Safkova Sofie KAM0153 SK Kamenice 34:56 + 7:07 |
D14 3.20 km, 11 kontrol - 10. Kovarikova Marie KAM0050 SK Kamenice 38:31 + 10:42 |
D14 3.20 km, 11 kontrol - Kyralova Anna KAM0052 SK Kamenice DISK |
D21L 5.00 km, 18 kontrol - 18. Valaskova Sarka KAM6951 SK Kamenice 44:25 + 12:03 |
D21L 5.00 km, 18 kontrol - 27. Kamererova Klara KAM9154 SK Kamenice 47:06 + 14:44 |
D21L 5.00 km, 18 kontrol - 43. Kamererova Valerie KAM9452 SK Kamenice 53:18 + 20:56 |
D35 4.50 km, 15 kontrol - 1. Gajdova Magdalena KAM7450 SK Kamenice 36:40 |
D35 4.50 km, 15 kontrol - 7. Skvorova Zuzana KAM7350 SK Kamenice 42:46 + 6:06 |
D35 4.50 km, 15 kontrol - 10. Kovarikova Erika KAM7252 SK Kamenice 45:56 + 9:16 |
D35 4.50 km, 15 kontrol - 14. Hankovcova Lenka KAM7053 SK Kamenice 51:10 + 14:30 |
D35 4.50 km, 15 kontrol - 18. Semikova Iva KAM6850 SK Kamenice 54:56 + 18:16 |
D45 3.60 km, 14 kontrol - 31. Cermakova Gabriela KAM6752 SK Kamenice 56:34 + 21:32 |
D45 3.60 km, 14 kontrol - 35. Hlubuckova Sarka KAM6851 SK Kamenice 61:59 + 26:57 |
H10L 1.90 km, 7 kontrol - 1. Kovarik Tomas KAM0300 SK Kamenice 16:04 |
H10L 1.90 km, 7 kontrol - 5. Chaloupka Viktor KAM0301 SK Kamenice 18:50 + 2:46 |
H10L 1.90 km, 7 kontrol - 10. Skacha Vit KAM0309 SK Kamenice 25:20 + 9:16 |
H10L 1.90 km, 7 kontrol - 17. Kyral Maxmilian KAM0305 SK Kamenice 33:21 + 17:17 |
H10L 1.90 km, 7 kontrol - 20. Hejsek Lukas KAM0400 SK Kamenice 41:08 + 25:04 |
H10L 1.90 km, 7 kontrol - 9. Siler Martin KAM0501 SK Kamenice 22:05 + 5:49 |
H12 2.60 km, 12 kontrol - 5. Hankovec Hugo KAM0201 SK Kamenice 24:01 + 3:24 |
H12 2.60 km, 12 kontrol - 6. Blaha Petr KAM0104 SK Kamenice 25:05 + 4:28 |
H12 2.60 km, 12 kontrol - 11. Skvor Adam KAM0202 SK Kamenice 27:53 + 7:16 |
H12 2.60 km, 12 kontrol - 12. Valasek Vaclav KAM0100 SK Kamenice 28:12 + 7:35 |
H12 2.60 km, 12 kontrol - 13. Renda Michal KAM0207 SK Kamenice 30:18 + 9:41 |
H12 2.60 km, 12 kontrol - 14. Visek Martin KAM0102 SK Kamenice 30:49 + 10:12 |
H12 2.60 km, 12 kontrol - 17. Hejsek Filip KAM0204 SK Kamenice 33:38 + 13:01 |
H12 2.60 km, 12 kontrol - Vozenilek Adam KAM0110 SK Kamenice DISK |
H14 3.20 km, 13 kontrol - 4. Gajda Jan KAM0105 SK Kamenice 29:01 + 4:44 |
H14 3.20 km, 13 kontrol - 5. Safka Sebastian KAM0101 SK Kamenice 29:51 + 5:34 |
H14 3.20 km, 13 kontrol - 6. Chaloupka Dominik KAM9904 SK Kamenice 31:13 + 6:56 |
H16 4.40 km, 15 kontrol - 2. Jira Tomas KAM9802 SK Kamenice 31:00 + 2:07 |
H16 4.40 km, 15 kontrol - 11. Skvor Ota KAM9900 SK Kamenice 41:51 + 12:58 |
H16 4.40 km, 15 kontrol - 13. Aschermann Daniel KAM9801 SK Kamenice 43:04 + 14:11 |
H16 4.40 km, 15 kontrol - Valasek Jiri KAM9700 SK Kamenice DISK |
H21L 7.00 km, 22 kontrol - 10. Pasek Frantisek KAM7600 SK Kamenice 44:39 + 9:02 |
H21L 7.00 km, 22 kontrol - 14. Zamecnik David KAM7500 SK Kamenice 45:07 + 9:30 |
H21L 7.00 km, 22 kontrol - 22. Kovarik Tomas KAM6901 SK Kamenice 46:37 + 11:00 |
H21L 7.00 km, 22 kontrol - 27. Rusy Tomas KAM9301 SK Kamenice 47:25 + 11:48 |
H21L 7.00 km, 22 kontrol - 34. Skvor Martin KAM6700 SK Kamenice 49:57 + 14:20 |
H21L 7.00 km, 22 kontrol - 37. Kettner Vojtech KAM9601 SK Kamenice 50:22 + 14:45 |
H21L 7.00 km, 22 kontrol - 53. Semik Lubos KAM6201 SK Kamenice 55:37 + 20:00 |
H35 5.90 km, 21 kontrol - Milota Jan KAM7200 SK Kamenice DISK |
H45 5.10 km, 16 kontrol - 28. Aschermann David KAM6500 SK Kamenice 61:12 + 20:23 |
H45 5.10 km, 16 kontrol - 30. Hlubucek Tomas KAM6603 SK Kamenice 62:16 + 21:27 |
H45 5.10 km, 16 kontrol - 32. Kudrnac Martin KAM5901 SK Kamenice 62:55 + 22:06 |
H45 5.10 km, 16 kontrol - Safka Jan KAM6604 SK Kamenice DISK |
H55 4.30 km, 13 kontrol - 7. Hlubucek Petr KAM6300 SK Kamenice 42:11 + 10:47 |
HDR 1.90 km, 7 kontrol - 7. Milotova Barbora KAM0753 SK Kamenice 23:24 + 5:24 |
T3 3.40 km, 14 kontrol - 9. Chaloupkova Dana KAM7150 SK Kamenice 57:24 + 28:00 |
T3 3.40 km, 14 kontrol - 16. Hejsek Jiri KAM6900 SK Kamenice 62:27 + 33:03 |
H20 5.90 km, 21 kontrol - 1. Valasek Jan KAM9400 SK Kamenice 38:28 |
H20 5.90 km, 21 kontrol - 4. Kapal Tomas KAM9402 SK Kamenice 51:29 + 13:01 |
. |
Závod: 2013-04-27 - Oblastní mistrovství na krátké trati - Osek u Duchcova |
Mapa: Salesiova výšina |
Pořadatel: OOB TJ Lokomotiva Teplice |
H14 2.20 km, 10 kontrol - Gajda Jan KAM0105 KAM SK Kamenice DISK |
. |
Závod: 2013-05-04 - Oblastní žebříček - Leština u Skály |
Mapa: Panský les |
Pořadatel: TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
H12 2.50 km, 10 kontrol - 5. Renda Michal KAM0207 SK Kamenice 34:30 + 14:13 |
HDR 3.00 km, 5 kontrol - 11. Rendova Katrina KAM0000 SK Kamenice 30:02 + 6:27 |
. |
Závod: 2013-05-05 - Oblastní žebříček - Louka v obci Jonsdorf na Gondelfahrt, bude značeno, možnost postavit klubové stany |
Mapa: Nonnenfelsen, 1 |
Pořadatel: OK Chrastava |
D10L 4.00 km, 7 kontrol - 10. Skachova Viktorie KAM0650 KAM SK Kamenice 48:28 + 12:54 |
D12 2.58 km, 8 kontrol - 4. Semikova Lucie KAM0250 KAM SK Kamenice 21:18 + 4:49 |
D12 2.58 km, 8 kontrol - 19. Skachova Magdalena KAM0151 KAM SK Kamenice 30:12 + 13:43 |
D14 3.43 km, 9 kontrol - 22. Albrechtova Iveta KAM9950 KAM SK Kamenice 60:05 + 26:57 |
D40 3.95 km, 12 kontrol - 26. Semikova Iva KAM6850 KAM SK Kamenice 75:47 + 22:13 |
H12 2.58 km, 8 kontrol - 30. Albrecht Adam KAM0203 KAM SK Kamenice 38:47 + 18:58 |
H14 3.93 km, 10 kontrol - 1. Skvor Ota KAM9900 KAM SK Kamenice 35:37 |
H35 8.10 km, 26 kontrol - 21. Zemla Tomas KAM7105 KAM SK Kamenice 116:11 + 43:00 |
H60 3.30 km, 15 kontrol - 16. Paldus Petr KAM5200 KAM SK Kamenice 136:36 + 90:46 |
P2 2.48 km, 8 kontrol - 45. Vilhumova Lucie KAM7151 KAM SK Kamenice 79:09 + 54:58 |
D21AL 5.73 km, 22 kontrol - 40. Mackova Lucia KAM9151 KAM SK Kamenice 121:14 + 55:39 |
D21AL 5.73 km, 22 kontrol - 43. Albrechtova Eva KAM7850 KAM SK Kamenice 129:15 + 63:40 |
H21AL 9.33 km, 26 kontrol - 13. Semik Ondrej KAM9401 KAM SK Kamenice 83:16 + 12:32 |
H21AL 9.33 km, 26 kontrol - 33. Semik Vojtech KAM9100 KAM SK Kamenice 98:07 + 27:23 |
H21AK 5.56 km, 17 kontrol - 6. Skvor Martin KAM6700 KAM SK Kamenice 54:38 + 8:32 |
. |
Závod: 2013-05-08 - Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, Sprint cup, Žebříček A - Chrudim |
Mapa: Chrudim 1 |
Pořadatel: OK Lokomotiva Pardubice |
D18C 2.10 km, 11 kontrol - 1. Hausenblasova Karolina KAM9650 SK Kamenice 13:58 |
D18C 2.10 km, 11 kontrol - 4. Borankova Karolina KAM9550 SK Kamenice 14:32 + 0:34 |
D18C 2.10 km, 11 kontrol - 9. Prochazkova Marie KAM9554 SK Kamenice 15:13 + 1:15 |
D18C 2.10 km, 11 kontrol - 15. Hlubuckova Kristyna KAM9551 SK Kamenice 15:51 + 1:53 |
D20C 0.00 km, 0 kontrol - 21. Kamererova Valerie KAM9452 SK Kamenice 16:27 + 2:51 |
D20C 0.00 km, 0 kontrol - 37. Mrazova Pavla KAM9350 SK Kamenice 19:14 + 5:38 |
D35 2.10 km, 11 kontrol - 5. Valaskova Sarka KAM6951 SK Kamenice 16:33 + 1:15 |
H16 2.30 km, 15 kontrol - 11. Valasek Jiri KAM9700 SK Kamenice 15:14 + 1:09 |
H16 2.30 km, 15 kontrol - 14. Hausenblas Simon KAM9803 SK Kamenice 15:22 + 1:17 |
H16 2.30 km, 15 kontrol - 36. Jira Tomas KAM9802 SK Kamenice 18:35 + 4:30 |
H18C 2.20 km, 14 kontrol - 14. Kettner Vojtech KAM9601 SK Kamenice 15:55 + 1:10 |
H20C 2.50 km, 14 kontrol - 16. Semik Ondrej KAM9401 SK Kamenice 15:34 + 2:10 |
H20C 2.50 km, 14 kontrol - 16. Valasek Jan KAM9400 SK Kamenice 15:34 + 2:10 |
H20C 2.50 km, 14 kontrol - 19. Kettner Lukas KAM9403 SK Kamenice 15:43 + 2:19 |
H20C 2.50 km, 14 kontrol - 25. Rusy Tomas KAM9301 SK Kamenice 16:23 + 2:59 |
H21B 2.50 km, 14 kontrol - 27. Skvor Martin KAM6700 SK Kamenice 18:56 + 4:09 |
H35 2.50 km, 14 kontrol - 1. Kozak Petr KAM6501 SK Kamenice 14:39 |
H45 2.30 km, 14 kontrol - 17. Valasek Petr KAM6600 SK Kamenice 17:55 + 2:54 |
H21A 2.60 km, 14 kontrol - Pasek Frantisek KAM7600 SK Kamenice DISK |
H14C 2.20 km, 14 kontrol - 17. Valasek Vaclav KAM0100 SK Kamenice 20:20 + 6:15 |
H14C 2.20 km, 14 kontrol - 21. Skvor Adam KAM0202 SK Kamenice 22:06 + 8:01 |
. |
Závod: 2013-05-11 - Žebříček B - Čechy - Janov u Rakovníka |
Mapa: Špičák |
Pořadatel: KOB Kladno |
D12C 2.40 km, 10 kontrol - 5. Safkova Sofie KAM0153 SK Kamenice 30:27 + 5:25 |
D14B 4.00 km, 11 kontrol - 21. Aschermannova Karolina KAM0051 SK Kamenice 39:33 + 9:15 |
D14B 4.00 km, 11 kontrol - 37. Albrechtova Iveta KAM9950 SK Kamenice 49:27 + 19:09 |
D21B 7.70 km, 19 kontrol - 28. Kamererova Klara KAM9154 SK Kamenice 86:34 + 19:49 |
D21B 7.70 km, 19 kontrol - 38. Albrechtova Eva KAM7850 SK Kamenice 102:52 + 36:07 |
D35B 5.70 km, 14 kontrol - 1. Gajdova Magdalena KAM7450 SK Kamenice 51:37 |
D40B 5.30 km, 12 kontrol - 6. Skvorova Zuzana KAM7350 SK Kamenice 57:34 + 6:42 |
D40B 5.30 km, 12 kontrol - 17. Hankovcova Lenka KAM7053 SK Kamenice 69:10 + 18:18 |
D40B 5.30 km, 12 kontrol - 20. Safkova Petra KAM6650 SK Kamenice 76:55 + 26:03 |
H12C 2.60 km, 10 kontrol - 2. Safka Sebastian KAM0101 SK Kamenice 24:28 + 2:09 |
H12C 2.60 km, 10 kontrol - 5. Skvor Adam KAM0202 SK Kamenice 29:09 + 6:50 |
H12C 2.60 km, 10 kontrol - 12. Blaha Petr KAM0104 SK Kamenice 33:20 + 11:01 |
H12C 2.60 km, 10 kontrol - 13. Hankovec Hugo KAM0201 SK Kamenice 34:10 + 11:51 |
H12C 2.60 km, 10 kontrol - 21. Albrecht Adam KAM0203 SK Kamenice 53:45 + 31:26 |
H14B 5.50 km, 14 kontrol - 2. Skvor Ota KAM9900 SK Kamenice 41:26 + 2:33 |
H14B 5.50 km, 14 kontrol - 35. Gajda Jan KAM0105 SK Kamenice 81:48 + 42:55 |
H20B 9.10 km, 19 kontrol - 8. Kapal Tomas KAM9402 SK Kamenice 111:14 + 30:35 |
H35B 9.10 km, 19 kontrol - 1. Kozak Petr KAM6501 SK Kamenice 60:44 |
H35B 9.10 km, 19 kontrol - 3. Kovarik Tomas KAM6901 SK Kamenice 72:41 + 11:57 |
H45B 7.40 km, 17 kontrol - 6. Skvor Martin KAM6700 SK Kamenice 64:21 + 8:46 |
D10C 1.70 km, 7 kontrol - 16. Hankovcova Helena KAM0350 SK Kamenice 26:57 + 10:50 |
H10C 1.70 km, 7 kontrol - 3. Skacha Vit KAM0309 SK Kamenice 14:37 + 0:54 |
H10C 1.70 km, 7 kontrol - 4. Kovarik Tomas KAM0300 SK Kamenice 16:31 + 2:48 |
HDR 2.30 km, 7 kontrol - 8. Milota Jakub KAM0503 SK Kamenice 29:12 + 6:05 |
HDR 2.30 km, 7 kontrol - 19. Blahova Karolina Iva KAM0752 SK Kamenice 41:49 + 18:42 |
P 3.40 km, 10 kontrol - 4. Milota Jan KAM7200 SK Kamenice 28:28 + 9:10 |
P 3.40 km, 10 kontrol - 11. Safka Jan KAM6604 SK Kamenice 34:40 + 15:22 |
P 3.40 km, 10 kontrol - 29. Albrecht Vladimir KAM7800 SK Kamenice 54:28 + 35:10 |
. |
Závod: 2013-05-11 - Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Morava, Oblastní žebříček - Kramolín |
Mapa: Babylon |
Pořadatel: SK Žabovřesky Brno |
D18A 6.70 km, 15 kontrol - 3. Borankova Karolina KAM9550 SK Kamenice 50:13 + 1:23 |
D18A 6.70 km, 15 kontrol - 5. Hausenblasova Karolina KAM9650 SK Kamenice 51:50 + 3:00 |
D18A 6.70 km, 15 kontrol - 10. Prochazkova Marie KAM9554 SK Kamenice 54:21 + 5:31 |
D18A 6.70 km, 15 kontrol - 13. Hlubuckova Kristyna KAM9551 SK Kamenice 57:21 + 8:31 |
D20A 7.70 km, 18 kontrol - 17. Kamererova Valerie KAM9452 SK Kamenice 71:17 + 16:31 |
D20A 7.70 km, 18 kontrol - 22. Mrazova Pavla KAM9350 SK Kamenice 75:26 + 20:40 |
H16A 7.70 km, 13 kontrol - 14. Jira Tomas KAM9802 SK Kamenice 58:06 + 5:37 |
H16A 7.70 km, 13 kontrol - 21. Hausenblas Simon KAM9803 SK Kamenice 60:50 + 8:21 |
H16A 7.70 km, 13 kontrol - Valasek Jiri KAM9700 SK Kamenice DISK |
H18A 9.50 km, 17 kontrol - 7. Kettner Vojtech KAM9601 SK Kamenice 60:47 + 4:29 |
H20A 11.50 km, 19 kontrol - 10. Semik Ondrej KAM9401 SK Kamenice 74:58 + 9:10 |
H20A 11.50 km, 19 kontrol - 12. Rusy Tomas KAM9301 SK Kamenice 78:10 + 12:22 |
H20A 11.50 km, 19 kontrol - 16. Kettner Lukas KAM9403 SK Kamenice 79:13 + 13:25 |
H20A 11.50 km, 19 kontrol - 17. Valasek Jan KAM9400 SK Kamenice 79:19 + 13:31 |
H21A 13.70 km, 26 kontrol - 29. Zamecnik David KAM7500 SK Kamenice 100:21 + 17:50 |
H45B 8.40 km, 14 kontrol - 10. Valasek Petr KAM6600 SK Kamenice 70:21 + 13:18 |
. |
Závod: 2013-05-12 - Žebříček B - Čechy - Janov u Rakovníka |
Mapa: Liščí rokle |
Pořadatel: KOB Kladno |
D10L 2.30 km, 6 kontrol - 2. Skachova Viktorie KAM0650 SK Kamenice 33:27 + 3:39 |
D10C 2.40 km, 9 kontrol - 8. Hankovcova Helena KAM0350 SK Kamenice 34:12 + 10:16 |
D12C 3.00 km, 9 kontrol - 3. Safkova Sofie KAM0153 SK Kamenice 29:31 + 6:00 |
D12C 3.00 km, 9 kontrol - 6. Skachova Magdalena KAM0151 SK Kamenice 29:50 + 6:19 |
D14B 2.80 km, 12 kontrol - 7. Kovarikova Marie KAM0050 SK Kamenice 22:48 + 2:29 |
D14B 2.80 km, 12 kontrol - 21. Aschermannova Karolina KAM0051 SK Kamenice 26:10 + 5:51 |
D14B 2.80 km, 12 kontrol - 29. Albrechtova Iveta KAM9950 SK Kamenice 28:26 + 8:07 |
D21B 4.40 km, 19 kontrol - 35. Kamererova Klara KAM9154 SK Kamenice 56:26 + 16:00 |
D21B 4.40 km, 19 kontrol - 44. Albrechtova Eva KAM7850 SK Kamenice 61:55 + 21:29 |
D35B 3.30 km, 16 kontrol - 4. Gajdova Magdalena KAM7450 SK Kamenice 30:13 + 3:52 |
D40B 3.20 km, 14 kontrol - 2. Skvorova Zuzana KAM7350 SK Kamenice 36:14 + 6:12 |
D40B 3.20 km, 14 kontrol - 10. Hankovcova Lenka KAM7053 SK Kamenice 42:44 + 12:42 |
D40B 3.20 km, 14 kontrol - 17. Safkova Petra KAM6650 SK Kamenice 62:33 + 32:31 |
H10C 3.00 km, 9 kontrol - 7. Skacha Vit KAM0309 SK Kamenice 38:35 + 9:35 |
H12C 3.10 km, 12 kontrol - 6. Skvor Adam KAM0202 SK Kamenice 35:13 + 3:20 |
H12C 3.10 km, 12 kontrol - 8. Hankovec Hugo KAM0201 SK Kamenice 36:17 + 4:24 |
H12C 3.10 km, 12 kontrol - 12. Albrecht Adam KAM0203 SK Kamenice 41:39 + 9:46 |
H12C 3.10 km, 12 kontrol - 16. Valasek Vaclav KAM0100 SK Kamenice 53:09 + 21:16 |
H12C 3.10 km, 12 kontrol - Safka Sebastian KAM0101 SK Kamenice DISK |
H14B 3.40 km, 14 kontrol - 5. Skvor Ota KAM9900 SK Kamenice 28:38 + 1:49 |
H14B 3.40 km, 14 kontrol - 25. Gajda Jan KAM0105 SK Kamenice 38:29 + 11:40 |
H20B 4.30 km, 19 kontrol - 8. Kapal Tomas KAM9402 SK Kamenice 75:32 + 40:26 |
H21B 5.20 km, 25 kontrol - 5. Kozak Petr KAM6501 SK Kamenice 36:26 + 4:04 |
H21B 5.20 km, 25 kontrol - 15. Skvor Martin KAM6700 SK Kamenice 38:43 + 6:21 |
H21B 5.20 km, 25 kontrol - 33. Pasek Frantisek KAM7600 SK Kamenice 42:39 + 10:17 |
H21B 5.20 km, 25 kontrol - 36. Kovarik Tomas KAM6901 SK Kamenice 43:44 + 11:22 |
H50B 3.30 km, 16 kontrol - 26. Kudrnac Martin KAM5901 SK Kamenice 56:11 + 32:21 |
