3.závod PPŽ 28.05.2014 v Praze Troji |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
výsledky
kategorie H10L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
pořadí
jméno reg. Čas
pozn. |
|
|
1
Štrait Vilém
VSP0701 21:43 |
|
|
|
2
Černý Antonín
TAP0402 23:02 |
|
|
|
3
Černý Matouš
TAP0501 28:37 |
|
|
|
4
Pícl Daniel
DVP0401 29:01 |
|
|
|
5
Tolar Hynek
RIC0505 30:57 |
|
|
|
6
Jíra Filip
ROZ0500 38:09 |
|
|
|
7
Jirásek Šimon
ROZ0600 43:17 |
|
|
|
8
Cylek Ondra
VSP0501 73:40 |
|
|
|
9
Huk Kryštof
106:47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
------------------------------------------------------------------ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
výsledky
kategorie HDR |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
pořadí
jméno reg. Čas
pozn. |
|
|
1
Kamarádová Zdeňka
26:59 |
|
|
|
2
Bartalošová Anežka
27:49 |
|
|
|
3
Bartalošová Áda
29:20 |
|
|
|
4
Víteček Šimon
30:26 |
|
|
|
5
Bulířová Žofie
30:38 |
|
|
|
6
Verner Václav
31:20 |
|
|
|
7
Matoušek Petr
32:35 |
|
|
|
8
Pícl Fr.
32:58 |
|
|
|
9
Pavlíková Rozárie
35:03 |
|
|
|
10
Přibíková Tereza
36:42 |
|
|
|
11
Kozlová Taťána
39:17 |
|
|
|
12
Dvořák Tomáš
43:19 |
|
|
|
13
Pop Jonáš
44:42 |
|
|
|
14
Štěňha David
44:56 |
|
|
|
15
Šteger Tomáš
45:19 |
|
|
|
16
Sieger Ondřej
45:28 |
|
|
|
17
Čech Adam
47:06 |
|
|
|
18
Ouřada V.
58:00 |
|
|
|
19
Šebek
58:26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
------------------------------------------------------------------ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
výsledky
kategorie D10L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
pořadí
jméno reg. Čas
pozn. |
|
|
1
Řeháková Ludmila
DVP5401 30:00 |
|
|
|
2
Jiroušková Barbora
RIC0650 33:52 |
|
|
|
3
Kohoutová Zdeňka
36:37 |
|
|
|
4
Kubcová Anna
44:46 |
|
|
|
5
Kalousková Amálie
DKP0452 45:01 |
|
|
|
6
Mácová Natálie
45:45 |
|
|
|
7
Pastuszková Laura
VSP0654 56:37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
------------------------------------------------------------------ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
výsledky
kategorie D10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
pořadí
jméno reg. Čas
pozn. |
|
|
1
Štraitová Jolan
VSP0456 21:28 |
|
|
|
2
Pelantová Martina
RIC0550 22:10 |
|
|
|
3
De Heij Laura
RIC0450 25:40 |
|
|
|
4
Pavlíčková Hanka
KPY0450 32:21 |
|
|
|
5
Horáčková Míša
DKP0551 43:57 |
|
|
|
6
Jedličková Kristýna
KAM0455 52:23 |
|
|
|
7
Kotenová
56:41 |
|
|
|
8
Huková Rebeka
64:35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
------------------------------------------------------------------ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
výsledky
kategorie H10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
pořadí
jméno reg. Čas
pozn. |
|
|
1
Kabát Martin
