21.12.2014 - Večerník Praha 2014 - Bohnice - areál léčebny |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Konečné
výsledky kategorie: A
4.4km 0m 29k |
|
|
---------------------------------------------------------------------------------- |
1.Nývlt Martin Oddíl OB Kotlářka DKP8200 C 35.49
+ 0.00 |
1.Rusý Tomáš SK Kamenice KAM9301 C 35.49
+ 0.00 |
3.Kettner Lukáš SK Kamenice KAM9403 R 35.55
+ 0.06 |
4.Navrátil Šimon SK Praga PGP9702 A 37.58
+ 2.09 |
5.Vlášek Jakub KOB TRETRA Praha TAP9702 A 38.22
+ 2.33 |
6.Pucherna Jan KOB TRETRA Praha TAP7701 C 38.55
+ 3.06 |
7.Zajíc Vítězslav KOB TRETRA Praha TAP8610 C 38.58
+ 3.09 |
8.Makovský Jakub KOB TRETRA Praha TAP8511 R 39.09
+ 3.20 |
9.Vesecký Ondřej TJ Spartak ČKD Praha 67X9100 40.23
+ 4.34 |
10.Werner Michal SK Praga PGP9705 A 40.55
+ 5.06 |
11.Johanovský Tomáš Oddíl OB Kotlářka DKP8500 C 41.55
+ 6.06 |
12.Komín David Dong Feng Team DFT7405 C 43.07
+ 7.18 |
13.Veselý Jakub SK Praga PGP9503 R 43.31
+ 7.42 |
14.Landovský Jakub SK Praga PGP9601 A 43.38
+ 7.49 |
15.Hrabánková Klára SK Praga PGP9654 A 44.01
+ 8.12 |
16.Bergl Tomáš Neregistrovaní NNN1978 44.17
+ 8.28 |
17.Šafka Daniel SK Kamenice KAM9105 C 44.28
+ 8.39 |
18.Hanslian David OOB TJ Slovan Luhačo LCE7835
R 45.11 +
9.22 |
19.Jíra Tomáš SK Kamenice KAM9802 A 45.31
+ 9.42 |
20.Urban Hynek Seskočil z rudé skál
46C6801 45.42 +
9.53 |
21.Wagner Libor Oddíl OB Kotlářka DKP8511 C 45.58
+ 10.09 |
22.Uhlíř Marek SK Praga PGP9405 B 46.44
+ 10.55 |
23.Nemšovský Petr SK Praga PGP7602 C 47.35
+ 11.46 |
24.Svobodná Šárka Oddíl OB Kotlářka DKP8850 E 47.43
+ 11.54 |
25.Mikulášová Helena SK Praga PGP9353 C 47.49
+ 12.00 |
26.Vlach Martin SK Praga PGP8605 C 47.50
+ 12.01 |
27.Ludvík Vojtěch TJ Stadion Nový Bor STB9301 C 48.40
+ 12.51 |
28.Kamererová Valerie SK Kamenice KAM9452 A 49.04
+ 13.15 |
29.Siegl Roman VŠSK MFF UK Praha MFP6700 C 49.37
+ 13.48 |
30.Šimon Václav TJ Lokomotiva Beroun LBE9100
C 49.39 +
13.50 |
31.Kozák Petr SK Kamenice KAM6501 C 49.51
+ 14.02 |
32.Kamererová Klára SK Kamenice KAM9154 C 49.52
+ 14.03 |
33.Křivancová Zdeňka TJ Lokomotiva Beroun LBE9450 A 49.55
+ 14.06 |
34.Panochová Anna SK Kamenice KAM9153 C 49.59
+ 14.10 |
35.Hrnčíř Jan Neregistrovaní NNN1987 50.08
+ 14.19 |
36.Kožinová Zuzana SK Praga PGP9650 A 50.14
+ 14.25 |
37.Kožinová Jana SK Praga PGP6651 C 50.16
+ 14.27 |
38.Obuškevič Jan SK SNS Smržovka SMR7000 C 50.21
+ 14.32 |
39.Štochel Miroslav VŠSK MFF UK Praha MFP9300 C 50.37
+ 14.48 |
40.Kovář Miroslav TJ Sportcentrum Jičí SJC8104
C 50.52 +
15.03 |
41.Ryšavá Magdalena SK Praga PGP7650 C 51.02
+ 15.13 |
42.Kulhavá Eliška OK Lokomotiva Pardub LPU9657
E 51.37 +
15.48 |
43.Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka DKP9301 C 51.49
+ 16.00 |
44.Drobníková Markéta KOB TRETRA Praha TAP8463 C 51.50
+ 16.01 |
45.Puchernová Zuzana KOB TRETRA Praha TAP8453 C 51.51
+ 16.02 |
46.Kučera Petr VŠSK MFF UK Praha MFP7602 C 52.33
+ 16.44 |
47.Přecechtělová Tereza KOB Dobruška DOB8971 C 52.36
+ 16.47 |
48.Hošek Radim KOB Dobruška DOB8737 C 52.38
+ 16.49 |
49.Jelínková Šárka SK Praga PGP9153 C 53.24
+ 17.35 |