P 3.10 km, 12 kontrol - 7. Safka Jan KAM6604 SK Kamenice 36:12 + 6:25 |
P 3.10 km, 12 kontrol - 22. Albrecht Vladimir KAM7800 SK Kamenice 67:29 + 37:42 |
. |
Závod: 2013-05-12 - Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Morava - Kramolín |
Mapa: Kramolín |
Pořadatel: SK Žabovřesky Brno |
D18A 3.30 km, 16 kontrol - 4. Borankova Karolina KAM9550 SK Kamenice 27:54 + 0:50 |
D18A 3.30 km, 16 kontrol - 5. Hausenblasova Karolina KAM9650 SK Kamenice 28:58 + 1:54 |
D18A 3.30 km, 16 kontrol - 6. Prochazkova Marie KAM9554 SK Kamenice 29:45 + 2:41 |
D18A 3.30 km, 16 kontrol - 10. Hlubuckova Kristyna KAM9551 SK Kamenice 31:38 + 4:34 |
D20A 3.60 km, 15 kontrol - 11. Kamererova Valerie KAM9452 SK Kamenice 39:41 + 8:50 |
D20A 3.60 km, 15 kontrol - 15. Mrazova Pavla KAM9350 SK Kamenice 43:11 + 12:20 |
H16A 3.70 km, 14 kontrol - 5. Valasek Jiri KAM9700 SK Kamenice 27:58 + 1:48 |
H16A 3.70 km, 14 kontrol - 7. Hausenblas Simon KAM9803 SK Kamenice 28:18 + 2:08 |
H16A 3.70 km, 14 kontrol - 10. Jira Tomas KAM9802 SK Kamenice 29:54 + 3:44 |
H20A 4.10 km, 17 kontrol - 4. Semik Ondrej KAM9401 SK Kamenice 31:12 + 2:14 |
H20A 4.10 km, 17 kontrol - 8. Valasek Jan KAM9400 SK Kamenice 32:50 + 3:52 |
H20A 4.10 km, 17 kontrol - 12. Rusy Tomas KAM9301 SK Kamenice 35:32 + 6:34 |
H21A 5.20 km, 21 kontrol - 45. Zamecnik David KAM7500 SK Kamenice 51:39 + 14:45 |
H45B 4.00 km, 18 kontrol - 3. Valasek Petr KAM6600 SK Kamenice 29:57 + 1:36 |
. |
Závod: 2013-05-18 - Oblastní žebříček - Sportovní areál Srnčí důl, Jablonec nad Nisou |
Mapa: 1 |
Pořadatel: OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
D12 2.40 km, 9 kontrol - 13. Semikova Lucie KAM0250 KAM KAM - SK Kamenice 29:07 + 8:27 |
D40 2.90 km, 14 kontrol - Semikova Iva KAM6850 KAM KAM - SK Kamenice DISK |
D40 2.90 km, 14 kontrol - Novakova Eva KAM7251 KAM KAM - SK Kamenice DISK |
H12 2.50 km, 9 kontrol - 4. Hankovec Hugo KAM0201 KAM KAM - SK Kamenice 30:41 + 2:56 |
H12 2.50 km, 9 kontrol - 8. Skvor Adam KAM0202 KAM KAM - SK Kamenice 40:53 + 13:08 |
H14 2.70 km, 12 kontrol - 2. Skvor Ota KAM9900 KAM KAM - SK Kamenice 23:26 + 0:59 |
H21L 5.10 km, 19 kontrol - 3. Semik Ondrej KAM9401 KAM KAM - SK Kamenice 34:18 + 0:56 |
H21L 5.10 km, 19 kontrol - 40. Skvor Martin KAM6700 KAM KAM - SK Kamenice 43:49 + 10:27 |
H21L 5.10 km, 19 kontrol - 48. Semik Lubos KAM6201 KAM KAM - SK Kamenice 48:09 + 14:47 |
H35 4.20 km, 18 kontrol - 8. Novak Ondrej KAM7300 KAM KAM - SK Kamenice 51:00 + 15:45 |
HDR 2.10 km, 8 kontrol - 28. Novak Jachym KAM0502 KAM KAM - SK Kamenice 42:56 + 19:17 |
P2 2.30 km, 8 kontrol - 16. Vilhumova Lucie KAM7151 KAM KAM - SK Kamenice 41:51 + 18:47 |
P4 3.20 km, 14 kontrol - 22. Paldus Petr KAM5200 KAM KAM - SK Kamenice 83:07 + 48:29 |
. |
Závod: 2013-05-19 - Oblastní žebříček - Milíře (část obce Rádlo), okres Jablonec nad Nisou |
Mapa: Císařský kámen (výřez), 1 |
Pořadatel: Slavia Liberec orienteering |
H35 7.38 km, 13 kontrol - 4. Novak Ondrej KAM7300 KAM SK Kamenice 114:18 + 36:44 |
. |
Závod: 2013-05-19 - Oblastní mistrovství na klasické trati - Řevnice - Lesní divadlo |
Mapa: Pišťák 1 |
Pořadatel: USK Praha |
D10L 2.40 km, 6 kontrol - 7. Hankovcova Helena KAM0350 SK Kamenice 40:10 + 10:42 |
D10L 2.40 km, 6 kontrol - 1. Balejova Julie KAM0551 SK Kamenice 35:34 |
D10L 2.40 km, 6 kontrol - 5. Viskova Veronika KAM0452 SK Kamenice 43:33 + 7:59 |
D10L 2.40 km, 6 kontrol - 9. Novakova Karolina KAM0453 SK Kamenice 53:47 + 18:13 |
D10L 2.40 km, 6 kontrol - 11. Skachova Viktorie KAM0650 SK Kamenice 66:39 + 31:05 |
D12 3.00 km, 8 kontrol - 5. Skachova Magdalena KAM0151 SK Kamenice 38:30 + 6:41 |
D12 3.00 km, 8 kontrol - 6. Safkova Sofie KAM0153 SK Kamenice 39:11 + 7:22 |
D12 3.00 km, 8 kontrol - 8. Santruckova Anna KAM0150 SK Kamenice 39:45 + 7:56 |
D12 3.00 km, 8 kontrol - 9. Chaloupkova Hana KAM0252 SK Kamenice 42:03 + 10:14 |
D14 3.40 km, 9 kontrol - 3. Kovarikova Marie KAM0050 SK Kamenice 43:20 + 2:31 |
D14 3.40 km, 9 kontrol - 17. Kyralova Anna KAM0052 SK Kamenice 104:06 + 63:17 |
D21L 7.50 km, 15 kontrol - 8. Klinkerova Jitka KAM6450 SK Kamenice 102:48 + 16:49 |
D21L 7.50 km, 15 kontrol - 10. Prochazkova Marie KAM9554 SK Kamenice 107:42 + 21:43 |
D21L 7.50 km, 15 kontrol - 12. Kamererova Valerie KAM9452 SK Kamenice 110:19 + 24:20 |
D21L 7.50 km, 15 kontrol - 13. Rusa Sarka KAM9157 SK Kamenice 114:17 + 28:18 |
D21L 7.50 km, 15 kontrol - Mackova Lucia KAM9151 SK Kamenice DISK |
D21L 7.50 km, 15 kontrol - Borankova Karolina KAM9550 SK Kamenice DISK |
D21L 7.50 km, 15 kontrol - Hlubuckova Kristyna KAM9551 SK Kamenice DISK |
D35K 4.40 km, 10 kontrol - 4. Chaloupkova Dana KAM7150 SK Kamenice 97:01 + 38:03 |
D35L 5.50 km, 13 kontrol - 1. Skvorova Zuzana KAM7350 SK Kamenice 73:37 |
D35L 5.50 km, 13 kontrol - 3. Kovarikova Erika KAM7252 SK Kamenice 83:14 + 9:37 |
D35L 5.50 km, 13 kontrol - 7. Hankovcova Lenka KAM7053 SK Kamenice 103:01 + 29:24 |
D45K 3.40 km, 9 kontrol - 2. Hlubuckova Sarka KAM6851 SK Kamenice 70:49 + 3:17 |
H10L 2.40 km, 6 kontrol - 1. Skacha Vit KAM0309 SK Kamenice 19:55 |
H10L 2.40 km, 6 kontrol - 5. Chaloupka Viktor KAM0301 SK Kamenice 27:51 + 7:56 |
H10L 2.40 km, 6 kontrol - 14. Hejsek Lukas KAM0400 SK Kamenice 42:29 + 22:34 |
H10L 2.40 km, 6 kontrol - 19. Kyral Maxmilian KAM0305 SK Kamenice 52:56 + 33:01 |
H10L 2.40 km, 6 kontrol - 3. Siler Martin KAM0501 SK Kamenice 35:25 + 4:06 |
H10L 2.40 km, 6 kontrol - 23. Milota Jakub KAM0503 SK Kamenice 65:40 + 34:21 |
H12 3.00 km, 8 kontrol - 2. Gajda Jan KAM0105 SK Kamenice 27:26 + 2:32 |
H12 3.00 km, 8 kontrol - 3. Safka Sebastian KAM0101 SK Kamenice 29:12 + 4:18 |
H12 3.00 km, 8 kontrol - 8. Skvor Adam KAM0202 SK Kamenice 32:25 + 7:31 |
H12 3.00 km, 8 kontrol - 9. Blaha Petr KAM0104 SK Kamenice 34:22 + 9:28 |
H12 3.00 km, 8 kontrol - 11. Visek Martin KAM0102 SK Kamenice 38:13 + 13:19 |
H12 3.00 km, 8 kontrol - 12. Hankovec Hugo KAM0201 SK Kamenice 38:30 + 13:36 |
H12 3.00 km, 8 kontrol - 14. Valasek Vaclav KAM0100 SK Kamenice 41:11 + 16:17 |
H12 3.00 km, 8 kontrol - 16. Barton Michal KAM0107 SK Kamenice 42:13 + 17:19 |
H12 3.00 km, 8 kontrol - 20. Renda Michal KAM0207 SK Kamenice 45:55 + 21:01 |
H12 3.00 km, 8 kontrol - 27. Hejsek Filip KAM0204 SK Kamenice 73:49 + 48:55 |
H14 4.40 km, 10 kontrol - 1. Skvor Ota KAM9900 SK Kamenice 39:11 |
H14 4.40 km, 10 kontrol - 7. Santrucek Vit KAM9901 SK Kamenice 72:18 + 33:07 |
H16 6.50 km, 13 kontrol - 3. Jira Tomas KAM9802 SK Kamenice 61:03 + 3:13 |
H16 6.50 km, 13 kontrol - Barton Pavel KAM9800 SK Kamenice DISK |
H21K 8.60 km, 17 kontrol - Krejci Matej KAM900A SK Kamenice DISK |
H21L 13.20 km, 26 kontrol - 4. Kettner Lukas KAM9403 SK Kamenice 111:20 + 6:57 |
H21L 13.20 km, 26 kontrol - 5. Semik Ondrej KAM9401 SK Kamenice 112:29 + 8:06 |
H21L 13.20 km, 26 kontrol - 6. Kettner Vojtech KAM9601 SK Kamenice 119:00 + 14:37 |
H21L 13.20 km, 26 kontrol - 7. Rusy Tomas KAM9301 SK Kamenice 121:30 + 17:07 |
H21L 13.20 km, 26 kontrol - Zamecnik David KAM7500 SK Kamenice DISK |
H45K 5.50 km, 13 kontrol - Hlubucek Tomas KAM6603 SK Kamenice DISK |
H45L 8.10 km, 17 kontrol - 3. Valasek Petr KAM6600 SK Kamenice 91:21 + 11:14 |
H45L 8.10 km, 17 kontrol - 25. Kudrnac Martin KAM5901 SK Kamenice 154:07 + 74:00 |
HDR 2.40 km, 6 kontrol - 38. Kudrnacova Marta KAM085A SK Kamenice 68:20 + 31:05 |
HDR 2.40 km, 6 kontrol - 44. Blahova Karolina KAM0752 SK Kamenice 86:20 + 49:05 |
T3 3.50 km, 10 kontrol - 1. Kamererova Klara KAM9154 SK Kamenice 46:14 |
T3 3.50 km, 10 kontrol - 5. Milota Jan KAM7200 SK Kamenice 62:27 + 16:13 |
T3 3.50 km, 10 kontrol - Siler Michal KAM900B SK Kamenice DISK |
D20 6.50 km, 13 kontrol - 1. Mrazova Pavla KAM9350 SK Kamenice 80:16 |
H20 9.50 km, 16 kontrol - 4. Kapal Tomas KAM9402 SK Kamenice 139:26 + 25:21 |
. |
Závod: 2013-05-25 - Sprint cup, Žebříček A - Karlova Studánka |
Mapa: Karlova studánka , 1 |
Pořadatel: Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem |
D18A 2.30 km, 18 kontrol - 2. Borankova Karolina KAM9550 SK Kamenice 14:50 + 0:09 |
D18A 2.30 km, 18 kontrol - 10. Prochazkova Marie KAM9554 SK Kamenice 15:40 + 0:59 |
D18A 2.30 km, 18 kontrol - 15. Hlubuckova Kristyna KAM9551 SK Kamenice 16:33 + 1:52 |
D20A 2.40 km, 20 kontrol - 19. Kamererova Valerie KAM9452 SK Kamenice 17:39 + 2:48 |
D20A 2.40 km, 20 kontrol - 22. Mrazova Pavla KAM9350 SK Kamenice 18:31 + 3:40 |
D21A 2.40 km, 21 kontrol - 11. Panochova Anna KAM9153 SK Kamenice 18:04 + 2:14 |
D21A 2.40 km, 21 kontrol - 44. Kamererova Klara KAM9154 SK Kamenice 22:38 + 6:48 |
D35C 2.10 km, 17 kontrol - 5. Klinkerova Jitka KAM6450 SK Kamenice 16:00 + 1:20 |
D35C 2.10 km, 17 kontrol - 17. Hankovcova Lenka KAM7053 SK Kamenice 19:56 + 5:16 |
H14C 2.10 km, 18 kontrol - 43. Chaloupka Dominik KAM9904 SK Kamenice 19:06 + 6:12 |
H16A 2.60 km, 21 kontrol - 5. Hausenblas Simon KAM9803 SK Kamenice 15:24 + 1:12 |
H16A 2.60 km, 21 kontrol - 8. Jira Tomas KAM9802 SK Kamenice 15:54 + 1:42 |
H18A 2.60 km, 19 kontrol - 1. Kettner Vojtech KAM9601 SK Kamenice 13:19 |
H20A 2.80 km, 23 kontrol - 10. Kettner Lukas KAM9403 SK Kamenice 15:14 + 1:05 |
H20A 2.80 km, 23 kontrol - 14. Semik Ondrej KAM9401 SK Kamenice 15:36 + 1:27 |
H21A 2.70 km, 21 kontrol - 19. Kozak Petr KAM6501 SK Kamenice 16:08 + 1:34 |
H21A 2.70 km, 21 kontrol - 67. Zamecnik David KAM7500 SK Kamenice 18:14 + 3:40 |
H45C 2.10 km, 17 kontrol - 4. Valasek Petr KAM6600 SK Kamenice 16:34 + 1:57 |
. |
Závod: 2013-06-01 - Žebříček B - Čechy, Oblastní žebříček - Bohdalec |
Mapa: Polák |
Pořadatel: UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
D14B 4.00 km, 12 kontrol - 10. Aschermannova Karolina KAM0051 SK Kamenice 33:50 + 5:44 |
D14B 4.00 km, 12 kontrol - 20. Kovarikova Marie KAM0050 SK Kamenice 36:20 + 8:14 |
D14B 4.00 km, 12 kontrol - 42. Albrechtova Iveta KAM9950 SK Kamenice 45:25 + 17:19 |
D18B 8.60 km, 18 kontrol - Hejnalova Eva KAM9651 SK Kamenice DISK |
D21B 10.10 km, 19 kontrol - 54. Albrechtova Eva KAM7850 SK Kamenice 106:00 + 42:37 |
D40B 6.50 km, 15 kontrol - 22. Hankovcova Lenka KAM7053 SK Kamenice 78:11 + 26:44 |
H12C 3.10 km, 9 kontrol - 7. Hankovec Hugo KAM0201 SK Kamenice 29:18 + 4:12 |
H14B 5.10 km, 12 kontrol - 1. Skvor Ota KAM9900 SK Kamenice 32:55 |
H16B 7.40 km, 15 kontrol - 4. Jira Tomas KAM9802 SK Kamenice 48:41 + 2:30 |
H21B 15.40 km, 29 kontrol - 18. Pasek Frantisek KAM7600 SK Kamenice 90:20 + 10:34 |
H40B 10.20 km, 18 kontrol - 21. Hankovec Petr KAM7101 SK Kamenice 98:47 + 35:35 |
D10C 2.30 km, 9 kontrol - 4. Hankovcova Helena KAM0350 SK Kamenice 26:24 + 5:21 |
P3 3.20 km, 11 kontrol - 8. Albrecht Vladimir KAM7800 SK Kamenice 66:25 + 39:00 |
. |
Závod: 2013-06-02 - Žebříček B - Čechy, Oblastní žebříček - Bohdalec |
Mapa: Šejby |
Pořadatel: UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
D14B 2.60 km, 10 kontrol - 14. Kovarikova Marie KAM0050 SK Kamenice 20:24 + 3:49 |
D14B 2.60 km, 10 kontrol - 35. Aschermannova Karolina KAM0051 SK Kamenice 24:26 + 7:51 |
D14B 2.60 km, 10 kontrol - 40. Albrechtova Iveta KAM9950 SK Kamenice 33:19 + 16:44 |
D21B 4.30 km, 14 kontrol - 62. Albrechtova Eva KAM7850 SK Kamenice 52:56 + 25:20 |
D40B 3.30 km, 12 kontrol - 14. Skvorova Zuzana KAM7350 SK Kamenice 33:58 + 6:51 |
H14B 3.40 km, 11 kontrol - 3. Skvor Ota KAM9900 SK Kamenice 22:54 + 1:50 |
H21B 5.60 km, 17 kontrol - 35. Pasek Frantisek KAM7600 SK Kamenice 35:43 + 5:09 |
H21C 4.80 km, 13 kontrol - 4. Skvor Martin KAM6700 SK Kamenice 30:00 + 2:23 |
P 3.40 km, 11 kontrol - 20. Albrecht Vladimir KAM7800 SK Kamenice 78:48 + 57:30 |
. |
Závod: 2013-06-08 - Oblastní mistrovství na klasické trati - Chřibská |
Mapa: 1 |
Pořadatel: OK Jiskra Nový Bor |
D35 4.20 km, 11 kontrol - 7. Zemlova Eva KAM7550 KAM SK Kamenice 88:01 + 24:26 |
H35 7.20 km, 13 kontrol - 10. Zemla Tomas KAM7105 KAM SK Kamenice 101:42 + 26:22 |
. |
Závod: 2013-06-08 - Veřejný závod - Nymburk |
Mapa: Nymburk-Ostrov |
Pořadatel: SK GORDIC Praha Kačerov |
D12 1.30 km, 9 kontrol - 2. Safkova Sofie KAM0153 SK Kamenice 8:35 + 0:33 |
D12 1.30 km, 9 kontrol - 4. Skachova Magdalena KAM0151 SK Kamenice 11:18 + 3:16 |
D14 1.60 km, 10 kontrol - 2. Kovarikova Marie KAM0050 SK Kamenice 10:20 + 0:23 |
D14 1.60 km, 10 kontrol - Albrechtova Iveta KAM9950 SK Kamenice DISK |
D21L 2.50 km, 14 kontrol - 4. Prochazkova Marie KAM9554 SK Kamenice 15:38 + 1:02 |
D21L 2.50 km, 14 kontrol - 8. Hlubuckova Kristyna KAM9551 SK Kamenice 16:30 + 1:54 |
D21L 2.50 km, 14 kontrol - 25. Albrechtova Eva KAM7850 SK Kamenice 20:45 + 6:09 |
D45 1.80 km, 12 kontrol - 9. Hlubuckova Sarka KAM6851 SK Kamenice 16:23 + 3:42 |
D45 1.80 km, 12 kontrol - 13. Cermakova Gabriela KAM6752 SK Kamenice 17:51 + 5:10 |
H10L 1.50 km, 8 kontrol - 1. Skacha Vit KAM0309 SK Kamenice 9:56 |
H12 1.40 km, 9 kontrol - 1. Safka Sebastian KAM0101 SK Kamenice 9:22 |
H16 2.10 km, 12 kontrol - 1. Jira Tomas KAM9802 SK Kamenice 11:10 |
H45 2.40 km, 13 kontrol - 13. Kudrnac Martin KAM5901 SK Kamenice 22:37 + 7:44 |
H45 2.40 km, 13 kontrol - 16. Safka Jan KAM6604 SK Kamenice 24:49 + 9:56 |
HDR 1.10 km, 8 kontrol - 2. Skachova Viktorie KAM0650 SK Kamenice 10:40 + 0:10 |
P 1.30 km, 9 kontrol - 9. Albrecht Vladimir KAM7800 SK Kamenice 17:35 + 5:51 |
H20 2.60 km, 14 kontrol - 3. Kapal Tomas KAM9402 SK Kamenice 20:38 + 1:33 |
. |
Závod: 2013-06-09 - Oblastní mistrovství na klasické trati - Budislav (letní tábor PČR) |
Mapa: |
Pořadatel: OOB SK Chrast |
D35 5.20 km, 14 kontrol - 15. Novakova Eva KAM7251 100:26 + 45:46 |
H10N 1.60 km, 5 kontrol - 6. Novak Jachym KAM0502 26:41 + 12:26 |
H35 8.20 km, 19 kontrol - 12. Novak Ondrej KAM7300 124:32 + 48:03 |
. |
Závod: 2013-06-15 - Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy - Mezholezy u Horšovského Týna |
Mapa: Sedmihoří |
Pořadatel: OK Lokomotiva Plzeň |
D12C 2.63 km, 9 kontrol - 2. Skachova Magdalena KAM0151 KAM SK Kamenice 30:15 + 0:25 |
D14B 3.67 km, 11 kontrol - 23. Aschermannova Karolina KAM0051 KAM SK Kamenice 43:06 + 10:47 |
D14B 3.67 km, 11 kontrol - 29. Albrechtova Iveta KAM9950 KAM SK Kamenice 46:45 + 14:26 |