TAP0403 16:20 |
|
|
|
2
Čtrnáct František
PGP0401 17:11 |
|
|
|
3
Hudos Václav
RIC0503 23:28 |
|
|
|
4
Pavlík Matěj
LIT0401 23:45 |
|
|
|
5
Kohoutek Vojtěch
DKP0503 27:24 |
|
|
|
6
Vrkota Tomáš
28:47 |
|
|
|
7
Holeček Štěpán
RIC0401 29:20 |
|
|
|
8
Bartaloš Matyáš
30:30 |
|
|
|
9
Kulhan Maty
RIC0500 32:28 |
|
|
|
10
Šubrt Vojtěch
DKP0502 34:12 |
|
|
|
11
Jiroušek Šimon
RIC0502 34:44 |
|
|
|
12
Mucha Ondra
RIC0400 41:43 |
|
|
|
13
Matyáš Rudolf
DKP0702 42:57 |
|
|
|
14
Jedlička Jakub
KAM0404 61:47 |
|
|
|
15
Rožek Vojta
RIC0501 66:21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
------------------------------------------------------------------ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
výsledky
kategorie D12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
pořadí
jméno reg. Čas
pozn. |
|
|
1
Sanna Karin
DKP0250 18:44 |
|
|
|
2
Chalupová Aneta
ROZ0250 21:22 |
|
|
|
3
Bulířová Ema
TAP0452 27:28 |
|
|
|
4
Sládečková Barbora
RIC0250 28:41 |
|
|
|
5
Votavová Žofie
KNC0250 29:57 |
|
|
|
6
Voldřichová Anita
PGP025x 30:54 |
|
|
|
7
Popová Veronika
TAP0253 30:58 |
|
|
|
8
Popová Jana
TAP0252 31:15 |
|
|
|
9
Řadová Lucie
DKP0251 33:24 |
|
|
|
10
Kamzíková Andrea
DKP0252 35:32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
------------------------------------------------------------------ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
výsledky
kategorie H12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
pořadí
jméno reg. Čas
pozn. |
|
|
1
Malačka Milan
DKP0210 20:23 |
|
|
|
2
Škvor Adam
KAM0202 20:30 |
|
|
|
3
Sedláček
ROZ0300 21:28 |
|
|
|
4
Víteček Jáchym
DKP0204 22:06 |
|
|
|
5
Rožek Vilém
RIC0301 23:04 |
|
|
|
6
Šimon Tůma
TAP0400 23:19 |
|
|
|
7
Šubrt Matěj
DKP0205 23:30 |
|
|
|
8
Martínek Jaroslav
KPY0300 24:11 |
|
|
|
9
Švarc Toník
DKP0203 24:33 |
|
|
|
10
Rejner Lukáš
RIC0203 25:20 |
|
|
|
11
Svoboda Luděk
DKL0200 25:41 |
|
|
|
12
Gajda Martin
KAM0405 25:59 |
|
|
|
13
Miřácký Adam
KPY0301 26:05 |
|
|
|
14
Hejsek Filip
KAM0204 29:40 |
|
|
|
15
Kolský Pavel
PGP0204 30:01 |
|
|
|
16
Votruba Jan
RIC0201 32:17 |
|
|
|
17
Rýc Jakub
RIC0304 32:32 |
|
|
|
18
Bejvl Marek
LME0400 33:54 |
|
|
|
19
Šmíd Samuel
RIC0300 36:10 |
|
|
|
20
Forman Šimon
DKP0305 37:05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
------------------------------------------------------------------ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
výsledky
kategorie D14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
pořadí
jméno reg. Čas
pozn. |
|
|
1
Aschermannová Karolína
0051 17:07 |
|
|
|
2
Vyhnálková Marie
RIC0151 18:16 |
|
|
|
3
Šrámková Hana
RIC0051 18:29 |
|
|
|
4
Šafková Sofie
KAM0154 19:29 |
|
|
|
5
Dědková Teodora
TAP0051 20:02 |
|
|
|
6
Kalousková Marie
DKP0151 20:42 |
|
|
|
7
Machová Marie
