1.11.2014 - STŽ Mšec - klasika |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Konečné
výsledky kategorie: P2
2.1km 10m 7k |
|
|
|
|
-------------------------------------------------------------------------------------------- |
1.Pokorná
16.44 + 0.00 |
|
2.Melišíková Radka
17.15 + 0.31 |
|
3.Janata Tomáš
17.50 + 1.06 |
|
4.Hampl Vojta Neregistrovaní NNN0x40 18.57
+ 2.13 |
|
5.Hamplová Magdaléna Neregistrovaní NNN0x41 19.02
+ 2.18 |
|
6.Kohout Zdeněk KOB Kladno DKL7200 C 19.40
+ 2.56 |
|
7.Rendová Iva SK Kamenice KAM7065 20.18
+ 3.34 |
|
8.Sýkorová Blanka Neregistrovaní NNN0x32 20.33
+ 3.49 |
|
9.Malačka Milan
20.48 + 4.04 |
|
10.Černý Michal SKOB Roudnice nad La
ROU7549 22.59 +
6.15 |
|
11.Bártová Pavla OB SK Zvole ZVO7152 23.10
+ 6.26 |
|
12.Kolská Monika Neregistrovaní NNN0x43 23.30
+ 6.46 |
|
13.Ziebová Lenka TJ Jiskra Nejdek NEJ7251 24.01
+ 7.17 |
|
14.Kučera Petr OK Dobříš DOR7700 25.47
+ 9.03 |
|
15.Monika Jírová Neregistrovaní NNN0x02 26.14
+ 9.30 |
|
16.Rejšková Alena
26.29 + 9.45 |
|
17.Kohoutová Zdeňka KOB Kladno DKL7251 C 26.30
+ 9.46 |
|
18.Janasová Barbora PELL’S MTBO TEAM XBM7150 C 26.55
+ 10.11 |
|
19.Zieba Jaroslav TJ Jiskra Nejdek NEJ6500 C 27.23
+ 10.39 |
|
20.Tolarová Ivana OB Říčany RIC7650 27.36
+ 10.52 |
|
21.Fér Jonáš BěhejPoděbrady.cz POD0x23 27.45
+ 11.01 |
|
22.Walder Jiří
27.57 + 11.13 |
|
23.Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka DKP9651 C 28.50
+ 12.06 |
|
24.Horák Ivan
30.12 + 13.28 |
|
25.Kvíz Vladimír Neregistrovaní NNN0x42 32.37
+ 15.53 |
|
26.Bláhová Kateřina KČT Slavoj Praha SJP7350 C 33.16
+ 16.32 |
|
26.Augusta Jiří USK Praha VSP7421 C 33.16
+ 16.32 |
|
28.Tachezy Ruth
33.42 + 16.58 |
|
29.Punčochofová Simona
34.00 + 17.16 |
|
29.Hronová Katarina
34.00 + 17.16 |
|
31.Kučerová Berenika neregistrovaní - Vše 9JC8050 35.14
+ 18.30 |
|
32.Havlíčková Kateřina OK Dobříš DOR7650 36.53
+ 20.09 |
|
33.Lišková Hana SKOB TJ Sokol Kralup KPY6650
C 37.19 +
20.35 |
|
34.Míchalová Marcela SKOB TJ Sokol Kralup KPY6850 C 37.22
+ 20.38 |
|
35.Berounská Anna
37.50 + 21.06 |
|
36.Dobiáš Jaromír SKOB Roudnice nad La ROU6802
C 39.10 +
22.26 |
|
37.Berounská Adéla
39.36 + 22.52 |
|
38.Buková Zdeňka SKOB Roudnice nad La ROU7057 40.11
+ 23.27 |
|
39.Márová Kateřina neregistrovaní - Vše 9JC7350 40.24
+ 23.40 |
|
40.Bakešová Anna + maminka SK Los Mělník LME0351 41.20
+ 24.36 |
|
41.Jedličková Tereza SK Kamenice KAM7960 41.24
+ 24.40 |
|
42.Tesař Jakub OOB Slavia Praha SLP0100 43.32
+ 26.48 |
|
43.Weislová Eliška Oddíl OB Kotlářka DKP 43.44 +
27.00 |
|
44.Kučerová Bára OK Dobříš DOR7851 45.31
+ 28.47 |
|
45.Hatala Anton
48.00 + 31.16 |
|
46.Samohýl Richard SK Praga PGP2800 C 48.01
+ 31.17 |
|
47.Sirgl Sebastian
48.40 + 31.56 |
|
48.Fullsach David OK Dobříš DOR8000 52.02
+ 35.18 |
|
49.Šnaková Eva BěhejPoděbrady.cz POD 53.25 +
36.41 |
|
50.Tesař Roman OOB Slavia Praha SLP 56.42 +
39.58 |
|
51.Votípková Jana eNca.cz 8LC8450 56.50
+ 40.06 |
|
52.Čtrnáct Šimon SK Praga PGP0001 C 59.17
+ 42.33 |
|
53.Javůrková Eliška Neregistrovaní NNN0x17 70.58
+ 54.14 |
|
Walderová Kateřina
DISK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|