D14B 3.67 km, 11 kontrol - 35. Kovarikova Marie KAM0050 KAM SK Kamenice 51:49 + 19:30 |
D18A 6.18 km, 13 kontrol - 3. Hlubuckova Kristyna KAM9551 KAM SK Kamenice 55:37 + 1:40 |
D18A 6.18 km, 13 kontrol - 4. Borankova Karolina KAM9550 KAM SK Kamenice 55:40 + 1:43 |
D18A 6.18 km, 13 kontrol - 5. Prochazkova Marie KAM9554 KAM SK Kamenice 57:25 + 3:28 |
D18B 4.67 km, 11 kontrol - 5. Hejnalova Eva KAM9651 KAM SK Kamenice 82:24 + 33:26 |
D20A 7.59 km, 15 kontrol - 12. Kamererova Valerie KAM9452 KAM SK Kamenice 75:47 + 14:51 |
D20A 7.59 km, 15 kontrol - 24. Mrazova Pavla KAM9350 KAM SK Kamenice 93:49 + 32:53 |
D21A 8.47 km, 13 kontrol - 35. Kamererova Klara KAM9154 KAM SK Kamenice 100:47 + 25:57 |
D21B 7.45 km, 14 kontrol - 25. Albrechtova Eva KAM7850 KAM SK Kamenice 126:16 + 50:51 |
D21C 5.93 km, 10 kontrol - 3. Skvorova Barbora KAM9150 KAM SK Kamenice 76:23 + 4:00 |
D35B 5.98 km, 11 kontrol - 1. Valaskova Sarka KAM6951 KAM SK Kamenice 55:30 |
D35B 5.98 km, 11 kontrol - 21. Semikova Iva KAM6850 KAM SK Kamenice 87:26 + 31:56 |
D40B 5.60 km, 12 kontrol - 10. Skvorova Zuzana KAM7350 KAM SK Kamenice 67:34 + 11:33 |
D40B 5.60 km, 12 kontrol - 21. Hankovcova Lenka KAM7053 KAM SK Kamenice 78:58 + 22:57 |
H12C 2.84 km, 10 kontrol - 4. Skvor Adam KAM0202 KAM SK Kamenice 29:33 + 4:27 |
H12C 2.84 km, 10 kontrol - 13. Valasek Vaclav KAM0100 KAM SK Kamenice 37:07 + 12:01 |
H12C 2.84 km, 10 kontrol - 14. Hankovec Hugo KAM0201 KAM SK Kamenice 37:19 + 12:13 |
H12C 2.84 km, 10 kontrol - 20. Albrecht Adam KAM0203 KAM SK Kamenice 56:03 + 30:57 |
H14B 5.44 km, 10 kontrol - 4. Skvor Ota KAM9900 KAM SK Kamenice 43:29 + 1:22 |
H16A 7.72 km, 17 kontrol - 18. Hausenblas Simon KAM9803 KAM SK Kamenice 73:10 + 14:27 |
H16A 7.72 km, 17 kontrol - 19. Jira Tomas KAM9802 KAM SK Kamenice 73:26 + 14:43 |
H16B 6.29 km, 10 kontrol - 12. Aschermann Daniel KAM9801 KAM SK Kamenice 62:05 + 12:19 |
H18A 9.76 km, 15 kontrol - 2. Kettner Vojtech KAM9601 KAM SK Kamenice 75:37 + 1:13 |
H20A 12.41 km, 16 kontrol - 16. Kettner Lukas KAM9403 KAM SK Kamenice 93:44 + 17:25 |
H20A 12.41 km, 16 kontrol - 20. Semik Ondrej KAM9401 KAM SK Kamenice 98:17 + 21:58 |
H20A 12.41 km, 16 kontrol - 27. Valasek Jan KAM9400 KAM SK Kamenice 114:50 + 38:31 |
H20B 9.46 km, 18 kontrol - 9. Kapal Tomas KAM9402 KAM SK Kamenice 117:49 + 40:22 |
H21B 12.66 km, 18 kontrol - Zamecnik David KAM7500 KAM SK Kamenice DISK |
H40B 9.44 km, 16 kontrol - 23. Hankovec Petr KAM7101 KAM SK Kamenice 117:44 + 37:47 |
H45B 8.30 km, 15 kontrol - 1. Skvor Martin KAM6700 KAM SK Kamenice 61:19 |
H45B 8.30 km, 15 kontrol - 14. Valasek Petr KAM6600 KAM SK Kamenice 79:40 + 18:21 |
H45B 8.30 km, 15 kontrol - 18. Semik Lubos KAM6201 KAM SK Kamenice 82:41 + 21:22 |
D10C 2.33 km, 7 kontrol - 4. Hankovcova Helena KAM0350 KAM SK Kamenice 28:09 + 4:03 |
P3 3.27 km, 8 kontrol - 14. Skachova Viktorie KAM0650 KAM SK Kamenice 74:00 + 35:45 |
P3 3.27 km, 8 kontrol - 22. Albrecht Vladimir KAM7800 KAM SK Kamenice 120:05 + 81:50 |
. |
Závod: 2013-06-16 - Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy - Mezholezy u Horšovského Týna |
Mapa: Sedmihoří |
Pořadatel: OK Lokomotiva Plzeň |
D12C 2.34 km, 9 kontrol - 3. Skachova Magdalena KAM0151 KAM SK Kamenice 22:39 + 7:11 |
D14B 2.86 km, 12 kontrol - 15. Kovarikova Marie KAM0050 KAM SK Kamenice 29:55 + 7:32 |
D14B 2.86 km, 12 kontrol - 27. Aschermannova Karolina KAM0051 KAM SK Kamenice 32:09 + 9:46 |
D14B 2.86 km, 12 kontrol - 34. Albrechtova Iveta KAM9950 KAM SK Kamenice 35:52 + 13:29 |
D18A 3.06 km, 15 kontrol - 4. Prochazkova Marie KAM9554 KAM SK Kamenice 24:40 + 1:36 |
D18A 3.06 km, 15 kontrol - 5. Borankova Karolina KAM9550 KAM SK Kamenice 24:52 + 1:48 |
D18A 3.06 km, 15 kontrol - 11. Hlubuckova Kristyna KAM9551 KAM SK Kamenice 28:16 + 5:12 |
D18B 2.81 km, 12 kontrol - 6. Hejnalova Eva KAM9651 KAM SK Kamenice 43:19 + 19:01 |
D20A 3.41 km, 15 kontrol - 14. Kamererova Valerie KAM9452 KAM SK Kamenice 31:24 + 7:13 |
D20A 3.41 km, 15 kontrol - 22. Mrazova Pavla KAM9350 KAM SK Kamenice 37:08 + 12:57 |
D21A 4.40 km, 17 kontrol - 54. Kamererova Klara KAM9154 KAM SK Kamenice 57:43 + 19:41 |
D21B 3.98 km, 15 kontrol - 18. Albrechtova Eva KAM7850 KAM SK Kamenice 57:17 + 19:27 |
D21C 2.83 km, 12 kontrol - 2. Skvorova Barbora KAM9150 KAM SK Kamenice 29:12 + 0:40 |
D35B 3.65 km, 15 kontrol - 1. Valaskova Sarka KAM6951 KAM SK Kamenice 33:02 |
D40B 3.44 km, 14 kontrol - 3. Skvorova Zuzana KAM7350 KAM SK Kamenice 32:30 + 2:36 |
D40B 3.44 km, 14 kontrol - 26. Hankovcova Lenka KAM7053 KAM SK Kamenice 47:24 + 17:30 |
H12C 2.59 km, 11 kontrol - 2. Hankovec Hugo KAM0201 KAM SK Kamenice 24:02 + 3:18 |
H12C 2.59 km, 11 kontrol - 5. Skvor Adam KAM0202 KAM SK Kamenice 25:26 + 4:42 |
H12C 2.59 km, 11 kontrol - 15. Valasek Vaclav KAM0100 KAM SK Kamenice 32:14 + 11:30 |
H12C 2.59 km, 11 kontrol - 25. Albrecht Adam KAM0203 KAM SK Kamenice 48:22 + 27:38 |
H14B 3.33 km, 15 kontrol - 7. Skvor Ota KAM9900 KAM SK Kamenice 26:00 + 3:26 |
H16A 3.62 km, 14 kontrol - 2. Hausenblas Simon KAM9803 KAM SK Kamenice 27:34 + 1:08 |
H16A 3.62 km, 14 kontrol - 7. Jira Tomas KAM9802 KAM SK Kamenice 28:41 + 2:15 |
H16B 3.23 km, 12 kontrol - 7. Aschermann Daniel KAM9801 KAM SK Kamenice 29:33 + 5:09 |
H18A 3.82 km, 14 kontrol - 4. Kettner Vojtech KAM9601 KAM SK Kamenice 24:44 + 0:36 |
H20A 4.19 km, 16 kontrol - 10. Semik Ondrej KAM9401 KAM SK Kamenice 29:12 + 3:58 |
H20A 4.19 km, 16 kontrol - 14. Kettner Lukas KAM9403 KAM SK Kamenice 30:17 + 5:03 |
H20A 4.19 km, 16 kontrol - 18. Valasek Jan KAM9400 KAM SK Kamenice 32:26 + 7:12 |
H20B 3.57 km, 14 kontrol - 10. Kapal Tomas KAM9402 KAM SK Kamenice 47:03 + 22:10 |
H21A 5.66 km, 19 kontrol - 44. Skvor Martin KAM6700 KAM SK Kamenice 44:24 + 7:53 |
H21B 4.96 km, 20 kontrol - 6. Zamecnik David KAM7500 KAM SK Kamenice 38:09 + 2:46 |
H45B 3.66 km, 15 kontrol - 6. Valasek Petr KAM6600 KAM SK Kamenice 32:12 + 3:39 |
D10C 2.06 km, 7 kontrol - 9. Hankovcova Helena KAM0350 KAM SK Kamenice 33:44 + 9:40 |
P3 2.34 km, 10 kontrol - 9. Albrecht Vladimir KAM7800 KAM SK Kamenice 39:28 + 16:43 |
. |
Závod: 2013-06-22 - Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - Chata Junior, Kunčice, místní část Starého Města pod Sněžníkem |
Mapa: Kuní vrch, 1 |
Pořadatel: SK Severka Šumperk |
H45 3.40 km, 16 kontrol - 7. Skvor Martin KAM6700 SK Kamenice 30:53 + 3:33 |
T4 4.10 km, 18 kontrol - 25. Strakova Andrea KAM9152 SK Kamenice 48:08 + 16:34 |
T4 4.10 km, 18 kontrol - 42. Kapal Tomas KAM9402 SK Kamenice 54:34 + 23:00 |
T4 4.10 km, 18 kontrol - 70. Kamererova Klara KAM9154 SK Kamenice 68:39 + 37:05 |
D18A 3.00 km, 13 kontrol - 4. Hlubuckova Kristyna KAM9551 SK Kamenice 30:57 + 3:02 |
D18A 3.00 km, 13 kontrol - 6. Prochazkova Marie KAM9554 SK Kamenice 31:04 + 3:09 |
D20A 3.00 km, 13 kontrol - 7. Kamererova Valerie KAM9452 SK Kamenice 31:41 + 3:36 |
D20A 3.00 km, 13 kontrol - 15. Mrazova Pavla KAM9350 SK Kamenice 33:56 + 5:51 |
H16A 3.10 km, 14 kontrol - 12. Skvor Ota KAM9900 SK Kamenice 28:52 + 4:38 |
H20A 3.70 km, 15 kontrol - 12. Semik Ondrej KAM9401 SK Kamenice 33:28 + 5:13 |
H20A 3.70 km, 15 kontrol - 17. Kettner Lukas KAM9403 SK Kamenice 34:40 + 6:25 |
H16B 3.20 km, 15 kontrol - 4. Jira Tomas KAM9802 SK Kamenice 25:45 + 2:18 |
H18B 3.50 km, 15 kontrol - 5. Kettner Vojtech KAM9601 SK Kamenice 28:05 + 1:36 |
H20B 3.80 km, 15 kontrol - 8. Rusy Tomas KAM9301 SK Kamenice 32:26 + 5:02 |
H21B 4.90 km, 19 kontrol - 22. Kozak Petr KAM6501 SK Kamenice 40:37 + 5:39 |
H21B 4.90 km, 19 kontrol - 27. Pasek Frantisek KAM7600 SK Kamenice 43:30 + 8:32 |
H21D 4.90 km, 19 kontrol - 31. Zamecnik David KAM7500 SK Kamenice 57:03 + 21:39 |
. |
Závod: 2013-06-23 - Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), ČP, ŽA - Chata Junior, Kunčice, místní část Starého Města pod Sněžníkem |
Mapa: Kunčická hora, 1 |
Pořadatel: SK Severka Šumperk |
T4 3.90 km, 23 kontrol - 49. Kapal Tomas KAM9402 SK Kamenice 57:20 + 28:20 |
T4 3.90 km, 23 kontrol - 54. Strakova Andrea KAM9152 SK Kamenice 59:25 + 30:25 |
D18A 2.80 km, 16 kontrol - 2. Hlubuckova Kristyna KAM9551 SK Kamenice 25:22 + 2:02 |
D18A 2.80 km, 16 kontrol - 11. Prochazkova Marie KAM9554 SK Kamenice 29:19 + 5:59 |
D20A 3.10 km, 17 kontrol - 16. Kamererova Valerie KAM9452 SK Kamenice 49:22 + 25:34 |
H16A 3.20 km, 19 kontrol - 9. Jira Tomas KAM9802 SK Kamenice 30:50 + 8:37 |
H18A 3.70 km, 21 kontrol - 4. Kettner Vojtech KAM9601 SK Kamenice 27:17 + 4:04 |
H20A 4.10 km, 21 kontrol - 12. Rusy Tomas KAM9301 SK Kamenice 33:19 + 6:39 |
H45A 3.40 km, 18 kontrol - 4. Skvor Martin KAM6700 SK Kamenice 24:24 + 1:43 |
D20B 2.70 km, 16 kontrol - 9. Mrazova Pavla KAM9350 SK Kamenice 27:47 + 1:55 |
H16B 2.90 km, 15 kontrol - 1. Skvor Ota KAM9900 SK Kamenice 23:39 |
H20B 3.40 km, 18 kontrol - 1. Kettner Lukas KAM9403 SK Kamenice 21:53 |
H20B 3.40 km, 18 kontrol - 13. Semik Ondrej KAM9401 SK Kamenice 29:10 + 7:17 |
H21C 4.00 km, 21 kontrol - 14. Kozak Petr KAM6501 SK Kamenice 29:13 + 3:49 |
H21D 3.60 km, 17 kontrol - 15. Zamecnik David KAM7500 SK Kamenice 29:43 + 4:14 |
H21D 3.60 km, 17 kontrol - 27. Pasek Frantisek KAM7600 SK Kamenice 34:15 + 8:46 |
. |
Závod: 2013-07-01 - JWOC Tour - E1 - Odolov |
Mapa: Kolčarka, pro kategorie HD16 – HD40 měřítko 1 |
Pořadatel: OK 99 Hradec Králové |
D10C 2.43 km, 6 kontrol - 6. Hankovcova Helena KAM0350 KAM SK Kamenice 34:09 + 12:10 |
D18A 4.93 km, 13 kontrol - 6. Prochazkova Marie KAM9554 KAM SK Kamenice 53:18 + 6:49 |
D18A 4.93 km, 13 kontrol - Kamererova Valerie KAM9551 KAM SK Kamenice 49:26 + 2:57 |
D40A 5.23 km, 12 kontrol - 4. Skvorova Zuzana KAM7350 KAM SK Kamenice 62:15 + 12:26 |
D40A 5.23 km, 12 kontrol - 11. Hankovcova Lenka KAM7053 KAM SK Kamenice 76:11 + 26:22 |
H12A 3.09 km, 9 kontrol - 7. Hankovec Hugo KAM0201 KAM SK Kamenice 37:03 + 7:27 |
H12A 3.09 km, 9 kontrol - 13. Skvor Adam KAM0202 KAM SK Kamenice 47:28 + 17:52 |
H14A 4.08 km, 13 kontrol - 1. Skvor Ota KAM9900 KAM SK Kamenice 29:40 |
H16A 6.34 km, 13 kontrol - 27. Valasek Jiri KAM9700 KAM SK Kamenice 60:51 + 20:47 |
H16A 6.34 km, 13 kontrol - Jira Tomas KAM9800 KAM SK Kamenice DISK |
H18A 7.51 km, 15 kontrol - 5. Kettner Vojtech KAM9601 KAM SK Kamenice 61:21 + 5:33 |
H20A 9.04 km, 17 kontrol - 5. Valasek Jan KAM9400 KAM SK Kamenice 77:30 + 6:42 |
H20A 9.04 km, 17 kontrol - 8. Kettner Lukas KAM9403 KAM SK Kamenice 79:53 + 9:05 |
H20A 9.04 km, 17 kontrol - 9. Rusy Tomas KAM9301 KAM SK Kamenice 82:17 + 11:29 |
H21C 7.84 km, 17 kontrol - 6. Prasek Premysl KAM9305 KAM SK Kamenice 120:53 + 40:02 |
H45A 7.51 km, 15 kontrol - 1. Skvor Martin KAM6700 KAM SK Kamenice 62:43 |
T1 2.51 km, 8 kontrol - 1. Stormer Emil KAM0000 KAM SK Kamenice 23:31 |
T3 7.47 km, 17 kontrol - 11. Kamererova Valerie KAM9452 KAM SK Kamenice 85:54 + 26:43 |
. |
Závod: 2013-07-02 - JWOC Tour - E2 - Stříbrný rybník |
Mapa: Lesní hřbitov, měřítko 1 |
Pořadatel: OK 99 Hradec Králové |
D10C 2.46 km, 7 kontrol - 2. Hankovcova Helena KAM0350 KAM SK Kamenice 27:13 + 0:24 |
D18A 4.76 km, 15 kontrol - 6. Prochazkova Marie KAM9554 KAM SK Kamenice 45:07 + 5:10 |
D18A 4.76 km, 15 kontrol - Kamererova Valerie KAM9551 KAM SK Kamenice 40:26 + 0:29 |
D40A 5.17 km, 17 kontrol - 6. Skvorova Zuzana KAM7350 KAM SK Kamenice 55:53 + 12:56 |
D40A 5.17 km, 17 kontrol - 12. Hankovcova Lenka KAM7053 KAM SK Kamenice 66:42 + 23:45 |
H12A 3.78 km, 11 kontrol - 9. Hankovec Hugo KAM0201 KAM SK Kamenice 52:30 + 17:23 |
H14A 4.35 km, 14 kontrol - 1. Skvor Ota KAM9900 KAM SK Kamenice 31:29 |
H16A 5.30 km, 15 kontrol - 39. Valasek Jiri KAM9700 KAM SK Kamenice 80:17 + 51:26 |
H18A 6.12 km, 18 kontrol - 1. Kettner Vojtech KAM9601 KAM SK Kamenice 37:45 |
H20A 6.53 km, 20 kontrol - 6. Kettner Lukas KAM9403 KAM SK Kamenice 45:43 + 4:04 |
H20A 6.53 km, 20 kontrol - 15. Rusy Tomas KAM9301 KAM SK Kamenice 52:03 + 10:24 |
H21C 5.66 km, 18 kontrol - 6. Prasek Premysl KAM9305 KAM SK Kamenice 86:16 + 44:05 |
H45A 6.12 km, 18 kontrol - 3. Skvor Martin KAM6700 KAM SK Kamenice 42:44 + 1:03 |
T3 7.11 km, 19 kontrol - 11. Kamererova Valerie KAM9452 KAM SK Kamenice 94:21 + 55:15 |
. |
Závod: 2013-07-03 - JWOC Tour - E3 - Radvanice |
Mapa: Závora sever, měřítko 1 |
Pořadatel: OK 99 Hradec Králové |
D10C 2.29 km, 8 kontrol - 4. Hankovcova Helena KAM0350 KAM SK Kamenice 38:37 + 5:08 |
D18A 3.92 km, 15 kontrol - 11. Prochazkova Marie KAM9554 KAM SK Kamenice 52:08 + 14:26 |
D18A 3.92 km, 15 kontrol - Kamererova Valerie KAM9551 KAM SK Kamenice 43:02 + 5:20 |
D40A 3.77 km, 16 kontrol - 6. Skvorova Zuzana KAM7350 KAM SK Kamenice 53:05 + 12:25 |
D40A 3.77 km, 16 kontrol - 9. Hankovcova Lenka KAM7053 KAM SK Kamenice 63:48 + 23:08 |
H12A 2.28 km, 10 kontrol - 13. Hankovec Hugo KAM0201 KAM SK Kamenice 43:03 + 16:54 |
H14A 3.40 km, 12 kontrol - 1. Skvor Ota KAM9900 KAM SK Kamenice 29:40 |
H16A 3.72 km, 14 kontrol - 22. Valasek Jiri KAM9700 KAM SK Kamenice 41:54 + 14:32 |
H18A 4.53 km, 19 kontrol - 1. Kettner Vojtech KAM9601 KAM SK Kamenice 36:39 |
H20A 5.79 km, 20 kontrol - 1. Kettner Lukas KAM9403 KAM SK Kamenice 48:46 |
H20A 5.79 km, 20 kontrol - 3. Rusy Tomas KAM9301 KAM SK Kamenice 50:10 + 1:24 |
H20A 5.79 km, 20 kontrol - 5. Valasek Jan KAM9400 KAM SK Kamenice 57:37 + 8:51 |
H21C 4.83 km, 19 kontrol - 6. Prasek Premysl KAM9305 KAM SK Kamenice 102:47 + 41:19 |
H45A 4.53 km, 19 kontrol - 2. Skvor Martin KAM6700 KAM SK Kamenice 45:47 + 0:36 |
T3 5.17 km, 21 kontrol - 18. Kamererova Valerie KAM9452 KAM SK Kamenice 66:26 + 25:53 |
. |
Závod: 2013-07-04 - JWOC Tour - E4 - Horní Dehtov |
Mapa: Čertovy skrýše, měřítko 1 |
Pořadatel: OK 99 Hradec Králové |
D10C 1.99 km, 6 kontrol - 2. Hankovcova Helena KAM0350 KAM SK Kamenice 21:26 + 1:01 |
D18A 2.89 km, 17 kontrol - 4. Prochazkova Marie KAM9554 KAM SK Kamenice 27:42 + 0:44 |
D18A 2.89 km, 17 kontrol - Kamererova Valerie KAM9551 KAM SK Kamenice 26:59 + 0:01 |
D40A 3.58 km, 17 kontrol - 6. Skvorova Zuzana KAM7350 KAM SK Kamenice 45:25 + 9:18 |
D40A 3.58 km, 17 kontrol - 13. Hankovcova Lenka KAM7053 KAM SK Kamenice 59:34 + 23:27 |
H12A 2.61 km, 11 kontrol - 10. Hankovec Hugo KAM0201 KAM SK Kamenice 29:24 + 7:07 |