50.Foglarová Kamila Oddíl OB Kotlářka DKP8655 C 53.47
+ 17.58 |
50.Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka DKP8606 C 53.47
+ 17.58 |
52.Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka DKP8651 R 54.00
+ 18.11 |
53.Šimon Jakub TJ Lokomotiva Beroun LBE8801
C 54.01 +
18.12 |
54.Benc Jiří KOB TRETRA Praha TAP8002 C 55.00
+ 19.11 |
55.Plašil Ondra Seskočil z rudé skál
46C8200 55.26 +
19.37 |
56.Fučík Martin Neregistrovaní NNN1985 57.39
+ 21.50 |
57.Kapal Tomáš SK Kamenice KAM9402 B 57.51
+ 22.02 |
58.Krause David VSS Přírodověda Prah
PVP9049 58.00 +
22.11 |
59.Fišer Jiří OOB Slavia Praha SLP8503 C 58.21
+ 22.32 |
60.Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka DKP0210 B 58.56
+ 23.07 |
61.Vildmonová Pavla TJ Lokomotiva Beroun LBE7451 C 59.03
+ 23.14 |
62.Škáchová Petra SK Kamenice KAM7054 C 59.06
+ 23.17 |
63.Malačková Jana TJ Sokol Praha Spoři DVP6151
C 59.14 +
23.25 |
64.Klonfar Matěj Neregistrovaní 6YC8400 59.30
+ 23.41 |
65.Kotecký Roman Octavian Droobers OCD1949 59.33
+ 23.44 |
66.Štáfek Pavel SMS Team Kladno SKL7401 59.44
+ 23.55 |
67.Jelínková Zora SK Praga PGP8851 C 59.45
+ 23.56 |
68.Aschermannová Petra SK Kamenice KAM9354 C 59.46
+ 23.57 |
69.Aschermannová Karolína SK Kamenice KAM0051 A 59.54
+ 24.05 |
69.Jelínek Martin SK Praga PGP5103 C 59.54
+ 24.05 |
71.Dědková Teodora KOB TRETRA Praha TAP0051 A 59.57
+ 24.08 |
72.Zamazalová Kateřina KOB TRETRA Praha TAP9053 C 60.04
+ 24.15 |
73.Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka DKP0151 B 60.18
+ 24.29 |
74.Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka DKP6901 C 60.19
+ 24.30 |
75.Slavík Viktor SK Praga PGP6300 C 60.28
+ 24.39 |
76.Baciák Pavel Neregistrovaní NNN1977 60.44
+ 24.55 |
77.Janovský Tomáš SK Praga PGP0101 A 60.46
+ 24.57 |
78.Janovský Tomáš SK Praga PGP6401 C 60.47
+ 24.58 |
79.Kožina Štěpán SK Praga PGP0300 B 61.11
+ 25.22 |
80.Šafka Sebastian SK Kamenice KAM0101 A 61.17
+ 25.28 |
81.Kožinová Anna SK Praga PGP9350 R 61.19
+ 25.30 |
82.Střelba Ondřej neregistrovaní 5RC7500 61.46
+ 25.57 |
83.Štěňha Martin VŠTJ Ekonom Praha EKP7608 C 62.27
+ 26.38 |
84.Krejčí Jiří KOB Dobruška DOB8601 C 62.31
+ 26.42 |
85.Hlaváčová Lenka KOB Dobruška DOB8450 C 62.33
+ 26.44 |
86.Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka DKP0205 B 64.04
+ 28.15 |
87.Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka DKP7100 C 64.07
+ 28.18 |
88.Slavíková Lucie SK Praga PGP9150 C 64.39
+ 28.50 |
89.Vaníček Tomáš TJ Lokomotiva Beroun LBE6600
C 65.04 +
29.15 |
90.Forštová Jitka SK Praga PGP7558 C 66.12
+ 30.23 |
91.Šváb Jan USK Praha VSP5801 C 66.35
+ 30.46 |
92.Nývlt Petr Oddíl OB Kotlářka DKP8004 C 67.18
+ 31.29 |
93.Rozkošný Karel VŠTJ Ekonom Praha EKP7900 C 67.46
+ 31.57 |
94.Siegl Matyáš VŠSK MFF UK Praha MFP0103 B 67.49
+ 32.00 |
95.Nyklová Helena VŠSK MFF UK Praha MFP7550 C 68.05
+ 32.16 |
96.Jeníčková Radka KOB TRETRA Praha TAP8750 C 69.05
+ 33.16 |
97.Forstová Lenka VŠSK MFF UK Praha MFP6850 C 69.09
+ 33.20 |
98.Pucherna Petr KOB TRETRA Praha TAP8001 C 69.11
+ 33.22 |
99.Košťálová Petra Oddíl OB Kotlářka DKP8256 C 69.44
+ 33.55 |
