19.10.2014 - STŽ Kamenice - krátká |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Konečné výsledky
kategorie: P3 2.4km 0m 7k |
|
|
|
|
-------------------------------------------------------------------------------------------- |
1.Pilař Marek Neregistrovaní NNN 21.51 +
0.00 |
|
2.Malečková Iva SK Praga PGP7559 C 22.10
+ 0.19 |
|
3.Malačka Milan Neregistrovaní NNN 22.25 +
0.34 |
|
4.Čabanová Martina Neregistrovaní NNN 23.35 +
1.44 |
|
5.Kopáček Vojtěch Neregistrovaní NNN 25.05 +
3.14 |
|
6.Jirman Jiří Neregistrovaní NNN7810 26.14
+ 4.23 |
|
7.Mácová Martina Cirkus Čakovice 81C0050 27.10
+ 5.19 |
|
8.Hlinka Jiří SK Kamenice KAM 27.21 +
5.30 |
|
9.Tolarová Ivana OB Říčany RIC7650 28.24
+ 6.33 |
|
10.Trešlová Alena SK Kamenice KAM7860 28.26
+ 6.35 |
|
11.Kučerová Berenika Neregistrovaní NNN 28.37 +
6.46 |
|
12.Balej Jiří SK Kamenice KAM7201 29.32
+ 7.41 |
|
13.Macková Štěpánka SKOB Roudnice nad La ROU0188 29.53
+ 8.02 |
|
14.Vrabcová Romana OK Sparta Praha SCP8250 31.18
+ 9.27 |
|
15.Kudrnáčová Hana SK Kamenice KAM6250 C 31.55
+ 10.04 |
|
16.Šebková Helena OK Sparta Praha SCP6750 C 33.16
+ 11.25 |
|
17.Rendová Iva SK Kamenice KAM9965 33.21
+ 11.30 |
|
18.Puchalský Jakub USK Praha VSP6911 C 34.51
+ 13.00 |
|
19.Bláhová Kateřina KČT Slavoj Praha SJP7350 C 35.43
+ 13.52 |
|
20.Rejšková Blanka SK Kamenice KAM7760 36.29
+ 14.38 |
|
21.Brachtlová Klára OB SK Zvole ZVO7151 36.32
+ 14.41 |
|
22.Doležalová Alena USK Praha VSP6060 C 36.43
+ 14.52 |
|
23.Lišková Hana SKOB TJ Sokol Kralup KPY6650
C 36.50 +
14.59 |
|
24.Hlinková Lída SK Kamenice KAM 38.06 +
16.15 |
|
25.Kolenec Jan TJ Sokol Hostivice HCE 38.18 +
16.27 |
|
26.Jírová Monika Neregistrovaní NNN7360 38.27
+ 16.36 |
|
27.Nosek Jan Neregistrovaní NNN 39.30 +
17.39 |
|
28.Kučerová Bára OK Dobříš DOR7851 40.53
+ 19.02 |
|
29.Tůmová Tereza Bez registrace 37C8750 42.32
+ 20.41 |
|
30.Míchalová Marcela SKOB TJ Sokol Kralup KPY6850 C 42.40
+ 20.49 |
|
31.Tůmová Jitka Neregistrovaní NNN 43.36 +
21.45 |
|
32.Petrová Martina Neregistrovaní 6YC6850 46.47
+ 24.56 |
|
33.Slotová Jarmila KOB TRETRA Praha TAP 46.55 +
25.04 |
|
34.Kohoutová Zdeňka KOB Kladno DKL7251 C 47.27
+ 25.36 |
|
35.Tichá Ivana OOB TJ Sokol Kostele KNC6250
C 49.51 +
28.00 |
|
36.Voborská Jana SK Praga PGP8454 C 52.38
+ 30.47 |
|
37.Doležal Jáchym Neregistrovaní NNN 54.10 +
32.19 |
|
38.Haertlová Emma Neregistrovaní NNN 54.48 +
32.57 |
|
39.Nejedlová Anna Neregistrovaní NNN 56.12 +
34.21 |
|
40.Trojanová Petra Neregistrovaní NNN8888 64.46
+ 42.55 |
|
41.Volfová Tereza Neregistrovaní NNN 94.24 +
72.33 |
|
42.Hart Jakub Neregistrovaní NNN 95.29 +
73.38 |
|
43.Volf Martin Neregistrovaní NNN 99.25 +
77.34 |
|
44.Hartová Kateřina Neregistrovaní NNN 99.47 +
77.56 |
|
Korčák Marián SKOB Baník Havířov HAV6508 C DISK |
|
|
Dvořáková Petra Neregistrovaní NNN9955 DISK |
|
|
Švejdová Anna Neregistrovaní NNN9999 DISK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|