H14A 2.69 km, 12 kontrol - 1. Skvor Ota KAM9900 KAM SK Kamenice 18:07 |
H16A 3.64 km, 16 kontrol - Valasek Jiri KAM9700 KAM SK Kamenice DISK |
H18A 3.58 km, 17 kontrol - 4. Kettner Vojtech KAM9601 KAM SK Kamenice 31:14 + 2:37 |
H20A 4.33 km, 20 kontrol - 1. Kettner Lukas KAM9403 KAM SK Kamenice 33:57 |
H20A 4.33 km, 20 kontrol - 6. Rusy Tomas KAM9301 KAM SK Kamenice 39:08 + 5:11 |
H20A 4.33 km, 20 kontrol - 7. Valasek Jan KAM9400 KAM SK Kamenice 39:35 + 5:38 |
H21C 3.77 km, 16 kontrol - 5. Prasek Premysl KAM9305 KAM SK Kamenice 58:51 + 25:56 |
H45A 3.58 km, 17 kontrol - 3. Skvor Martin KAM6700 KAM SK Kamenice 35:30 + 3:02 |
T3 3.52 km, 18 kontrol - 15. Kamererova Valerie KAM9452 KAM SK Kamenice 38:44 + 16:21 |
T3 3.52 km, 18 kontrol - 34. Aschermannova Petra KAM9354 KAM SK Kamenice 53:00 + 30:37 |
. |
Závod: 2013-07-05 - JWOC Tour - E5 - Hradec Králové |
Mapa: Hradec Králové, měřítko 1 |
Pořadatel: OK 99 Hradec Králové |
D10C 1.13 km, 9 kontrol - 2. Hankovcova Helena KAM0350 KAM SK Kamenice 11:09 + 1:35 |
D18A 1.90 km, 13 kontrol - Kamererova Valerie KAM9551 KAM SK Kamenice DISK |
D40A 2.02 km, 14 kontrol - 7. Skvorova Zuzana KAM7350 KAM SK Kamenice 19:36 + 3:12 |
D40A 2.02 km, 14 kontrol - 10. Hankovcova Lenka KAM7053 KAM SK Kamenice 22:04 + 5:40 |
H12A 1.66 km, 13 kontrol - 8. Hankovec Hugo KAM0201 KAM SK Kamenice 15:10 + 4:13 |
H14A 1.80 km, 15 kontrol - 2. Skvor Ota KAM9900 KAM SK Kamenice 13:14 + 0:03 |
H16A 2.02 km, 13 kontrol - 25. Valasek Jiri KAM9700 KAM SK Kamenice 14:59 + 2:26 |
H18A 2.09 km, 14 kontrol - 4. Kettner Vojtech KAM9601 KAM SK Kamenice 14:21 + 1:04 |
H20A 2.17 km, 14 kontrol - 3. Kettner Lukas KAM9403 KAM SK Kamenice 14:15 + 0:39 |
H20A 2.17 km, 14 kontrol - 10. Valasek Jan KAM9400 KAM SK Kamenice 15:41 + 2:05 |
H20A 2.17 km, 14 kontrol - 11. Rusy Tomas KAM9301 KAM SK Kamenice 15:45 + 2:09 |
H21C 1.95 km, 11 kontrol - 5. Prasek Premysl KAM9305 KAM SK Kamenice 18:17 + 4:00 |
H45A 2.09 km, 14 kontrol - 1. Skvor Martin KAM6700 KAM SK Kamenice 16:01 |
T3 1.85 km, 13 kontrol - 62. Skvorova Barbora KAM9150 KAM SK Kamenice 17:22 + 6:26 |
T3 1.85 km, 13 kontrol - 66. Aschermannova Petra KAM9354 KAM SK Kamenice 17:48 + 6:52 |
. |
Závod: 2013-07-06 - JWOC Tour - E6 - Hoděšovice |
Mapa: Koliba, měřítko 1 |
Pořadatel: OK 99 Hradec Králové |
D10C 2.41 km, 8 kontrol - 4. Hankovcova Helena KAM0350 KAM SK Kamenice 33:22 + 10:38 |
D18A 4.75 km, 13 kontrol - Kamererova Valerie KAM9551 KAM SK Kamenice DISK |
D40A 5.14 km, 13 kontrol - 2. Skvorova Zuzana KAM7350 KAM SK Kamenice 47:06 + 2:07 |
D40A 5.14 km, 13 kontrol - 12. Hankovcova Lenka KAM7053 KAM SK Kamenice 65:51 + 20:52 |
H12A 3.52 km, 9 kontrol - 9. Hankovec Hugo KAM0201 KAM SK Kamenice 43:37 + 12:28 |
H12A 3.52 km, 9 kontrol - Skvor Adam KAM0202 KAM SK Kamenice DISK |
H14A 3.99 km, 10 kontrol - 4. Skvor Ota KAM9900 KAM SK Kamenice 29:49 + 1:48 |
H16A 5.46 km, 13 kontrol - 21. Valasek Jiri KAM9700 KAM SK Kamenice 45:49 + 11:49 |
H18A 6.55 km, 17 kontrol - 4. Kettner Vojtech KAM9601 KAM SK Kamenice 43:29 + 2:30 |
H20A 8.60 km, 20 kontrol - 2. Kettner Lukas KAM9403 KAM SK Kamenice 52:52 + 2:04 |
H20A 8.60 km, 20 kontrol - 19. Valasek Jan KAM9400 KAM SK Kamenice 85:28 + 34:40 |
H20A 8.60 km, 20 kontrol - 20. Rusy Tomas KAM9301 KAM SK Kamenice 87:44 + 36:56 |
H21C 7.04 km, 16 kontrol - Prasek Premysl KAM9305 KAM SK Kamenice DISK |
H45A 6.55 km, 17 kontrol - 1. Skvor Martin KAM6700 KAM SK Kamenice 45:35 |
T3 6.82 km, 17 kontrol - 16. Aschermannova Petra KAM9354 KAM SK Kamenice 64:53 + 27:58 |
. |
Závod: 2013-07-12 - H.S.H. Vysočina cup - E1 - Sykovec Medlov |
Mapa: |
Pořadatel: OOB SK Chrast |
D21E 4.90 km, 24 kontrol - 11. Borankova Karolina KAM9550 41:11 + 6:53 |
H21A 6.40 km, 25 kontrol - 4. Kozak Petr KAM6501 41:06 + 1:35 |
H21A 6.40 km, 25 kontrol - 9. Pasek Frantisek KAM7600 44:59 + 5:28 |
. |
Závod: 2013-07-13 - H.S.H. Vysočina cup - E2 - Sykovec Medlov |
Mapa: |
Pořadatel: OOB SK Chrast |
D21E 8.30 km, 25 kontrol - 14. Borankova Karolina KAM9550 94:40 + 31:03 |
H21A 10.10 km, 29 kontrol - 2. Kozak Petr KAM6501 69:14 + 2:02 |
H21A 10.10 km, 29 kontrol - 7. Pasek Frantisek KAM7600 78:39 + 11:27 |
H21A 10.10 km, 29 kontrol - 18. Zamecnik David KAM7500 84:35 + 17:23 |
HDR 1.90 km, 5 kontrol - 68. Zamecnik Lukas KAM1100 57:20 + 38:23 |
. |
Závod: 2013-07-14 - H.S.H. Vysočina cup - E3 - Sykovec Medlov |
Mapa: |
Pořadatel: OOB SK Chrast |
D21E 7.90 km, 24 kontrol - 12. Borankova Karolina KAM9550 80:05 + 29:02 |
H21A 9.00 km, 24 kontrol - 4. Kozak Petr KAM6501 62:22 + 2:35 |
H21A 9.00 km, 24 kontrol - 5. Pasek Frantisek KAM7600 63:44 + 3:57 |
H21A 9.00 km, 24 kontrol - 16. Zamecnik David KAM7500 69:19 + 9:32 |
. |
Závod: 2013-07-19 - Grand prix Silesia - E1 - Bohdanovice |
Mapa: Bludiště |
Pořadatel: Orientační Běh Opava |
D18 3.00 km, 18 kontrol - Hausenblasova Karolina KAM9650 SK Kamenice DISK |
D21E 3.70 km, 24 kontrol - 7. Prochazkova Marie KAM9554 SK Kamenice 33:25 + 6:17 |
D21E 3.70 km, 24 kontrol - 9. Borankova Karolina KAM9550 SK Kamenice 33:37 + 6:29 |
H21E 4.20 km, 25 kontrol - 17. Semik Ondrej KAM9401 SK Kamenice 36:12 + 10:51 |
. |
Závod: 2013-07-20 - Grand prix Silesia - E3 - Bohdanovice |
Mapa: |
Pořadatel: Orientační Běh Opava |
D18 1.50 km, 27 kontrol - 4. Hausenblasova Karolina KAM9650 SK Kamenice 38:37 + 13:06 |
D21E 1.70 km, 30 kontrol - 6. Borankova Karolina KAM9550 SK Kamenice 28:05 + 5:03 |
D21E 1.70 km, 30 kontrol - 10. Prochazkova Marie KAM9554 SK Kamenice 29:18 + 6:16 |
H21E 1.80 km, 30 kontrol - 24. Semik Ondrej KAM9401 SK Kamenice 27:02 + 8:52 |
. |
Závod: 2013-07-20 - Grand prix Silesia - E2 - Bohdanovice |
Mapa: Bludiště |
Pořadatel: Orientační Běh Opava |
D18 3.00 km, 17 kontrol - 2. Hausenblasova Karolina KAM9650 SK Kamenice 43:49 + 5:59 |
D21E 3.70 km, 24 kontrol - 8. Borankova Karolina KAM9550 SK Kamenice 37:10 + 10:02 |
D21E 3.70 km, 24 kontrol - 10. Prochazkova Marie KAM9554 SK Kamenice 39:33 + 12:25 |
H21E 4.60 km, 26 kontrol - 16. Semik Ondrej KAM9401 SK Kamenice 38:33 + 9:01 |
. |
Závod: 2013-07-21 - Grand prix Silesia - E4 - Bohdanovice |
Mapa: |
Pořadatel: Orientační Běh Opava |
D18 4.20 km, 17 kontrol - 1. Hausenblasova Karolina KAM9650 SK Kamenice 48:46 |
D21E 5.40 km, 23 kontrol - 12. Prochazkova Marie KAM9554 SK Kamenice 58:27 + 11:34 |
D21E 5.40 km, 23 kontrol - 13. Borankova Karolina KAM9550 SK Kamenice 58:43 + 11:50 |
H21E 8.00 km, 30 kontrol - 15. Semik Ondrej KAM9401 SK Kamenice 65:29 + 16:36 |
. |
Závod: 2013-07-24 - Bohemia - E1 - Chřibská |
Mapa: Mokrá rokle |
Pořadatel: OK Jiskra Nový Bor |
D10 1.80 km, 8 kontrol - 11. Hankovcova Helena KAM0350 KAM SK Kamenice 25:27 + 8:44 |
D12A 2.50 km, 12 kontrol - 3. Semikova Lucie KAM0250 KAM SK Kamenice 25:17 + 4:02 |
D12A 2.50 km, 12 kontrol - 12. Chaloupkova Hana KAM0252 KAM SK Kamenice 48:24 + 27:09 |
D14A 2.80 km, 13 kontrol - 7. Kovarikova Marie KAM0050 KAM SK Kamenice 38:43 + 9:45 |
D14A 2.80 km, 13 kontrol - 9. Albrechtova Iveta KAM9950 KAM SK Kamenice 39:07 + 10:09 |
D14B 2.40 km, 12 kontrol - 4. Kyralova Anna KAM0052 KAM SK Kamenice 64:25 + 37:07 |
D18A 2.90 km, 13 kontrol - 3. Hausenblasova Karolina KAM9650 KAM SK Kamenice 33:57 + 1:39 |
D18A 2.90 km, 13 kontrol - 6. Hlubuckova Kristyna KAM9551 KAM SK Kamenice 35:53 + 3:35 |
D20A 3.20 km, 14 kontrol - 3. Kamererova Valerie KAM9452 KAM SK Kamenice 44:47 + 2:23 |
D20A 3.20 km, 14 kontrol - 8. Stormer Julie KAM9352 KAM SK Kamenice 52:18 + 9:54 |
D35A 3.10 km, 14 kontrol - 1. Valaskova Sarka KAM6951 KAM SK Kamenice 35:18 |
D35A 3.10 km, 14 kontrol - 3. Klinkerova Jitka KAM6450 KAM SK Kamenice 37:07 + 1:49 |
D40A 2.90 km, 14 kontrol - 7. Skvorova Zuzana KAM7350 KAM SK Kamenice 45:15 + 5:53 |
D40A 2.90 km, 14 kontrol - 13. Hankovcova Lenka KAM7053 KAM SK Kamenice 52:46 + 13:24 |
F3 2.60 km, 11 kontrol - 1. Nemecek Jan KAM9300 KAM SK Kamenice 25:06 |
H10 1.80 km, 9 kontrol - 11. Kovarik Tomas KAM0300 KAM SK Kamenice 21:50 + 7:51 |
H10 1.80 km, 9 kontrol - 19. Kyral Maxmilian KAM0305 KAM SK Kamenice 30:51 + 16:52 |
H10 1.80 km, 9 kontrol - 20. Chaloupka Viktor KAM0301 KAM SK Kamenice 34:12 + 20:13 |
H12A 2.50 km, 12 kontrol - 2. Safka Sebastian KAM0101 KAM SK Kamenice 22:20 + 0:28 |
H12A 2.50 km, 12 kontrol - 5. Gajda Jan KAM0105 KAM SK Kamenice 23:28 + 1:36 |
H12A 2.50 km, 12 kontrol - 12. Valasek Vaclav KAM0100 KAM SK Kamenice 27:59 + 6:07 |
H12A 2.50 km, 12 kontrol - 15. Visek Martin KAM0102 KAM SK Kamenice 30:08 + 8:16 |
H12A 2.50 km, 12 kontrol - 20. Blaha Petr KAM0104 KAM SK Kamenice 35:12 + 13:20 |
H12A 2.50 km, 12 kontrol - 23. Hankovec Hugo KAM0201 KAM SK Kamenice 47:13 + 25:21 |
H12A 2.50 km, 12 kontrol - 24. Hejsek Filip KAM0204 KAM SK Kamenice 51:00 + 29:08 |
H12A 2.50 km, 12 kontrol - 26. Albrecht Adam KAM0203 KAM SK Kamenice 62:58 + 41:06 |
H14A 3.00 km, 13 kontrol - 1. Skvor Ota KAM9900 KAM SK Kamenice 28:24 |
H14B 2.80 km, 13 kontrol - 2. Stormer Emil KAM0000 KAM SK Kamenice 31:18 + 2:57 |
H14B 2.80 km, 13 kontrol - 16. Kdyr Matej KAM0000 KAM SK Kamenice 58:21 + 30:00 |
H16A 2.90 km, 15 kontrol - 7. Jira Tomas KAM9802 KAM SK Kamenice 32:42 + 6:09 |
H16A 2.90 km, 15 kontrol - 12. Hausenblas Simon KAM9803 KAM SK Kamenice 35:05 + 8:32 |
H18A 3.20 km, 15 kontrol - 10. Stormer Oskar KAM9600 KAM SK Kamenice 38:05 + 6:39 |
H20A 3.60 km, 17 kontrol - 9. Valasek Jan KAM9400 KAM SK Kamenice 43:03 + 11:35 |
H20A 3.60 km, 17 kontrol - 12. Kapal Tomas KAM9402 KAM SK Kamenice 52:10 + 20:42 |
H21C 2.70 km, 13 kontrol - 5. Hajek Adam KAM9202 KAM SK Kamenice 33:43 + 3:41 |
H21C 2.70 km, 13 kontrol - 12. Prasek Premysl KAM9305 KAM SK Kamenice 39:10 + 9:08 |
H40A 3.60 km, 16 kontrol - 17. Hankovec Petr KAM7101 KAM SK Kamenice 59:08 + 17:47 |
H45A 3.50 km, 17 kontrol - 5. Valasek Petr KAM6600 KAM SK Kamenice 38:30 + 4:29 |
T10P 2.80 km, 8 kontrol - 3. Viskova Veronika KAM0452 KAM SK Kamenice 28:13 + 1:25 |
. |
Závod: 2013-07-25 - Bohemia - E2 - Chřibská |
Mapa: Bukovina |
Pořadatel: OK Jiskra Nový Bor |
D10 2.80 km, 10 kontrol - 10. Hankovcova Helena KAM0350 KAM SK Kamenice 25:46 + 4:59 |
D12A 3.10 km, 9 kontrol - 4. Semikova Lucie KAM0250 KAM SK Kamenice 31:14 + 9:09 |
D12A 3.10 km, 9 kontrol - 11. Chaloupkova Hana KAM0252 KAM SK Kamenice 39:46 + 17:41 |
D14A 3.50 km, 10 kontrol - 15. Kovarikova Marie KAM0050 KAM SK Kamenice 54:06 + 17:09 |
D14A 3.50 km, 10 kontrol - 16. Albrechtova Iveta KAM9950 KAM SK Kamenice 55:05 + 18:08 |
D14B 3.20 km, 9 kontrol - 6. Kyralova Anna KAM0052 KAM SK Kamenice 64:58 + 28:30 |
D18A 4.00 km, 10 kontrol - 5. Hausenblasova Karolina KAM9650 KAM SK Kamenice 47:49 + 5:09 |
D18A 4.00 km, 10 kontrol - 5. Hlubuckova Kristyna KAM9551 KAM SK Kamenice 47:49 + 5:09 |
D20A 4.40 km, 10 kontrol - 3. Kamererova Valerie KAM9452 KAM SK Kamenice 54:18 + 4:36 |
D20A 4.40 km, 10 kontrol - 8. Stormer Julie KAM9352 KAM SK Kamenice 63:43 + 14:01 |
D35A 4.00 km, 11 kontrol - 1. Valaskova Sarka KAM6951 KAM SK Kamenice 43:31 |
D35A 4.00 km, 11 kontrol - 3. Klinkerova Jitka KAM6450 KAM SK Kamenice 45:16 + 1:45 |
D40A 3.90 km, 11 kontrol - 4. Skvorova Zuzana KAM7350 KAM SK Kamenice 55:29 + 2:13 |
D40A 3.90 km, 11 kontrol - 15. Hankovcova Lenka KAM7053 KAM SK Kamenice 81:45 + 28:29 |
F3 3.30 km, 9 kontrol - 1. Nemecek Jan KAM9300 KAM SK Kamenice 27:47 |
H10 2.80 km, 11 kontrol - 4. Kovarik Tomas KAM0300 KAM SK Kamenice 19:26 + 1:12 |
H10 2.80 km, 11 kontrol - 10. Chaloupka Viktor KAM0301 KAM SK Kamenice 23:00 + 4:46 |
H10 2.80 km, 11 kontrol - 20. Kyral Maxmilian KAM0305 KAM SK Kamenice 41:34 + 23:20 |
H12A 3.10 km, 10 kontrol - 1. Safka Sebastian KAM0101 KAM SK Kamenice 21:10 |
H12A 3.10 km, 10 kontrol - 3. Gajda Jan KAM0105 KAM SK Kamenice 24:07 + 2:57 |
H12A 3.10 km, 10 kontrol - 8. Valasek Vaclav KAM0100 KAM SK Kamenice 26:09 + 4:59 |
H12A 3.10 km, 10 kontrol - 13. Hankovec Hugo KAM0201 KAM SK Kamenice 30:51 + 9:41 |
H12A 3.10 km, 10 kontrol - 15. Blaha Petr KAM0104 KAM SK Kamenice 31:53 + 10:43 |
H12A 3.10 km, 10 kontrol - 17. Visek Martin KAM0102 KAM SK Kamenice 35:23 + 14:13 |
H12A 3.10 km, 10 kontrol - 23. Hejsek Filip KAM0204 KAM SK Kamenice 45:00 + 23:50 |
H12A 3.10 km, 10 kontrol - 26. Albrecht Adam KAM0203 KAM SK Kamenice 57:54 + 36:44 |
H14A 4.10 km, 10 kontrol - 5. Skvor Ota KAM9900 KAM SK Kamenice 38:25 + 2:56 |
H14B 3.50 km, 8 kontrol - 3. Stormer Emil KAM0000 KAM SK Kamenice 50:50 + 8:37 |
H14B 3.50 km, 8 kontrol - 16. Kdyr Matej KAM0000 KAM SK Kamenice 88:05 + 45:52 |
H16A 4.70 km, 11 kontrol - 8. Hausenblas Simon KAM9803 KAM SK Kamenice 55:00 + 7:27 |
H16A 4.70 km, 11 kontrol - 9. Jira Tomas KAM9802 KAM SK Kamenice 58:11 + 10:38 |
H18A 5.10 km, 13 kontrol - 4. Stormer Oskar KAM9600 KAM SK Kamenice 43:35 + 5:33 |
H20A 5.40 km, 14 kontrol - 10. Kapal Tomas KAM9402 KAM SK Kamenice 81:01 + 34:11 |
H20A 5.40 km, 14 kontrol - Valasek Jan KAM9400 KAM SK Kamenice DISK |
H21C 5.00 km, 10 kontrol - 7. Hajek Adam KAM9202 KAM SK Kamenice 51:59 + 6:36 |
H21C 5.00 km, 10 kontrol - 13. Prasek Premysl KAM9305 KAM SK Kamenice 61:56 + 16:33 |
H40A 5.40 km, 12 kontrol - 17. Hankovec Petr KAM7101 KAM SK Kamenice 69:48 + 20:18 |
H45A 5.00 km, 11 kontrol - 8. Valasek Petr KAM6600 KAM SK Kamenice 54:00 + 8:10 |
T10P 3.50 km, 7 kontrol - 16. Viskova Veronika KAM0452 KAM SK Kamenice 36:43 + 13:02 |
. |
Závod: 2013-07-26 - Bohemia - E3 - Chřibská |
Mapa: Lesní rybník |
Pořadatel: OK Jiskra Nový Bor |
D10 1.50 km, 6 kontrol - 15. Hankovcova Helena KAM0350 KAM SK Kamenice 26:26 + 11:24 |
D12A 1.80 km, 8 kontrol - 6. Semikova Lucie KAM0250 KAM SK Kamenice 23:39 + 11:14 |
D12A 1.80 km, 8 kontrol - 12. Chaloupkova Hana KAM0252 KAM SK Kamenice 49:52 + 37:27 |
D14A 2.20 km, 10 kontrol - 13. Kovarikova Marie KAM0050 KAM SK Kamenice 49:57 + 22:36 |
D14A 2.20 km, 10 kontrol - 14. Albrechtova Iveta KAM9950 KAM SK Kamenice 51:40 + 24:19 |
D14B 2.00 km, 9 kontrol - 7. Kyralova Anna KAM0052 KAM SK Kamenice 85:03 + 52:17 |
D18A 2.80 km, 16 kontrol - 9. Hlubuckova Kristyna KAM9551 KAM SK Kamenice 41:04 + 9:18 |