LME0050 22:04 |
|
|
|
8
Sobotková Anna
PGP0050 23:06 |
|
|
|
9
Čermáková Kateřina
ROZ0150 23:49 |
|
|
|
10
Sedláčková Linda
ROZ0050 25:14 |
|
|
|
11
Benešová Hana
DKL0050 26:14 |
|
|
|
12
Míchalová Šárka
KPY0050 26:45 |
|
|
|
13
Bejvlová Karolína
LME0250 26:46 |
|
|
|
14
Horychová Zuzana
DKL0150 35:15 |
|
|
|
15
Millková Tereza
MKP0150 38:37 |
|
|
|
16
Vallová Kristýna
ZVO0152 40:58 |
|
|
|
17
Geislerová Aneta
DKL0151 45:54 |
|
|
|
18
Halíková Barbora
DKP0154 52:31 |
|
|
|
19
Hanzalová Marie Anna
0150 61:13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
------------------------------------------------------------------ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
výsledky
kategorie H14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
pořadí
jméno reg. Čas
pozn. |
|
|
1
Gajda Jan
KAM0105 22:54 |
|
|
|
2
Šafka Sebastián
KAM0101 24:09 |
|
|
|
3
Longin Jan
TAP0103 25:15 |
|
|
|
4
Měšťan Ondřej
TAP0100 27:00 |
|
|
|
5
Obuškevič Vojtěch
PGP0002 30:41 |
|
|
|
6
Bláha Petr
KAM0104 32:04 |
|
|
|
7
Novák Josef
KPY0000 33:24 |
|
|
|
8
Siegl Matyáš
35:45 |
|
|
|
9
Vacek Jan
PGP0004 40:16 |
|
|
|
10
Michal Vojtěch
PGP0000 41:26 |
|
|
|
11
Janeček Jiří
TAP0000 42:01 |
|
|
|
12
Jirásek Kryštof
ROZ0101 48:53 |
|
|
|
13
Pockley Jakub
RIC0000 50:05 |
|
|
|
14
Andres Martin
ROZ0103 52:50 |
|
|
|
15
Petho Alex
RIC0100 54:31 |
|
|
|
16
Kdýr Matěj
59:17 |
|
|
|
17
Tesařík Jáchym
DKP0106 66:14 |
|
|
|
18
Forst Antonín
MFP0101 38:05 DISK nečitelné ražení |
19
Převrátil Petr
KPY0100 50:00 DISK neúplná průkazka |
20
Melichna Matěj
DKL0102 58:31 DISK nečitelné ražení |
21
Hejduk Jiří
DKP0007 64:47 DISK chybí 1 kontrola |
22
Diestler Matyáš
DKP0003 72:48 DISK chybí 1 kontrola |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
------------------------------------------------------------------ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
výsledky
kategorie T3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
pořadí
jméno reg. Čas
pozn. |
|
|
1
Bartalošová Jana
32:56 |
|
|
|
2
Vavrušová
TAP6152 37:38 |
|
|
|
3
Pavlíková Klára
LIT7451 38:17 |
|
|
|
4
Přecechtělová Tereza
DOB8971 38:18 |
|
|
|
5
Rejnek Tomáš
RIC7800 38:38 |
|
|
|
6
Evaleva
VSP6650 39:19 |
|
|
|
7
Stehlíková Anna
RIC9750 40:53 |
|
|
|
8
Jiroušek Matyáš
RIC9901 41:35 |
|
|
|
9
Repiská Amálie
RIC9851 41:57 |
|
|
|
10
Štraitová Jitka
VSP7252 42:01 |
|
|
|
11
Trčková Helena
42:03 |
|
|
|
12
Rohlíček Jan
RIC7101 42:51 |
|
|
|
13
Postolka Jáchym
DKL9900 43:53 |
|
|
|
14
Štěňha Martin
44:42 |
|
|
|
15
Sedláčková Petra
ROZ7050 45:32 |
|
|
|
16
Mácová Martina
45:42 |
|
|
|
17
Sedláček Jaroslav
ROZ6801 45:57 |
|
|
|
18
Šrůtová Marcela
PGP6351 46:49 |
|
|
|
19
Glasová Ester
47:48 |
|
|
|
20
Krupová
49:55 |
|
|
|
21
Postolková Monika
DKL7053 51:17 |
|
|
|
22
Šafková P.