100.Čermáková
Kristýna SK Praga PGP9154 C 71.18
+ 35.29 |
101.Pavlíček
Lubomír SKOB TJ Sokol Kralup
KPY7800 C 72.41 +
36.52 |
102.Černý
Ondřej Neregistrovaní NNN1979 73.00
+ 37.11 |
103.Bahnová
Dana Neregistrovaní NNN1981 73.06
+ 37.17 |
104.Lohr
Ivo OK Sparta
Praha SCP6801 C 73.36
+ 37.47 |
105.Kopečný
Mojmír KOB TRETRA Praha TAP6402 C 74.15
+ 38.26 |
106.Kolář
Tomáš SKOB Slaný SLA7103 C 74.20
+ 38.31 |
107.Khelová
Petra Neregistrovaní NNN1978 76.14
+ 40.25 |
108.Khel
Richard OK Sparta
Praha SCP7500 C 76.19
+ 40.30 |
109.Ježková
Regina SK Praga PGP6352 C 76.44
+ 40.55 |
110.Kafka
Šimon Neregistrovaní NNN1988 76.58
+ 41.09 |
111.Ježková
Dominika SK Praga PGP9053 C 76.59
+ 41.10 |
112.Soukupová
Leona Radioklub OK1KYP ASP1965 77.10
+ 41.21 |
113.Maryška
Miloš Neregistrovaní NNN1981 79.02
+ 43.13 |
114.Sedláčková
Petra OK Roztoky ROZ7050 C 79.09
+ 43.20 |
115.Sedláček
Jaroslav OK Roztoky ROZ6801 C 79.16
+ 43.27 |
116.Mencl
Pavel Oddíl OB
Kotlářka DKP7912 C 80.29
+ 44.40 |
117.Novák
Miloš OK Sparta Praha SCP4600 C 84.10
+ 48.21 |
118.Sedláčková
Linda OK Roztoky ROZ0050 B 84.15
+ 48.26 |
119.Přeček
Zdeněk OK Sparta Praha SCP5200 C 85.21
+ 49.32 |
120.Nováková
Alice Neregistrovaní NNN1984 85.47
+ 49.58 |
121.Míchalová
Šárka SKOB TJ Sokol Kralup
KPY0050 C 86.50 +
51.01 |
122.Wagner
Richard Oddíl OB
Kotlářka DKP5202 C 87.24
+ 51.35 |
123.Wagnerová
Lenka Oddíl OB Kotlářka DKP5450 C 87.59
+ 52.10 |
124.Lužnický
Jiří Neregistrovaní 6YC8501 89.04
+ 53.15 |
125.Valtr
Pavel VŠSK MFF UK
Praha MFP6600 C 89.09
+ 53.20 |
126.Hora
Vladimír TJ Slovan
Zdravotník SZP5100 C 92.00 +
56.11 |
127.Žáček
Martin VŠTJ Stavební fakult
FSP6803 C 92.20 +
56.31 |
128.Sieglová
Dagmar VŠSK MFF UK Praha MFP7050 C 95.00
+ 59.11 |
129.Hlavatá
Pavla PAT Praha 45X7050 96.19
+ 60.30 |
130.Hájková
Eva Neregistrovaní NNN1969 99.20
+ 63.31 |
131.Hájek
Tomáš Neregistrovaní NNN1968 99.27
+ 63.38 |
132.Tloušťová
Eva OK Sparta Praha SCP6950 C 100.42
+ 64.53 |
133.Horová
Magda USK Praha VSP5450 C 101.11
+ 65.22 |
134.Šafková
Petra SK Kamenice KAM6650 C 102.06
+ 66.17 |
135.Zamrzlová
Eva TJ Sportcentrum Jičí
SJC8759 C 104.41 +
68.52 |
136.Hamáček
Bohuslav TJ Lokomotiva Beroun
LBE5000 C 105.59 +
70.10 |
137.Škarková
Kateřina Neregistrovaní NNN 107.50 +
72.01 |
138.Novotná
Barbora OOB TJ Slovan Luhačo
LCE8252 C 145.48 +
109.59 |
Sieglová Eliška SK Praga PGP9954 A DISK |
Šafková Sofie SK Kamenice KAM0153 B DISK |
Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha EKP6912 C DISK |
Kabát Martin KOB TRETRA Praha TAP0403 C DISK |
Jiřištová Zuzana Oddíl OB Kotlářka DKP8254 R DISK |
Vítová Jana Neregistrovaní NNN1962 DISK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Konečné
výsledky kategorie: B
2.9km 0m 22k |
|
|
---------------------------------------------------------------------------------- |
1.Víteček Jan Oddíl OB Kotlářka DKP7201 C 45.19
+ 0.00 |
2.Víteček Jáchym Oddíl OB Kotlářka DKP0204 B 45.22
+ 0.03 |
3.Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka DKP5752 C 71.20
+ 26.01 |
Jíra Filip OK Roztoky ROZ0500 C DISK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|