D18A 2.80 km, 16 kontrol - 18. Hausenblasova Karolina KAM9650 KAM SK Kamenice 51:51 + 20:05 |
D20A 2.80 km, 15 kontrol - 4. Kamererova Valerie KAM9452 KAM SK Kamenice 40:45 + 8:37 |
D20A 2.80 km, 15 kontrol - 6. Stormer Julie KAM9352 KAM SK Kamenice 43:32 + 11:24 |
D35A 2.80 km, 16 kontrol - 3. Valaskova Sarka KAM6951 KAM SK Kamenice 43:03 + 2:45 |
D35A 2.80 km, 16 kontrol - 4. Klinkerova Jitka KAM6450 KAM SK Kamenice 44:23 + 4:05 |
D40A 2.60 km, 16 kontrol - 13. Skvorova Zuzana KAM7350 KAM SK Kamenice 56:13 + 20:46 |
D40A 2.60 km, 16 kontrol - 14. Hankovcova Lenka KAM7053 KAM SK Kamenice 57:22 + 21:55 |
D45B 2.30 km, 13 kontrol - Safkova Petra KAM6650 KAM SK Kamenice DISK |
F3 2.30 km, 9 kontrol - 1. Nemecek Jan KAM9300 KAM SK Kamenice 25:27 |
H10 1.70 km, 7 kontrol - 9. Kovarik Tomas KAM0300 KAM SK Kamenice 23:07 + 8:13 |
H10 1.70 km, 7 kontrol - 17. Chaloupka Viktor KAM0301 KAM SK Kamenice 34:44 + 19:50 |
H10 1.70 km, 7 kontrol - 20. Kyral Maxmilian KAM0305 KAM SK Kamenice 42:17 + 27:23 |
H12A 2.00 km, 9 kontrol - 3. Gajda Jan KAM0105 KAM SK Kamenice 19:24 + 2:28 |
H12A 2.00 km, 9 kontrol - 5. Safka Sebastian KAM0101 KAM SK Kamenice 20:19 + 3:23 |
H12A 2.00 km, 9 kontrol - 8. Valasek Vaclav KAM0100 KAM SK Kamenice 22:57 + 6:01 |
H12A 2.00 km, 9 kontrol - 14. Hankovec Hugo KAM0201 KAM SK Kamenice 28:49 + 11:53 |
H12A 2.00 km, 9 kontrol - 16. Visek Martin KAM0102 KAM SK Kamenice 30:25 + 13:29 |
H12A 2.00 km, 9 kontrol - 17. Blaha Petr KAM0104 KAM SK Kamenice 30:43 + 13:47 |
H12A 2.00 km, 9 kontrol - 23. Albrecht Adam KAM0203 KAM SK Kamenice 37:16 + 20:20 |
H12A 2.00 km, 9 kontrol - 28. Hejsek Filip KAM0204 KAM SK Kamenice 68:28 + 51:32 |
H14A 2.50 km, 13 kontrol - 2. Skvor Ota KAM9900 KAM SK Kamenice 26:07 + 1:26 |
H14B 2.20 km, 10 kontrol - 9. Stormer Emil KAM0000 KAM SK Kamenice 38:23 + 13:24 |
H14B 2.20 km, 10 kontrol - 15. Kdyr Matej KAM0000 KAM SK Kamenice 50:22 + 25:23 |
H16A 2.90 km, 16 kontrol - 2. Jira Tomas KAM9802 KAM SK Kamenice 34:43 + 1:53 |
H18A 3.10 km, 17 kontrol - 17. Stormer Oskar KAM9600 KAM SK Kamenice 38:52 + 8:55 |
H20A 3.00 km, 18 kontrol - 8. Kapal Tomas KAM9402 KAM SK Kamenice 45:21 + 16:29 |
H21A 3.80 km, 22 kontrol - 32. Safka Daniel KAM9105 KAM SK Kamenice 59:17 + 24:12 |
H21C 2.90 km, 14 kontrol - 5. Hajek Adam KAM9202 KAM SK Kamenice 38:09 + 3:57 |
H21C 2.90 km, 14 kontrol - Prasek Premysl KAM9305 KAM SK Kamenice DISK |
H40A 3.10 km, 17 kontrol - 20. Hankovec Petr KAM7101 KAM SK Kamenice 51:35 + 20:20 |
H45A 3.00 km, 16 kontrol - 7. Valasek Petr KAM6600 KAM SK Kamenice 39:23 + 7:43 |
H45A 3.00 km, 16 kontrol - 15. Skvor Martin KAM6700 KAM SK Kamenice 48:52 + 17:12 |
T10P 3.00 km, 5 kontrol - 25. Viskova Veronika KAM0452 KAM SK Kamenice 37:45 + 16:14 |
. |
Závod: 2013-07-27 - Bohemia - E4 - Kyltice |
Mapa: Jelení prameny |
Pořadatel: OK Jiskra Nový Bor |
D10 1.80 km, 6 kontrol - 15. Hankovcova Helena KAM0350 KAM SK Kamenice 23:47 + 5:19 |
D12A 1.90 km, 7 kontrol - 7. Semikova Lucie KAM0250 KAM SK Kamenice 22:24 + 7:57 |
D12A 1.90 km, 7 kontrol - 8. Chaloupkova Hana KAM0252 KAM SK Kamenice 26:17 + 11:50 |
D14A 2.50 km, 8 kontrol - 1. Kovarikova Marie KAM0050 KAM SK Kamenice 24:41 |
D14A 2.50 km, 8 kontrol - 12. Albrechtova Iveta KAM9950 KAM SK Kamenice 35:25 + 10:44 |
D14B 2.40 km, 7 kontrol - 9. Kyralova Anna KAM0052 KAM SK Kamenice 57:17 + 31:19 |
D18A 4.30 km, 11 kontrol - 9. Hausenblasova Karolina KAM9650 KAM SK Kamenice 46:34 + 7:50 |
D18A 4.30 km, 11 kontrol - 14. Hlubuckova Kristyna KAM9551 KAM SK Kamenice 50:09 + 11:25 |
D20A 4.60 km, 11 kontrol - 5. Kamererova Valerie KAM9452 KAM SK Kamenice 44:17 + 2:18 |
D20A 4.60 km, 11 kontrol - 11. Stormer Julie KAM9352 KAM SK Kamenice 59:21 + 17:22 |
D35A 4.20 km, 13 kontrol - 1. Valaskova Sarka KAM6951 KAM SK Kamenice 45:12 |
D35A 4.20 km, 13 kontrol - Klinkerova Jitka KAM6450 KAM SK Kamenice DISK |
D40A 4.00 km, 10 kontrol - 6. Skvorova Zuzana KAM7350 KAM SK Kamenice 43:38 + 2:54 |
D40A 4.00 km, 10 kontrol - 13. Hankovcova Lenka KAM7053 KAM SK Kamenice 57:49 + 17:05 |
D45B 3.00 km, 9 kontrol - 16. Safkova Petra KAM6650 KAM SK Kamenice 57:20 + 25:52 |
F3 3.00 km, 9 kontrol - 1. Vlk Michal KAM9106 KAM SK Kamenice 26:03 |
F3 3.00 km, 9 kontrol - 2. Nemecek Jan KAM9300 KAM SK Kamenice 28:20 + 2:17 |
F5 4.60 km, 12 kontrol - 17. Straka Dan KAM6602 KAM SK Kamenice 50:46 + 14:56 |
F5 4.60 km, 12 kontrol - 57. Kamerer Marek KAM0000 KAM SK Kamenice 79:06 + 43:16 |
H10 2.00 km, 6 kontrol - 3. Kovarik Tomas KAM0300 KAM SK Kamenice 16:59 + 0:36 |
H10 2.00 km, 6 kontrol - 10. Chaloupka Viktor KAM0301 KAM SK Kamenice 21:44 + 5:21 |
H10 2.00 km, 6 kontrol - 15. Kyral Maxmilian KAM0305 KAM SK Kamenice 26:28 + 10:05 |
H12A 2.40 km, 8 kontrol - 4. Safka Sebastian KAM0101 KAM SK Kamenice 23:02 + 1:14 |
H12A 2.40 km, 8 kontrol - 5. Gajda Jan KAM0105 KAM SK Kamenice 23:45 + 1:57 |
H12A 2.40 km, 8 kontrol - 9. Hankovec Hugo KAM0201 KAM SK Kamenice 28:22 + 6:34 |
H12A 2.40 km, 8 kontrol - 10. Visek Martin KAM0102 KAM SK Kamenice 28:33 + 6:45 |
H12A 2.40 km, 8 kontrol - 12. Blaha Petr KAM0104 KAM SK Kamenice 29:36 + 7:48 |
H12A 2.40 km, 8 kontrol - 22. Valasek Vaclav KAM0100 KAM SK Kamenice 42:30 + 20:42 |
H12A 2.40 km, 8 kontrol - 23. Hejsek Filip KAM0204 KAM SK Kamenice 48:08 + 26:20 |
H12A 2.40 km, 8 kontrol - 26. Albrecht Adam KAM0203 KAM SK Kamenice 51:48 + 30:00 |
H14A 3.20 km, 10 kontrol - 1. Skvor Ota KAM9900 KAM SK Kamenice 24:36 |
H14B 2.50 km, 7 kontrol - 7. Stormer Emil KAM0000 KAM SK Kamenice 29:31 + 7:02 |
H14B 2.50 km, 7 kontrol - 20. Kdyr Matej KAM0000 KAM SK Kamenice 43:12 + 20:43 |
H16A 4.30 km, 13 kontrol - 6. Jira Tomas KAM9802 KAM SK Kamenice 39:32 + 4:25 |
H18A 5.00 km, 14 kontrol - 8. Stormer Oskar KAM9600 KAM SK Kamenice 39:10 + 5:51 |
H20A 6.60 km, 15 kontrol - 11. Kapal Tomas KAM9402 KAM SK Kamenice 78:32 + 32:19 |
H21A 8.50 km, 19 kontrol - 39. Safka Daniel KAM9105 KAM SK Kamenice 103:34 + 41:26 |
H21C 6.20 km, 13 kontrol - 7. Hajek Adam KAM9202 KAM SK Kamenice 61:05 + 9:26 |
H40A 5.80 km, 13 kontrol - 24. Hankovec Petr KAM7101 KAM SK Kamenice 66:54 + 23:35 |
H45A 5.20 km, 14 kontrol - 11. Valasek Petr KAM6600 KAM SK Kamenice 48:01 + 9:18 |
T10P 2.60 km, 7 kontrol - 14. Viskova Veronika KAM0452 KAM SK Kamenice 27:44 + 10:42 |
. |
Závod: 2013-07-28 - Bohemia - E5 - Kytlice |
Mapa: Popelová hora |
Pořadatel: OK Jiskra Nový Bor |
D10 2.40 km, 7 kontrol - 14. Hankovcova Helena KAM0350 KAM SK Kamenice 29:45 + 11:20 |
D12A 2.80 km, 8 kontrol - 4. Semikova Lucie KAM0250 KAM SK Kamenice 29:47 + 5:11 |
D12A 2.80 km, 8 kontrol - 12. Chaloupkova Hana KAM0252 KAM SK Kamenice 38:36 + 14:00 |
D14A 3.40 km, 10 kontrol - 8. Albrechtova Iveta KAM9950 KAM SK Kamenice 43:47 + 8:21 |
D14A 3.40 km, 10 kontrol - 12. Kovarikova Marie KAM0050 KAM SK Kamenice 50:06 + 14:40 |
D18A 4.80 km, 12 kontrol - 5. Hlubuckova Kristyna KAM9551 KAM SK Kamenice 48:50 + 6:44 |
D18A 4.80 km, 12 kontrol - 16. Hausenblasova Karolina KAM9650 KAM SK Kamenice 63:25 + 21:19 |
D20A 5.30 km, 13 kontrol - 5. Kamererova Valerie KAM9452 KAM SK Kamenice 60:13 + 6:52 |
D20A 5.30 km, 13 kontrol - 8. Stormer Julie KAM9352 KAM SK Kamenice 70:31 + 17:10 |
D35A 4.50 km, 13 kontrol - 1. Valaskova Sarka KAM6951 KAM SK Kamenice 49:46 |
D35A 4.50 km, 13 kontrol - 2. Klinkerova Jitka KAM6450 KAM SK Kamenice 52:06 + 2:20 |
D40A 4.20 km, 13 kontrol - 11. Skvorova Zuzana KAM7350 KAM SK Kamenice 67:18 + 16:15 |
D40A 4.20 km, 13 kontrol - 14. Hankovcova Lenka KAM7053 KAM SK Kamenice 78:18 + 27:15 |
D45B 3.70 km, 11 kontrol - Safkova Petra KAM6650 KAM SK Kamenice DISK |
F3 3.00 km, 7 kontrol - 1. Nemecek Jan KAM9300 KAM SK Kamenice 25:39 |
F3 3.00 km, 7 kontrol - 5. Kovarikova Erika KAM0000 KAM SK Kamenice 28:29 + 2:50 |
F3 3.00 km, 7 kontrol - Albrecht Vladimir KAM7800 KAM SK Kamenice DISK |
F5 4.80 km, 12 kontrol - 1. Kovarik Tomas KAM0000 KAM SK Kamenice 40:52 |
F5 4.80 km, 12 kontrol - 20. Straka Dan KAM6602 KAM SK Kamenice 63:35 + 22:43 |
F5 4.80 km, 12 kontrol - 30. Albrechtova Eva KAM7850 KAM SK Kamenice 71:31 + 30:39 |
F5 4.80 km, 12 kontrol - 35. Kamerer Marek KAM0000 KAM SK Kamenice 74:05 + 33:13 |
H10 2.50 km, 8 kontrol - 2. Kovarik Tomas KAM0300 KAM SK Kamenice 18:39 + 0:32 |
H10 2.50 km, 8 kontrol - 17. Chaloupka Viktor KAM0301 KAM SK Kamenice 31:55 + 13:48 |
H10 2.50 km, 8 kontrol - 20. Kyral Maxmilian KAM0305 KAM SK Kamenice 42:35 + 24:28 |
H12A 3.10 km, 10 kontrol - 2. Safka Sebastian KAM0101 KAM SK Kamenice 28:15 + 0:01 |
H12A 3.10 km, 10 kontrol - 5. Gajda Jan KAM0105 KAM SK Kamenice 30:30 + 2:16 |
H12A 3.10 km, 10 kontrol - 9. Visek Martin KAM0102 KAM SK Kamenice 35:54 + 7:40 |
H12A 3.10 km, 10 kontrol - 16. Hankovec Hugo KAM0201 KAM SK Kamenice 41:24 + 13:10 |
H12A 3.10 km, 10 kontrol - 17. Blaha Petr KAM0104 KAM SK Kamenice 42:04 + 13:50 |
H12A 3.10 km, 10 kontrol - 18. Valasek Vaclav KAM0100 KAM SK Kamenice 43:00 + 14:46 |
H12A 3.10 km, 10 kontrol - 21. Albrecht Adam KAM0203 KAM SK Kamenice 54:24 + 26:10 |
H12A 3.10 km, 10 kontrol - 24. Hejsek Filip KAM0204 KAM SK Kamenice 58:06 + 29:52 |
H14A 3.60 km, 11 kontrol - 1. Skvor Ota KAM9900 KAM SK Kamenice 29:48 |
H14B 3.20 km, 8 kontrol - 6. Stormer Emil KAM0000 KAM SK Kamenice 42:35 + 11:08 |
H14B 3.20 km, 8 kontrol - 16. Kdyr Matej KAM0000 KAM SK Kamenice 60:41 + 29:14 |
H16A 4.50 km, 13 kontrol - 8. Jira Tomas KAM9802 KAM SK Kamenice 50:38 + 12:24 |
H18A 5.40 km, 13 kontrol - 7. Stormer Oskar KAM9600 KAM SK Kamenice 51:22 + 5:34 |
H20A 6.40 km, 14 kontrol - 10. Kapal Tomas KAM9402 KAM SK Kamenice 73:43 + 22:02 |
H20A 6.40 km, 14 kontrol - Valasek Jan KAM9400 KAM SK Kamenice DISK |
H21A 8.10 km, 18 kontrol - 34. Safka Daniel KAM9105 KAM SK Kamenice 124:34 + 58:27 |
H21C 6.30 km, 16 kontrol - 10. Hajek Adam KAM9202 KAM SK Kamenice 80:04 + 16:43 |
H40A 6.20 km, 14 kontrol - 21. Hankovec Petr KAM7101 KAM SK Kamenice 84:52 + 27:36 |
H45A 5.80 km, 12 kontrol - 14. Valasek Petr KAM6600 KAM SK Kamenice 65:32 + 11:43 |
T10P 3.00 km, 6 kontrol - 12. Viskova Veronika KAM0452 KAM SK Kamenice 28:36 + 8:20 |
. |
Závod: 2013-08-02 - Cena střední Moravy - E1 - Lipník nad Bečvou, zámek |
Mapa: Lipník nad Bečvou 1 |
Pořadatel: Oddíl OS SK Prostějov |
D14A 1.90 km, 7 kontrol - 3. Kovarikova Marie KAM0050 SK Kamenice 13:17 + 1:30 |
D35B 3.20 km, 12 kontrol - 7. Kovarikova Erika KAM7252 SK Kamenice 24:56 + 4:44 |
H10C 1.10 km, 6 kontrol - 1. Kovarik Tomas KAM0300 SK Kamenice 7:07 |
H35B 3.90 km, 20 kontrol - 4. Kovarik Tomas KAM6901 SK Kamenice 23:30 + 1:09 |
. |
Závod: 2013-08-03 - Cena střední Moravy - E2 - Týn nad Bečvou |
Mapa: |
Pořadatel: Oddíl OS SK Prostějov |
D14A 3.00 km, 8 kontrol - 2. Kovarikova Marie KAM0050 SK Kamenice 26:47 + 1:58 |
D35B 5.60 km, 11 kontrol - 5. Kovarikova Erika KAM7252 SK Kamenice 58:46 + 12:31 |
H10C 1.90 km, 7 kontrol - 1. Kovarik Tomas KAM0300 SK Kamenice 13:16 |
H35B 8.50 km, 13 kontrol - 4. Kovarik Tomas KAM6901 SK Kamenice 61:42 + 4:20 |
. |
Závod: 2013-08-04 - Cena střední Moravy - E3 - Týn nad Bečvou |
Mapa: |
Pořadatel: Oddíl OS SK Prostějov |
D14A 3.10 km, 10 kontrol - 2. Kovarikova Marie KAM0050 SK Kamenice 28:43 + 0:26 |
D35B 3.80 km, 15 kontrol - 4. Kovarikova Erika KAM7252 SK Kamenice 43:47 + 8:06 |
H10C 2.20 km, 7 kontrol - 1. Kovarik Tomas KAM0300 SK Kamenice 15:31 |
H35B 4.90 km, 15 kontrol - 3. Kovarik Tomas KAM6901 SK Kamenice 45:21 + 2:02 |
. |
Závod: 2013-08-10 - Advanta cup - E2 - Nové Město nad Metují |
Mapa: |
Pořadatel: KOB Dobruška |
H21A 9.10 km, 27 kontrol - 15. Kettner Lukas KAM9403 SK Kamenice 94:28 + 17:08 |
H21A 9.10 km, 27 kontrol - 21. Kettner Vojtech KAM9601 SK Kamenice 95:27 + 18:07 |
H21A 9.10 km, 27 kontrol - 40. Pasek Frantisek KAM7600 SK Kamenice 109:11 + 31:51 |
. |
Závod: 2013-08-11 - Advanta cup - E3 - Nové Město nad Metují |
Mapa: |
Pořadatel: KOB Dobruška |
H21A 5.00 km, 23 kontrol - 3. Kettner Vojtech KAM9601 SK Kamenice 35:42 + 1:51 |
H21A 5.00 km, 23 kontrol - 21. Pasek Frantisek KAM7600 SK Kamenice 40:51 + 7:00 |
H21A 5.00 km, 23 kontrol - 69. Kettner Lukas KAM9403 SK Kamenice 67:54 + 34:03 |
. |
Závod: 2013-08-16 - Rumcajsovy míle - Pařez |
Mapa: |
Pořadatel: Sportcentrum Jičín |
H21A 0.00 km, 0 kontrol - Jira Tomas KAM9802 KAM KAM - SK Kamenice DISK |
. |
Závod: 2013-08-17 - Rumcajsovy míle - E3 - Pařez |
Mapa: |
Pořadatel: Sportcentrum Jičín |
H16 2.50 km, 18 kontrol - 1. Jira Tomas KAM9802 KAM KAM - SK Kamenice 15:41 |
. |
Závod: 2013-08-18 - Rumcajsovy míle - E4 - Pařez |
Mapa: měřítko 1 |
Pořadatel: Sportcentrum Jičín |
H21A 6.90 km, 29 kontrol - 29. Jira Tomas KAM9802 KAM KAM - SK Kamenice 76:55 + 28:56 |
. |
Závod: 2013-08-24 - Pěkné prázdniny - E2 - Rovensko pod Troskami |
Mapa: |
Pořadatel: OOB TJ Turnov |
D12 1.50 km, 9 kontrol - 18. Safkova Sofie KAM0153 SK Kamenice 24:56 + 11:26 |
D12 1.50 km, 9 kontrol - 19. Semikova Lucie KAM0250 SK Kamenice 27:40 + 14:10 |
D14 1.50 km, 8 kontrol - 9. Aschermannova Karolina KAM0051 SK Kamenice 18:42 + 4:42 |
D14 1.50 km, 8 kontrol - 17. Kovarikova Marie KAM0050 SK Kamenice 22:06 + 8:06 |
D18 2.30 km, 12 kontrol - 3. Prochazkova Marie KAM9554 SK Kamenice 20:44 + 3:03 |
D18 2.30 km, 12 kontrol - 5. Hlubuckova Kristyna KAM9551 SK Kamenice 22:01 + 4:20 |
D20 2.40 km, 12 kontrol - Kamererova Valerie KAM9452 SK Kamenice DISK |
D21A 2.90 km, 16 kontrol - 23. Kamererova Klara KAM9154 SK Kamenice 27:53 + 6:40 |
D21A 2.90 km, 16 kontrol - 26. Strakova Andrea KAM9152 SK Kamenice 28:31 + 7:18 |
D21A 2.90 km, 16 kontrol - 28. Mackova Lucia KAM9151 SK Kamenice 29:29 + 8:16 |
D35 2.40 km, 12 kontrol - 2. Klinkerova Jitka KAM6450 SK Kamenice 23:14 + 2:06 |
D35 2.40 km, 12 kontrol - 17. Mackova Lenka KAM7051 SK Kamenice 30:08 + 9:00 |
D35 2.40 km, 12 kontrol - 27. Zemlova Eva KAM7550 SK Kamenice 40:10 + 19:02 |
D40 2.40 km, 13 kontrol - 2. Skvorova Zuzana KAM7350 SK Kamenice 26:34 + 2:39 |
D40 2.40 km, 13 kontrol - 4. Semikova Iva KAM6850 SK Kamenice 27:34 + 3:39 |
D40 2.40 km, 13 kontrol - 37. Hankovcova Lenka KAM7053 SK Kamenice 39:31 + 15:36 |