KAM6650 51:49 |
|
|
|
23
Malačková Jana
DVP6151 52:29 |
|
|
|
24
Rosenbergová Eva
53:07 |
|
|
|
25
Sláma Jiří
54:07 |
|
|
|
26
Burešová Lenka
54:32 |
|
|
|
27
Pavlíčk Lubomír
KPY7800 54:46 |
|
|
|
28
Pecháček Vít
RIC0101 56:36 |
|
|
|
29
Millek Jiří
MKP7300 56:38 |
|
|
|
30
Petříčková Zuzana
MKP8251 57:34 |
|
|
|
31
Klofáčová Romana
SLP6951 58:39 |
|
|
|
32
Lišková Hana
KPY9951 59:28 |
|
|
|
33
Koten Pavel
RIC7200 59:34 |
|
|
|
34
Kolský
PGP5000 61:18 |
|
|
|
35
Šachová Barbora
RIC9852 64:06 |
|
|
|
36
Nováková Zdena
73:03 |
|
|
|
37
Mahulová Tereza
74:39 |
|
|
|
38
Kočová Lenka
75:37 |
|
|
|
39
Píšová Jitka
77:07 |
|
|
|
40
Wagnerová Lenka
DKP5450 77:59 |
|
|
|
41
Petrová Martina
85:40 |
|
|
|
42
Brázdilová
ODV 35:33 DISK chybí 1 kontrola |
43
Němec
75:26 DISK chybí 2 kontroly |
44
Čtrnáct Šimon
PGP0001 75:59 DISK chybí 7 kontrol |
|
45
Ďurčat
DKP3800 79:35 DISK chybí 1 kontrola |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
------------------------------------------------------------------ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
výsledky
kategorie T4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
pořadí
jméno reg. Čas
pozn. |
|
|
1
Kettner L.
25:27 |
|
|
|
2
Kettner Vojtěch
KAM9601 25:29 |
|
|
|
3
Vyhnálková Barbora
RIC9850 26:15 |
|
|
|
4
Pospíšil Ondra
26:24 |
|
|
|
5
Sysel Ondřej
PGP8302 26:30 |
|
|
|
6
Mašata Roman
26:37 |
|
|
|
7
Obuškevič Jan
SMR7000 26:58 |
|
|
|
8
Hošek Radim
DOB8737 27:54 |
|
|
|
9
Vlach Martin
PGP8605 27:59 |
|
|
|
10
Kučera Petr
MFP7602 28:22 |
|
|
|
11
Novák Ivo
DKP6200 28:30 |
|
|
|
12
Benda Lukáš
EKP7705 28:41 |
|
|
|
13
Ďoubal Jan
DOB8600 29:12 |
|
|
|
14
Klaška Pavel
DKP9301 29:29 |
|
|
|
15
Šlapák Martin
PHK8504 30:00 |
|
|
|
16
Řada Jakub
DKP9401 30:31 |
|
|
|
17
Nováková Tereza
DKP9751 31:25 |
|
|
|
18
Bensch Jan
31:30 |
|
|
|
19
Pakuo
FSP7420 31:57 |
|
|
|
20
Plochová Dominika
DKP8651 32:05 |
|
|
|
21
Kapal Tomáš
KAM9402 32:21 |
|
|
|
22
Ramba Jirka
DKP8606 32:39 |
|
|
|
23
Víteček Jan
DKP7201 32:48 |
|
|
|
24
Pastuszek Jakub
VSP7500 32:59 |
|
|
|
25
Wagner Libor
DKP8511 33:35 |
|
|
|
26
Sieglová Eliška
34:00 |
|
|
|
27
Mašata Metoděj
34:38 |
|
|
|
28
Kožina
PGP6000 34:58 |
|
|
|
29
Hrabánková K.