D45 2.30 km, 13 kontrol - 19. Safkova Petra KAM6650 SK Kamenice 39:05 + 14:42 |
H12 1.30 km, 7 kontrol - 2. Safka Sebastian KAM0101 SK Kamenice 14:12 + 1:31 |
H12 1.30 km, 7 kontrol - 19. Hankovec Hugo KAM0201 SK Kamenice 24:34 + 11:53 |
H14 1.80 km, 9 kontrol - 1. Skvor Ota KAM9900 SK Kamenice 14:38 |
H16 2.80 km, 16 kontrol - 6. Hausenblas Simon KAM9803 SK Kamenice 18:39 + 4:19 |
H16 2.80 km, 16 kontrol - 13. Jira Tomas KAM9802 SK Kamenice 21:09 + 6:49 |
H16 2.80 km, 16 kontrol - 16. Aschermann Daniel KAM9801 SK Kamenice 23:22 + 9:02 |
H18 3.00 km, 16 kontrol - 3. Kettner Vojtech KAM9601 SK Kamenice 17:51 + 2:47 |
H20 3.30 km, 18 kontrol - 5. Prasek Premysl KAM9305 SK Kamenice 38:11 + 15:07 |
H21E 4.30 km, 24 kontrol - 30. Semik Ondrej KAM9401 SK Kamenice 26:17 + 8:16 |
H21E 4.30 km, 24 kontrol - 34. Pasek Frantisek KAM7600 SK Kamenice 27:56 + 9:55 |
H21E 4.30 km, 24 kontrol - 42. Kettner Lukas KAM9403 SK Kamenice 29:59 + 11:58 |
H21A 3.80 km, 21 kontrol - 6. Kozak Petr KAM6501 SK Kamenice 29:06 + 2:41 |
H21A 3.80 km, 21 kontrol - 13. Rusy Tomas KAM9301 SK Kamenice 31:30 + 5:05 |
H21A 3.80 km, 21 kontrol - 39. Semik Vojtech KAM9100 SK Kamenice 39:23 + 12:58 |
H21A 3.80 km, 21 kontrol - 45. Safka Daniel KAM9105 SK Kamenice 44:01 + 17:36 |
H35 3.30 km, 18 kontrol - 11. Zemla Tomas KAM7105 SK Kamenice 25:23 + 6:36 |
H40 3.00 km, 16 kontrol - 32. Hankovec Petr KAM7101 SK Kamenice 44:08 + 24:06 |
H45 2.80 km, 18 kontrol - 1. Skvor Martin KAM6700 SK Kamenice 19:50 |
H45 2.80 km, 18 kontrol - 11. Semik Lubos KAM6201 SK Kamenice 23:33 + 3:43 |
H45 2.80 km, 18 kontrol - 16. Valasek Petr KAM6600 SK Kamenice 24:57 + 5:07 |
H45 2.80 km, 18 kontrol - 43. Safka Jan KAM6604 SK Kamenice 51:07 + 31:17 |
. |
Závod: 2013-08-25 - Pěkné prázdniny - E3 - Rovensko pod Troskami |
Mapa: |
Pořadatel: OOB TJ Turnov |
D10 1.40 km, 8 kontrol - 13. Hankovcova Helena KAM0350 SK Kamenice 22:08 + 7:27 |
D12 1.50 km, 9 kontrol - 3. Safkova Sofie KAM0153 SK Kamenice 14:48 + 2:33 |
D12 1.50 km, 9 kontrol - 5. Semikova Lucie KAM0250 SK Kamenice 15:32 + 3:17 |
D14 1.50 km, 8 kontrol - 7. Kovarikova Marie KAM0050 SK Kamenice 25:10 + 4:39 |
D14 1.50 km, 8 kontrol - 9. Aschermannova Karolina KAM0051 SK Kamenice 26:59 + 6:28 |
D18 2.30 km, 12 kontrol - 4. Prochazkova Marie KAM9554 SK Kamenice 42:55 + 2:55 |
D18 2.30 km, 12 kontrol - 6. Hlubuckova Kristyna KAM9551 SK Kamenice 44:03 + 4:03 |
D20 2.40 km, 12 kontrol - 8. Kamererova Valerie KAM9452 SK Kamenice 63:57 + 19:02 |
D21A 2.90 km, 16 kontrol - 36. Strakova Andrea KAM9152 SK Kamenice 76:48 + 19:00 |
D21A 2.90 km, 16 kontrol - 37. Kamererova Klara KAM9154 SK Kamenice 76:55 + 19:07 |
D21A 2.90 km, 16 kontrol - 49. Mackova Lucia KAM9151 SK Kamenice 96:21 + 38:33 |
D35 2.40 km, 12 kontrol - 5. Klinkerova Jitka KAM6450 SK Kamenice 52:51 + 5:15 |
D35 2.40 km, 12 kontrol - 23. Mackova Lenka KAM7051 SK Kamenice 67:42 + 20:06 |
D40 2.40 km, 13 kontrol - 14. Skvorova Zuzana KAM7350 SK Kamenice 46:35 + 10:25 |
D40 2.40 km, 13 kontrol - 21. Semikova Iva KAM6850 SK Kamenice 50:25 + 14:15 |
D40 2.40 km, 13 kontrol - 26. Hankovcova Lenka KAM7053 SK Kamenice 55:19 + 19:09 |
D45 2.30 km, 13 kontrol - 20. Safkova Petra KAM6650 SK Kamenice 65:58 + 21:59 |
H12 1.30 km, 7 kontrol - 2. Safka Sebastian KAM0101 SK Kamenice 22:16 + 1:07 |
H12 1.30 km, 7 kontrol - 9. Valasek Vaclav KAM0100 SK Kamenice 26:09 + 5:00 |
H12 1.30 km, 7 kontrol - 24. Hankovec Hugo KAM0201 SK Kamenice 33:35 + 12:26 |
H14 1.80 km, 9 kontrol - 5. Skvor Ota KAM9900 SK Kamenice 22:36 + 1:48 |
H16 2.80 km, 16 kontrol - 10. Jira Tomas KAM9802 SK Kamenice 38:57 + 6:31 |
H16 2.80 km, 16 kontrol - 13. Hausenblas Simon KAM9803 SK Kamenice 40:28 + 8:02 |
H16 2.80 km, 16 kontrol - 17. Aschermann Daniel KAM9801 SK Kamenice 41:54 + 9:28 |
H16 2.80 km, 16 kontrol - 20. Valasek Jiri KAM9700 SK Kamenice 43:23 + 10:57 |
H18 3.00 km, 16 kontrol - 2. Kettner Vojtech KAM9601 SK Kamenice 42:15 + 1:13 |
H20 3.30 km, 18 kontrol - Prasek Premysl KAM9305 SK Kamenice DISK |
H21E 4.30 km, 24 kontrol - 10. Semik Ondrej KAM9401 SK Kamenice 77:12 + 9:03 |
H21E 4.30 km, 24 kontrol - 17. Kettner Lukas KAM9403 SK Kamenice 81:56 + 13:47 |
H21E 4.30 km, 24 kontrol - 36. Pasek Frantisek KAM7600 SK Kamenice 90:07 + 21:58 |
H21A 3.80 km, 21 kontrol - 5. Kozak Petr KAM6501 SK Kamenice 65:06 + 2:52 |
H21A 3.80 km, 21 kontrol - 11. Rusy Tomas KAM9301 SK Kamenice 70:20 + 8:06 |
H21A 3.80 km, 21 kontrol - 34. Semik Vojtech KAM9100 SK Kamenice 83:13 + 20:59 |
H21A 3.80 km, 21 kontrol - 54. Safka Daniel KAM9105 SK Kamenice 109:09 + 46:55 |
H40 3.00 km, 16 kontrol - 23. Hankovec Petr KAM7101 SK Kamenice 65:57 + 22:31 |
H45 2.80 km, 18 kontrol - 1. Skvor Martin KAM6700 SK Kamenice 39:12 |
H45 2.80 km, 18 kontrol - 7. Semik Lubos KAM6201 SK Kamenice 46:51 + 7:39 |
H45 2.80 km, 18 kontrol - 17. Valasek Petr KAM6600 SK Kamenice 51:35 + 12:23 |
H45 2.80 km, 18 kontrol - 44. Safka Jan KAM6604 SK Kamenice 99:40 + 60:28 |
. |
Závod: 2013-08-31 - West Cup - E2, Oblastní žebříček - Rájec |
Mapa: |
Pořadatel: TJ Jiskra Nejdek |
D35 5.80 km, 14 kontrol - 7. Iva Semikova KAM6850 SK Kamenice 85:12 + 9:52 |
D35 5.80 km, 14 kontrol - 15. Novakova Eva KAM7251 SK Kamenice 97:50 + 22:30 |
H21 10.90 km, 27 kontrol - 1. Kozak Petr KAM6501 SK Kamenice 95:00 |
H21 10.90 km, 27 kontrol - Zamecnik David KAM7500 SK Kamenice DISK |
H35 9.50 km, 20 kontrol - 5. Lubos Semik KAM6201 SK Kamenice 95:55 + 14:19 |
H35 9.50 km, 20 kontrol - 21. Novak Ondrej KAM7300 SK Kamenice 139:58 + 58:22 |
HD10L 3.60 km, 6 kontrol - 18. Novak Jachym KAM0502 SK Kamenice 115:52 + 78:20 |
. |
Závod: 2013-08-31 - Sklárna - E3 - Nový Dvůr u Žihle, Švp Sklárna |
Mapa: |
Pořadatel: SK Praga |
D10L 2.40 km, 5 kontrol - 2. Skachova Viktorie KAM0650 SK Kamenice 21:39 + 2:22 |
D12 1.50 km, 9 kontrol - 2. Skachova Magdalena KAM0151 SK Kamenice 19:37 + 0:06 |
D21K 1.60 km, 12 kontrol - 2. Kudrnacova Lucie KAM8850 SK Kamenice 14:46 + 1:40 |
D21L 1.90 km, 13 kontrol - 28. Strakova Andrea KAM9152 SK Kamenice 17:15 + 4:48 |
H10L 2.40 km, 5 kontrol - 1. Skacha Vit KAM0309 SK Kamenice 10:29 |
H21L 2.40 km, 15 kontrol - 9. Pasek Frantisek KAM7600 SK Kamenice 14:46 + 0:52 |
. |
Závod: 2013-09-01 - West cup - E3, Oblastní žebříček - Rájec |
Mapa: |
Pořadatel: TJ Jiskra Nejdek |
D35 6.90 km, 15 kontrol - 14. Iva Semikova KAM6850 SK Kamenice 106:10 + 27:47 |
D35 6.90 km, 15 kontrol - 23. Novakova Eva KAM7251 SK Kamenice 119:13 + 40:50 |
H21 10.20 km, 22 kontrol - 1. Kozak Petr KAM6501 SK Kamenice 73:12 |
H35 7.60 km, 12 kontrol - 6. Lubos Semik KAM6201 SK Kamenice 66:54 + 6:30 |
H35 7.60 km, 12 kontrol - 25. Novak Ondrej KAM7300 SK Kamenice 96:46 + 36:22 |
HD10L 3.60 km, 7 kontrol - 12. Novak Jachym KAM0502 SK Kamenice 48:57 + 18:27 |
. |
Závod: 2013-09-01 - Sklárna - E4, Oblastní žebříček - Nový Dvůr u Žihle, Švp Sklárna |
Mapa: |
Pořadatel: SK Praga |
D10L 4.20 km, 6 kontrol - 6. Skachova Viktorie KAM0650 SK Kamenice 41:58 + 14:24 |
D12 3.00 km, 7 kontrol - 1. Skachova Magdalena KAM0151 SK Kamenice 27:10 |
D14 3.20 km, 8 kontrol - 14. Albrechtova Iveta KAM9950 SK Kamenice 52:15 + 18:35 |
D21K 5.90 km, 13 kontrol - 4. Kudrnacova Lucie KAM8850 SK Kamenice 79:36 + 12:08 |
D21L 9.00 km, 18 kontrol - 35. Albrechtova Eva KAM7850 SK Kamenice 120:29 + 53:10 |
H10L 4.20 km, 6 kontrol - 1. Skacha Vit KAM0309 SK Kamenice 23:01 |
H12 3.20 km, 8 kontrol - 18. Albrecht Adam KAM0203 SK Kamenice 89:00 + 55:29 |
H21L 14.70 km, 25 kontrol - 22. Pasek Frantisek KAM7600 SK Kamenice 112:19 + 20:43 |
H45L 7.60 km, 15 kontrol - 23. Kudrnac Martin KAM5901 SK Kamenice 145:09 + 86:51 |
. |
Závod: 2013-09-07 - Sprint cup, Žebříček A - Rychnov nad Kněžnou, zimní stadion |
Mapa: Rychnov n. Kn., 1 |
Pořadatel: SOOB Spartak Rychnov n.Kn. |
D12C 1.40 km, 10 kontrol - 4. ©afkova Sofie KAM0153 KAM KAM - SK Kamenice 10:46 + 2:21 |
D12C 1.40 km, 10 kontrol - 10. ©kachova Magdalena KAM0151 KAM KAM - SK Kamenice 11:38 + 3:13 |
D12C 1.40 km, 10 kontrol - 12. Semikova Lucie KAM0250 KAM KAM - SK Kamenice 11:58 + 3:33 |
D14C 1.40 km, 13 kontrol - 10. Kovarikova Marie KAM0050 KAM KAM - SK Kamenice 13:23 + 2:08 |
D14C 1.40 km, 13 kontrol - 20. Aschermannova Karolina KAM0051 KAM KAM - SK Kamenice 15:58 + 4:43 |
D18A 1.90 km, 16 kontrol - 5. Borankova Karolina KAM9550 KAM KAM - SK Kamenice 14:47 + 0:50 |
D18A 1.90 km, 16 kontrol - 8. Prochazkova Marie KAM9554 KAM KAM - SK Kamenice 15:07 + 1:10 |
D18A 1.90 km, 16 kontrol - 9. Hlubuckova Kristyna KAM9551 KAM KAM - SK Kamenice 15:16 + 1:19 |
D18A 1.90 km, 16 kontrol - 19. Hausenblasova Karolina KAM9650 KAM KAM - SK Kamenice 17:19 + 3:22 |
D20A 2.00 km, 17 kontrol - 13. Kamererova Valerie KAM9452 KAM KAM - SK Kamenice 16:03 + 2:07 |
D20A 2.00 km, 17 kontrol - 22. Mrazova Pavla KAM9350 KAM KAM - SK Kamenice 17:30 + 3:34 |
D21A 2.00 km, 18 kontrol - 39. Kamererova Klara KAM9154 KAM KAM - SK Kamenice 22:03 + 6:10 |
D21E 2.30 km, 22 kontrol - 24. Dolelalova Monika KAM8851 KAM KAM - SK Kamenice 18:19 + 2:30 |
D35C 2.20 km, 21 kontrol - 4. Valaakova ©arka KAM6951 KAM KAM - SK Kamenice 18:18 + 0:48 |
H12C 1.40 km, 9 kontrol - 1. ©afka Sebastian KAM0101 KAM KAM - SK Kamenice 10:07 |
H12C 1.40 km, 9 kontrol - 2. Gajda Jan KAM0105 KAM KAM - SK Kamenice 10:15 + 0:08 |
H12C 1.40 km, 9 kontrol - 3. Valaaek Vaclav KAM0100 KAM KAM - SK Kamenice 11:03 + 0:56 |
H12C 1.40 km, 9 kontrol - 12. Hankovec Hugo KAM0201 KAM KAM - SK Kamenice 13:07 + 3:00 |
H12C 1.40 km, 9 kontrol - 23. Kovarik Tomaa KAM0300 KAM KAM - SK Kamenice 17:50 + 7:43 |
H16A 1.80 km, 18 kontrol - 14. Valaaek Jiri KAM9700 KAM KAM - SK Kamenice 12:25 + 1:12 |
H16A 1.80 km, 18 kontrol - 21. Jira Tomaa KAM9802 KAM KAM - SK Kamenice 13:15 + 2:02 |
H16A 1.80 km, 18 kontrol - 28. Hausenblas ©imon KAM9803 KAM KAM - SK Kamenice 13:44 + 2:31 |
H16A 1.80 km, 18 kontrol - 32. ©kvor Ota KAM9900 KAM KAM - SK Kamenice 14:35 + 3:22 |
H16A 1.80 km, 18 kontrol - 37. Aschermann Daniel KAM9801 KAM KAM - SK Kamenice 16:45 + 5:32 |
H18A 2.30 km, 22 kontrol - Kettner Vojtech KAM9601 KAM KAM - SK Kamenice DISK |
H20A 2.50 km, 20 kontrol - 12. Kettner Lukaa KAM9403 KAM KAM - SK Kamenice 15:57 + 1:54 |
H20A 2.50 km, 20 kontrol - 13. Semik Ondrej KAM9401 KAM KAM - SK Kamenice 16:10 + 2:07 |
H20A 2.50 km, 20 kontrol - 15. Rusy Tomaa KAM9301 KAM KAM - SK Kamenice 16:24 + 2:21 |
H20A 2.50 km, 20 kontrol - 29. Praaek Premysl KAM9305 KAM KAM - SK Kamenice 21:19 + 7:16 |
H20A 2.50 km, 20 kontrol - 30. Kapal Tomaa KAM9402 KAM KAM - SK Kamenice 22:48 + 8:45 |
H21A 2.60 km, 23 kontrol - 21. Paaek Frantiaek KAM7600 KAM KAM - SK Kamenice 16:20 + 0:56 |
H21C 2.40 km, 19 kontrol - 23. Hajek Adam KAM9202 KAM KAM - SK Kamenice 18:29 + 4:04 |
. |
Závod: 2013-09-14 - Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy - Šemanovice |
Mapa: ŠEMANOVICE (1 |
Pořadatel: Oddíl OB Kotlářka |
D12C 2.10 km, 8 kontrol - 4. Skachova Magdalena KAM0151 SK Kamenice 29:37 + 2:45 |
D12C 2.10 km, 8 kontrol - 5. Safkova Sofie KAM0153 SK Kamenice 30:09 + 3:17 |
D14B 2.80 km, 9 kontrol - 7. Kovarikova Marie KAM0050 SK Kamenice 32:18 + 4:25 |
D14B 2.80 km, 9 kontrol - 42. Albrechtova Iveta KAM9950 SK Kamenice 48:40 + 20:47 |
D18A 5.10 km, 12 kontrol - 2. Borankova Karolina KAM9550 SK Kamenice 57:55 + 3:01 |
D18A 5.10 km, 12 kontrol - 9. Hlubuckova Kristyna KAM9551 SK Kamenice 64:59 + 10:05 |
D18B 4.00 km, 11 kontrol - 5. Hejnalova Eva KAM9651 SK Kamenice 93:48 + 35:44 |
D20A 5.70 km, 15 kontrol - 9. Kamererova Valerie KAM9452 SK Kamenice 70:33 + 10:24 |
D20A 5.70 km, 15 kontrol - 25. Mrazova Pavla KAM9350 SK Kamenice 97:13 + 37:04 |
D21B 4.90 km, 16 kontrol - 33. Albrechtova Eva KAM7850 SK Kamenice 107:37 + 40:48 |
D35B 4.20 km, 12 kontrol - 4. Valaskova Sarka KAM6951 SK Kamenice 63:56 + 10:21 |
D35B 4.20 km, 12 kontrol - 11. Gajdova Magdalena KAM7450 SK Kamenice 72:51 + 19:16 |
D35B 4.20 km, 12 kontrol - 23. Zemlova Eva KAM7550 SK Kamenice 117:42 + 64:07 |
D40B 4.10 km, 11 kontrol - 13. Kovarikova Erika KAM7252 SK Kamenice 64:15 + 8:02 |
D40B 4.10 km, 11 kontrol - 18. Skvorova Zuzana KAM7350 SK Kamenice 69:09 + 12:56 |
D40B 4.10 km, 11 kontrol - 28. Safkova Petra KAM6650 SK Kamenice 77:22 + 21:09 |
D40B 4.10 km, 11 kontrol - 40. Semikova Iva KAM6850 SK Kamenice 94:32 + 38:19 |
H12C 2.60 km, 10 kontrol - 4. Gajda Jan KAM0105 SK Kamenice 30:32 + 2:32 |
H12C 2.60 km, 10 kontrol - 5. Safka Sebastian KAM0101 SK Kamenice 30:35 + 2:35 |
H12C 2.60 km, 10 kontrol - 13. Valasek Vaclav KAM0100 SK Kamenice 43:22 + 15:22 |
H12C 2.60 km, 10 kontrol - 19. Blaha Petr KAM0104 SK Kamenice 64:24 + 36:24 |
H12C 2.60 km, 10 kontrol - 20. Albrecht Adam KAM0203 SK Kamenice 68:16 + 40:16 |
H14B 3.70 km, 12 kontrol - 2. Skvor Ota KAM9900 SK Kamenice 43:46 + 1:57 |
H16A 5.70 km, 14 kontrol - 14. Jira Tomas KAM9802 SK Kamenice 60:49 + 10:55 |
H16A 5.70 km, 14 kontrol - 19. Valasek Jiri KAM9700 SK Kamenice 64:13 + 14:19 |
H18A 7.10 km, 13 kontrol - 1. Kettner Vojtech KAM9601 SK Kamenice 61:21 |
H20A 8.40 km, 18 kontrol - 12. Rusy Tomas KAM9301 SK Kamenice 81:06 + 12:34 |
H20A 8.40 km, 18 kontrol - 18. Kettner Lukas KAM9403 SK Kamenice 86:14 + 17:42 |
H20A 8.40 km, 18 kontrol - 21. Semik Ondrej KAM9401 SK Kamenice 88:12 + 19:40 |
H21A 8.40 km, 16 kontrol - 27. Pasek Frantisek KAM7600 SK Kamenice 77:43 + 11:14 |
H21A 8.40 km, 16 kontrol - 53. Kozak Petr KAM6501 SK Kamenice 84:09 + 17:40 |
H21C 5.70 km, 14 kontrol - 4. Safka Daniel KAM9105 SK Kamenice 68:19 + 2:06 |
H35B 7.40 km, 18 kontrol - 9. Zemla Tomas KAM7105 SK Kamenice 119:27 + 43:15 |
H40B 6.90 km, 16 kontrol - 3. Kovarik Tomas KAM6901 SK Kamenice 70:36 + 4:38 |
H45B 6.60 km, 19 kontrol - 1. Skvor Martin KAM6700 SK Kamenice 73:02 |
H45B 6.60 km, 19 kontrol - 6. Semik Lubos KAM6201 SK Kamenice 84:15 + 11:13 |
H45B 6.60 km, 19 kontrol - 8. Valasek Petr KAM6600 SK Kamenice 87:43 + 14:41 |
H10C 1.50 km, 6 kontrol - 5. Skacha Vit KAM0309 SK Kamenice 17:53 + 3:00 |
H10C 1.50 km, 6 kontrol - 20. Kovarik Tomas KAM0300 SK Kamenice 26:08 + 11:15 |
T 4.70 km, 11 kontrol - 19. Blaha Petr KAM6605 SK Kamenice 133:59 + 74:04 |
. |
Závod: 2013-09-15 - Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy - Šemanovice |
Mapa: UMRLČÍ ROKLE 2013 (1 |
Pořadatel: Oddíl OB Kotlářka |
D10C 2.30 km, 10 kontrol - 15. Skachova Viktorie KAM0650 SK Kamenice 51:49 + 25:42 |
D12C 1.80 km, 11 kontrol - 2. Safkova Sofie KAM0153 SK Kamenice 19:20 + 4:03 |
D12C 1.80 km, 11 kontrol - 7. Skachova Magdalena KAM0151 SK Kamenice 25:34 + 10:17 |
D14B 2.10 km, 12 kontrol - 31. Kovarikova Marie KAM0050 SK Kamenice 38:22 + 13:41 |
D18A 2.40 km, 13 kontrol - 5. Borankova Karolina KAM9550 SK Kamenice 32:38 + 5:13 |
D18A 2.40 km, 13 kontrol - 7. Prochazkova Marie KAM9554 SK Kamenice 33:51 + 6:26 |
D18A 2.40 km, 13 kontrol - 10. Hlubuckova Kristyna KAM9551 SK Kamenice 34:34 + 7:09 |
D18B 2.10 km, 13 kontrol - 3. Hejnalova Eva KAM9651 SK Kamenice 44:54 + 8:54 |
D20A 2.40 km, 14 kontrol - 9. Kamererova Valerie KAM9452 SK Kamenice 34:20 + 5:59 |
D20A 2.40 km, 14 kontrol - 17. Mrazova Pavla KAM9350 SK Kamenice 39:03 + 10:42 |
D21A 3.30 km, 18 kontrol - 22. Dolezalova Monika KAM8851 SK Kamenice 55:00 + 12:06 |
D21B 2.80 km, 13 kontrol - 4. Klinkerova Jitka KAM6450 SK Kamenice 40:22 + 2:13 |
D35B 2.70 km, 16 kontrol - 21. Zemlova Eva KAM7550 SK Kamenice 58:08 + 20:23 |
D40B 2.50 km, 14 kontrol - 3. Skvorova Zuzana KAM7350 SK Kamenice 39:58 + 5:07 |
D40B 2.50 km, 14 kontrol - 14. Kovarikova Erika KAM7252 SK Kamenice 48:20 + 13:29 |
D40B 2.50 km, 14 kontrol - 20. Semikova Iva KAM6850 SK Kamenice 55:28 + 20:37 |
D40B 2.50 km, 14 kontrol - 25. Safkova Petra KAM6650 SK Kamenice 59:28 + 24:37 |
H10C 2.30 km, 10 kontrol - 6. Skacha Vit KAM0309 SK Kamenice 24:59 + 5:00 |
H10C 2.30 km, 10 kontrol - 15. Kovarik Tomas KAM0300 SK Kamenice 32:43 + 12:44 |
H12C 2.00 km, 11 kontrol - 1. Gajda Jan KAM0105 SK Kamenice 21:04 |
H12C 2.00 km, 11 kontrol - 6. Safka Sebastian KAM0101 SK Kamenice 24:06 + 3:02 |
H14B 2.40 km, 12 kontrol - 2. Skvor Ota KAM9900 SK Kamenice 26:44 + 3:29 |
H16A 2.60 km, 16 kontrol - 7. Jira Tomas KAM9802 SK Kamenice 29:22 + 3:38 |
H16A 2.60 km, 16 kontrol - 24. Valasek Jiri KAM9700 SK Kamenice 35:13 + 9:29 |
H18A 2.70 km, 16 kontrol - Kettner Vojtech KAM9601 SK Kamenice DISK |
H20A 3.00 km, 16 kontrol - 2. Semik Ondrej KAM9401 SK Kamenice 29:03 + 0:58 |
H20A 3.00 km, 16 kontrol - 5. Kettner Lukas KAM9403 SK Kamenice 31:15 + 3:10 |
H20A 3.00 km, 16 kontrol - 13. Rusy Tomas KAM9301 SK Kamenice 34:19 + 6:14 |
H21A 3.90 km, 20 kontrol - 53. Kozak Petr KAM6501 SK Kamenice 48:43 + 10:38 |
H21A 3.90 km, 20 kontrol - 73. Pasek Frantisek KAM7600 SK Kamenice 69:45 + 31:40 |
H21B 3.60 km, 16 kontrol - 12. Skvor Martin KAM6700 SK Kamenice 40:13 + 3:10 |
H21B 3.60 km, 16 kontrol - 46. Kovarik Tomas KAM6901 SK Kamenice 48:35 + 11:32 |
H21C 3.20 km, 16 kontrol - 6. Safka Daniel KAM9105 SK Kamenice 38:20 + 7:33 |
H35B 3.40 km, 17 kontrol - 11. Zemla Tomas KAM7105 SK Kamenice 58:34 + 15:09 |
H45B 3.10 km, 16 kontrol - 2. Semik Lubos KAM6201 SK Kamenice 41:29 + 1:10 |
. |
Závod: 2013-09-21 - Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) - Rejvíz – areál Orlí vrch |
Mapa: |
Pořadatel: Magnus Orienteering |
H40 6.40 km, 10 kontrol - 1. Kozak Petr KAM6501 SK Kamenice 46:00 |
H40 6.40 km, 10 kontrol - 6. Kovarik Tomas KAM6901 SK Kamenice 53:25 + 7:25 |
H45 5.80 km, 13 kontrol - 6. Skvor Martin KAM6700 SK Kamenice 50:12 + 3:56 |
D18A 4.10 km, 9 kontrol - 5. Borankova Karolina KAM9550 SK Kamenice 41:47 + 5:35 |
D18A 4.10 km, 9 kontrol - 6. Prochazkova Marie KAM9554 SK Kamenice 43:37 + 7:25 |
D18A 4.10 km, 9 kontrol - 8. Hausenblasova Karolina KAM9650 SK Kamenice 45:35 + 9:23 |
D18A 4.10 km, 9 kontrol - 9. Hlubuckova Kristyna KAM9551 SK Kamenice 45:39 + 9:27 |
D20A 4.40 km, 9 kontrol - 22. Mrazova Pavla KAM9350 SK Kamenice 71:23 + 31:21 |
H16A 5.00 km, 11 kontrol - 9. Skvor Ota KAM9900 SK Kamenice 43:55 + 4:25 |
H16A 5.00 km, 11 kontrol - 13. Jira Tomas KAM9802 SK Kamenice 45:14 + 5:44 |
D20B 4.40 km, 11 kontrol - 11. Kamererova Valerie KAM9452 SK Kamenice 47:57 + 6:04 |
H16B 5.00 km, 10 kontrol - 4. Valasek Jiri KAM9700 SK Kamenice 42:16 + 1:15 |
H18B 5.60 km, 13 kontrol - 3. Kettner Vojtech KAM9601 SK Kamenice 42:51 + 0:46 |
H20B 6.90 km, 14 kontrol - 7. Semik Ondrej KAM9401 SK Kamenice 47:41 + 4:54 |
H20B 6.90 km, 14 kontrol - 10. Kettner Lukas KAM9403 SK Kamenice 50:32 + 7:45 |
H16C 5.00 km, 10 kontrol - 17. Hausenblas Simon KAM9803 SK Kamenice 62:26 + 25:11 |
H21D 10.50 km, 19 kontrol - 31. Pasek Frantisek KAM7600 SK Kamenice 90:01 + 23:47 |
. |
Závod: 2013-09-22 - Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), ČP, ŽA - Rejvíz – areál Orlí vrch |
Mapa: |
Pořadatel: Magnus Orienteering |
D18A 5.80 km, 10 kontrol - 2. Borankova Karolina KAM9550 SK Kamenice 50:35 + 0:22 |
D18A 5.80 km, 10 kontrol - 7. Hausenblasova Karolina KAM9650 SK Kamenice 55:07 + 4:54 |
D18A 5.80 km, 10 kontrol - 8. Hlubuckova Kristyna KAM9551 SK Kamenice 55:36 + 5:23 |
D18A 5.80 km, 10 kontrol - 10. Prochazkova Marie KAM9554 SK Kamenice 56:48 + 6:35 |
H16A 7.20 km, 10 kontrol - 9. Valasek Jiri KAM9700 SK Kamenice 55:29 + 8:30 |
H18A 8.60 km, 13 kontrol - 4. Kettner Vojtech KAM9601 SK Kamenice 60:34 + 3:08 |
H20A 10.50 km, 19 kontrol - 4. Semik Ondrej KAM9401 SK Kamenice 70:00 + 0:40 |
H40A 7.90 km, 13 kontrol - 1. Kozak Petr KAM6501 SK Kamenice 55:48 |
H40A 7.90 km, 13 kontrol - 8. Kovarik Tomas KAM6901 SK Kamenice 70:05 + 14:17 |
H45A 7.20 km, 15 kontrol - 4. Skvor Martin KAM6700 SK Kamenice 60:52 + 2:19 |
D20B 5.60 km, 11 kontrol - 1. Kamererova Valerie KAM9452 SK Kamenice 56:26 |
H16B 5.70 km, 10 kontrol - 9. Skvor Ota KAM9900 SK Kamenice 46:41 + 3:14 |
H20B 8.70 km, 14 kontrol - 1. Kettner Lukas KAM9403 SK Kamenice 63:42 |
D20C 4.60 km, 11 kontrol - 2. Mrazova Pavla KAM9350 SK Kamenice 60:16 + 1:14 |
H16C 5.10 km, 11 kontrol - 2. Hausenblas Simon KAM9803 SK Kamenice 39:55 + 0:12 |
H16C 5.10 km, 11 kontrol - 8. Jira Tomas KAM9802 SK Kamenice 46:01 + 6:18 |
H21D 9.10 km, 14 kontrol - 8. Pasek Frantisek KAM7600 SK Kamenice 76:39 + 7:32 |
. |
Závod: 2013-10-05 - Oblastní žebříček - Praha - Spořilov, ul. Hrabákova |
Mapa: Pošepňák |
Pořadatel: SK Praga |
D10L 1.00 km, 7 kontrol - 2. Novakova Karolina KAM0453 SK Kamenice 16:29 + 3:01 |
D10L 1.00 km, 7 kontrol - 4. Skachova Viktorie KAM0650 SK Kamenice 19:18 + 5:50 |
D12 1.50 km, 11 kontrol - 1. Semikova Lucie KAM0250 SK Kamenice 11:11 |
D12 1.50 km, 11 kontrol - 2. Skachova Magdalena KAM0151 SK Kamenice 11:17 + 0:06 |
D12 1.50 km, 11 kontrol - 4. Safkova Sofie KAM0153 SK Kamenice 12:59 + 1:48 |
D14 1.70 km, 13 kontrol - 2. Kovarikova Marie KAM0050 SK Kamenice 11:55 + 0:28 |
D14 1.70 km, 13 kontrol - 4. Aschermannova Karolina KAM0051 SK Kamenice 12:28 + 1:01 |
D14 1.70 km, 13 kontrol - 9. Albrechtova Iveta KAM9950 SK Kamenice 15:26 + 3:59 |
D14 1.70 km, 13 kontrol - 16. Kyralova Anna KAM0052 SK Kamenice 30:12 + 18:45 |
D21L 3.20 km, 20 kontrol - 6. Hlubuckova Kristyna KAM9551 SK Kamenice 17:14 + 1:39 |
D21L 3.20 km, 20 kontrol - 25. Albrechtova Eva KAM7850 SK Kamenice 21:39 + 6:04 |
D21L 3.20 km, 20 kontrol - 35. Kudrnacova Lucie KAM8850 SK Kamenice 25:35 + 10:00 |
D35L 2.20 km, 15 kontrol - 2. Gajdova Magdalena KAM7450 SK Kamenice 14:53 + 0:07 |
D35L 2.20 km, 15 kontrol - 7. Valaskova Sarka KAM6951 SK Kamenice 17:41 + 2:55 |
D35L 2.20 km, 15 kontrol - 12. Semikova Eva KAM6950 SK Kamenice 20:09 + 5:23 |
D45L 2.00 km, 16 kontrol - 6. Safkova Petra KAM6650 SK Kamenice 18:03 + 2:47 |
D45L 2.00 km, 16 kontrol - 9. Hlubuckova Sarka KAM6851 SK Kamenice 19:23 + 4:07 |
H10L 1.00 km, 7 kontrol - 2. Kovarik Tomas KAM0300 SK Kamenice 10:28 + 0:02 |
H10L 1.00 km, 7 kontrol - 11. Hejsek Lukas KAM0400 SK Kamenice 16:01 + 5:35 |
H10L 1.00 km, 7 kontrol - 8. Siler Martin KAM0501 SK Kamenice 26:55 + 12:48 |
H12 1.50 km, 11 kontrol - 1. Safka Sebastian KAM0101 SK Kamenice 9:25 |
H12 1.50 km, 11 kontrol - 6. Valasek Vaclav KAM0100 SK Kamenice 11:44 + 2:19 |
H12 1.50 km, 11 kontrol - 13. Barton Michal KAM0107 SK Kamenice 13:50 + 4:25 |
H12 1.50 km, 11 kontrol - 17. Renda Michal KAM0207 SK Kamenice 16:03 + 6:38 |
H12 1.50 km, 11 kontrol - 21. Hejsek Filip KAM0204 SK Kamenice 17:42 + 8:17 |
H12 1.50 km, 11 kontrol - 23. Albrecht Adam KAM0203 SK Kamenice 19:18 + 9:53 |
H14 2.00 km, 16 kontrol - 2. Gajda Jan KAM0105 SK Kamenice 14:37 + 0:54 |
H14 2.00 km, 16 kontrol - 5. Chaloupka Dominik KAM9904 SK Kamenice 16:21 + 2:38 |
H16 2.20 km, 20 kontrol - 1. Jira Tomas KAM9802 SK Kamenice 14:59 |
H16 2.20 km, 20 kontrol - 6. Aschermann Daniel KAM9801 SK Kamenice 16:40 + 1:41 |
H16 2.20 km, 20 kontrol - 10. Barton Pavel KAM9800 SK Kamenice 20:15 + 5:16 |
H21L 3.20 km, 24 kontrol - 45. Kapal Tomas KAM9402 SK Kamenice 21:38 + 5:47 |
H21L 3.20 km, 24 kontrol - 48. Prasek Premysl KAM9305 SK Kamenice 21:48 + 5:57 |
H45L 2.20 km, 20 kontrol - 12. Hlubucek Tomas KAM6603 SK Kamenice 20:37 + 4:54 |
H45L 2.20 km, 20 kontrol - 14. Kudrnac Martin KAM5901 SK Kamenice 21:01 + 5:18 |
T3 2.40 km, 18 kontrol - 5. Hejsek Jiri KAM6900 SK Kamenice 20:40 + 2:04 |
. |
Závod: 2013-10-06 - Oblastní žebříček - Jíloviště, fotbalové hřiště |
Mapa: Cukrák |
Pořadatel: VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha |
D10L 1.90 km, 6 kontrol - 10. Hankovcova Helena KAM0350 SK Kamenice 31:52 + 11:20 |
D10L 1.90 km, 6 kontrol - 11. Zuzana Bathova KAM0354 SK Kamenice 34:16 + 13:59 |
D10L 1.90 km, 6 kontrol - Balejova Julie KAM0551 SK Kamenice DISK |
D12 2.40 km, 6 kontrol - 1. Safkova Sofie KAM0153 SK Kamenice 22:06 |
D12 2.40 km, 6 kontrol - 2. Skachova Magdalena KAM0151 SK Kamenice 24:02 + 1:56 |
D12 2.40 km, 6 kontrol - 5. Semikova Lucie KAM0250 SK Kamenice 26:10 + 4:04 |
D12 2.40 km, 6 kontrol - 13. Chaloupkova Hana KAM0252 SK Kamenice 34:54 + 12:48 |
D14 3.20 km, 8 kontrol - 1. Aschermannova Karolina KAM0051 SK Kamenice 28:33 |
D14 3.20 km, 8 kontrol - 9. Albrechtova Iveta KAM9950 SK Kamenice 37:48 + 9:15 |
D16 4.40 km, 7 kontrol - 3. Kovarikova Marie KAM0050 SK Kamenice 40:21 + 3:23 |
D21L 6.00 km, 17 kontrol - 7. Kamererova Valerie KAM9452 SK Kamenice 56:41 + 10:03 |
D21L 6.00 km, 17 kontrol - 13. Rusa Sarka KAM9157 SK Kamenice 61:09 + 14:31 |
D21L 6.00 km, 17 kontrol - 32. Albrechtova Eva KAM7850 SK Kamenice 80:34 + 33:56 |
D21L 6.00 km, 17 kontrol - Aschermannova Petra KAM9354 SK Kamenice DISK |
D35K 3.50 km, 8 kontrol - 1. Gajdova Magdalena KAM7450 SK Kamenice 33:38 |
D35K 3.50 km, 8 kontrol - 2. Kovarikova Erika KAM7252 SK Kamenice 37:24 + 3:46 |
D35K 3.50 km, 8 kontrol - 8. Chaloupkova Dana KAM7150 SK Kamenice 55:33 + 21:55 |
D35L 5.50 km, 12 kontrol - 2. Valaskova Sarka KAM6951 SK Kamenice 48:16 + 3:31 |
D35L 5.50 km, 12 kontrol - 8. Skvorova Zuzana KAM7350 SK Kamenice 57:18 + 12:33 |
D35L 5.50 km, 12 kontrol - 11. Semikova Iva KAM6850 SK Kamenice 60:01 + 15:16 |
D45K 3.00 km, 7 kontrol - 1. Safkova Petra KAM6650 SK Kamenice 40:58 |
D45K 3.00 km, 7 kontrol - 3. Aschermannova Eva KAM6550 SK Kamenice 47:02 + 6:04 |
H10L 1.90 km, 6 kontrol - 3. Skacha Vit KAM0309 SK Kamenice 20:23 + 4:26 |
H10L 1.90 km, 6 kontrol - 20. Hejsek Lukas KAM0400 SK Kamenice 47:43 + 31:46 |
H10L 1.90 km, 6 kontrol - 15. Siler Martin KAM0501 SK Kamenice 31:20 + 11:39 |
H10L 1.90 km, 6 kontrol - 17. Jakub Jedlicka KAM0404 SK Kamenice 32:39 + 12:58 |
H10L 1.90 km, 6 kontrol - 17. Mison Daniel KAM0000 SK Kamenice 32:39 + 12:58 |
H10L 1.90 km, 6 kontrol - Mison Daniel KAM0500 SK Kamenice DISK |
H12 2.40 km, 6 kontrol - 1. Safka Sebastian KAM0101 SK Kamenice 19:24 |
H12 2.40 km, 6 kontrol - 9. Valasek Vaclav KAM0100 SK Kamenice 22:46 + 3:22 |
H12 2.40 km, 6 kontrol - 11. Skvor Adam KAM0202 SK Kamenice 23:46 + 4:22 |
H12 2.40 km, 6 kontrol - 18. Hankovec Hugo KAM0201 SK Kamenice 28:20 + 8:56 |
H12 2.40 km, 6 kontrol - 21. Renda Michal KAM0207 SK Kamenice 29:23 + 9:59 |
H12 2.40 km, 6 kontrol - 22. Barton Michal KAM0107 SK Kamenice 29:29 + 10:05 |
H12 2.40 km, 6 kontrol - 23. Albrecht Adam KAM0203 SK Kamenice 31:42 + 12:18 |
H12 2.40 km, 6 kontrol - 24. Hejsek Filip KAM0204 SK Kamenice 32:49 + 13:25 |
H14 4.40 km, 7 kontrol - 1. Gajda Jan KAM0105 SK Kamenice 37:35 |
H14 4.40 km, 7 kontrol - 4. Chaloupka Dominik KAM9904 SK Kamenice 49:20 + 11:45 |
H16 5.40 km, 12 kontrol - 3. Aschermann Daniel KAM9801 SK Kamenice 50:01 + 6:26 |
H16 5.40 km, 12 kontrol - Barton Pavel KAM9800 SK Kamenice DISK |
H21K 6.30 km, 15 kontrol - 2. Valasek Jiri KAM9700 SK Kamenice 42:32 + 2:18 |
H21K 6.30 km, 15 kontrol - 7. Jira Tomas KAM9802 SK Kamenice 50:26 + 10:12 |
H21K 6.30 km, 15 kontrol - 18. Aschermann Michal KAM9104 SK Kamenice 58:16 + 18:02 |
H21L 9.40 km, 23 kontrol - 1. Kettner Vojtech KAM9601 SK Kamenice 61:34 |
H21L 9.40 km, 23 kontrol - 3. Kettner Lukas KAM9403 SK Kamenice 66:47 + 5:13 |
H45K 4.60 km, 12 kontrol - 2. Aschermann David KAM6500 SK Kamenice 55:26 + 11:07 |
H45L 6.90 km, 16 kontrol - 3. Semik Lubos KAM6201 SK Kamenice 54:12 + 0:41 |
H45L 6.90 km, 16 kontrol - 4. Valasek Petr KAM6600 SK Kamenice 54:57 + 1:26 |
H45L 6.90 km, 16 kontrol - 22. Kudrnac Martin KAM5901 SK Kamenice 92:29 + 38:58 |
HDR 1.90 km, 6 kontrol - 2. Milota Jakub KAM0503 SK Kamenice 18:10 + 0:06 |
HDR 1.90 km, 6 kontrol - 22. Balejova Sofie KAM0000 SK Kamenice 28:27 + 10:23 |
HDR 1.90 km, 6 kontrol - 24. Milotova Barbora KAM0753 SK Kamenice 28:38 + 10:34 |
HDR 1.90 km, 6 kontrol - 32. Kudrnacova Marta KAM0000 SK Kamenice 33:37 + 15:33 |
P3 3.00 km, 7 kontrol - 24. Kudrnackova Hana KAM0000 SK Kamenice 43:21 + 20:21 |
P3 3.00 km, 7 kontrol - 30. Albrecht Vladimir KAM7800 SK Kamenice 45:37 + 22:37 |
P3 3.00 km, 7 kontrol - 49. Straka Michal KAM0000 SK Kamenice 97:20 + 74:20 |
T3 3.10 km, 7 kontrol - 1. Milota Jan KAM7200 SK Kamenice 26:08 |
T3 3.10 km, 7 kontrol - 3. Balej Jiri KAM0000 SK Kamenice 32:41 + 6:33 |
T3 3.10 km, 7 kontrol - 5. Hejsek Jiri KAM6900 SK Kamenice 37:53 + 11:45 |
T5 4.90 km, 11 kontrol - Kamerer Marek KAM6200 SK Kamenice DISK |
. |
Závod: 2013-10-12 - Oblastní žebříček - Horní Nová Ves |
Mapa: Malá opička |
Pořadatel: SK LOB Nová Paka |