PGP9654 35:15 |
|
|
|
30
Choutková Magdaléna
SOB8851 35:26 |
|
|
|
31
Peterová Věra
DOB8751 35:49 |
|
|
|
32
Kubec Martin
DOB7002 35:49 |
|
|
|
33
Neradová Alena
LIT8551 35:54 |
|
|
|
34
Sládeček Petr
RIC7702 36:02 |
|
|
|
35
Reichl Michal
MKP6402 36:06 |
|
|
|
36
Borovička Tomáš
FSP9801 36:47 |
|
|
|
37
Kožinová Zuzana
PGP9650 36:56 |
|
|
|
38
Dlouhá Majka
36:59 |
|
|
|
39
Mikulášová Helena
PGP9353 37:10 |
|
|
|
40
Matoušek Petr
DKP8401 37:28 |
|
|
|
41
Křížan Jiří
PVP8000 37:58 |
|
|
|
42
Kožinová Jana
PGP6651 38:01 |
|
|
|
43
Kopečný Mojmír
TAP6402 38:30 |
|
|
|
44
Čečrdlová Marcela
EKP7257 38:54 |
|
|
|
45
Hric Jan
MFP6300 39:06 |
|
|
|
46
Škrabálek Jan
39:14 |
|
|
|
47
Sieglová Dagmar
MFP7050 39:16 |
|
|
|
48
Jelínková Šárka
PGP9153 39:20 |
|
|
|
49
Klusáček Radim
BOR7710 39:25 |
|
|
|
50
Přeček
SCP5200 39:31 |
|
|
|
51
Matoušek Dalibor
40:02 |
|
|
|
52
Kotulán Jiří
40:14 |
|
|
|
53
Plch Martin
40:29 |
|
|
|
54
Němec Tomáš
40:59 |
|
|
|
55
Kohl
KPY6201 41:01 |
|
|
|
56
Fiala Zdeněk
TAP5501 41:04 |
|
|
|
57
Liška Jindřich
KPY6700 41:17 |
|
|
|
58
Lžíčař Martin
DOB8803 41:29 |
|
|
|
59
Šváb Jéňa
41:54 |
|
|
|
60
Votava Petr
42:15 |
|
|
|
61
Koč Lumír
MKP5401 43:02 |
|
|
|
62
Kondělková Radka
HOS7951 44:01 |
|
|
|
63
Petříček Martin
MKP8000 44:04 |
|
|
|
64
Škvor Martin
KAM6700 44:52 |
|
|
|
65
Soukupová
ASP6552 45:11 |
|
|
|
66
Klašková K.
DKP6700 45:18 |
|
|
|
67
Mertová Eva
DOB8551 45:19 |
|
|
|
68
Švihla Tomáš
46:56 |
|
|
|
69
Řadová Jaromíra
6551 47:11 |
|
|
|
70
Frýbová K.
47:23 |
|
|
|
71
Forstová Lenka
MFP6850 47:49 |
|
|
|
72
Frydrych Pavel
48:01 |
|
|
|
73
Hejsek Jiří
KAM6900 48:31 |
|
|
|
74
Jelínek Martin
PGP5103 49:26 |
|
|
|
75
Poková Míša
51:56 |
|
|
|
76
Valla Zdeněk
ZVO6501 52:09 |
|
|
|
77
Nováková Alice
55:41 |
|
|
|
78
Nováková Marie
KPY9850 55:52 |
|
|
|
79
Ježková Regina
PGP6352 56:17 |
|
|
|
80
Novák Miloš
SCP4600 57:47 |
|
|
|
81
Česáková Renata
58:17 |
|
|
|
82
Illnerová Daniela
58:38 |
|
|
|
83
Řada Richard
DKP6701 59:18 |
|
|
|
84
Bejvlová Martina
LME7350 61:28 |
|
|
|
85
Matoušková Martina
68:24 |
|
|
|
86
Hlavatý
SJP4200 70:33 |
|
|
|
87
Vokurková Tereza
71:50 |
|
|
|
88
Choutková Lenka
72:57 |
|
|
|
89
Šomvárský Ján
82:19 |
|
|
|
90
Hrubá
93:00 |
|
|
|
91
Kuběna Rudolf
109:38 |
|
|
|
92
Siegerová Lucie
TAP7552 44:02 DISK chybí 1 kontrola |
93
Zavadilová
SCP5450 59:24 DISK chybí 1 kontrola |
94
Moravec
65:00 DISK chybí 2 kontroly |
95
Šafka
78:00 DISK chybí 1 kontrola |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|