H21C 6.30 km, 30 kontrol - 1. Kettner Lukas KAM9403 SK Kamenice KAM 43:09 |
. |
Závod: 2013-10-13 - Oblastní žebříček - Krtely |
Mapa: Krtelský les - 1 |
Pořadatel: OOB TJ Sokol Pražák |
D12 3.10 km, 9 kontrol - 1. Safkova Sofie KAM0153 SK Kamenice 25:45 |
D12 3.10 km, 9 kontrol - 2. Skachova Magdalena KAM0151 SK Kamenice 30:21 + 4:36 |
D45 3.90 km, 11 kontrol - 11. Safkova Petra KAM6650 SK Kamenice 52:51 + 13:58 |
H10 2.00 km, 7 kontrol - 1. Skacha Vit KAM0309 SK Kamenice 16:21 |
H12 3.10 km, 9 kontrol - 2. Safka Sebastian KAM0101 SK Kamenice 23:14 + 1:35 |
H45 5.50 km, 13 kontrol - 19. Safka Jan KAM6604 SK Kamenice 113:59 + 70:50 |
DF 1.70 km, 6 kontrol - 2. Skachova Viktorie KAM0650 SK Kamenice 22:09 + 1:33 |
. |
Závod: 2013-10-19 - Oblastní žebříček - Horní Bezděkov |
Mapa: Brdce |
Pořadatel: SK Los Mělník |
D18 3.90 km, 13 kontrol - 2. Hejnalova Eva KAM9651 SK Kamenice 93:52 + 48:23 |
D21K 3.90 km, 13 kontrol - 2. Kudrnacova Lucie KAM8850 SK Kamenice 52:51 + 9:23 |
D21L 5.00 km, 20 kontrol - 8. Prochazkova Marie KAM9554 SK Kamenice 54:40 + 15:17 |
D21L 5.00 km, 20 kontrol - 28. Albrechtova Eva KAM7850 SK Kamenice 75:31 + 36:08 |
D35 4.00 km, 17 kontrol - 3. Gajdova Magdalena KAM7450 SK Kamenice 45:32 + 7:09 |
D35 4.00 km, 17 kontrol - 16. Semikova Eva KAM6950 SK Kamenice 62:04 + 23:41 |
H12 2.40 km, 8 kontrol - 1. Safka Sebastian KAM0101 SK Kamenice 17:29 |
H12 2.40 km, 8 kontrol - 4. Visek Martin KAM0102 SK Kamenice 22:30 + 5:01 |
H12 2.40 km, 8 kontrol - 11. Blaha Petr KAM0104 SK Kamenice 28:19 + 10:50 |
H12 2.40 km, 8 kontrol - 17. Hejsek Filip KAM0204 SK Kamenice 32:51 + 15:22 |
H14 2.40 km, 9 kontrol - 2. Gajda Jan KAM0105 SK Kamenice 22:46 + 0:06 |
H21L 6.50 km, 27 kontrol - 2. Semik Ondrej KAM9401 SK Kamenice 44:53 + 5:48 |
H21L 6.50 km, 27 kontrol - 5. Kettner Lukas KAM9403 SK Kamenice 49:04 + 9:59 |
H21L 6.50 km, 27 kontrol - 14. Kettner Vojtech KAM9601 SK Kamenice 53:49 + 14:44 |
H21L 6.50 km, 27 kontrol - 15. Pasek Frantisek KAM7600 SK Kamenice 54:38 + 15:33 |
H21L 6.50 km, 27 kontrol - 33. Jira Tomas KAM9802 SK Kamenice 62:59 + 23:54 |
H21L 6.50 km, 27 kontrol - 55. Kapal Tomas KAM9402 SK Kamenice 79:41 + 40:36 |
H45 4.60 km, 20 kontrol - 23. Kudrnac Martin KAM5901 SK Kamenice 80:05 + 33:31 |
T 4.60 km, 18 kontrol - 11. Hejsek Jiri KAM6900 SK Kamenice 84:48 + 29:28 |
P 2.00 km, 7 kontrol - 18. Albrecht Vladimir KAM7800 SK Kamenice 33:55 + 19:36 |
. |
Závod: 2013-10-20 - Oblastní žebříček - Sulice-Hlubočinka |
Mapa: |
Pořadatel: OK Kamenice |
D10L 2.80 km, 6 kontrol - 6. Hankovcova Helena KAM0350 SK Kamenice 36:14 + 11:30 |
D10L 2.80 km, 6 kontrol - 1. Viskova Veronika KAM0000 SK Kamenice 31:36 |
D10L 2.80 km, 6 kontrol - 2. Skachova Viktorie KAM0650 SK Kamenice 35:04 + 3:28 |
D10L 2.80 km, 6 kontrol - 6. Kubova Kristyna KAM0454 SK Kamenice 39:18 + 7:42 |
D10L 2.80 km, 6 kontrol - 9. Bathova Zuzana KAM0354 SK Kamenice 44:21 + 12:45 |
D10L 2.80 km, 6 kontrol - 14. Semikova Julie KAM0000 SK Kamenice 51:54 + 20:18 |
D10L 2.80 km, 6 kontrol - 18. Balejova Julie KAM0551 SK Kamenice 63:03 + 31:27 |
D10L 2.80 km, 6 kontrol - 21. Blahova Karolina KAM0000 SK Kamenice 65:05 + 33:29 |
D12 3.00 km, 7 kontrol - 4. Skachova Magdalena KAM0151 SK Kamenice 30:28 + 2:00 |
D12 3.00 km, 7 kontrol - 9. Chaloupkova Hana KAM0252 SK Kamenice 34:24 + 5:56 |
D12 3.00 km, 7 kontrol - 14. Michalikova Zuzana KAM0152 SK Kamenice 49:57 + 21:29 |
D14 3.40 km, 8 kontrol - 1. Kovarikova Marie KAM0050 SK Kamenice 30:34 |
D14 3.40 km, 8 kontrol - 4. Aschermannova Karolina KAM0051 SK Kamenice 33:06 + 2:32 |
D14 3.40 km, 8 kontrol - 7. Safkova Sofie KAM0153 SK Kamenice 36:30 + 5:56 |
D14 3.40 km, 8 kontrol - 21. Kyralova Anna KAM0052 SK Kamenice 91:24 + 60:50 |
D35L 6.40 km, 14 kontrol - Klinkerova Jitka KAM6450 SK Kamenice DISK |
H10L 2.80 km, 6 kontrol - 5. Chaloupka Viktor KAM0301 SK Kamenice 26:44 + 2:38 |
H10L 2.80 km, 6 kontrol - 7. Skacha Vit KAM0309 SK Kamenice 28:39 + 4:33 |
H10L 2.80 km, 6 kontrol - 13. Hejsek Lukas KAM0400 SK Kamenice 39:55 + 15:49 |
H10L 2.80 km, 6 kontrol - 19. Kyral Maxmilian KAM0305 SK Kamenice 58:46 + 34:40 |
H10L 2.80 km, 6 kontrol - 7. Siler Martin KAM0501 SK Kamenice 33:41 + 8:47 |
H10L 2.80 km, 6 kontrol - 11. Mison Daniel KAM0500 SK Kamenice 36:45 + 11:51 |
H10L 2.80 km, 6 kontrol - 13. Milota Jakub KAM0503 SK Kamenice 39:46 + 14:52 |
H10L 2.80 km, 6 kontrol - 18. Jedlicka Jakub KAM0404 SK Kamenice 44:49 + 19:55 |
H10L 2.80 km, 6 kontrol - Halberstadt Patrik KAM0000 SK Kamenice DISK |
H12 3.00 km, 9 kontrol - 2. Hankovec Hugo KAM0201 SK Kamenice 29:47 + 2:58 |
H12 3.00 km, 9 kontrol - 4. Blaha Petr KAM0104 SK Kamenice 32:03 + 5:14 |
H12 3.00 km, 9 kontrol - 10. Skvor Adam KAM0202 SK Kamenice 36:32 + 9:43 |
H12 3.00 km, 9 kontrol - 12. Hejsek Filip KAM0204 SK Kamenice 37:22 + 10:33 |
H12 3.00 km, 9 kontrol - 14. Visek Martin KAM0102 SK Kamenice 39:55 + 13:06 |
H12 3.00 km, 9 kontrol - 21. Renda Michal KAM0207 SK Kamenice 48:42 + 21:53 |
H12 3.00 km, 9 kontrol - 27. Barton Michal KAM0107 SK Kamenice 64:56 + 38:07 |
H14 4.10 km, 9 kontrol - 1. Gajda Jan KAM0105 SK Kamenice 36:23 |
H14 4.10 km, 9 kontrol - 4. Safka Sebastian KAM0101 SK Kamenice 40:57 + 4:34 |
H14 4.10 km, 9 kontrol - 8. Chaloupka Dominik KAM9904 SK Kamenice 60:03 + 23:40 |
H16 5.70 km, 11 kontrol - 7. Barton Pavel KAM9800 SK Kamenice 77:49 + 22:21 |
H21K 6.70 km, 14 kontrol - 1. Jira Tomas KAM9802 SK Kamenice 49:08 |
H21K 6.70 km, 14 kontrol - 3. Skvor Ota KAM9900 SK Kamenice 52:13 + 3:05 |
HDR 2.80 km, 6 kontrol - 2. Novotny Simon KAM0000 SK Kamenice 32:08 + 1:12 |
HDR 2.80 km, 6 kontrol - 14. Milotova Barbora KAM0753 SK Kamenice 39:18 + 8:22 |
HDR 2.80 km, 6 kontrol - 19. Paulusova Aneta KAM0000 SK Kamenice 45:17 + 14:21 |
HDR 2.80 km, 6 kontrol - 21. Kudrnacova Marta KAM0000 SK Kamenice 46:22 + 15:26 |
HDR 2.80 km, 6 kontrol - 28. Simek Matous KAM0000 SK Kamenice 51:51 + 20:55 |
HDR 2.80 km, 6 kontrol - 47. Zemlova Barbora KAM0751 SK Kamenice 68:24 + 37:28 |
HDR 2.80 km, 6 kontrol - 50. Dolejsova Sofie KAM0000 SK Kamenice 47:03 + 16:07 |
P3 3.10 km, 7 kontrol - 4. Halberstadt Stanislava KAM0000 SK Kamenice 35:02 + 8:54 |
P3 3.10 km, 7 kontrol - 6. Halberstadt Thomas KAM0000 SK Kamenice 35:27 + 9:19 |
P3 3.10 km, 7 kontrol - 11. Jedlicka Adam KAM0000 SK Kamenice 39:32 + 13:24 |
P3 3.10 km, 7 kontrol - 15. Kudrnacova Hana KAM6250 SK Kamenice 43:46 + 17:38 |
P3 3.10 km, 7 kontrol - 28. Silerova Kamila KAM0000 SK Kamenice 50:34 + 24:26 |
P3 3.10 km, 7 kontrol - 45. Paulusova Adela KAM0000 SK Kamenice 132:41 + 106:33 |
T3 2.90 km, 7 kontrol - 8. Milota Jan KAM7200 SK Kamenice 39:58 + 11:15 |
T3 2.90 km, 7 kontrol - 11. Siler Michal KAM0000 SK Kamenice 44:43 + 16:00 |
T3 2.90 km, 7 kontrol - 14. Hejsek Jiri KAM6900 SK Kamenice 49:51 + 21:08 |
T3 2.90 km, 7 kontrol - 16. Blaha Petr KAM0000 SK Kamenice 51:30 + 22:47 |
T3 2.90 km, 7 kontrol - Balej Jiri KAM0000 SK Kamenice DISK |
T6 5.90 km, 13 kontrol - 20. Albrecht Vladimir KAM7800 SK Kamenice 114:16 + 69:44 |
. |
Závod: 2013-10-26 - Oblastní žebříček - Sosnová u České Lípy |
Mapa: Mnich 1 |
Pořadatel: OK Jiskra Nový Bor |
H21L 6.20 km, 27 kontrol - 5. Semik Ondrej KAM9401 KAM SK Kamenice 41:27 + 3:01 |
H21L 6.20 km, 27 kontrol - 37. Semik Lubos KAM6201 KAM SK Kamenice 53:47 + 15:21 |
H21L 6.20 km, 27 kontrol - 56. Kapal Tomas KAM9402 KAM SK Kamenice 67:27 + 29:01 |
. |
Závod: 2013-10-27 - Oblastní žebříček - Zvánovice |
Mapa: Holý vrch 1 |
Pořadatel: OK Sparta Praha |
D10L 2.10 km, 7 kontrol - 5. Viskova Veronika KAM0000 SK Kamenice 28:12 + 10:44 |
D10L 2.10 km, 7 kontrol - 10. Balejova Julie KAM0551 SK Kamenice 39:44 + 22:16 |
D12 1.70 km, 8 kontrol - 1. Semikova Lucie KAM0250 SK Kamenice 15:32 |
D12 1.70 km, 8 kontrol - 5. Safkova Sofie KAM0153 SK Kamenice 19:17 + 3:45 |
D14 2.00 km, 13 kontrol - 1. Kovarikova Marie KAM0050 SK Kamenice 22:21 |
D14 2.00 km, 13 kontrol - 10. Albrechtova Iveta KAM9950 SK Kamenice 35:57 + 13:36 |
D14 2.00 km, 13 kontrol - 15. Kyralova Anna KAM0052 SK Kamenice 97:25 + 75:04 |
D21L 5.00 km, 22 kontrol - 2. Dolezalova Monika KAM8851 SK Kamenice 45:04 + 2:51 |
D21L 5.00 km, 22 kontrol - 8. Kamererova Valerie KAM9452 SK Kamenice 54:20 + 12:07 |
D21L 5.00 km, 22 kontrol - 18. Kamererova Klara KAM9154 SK Kamenice 64:47 + 22:34 |
D21L 5.00 km, 22 kontrol - 22. Albrechtova Eva KAM7850 SK Kamenice 69:15 + 27:02 |
D21L 5.00 km, 22 kontrol - 23. Kudrnacova Lucie KAM8850 SK Kamenice 74:15 + 32:02 |
D35 4.10 km, 19 kontrol - 2. Kovarikova Erika KAM7252 SK Kamenice 50:11 + 4:16 |
D35 4.10 km, 19 kontrol - 8. Semikova Iva KAM6850 SK Kamenice 62:09 + 16:14 |
D35 4.10 km, 19 kontrol - 14. Hankovcova Lenka KAM7053 SK Kamenice 66:23 + 20:28 |
D35 4.10 km, 19 kontrol - 24. Hausenblasova Klara KAM7052 SK Kamenice 77:12 + 31:17 |
D45 2.90 km, 13 kontrol - 20. Cermakova Gabriela KAM6752 SK Kamenice 56:24 + 25:27 |
D45 2.90 km, 13 kontrol - Hlubuckova Sarka KAM6851 SK Kamenice DISK |
H10L 2.10 km, 7 kontrol - 1. Kovarik Tomas KAM0300 SK Kamenice 11:27 |
H10L 2.10 km, 7 kontrol - 12. Hejsek Lukas KAM0400 SK Kamenice 21:06 + 9:39 |
H10L 2.10 km, 7 kontrol - 16. Kyral Maxmilian KAM0305 SK Kamenice 28:51 + 17:24 |
H10L 2.10 km, 7 kontrol - 9. Halberstadt Patrick KAM0212 SK Kamenice 23:41 + 9:28 |
H10L 2.10 km, 7 kontrol - 13. Milota Jakub KAM0503 SK Kamenice 34:46 + 20:33 |
H12 2.00 km, 13 kontrol - 1. Valasek Vaclav KAM0100 SK Kamenice 20:09 |
H12 2.00 km, 13 kontrol - 3. Skvor Adam KAM0202 SK Kamenice 23:40 + 3:31 |
H12 2.00 km, 13 kontrol - 8. Visek Martin KAM0102 SK Kamenice 31:01 + 10:52 |
H12 2.00 km, 13 kontrol - 11. Hejsek Filip KAM0204 SK Kamenice 34:13 + 14:04 |
H12 2.00 km, 13 kontrol - 12. Hankovec Hugo KAM0201 SK Kamenice 34:20 + 14:11 |
H12 2.00 km, 13 kontrol - 13. Barton Michal KAM0107 SK Kamenice 35:18 + 15:09 |
H12 2.00 km, 13 kontrol - 16. Renda Michal KAM0207 SK Kamenice 38:27 + 18:18 |
H12 2.00 km, 13 kontrol - 25. Albrecht Adam KAM0203 SK Kamenice 65:17 + 45:08 |
H12 2.00 km, 13 kontrol - 27. Blaha Petr KAM0104 SK Kamenice 68:53 + 48:44 |
H16 3.20 km, 16 kontrol - 5. Barton Pavel KAM9800 SK Kamenice 44:29 + 12:41 |
H21L 6.20 km, 27 kontrol - 1. Semik Ondrej KAM9401 SK Kamenice 41:01 |
H21L 6.20 km, 27 kontrol - 10. Skvor Martin KAM6700 SK Kamenice 52:44 + 11:43 |
H21L 6.20 km, 27 kontrol - 12. Skvor Ota KAM9900 SK Kamenice 53:12 + 12:11 |
H21L 6.20 km, 27 kontrol - 15. Semik Lubos KAM6201 SK Kamenice 54:08 + 13:07 |
H21L 6.20 km, 27 kontrol - 16. Jira Tomas KAM9802 SK Kamenice 55:03 + 14:02 |
H21L 6.20 km, 27 kontrol - 25. Kapal Tomas KAM9402 SK Kamenice 60:02 + 19:01 |
H35 4.80 km, 19 kontrol - 11. Hankovec Petr KAM7101 SK Kamenice 59:12 + 19:32 |
H45 4.30 km, 17 kontrol - 17. Kudrnac Martin KAM5901 SK Kamenice 62:39 + 23:27 |
H45 4.30 km, 17 kontrol - 23. Hlubucek Tomas KAM6603 SK Kamenice 72:08 + 32:56 |
HDR 1.70 km, 10 kontrol - 6. Rendova Katerina KAM0000 SK Kamenice 21:42 + 2:54 |
HDR 1.70 km, 10 kontrol - 13. Milotova Barbora KAM0753 SK Kamenice 31:33 + 12:45 |
P 1.90 km, 12 kontrol - 9. Viskova Alena KAM0000 SK Kamenice 39:45 + 10:33 |
P 1.90 km, 12 kontrol - 18. Albrecht Vladimir KAM7800 SK Kamenice 44:45 + 15:33 |
P 1.90 km, 12 kontrol - 26. Visek Jaroslav KAM0000 SK Kamenice 59:25 + 30:13 |
P 1.90 km, 12 kontrol - 27. Blaha Petr KAM6605 SK Kamenice 65:03 + 35:51 |
P 1.90 km, 12 kontrol - Halberstadt Thomas KAM0005 SK Kamenice DISK |
T5 5.30 km, 22 kontrol - 14. Milota Jan KAM7200 SK Kamenice 81:57 + 30:05 |
T5 5.30 km, 22 kontrol - 15. Kamerer Marek KAM6200 SK Kamenice 84:48 + 32:56 |
T3 3.00 km, 13 kontrol - 1. Valaskova Sarka KAM6951 SK Kamenice 31:56 |
T3 3.00 km, 13 kontrol - 5. Safkova Petra KAM6650 SK Kamenice 39:59 + 8:03 |
T3 3.00 km, 13 kontrol - 7. Halberstadt Stanislava KAM7151 SK Kamenice 42:16 + 10:20 |
T3 3.00 km, 13 kontrol - 10. Hejsek Jiri KAM6900 SK Kamenice 53:23 + 21:27 |
. |
Závod: 2013-10-28 - Oblastní žebříček - Beroun - Tyršův stadion |
Mapa: Beroun m 1 |
Pořadatel: TJ Lokomotiva Beroun |
D10L 1.40 km, 10 kontrol - 4. Hankovcova Helena KAM0350 SK Kamenice 12:14 + 2:29 |
D14 1.40 km, 12 kontrol - 1. Kovarikova Marie KAM0050 SK Kamenice 10:16 |
D14 1.40 km, 12 kontrol - 5. Albrechtova Iveta KAM9950 SK Kamenice 11:40 + 1:24 |
D14 1.40 km, 12 kontrol - 12. Kyralova Anna KAM0052 SK Kamenice 25:24 + 15:08 |
D21K 2.20 km, 18 kontrol - Kudrnacova Lucie KAM8850 SK Kamenice DISK |
D21L 2.60 km, 23 kontrol - 18. Albrechtova Eva KAM7850 SK Kamenice 22:06 + 5:51 |
D21L 2.60 km, 23 kontrol - 22. Rusa Sarka KAM9157 SK Kamenice 22:56 + 6:41 |
D35 2.20 km, 18 kontrol - 14. Hankovcova Lenka KAM7053 SK Kamenice 24:50 + 6:58 |
H10L 1.40 km, 10 kontrol - 1. Kovarik Tomas KAM0300 SK Kamenice 7:26 |
H10L 1.40 km, 10 kontrol - 7. Hejsek Lukas KAM0400 SK Kamenice 11:27 + 4:01 |
H10L 1.40 km, 10 kontrol - 9. Kyral Maxmilian KAM0305 SK Kamenice 11:37 + 4:11 |
H10L 1.40 km, 10 kontrol - 15. Halberstadt Patrick KAM0212 SK Kamenice 30:13 + 16:59 |
H12 1.40 km, 12 kontrol - 5. Blaha Petr KAM0104 SK Kamenice 12:45 + 2:30 |
H12 1.40 km, 12 kontrol - 11. Hankovec Hugo KAM0201 SK Kamenice 16:04 + 5:49 |
H12 1.40 km, 12 kontrol - 12. Hejsek Filip KAM0204 SK Kamenice 16:26 + 6:11 |
H12 1.40 km, 12 kontrol - 13. Albrecht Adam KAM0203 SK Kamenice 17:30 + 7:15 |
H12 1.40 km, 12 kontrol - 19. Renda Michal KAM0207 SK Kamenice 19:37 + 9:22 |
H16 2.50 km, 23 kontrol - 1. Jira Tomas KAM9802 SK Kamenice 16:23 |
H21L 3.00 km, 28 kontrol - 35. Kapal Tomas KAM9402 SK Kamenice 22:32 + 7:00 |
H21L 3.00 km, 28 kontrol - Semik Ondrej KAM9401 SK Kamenice DISK |
H45 2.50 km, 23 kontrol - 22. Kudrnac Martin KAM5901 SK Kamenice 25:11 + 7:05 |
P 1.70 km, 13 kontrol - 16. Halberstadt Thomas KAM0005 SK Kamenice 25:08 + 12:15 |
P 1.70 km, 13 kontrol - Albrecht Vladimir KAM7800 SK Kamenice DISK |
T 2.60 km, 24 kontrol - 3. Hejsek Jiri KAM6900 SK Kamenice 23:16 + 3:49 |
T 2.60 km, 24 kontrol - 6. Aschermannova Petra KAM9354 SK Kamenice 27:22 + 7:55 |
T 2.60 km, 24 kontrol - 7. Halberstadt Stanislava KAM7153 SK Kamenice 29:04 + 9:37 |