19.7.2015 - Advanta cup E5 - Teplice n.Metují - sprint |
|
|
Vytvořeno 19.07.2015 14:12 |
19.07.2015
Advanta cup E5 |
|
|
|
|
|
|
|
H10 2.00 km, 40 m,
6 kontrol |
|
|
|
|
|
|
protokol mezičasy |
-------------------------------------------------------------------------------------- |
1. Strýček Jan ADA0503 C OOB TJ Spartak
Adamov 17.02 |
2. Jíra Filip ROZ0500 C OK Roztoky 17.28 + 0.26 |
3. Bednařík Vilém VLI0509 C Slavia Liberec
orienteering 18.32 + 1.30 |
4. Marszałek Patryk 11P0502 C UKS ZSZ-Jedynka
Jastrzębie-Zdr 18.40 + 1.38 |
5. Dejnožka Martin TJN0600 C OOB TJ Tatran Jablonec
nad Nis 22.09 + 5.07 |
6. Pachnik Jędrzej 19P0600 C Tukan Iwiny 22.24 + 5.22 |
7. Kuc David SCP0600 C OK Sparta
Praha 24.44 + 7.42 |
8. Husák Ondřej SLA0600 C SKOB Slaný 26.27 + 9.25 |
9. Šmelík Daniel VBA0701 C ŠK VAZKA
Bratislava 26.41 + 9.39 |
10. Doucha
Martin SNA0501 C TJ START
Náchod 26.55 + 9.53 |
11. Pavelec
Michal NPA0801 C SK LOB Nová
Paka 27.25 +10.23 |
12. Hrouda
Šimon UBM0504 C MENISKOS
Brno 29.08 +12.06 |
13. Kurzyp
Michał 69P0500 C MKS MOS
Wroclaw 30.17 +13.15 |
14. Lazák
Jan LTU0500 C OOB TJ
Lokomotiva Trutnov 30.38 +13.36 |
15. Kutáček
Ondřej LTU0700 C OOB TJ
Lokomotiva Trutnov 32.19 +15.17 |
16. Pavelec
Matěj NPA0501 C SK LOB Nová
Paka 32.36 +15.34 |
17. Golinowski
Piotrek 19P0900 C Tukan
Iwiny 33.55 +16.53 |
18. Kovář
Radim CET0501 C TJ Loko
Česká Třebová 34.09 +17.07 |
19. Dvořáček
Tomáš OSN0505 C SK
Orientační sporty Nové Měst 34.47 +17.45 |
20. Richter
Rudolf ADA0601 C OOB TJ
Spartak Adamov 37.08 +20.06 |
21. Nešpor
Jiří TTR0502 C OOB
Třebíč 41.56 +24.54 |
22. Połomski
Dominik 19P0601 C Tukan
Iwiny 45.49 +28.47 |
23. Wollbrand
Edvin 31S0500 C OK
Ravinen 57.02 +40.00 |
Dwojak Gracjan 19P0602 C Tukan Iwiny DISK |
-------------------------------------------------------------------------------------- |
Vytvořeno 19.07.2015 14:12 |
19.07.2015
Advanta cup E5 |
|
|
|
|
|
|
|
H18 4.20 km, 175
m, 23 kontrol |
|
|
|
|
|
|
protokol mezičasy |
-------------------------------------------------------------------------------------- |
1. Hennseler Ole 46D9800 C MTV Seesen 38.09 |
2. Jíra Tomáš KAM9802 A SK Kamenice 44.32 + 6.23 |
3. Lucerski Maciej 88P9700 C MKS Jelenia Góra 45.47 + 7.38 |
4. Ptáček Patrik BBM9800 A BETA URSUS
Orienteering 49.43 +11.34 |
5. Jurczyk Maciej 51P9800 C UKS Sparta
Czyżowice 49.56 +11.47 |
6. Borgiel Jarosław 11P9700 C UKS ZSZ-Jedynka
Jastrzębie-Zdr 51.18 +13.09 |
7. Topór Michal 41P9701 C WKS Wawel Kraków 52.33 +14.24 |
8. Paukert Lukáš KUO9801 B KOB Ústí nad
Orlicí 53.58 +15.49 |
9. Král Jan ZBM9904 B SK Žabovřesky
Brno 55.27 +17.18 |
10. Garstka
Jakub DOB9800 C KOB
Dobruška 56.22 +18.13 |
11. Pokorný
David SRK9701 C SOOB
Spartak Rychnov nad Kněžn 56.36 +18.27 |
12. Šklíba
Michal SRK9900 B SOOB
Spartak Rychnov nad Kněžn 56.42 +18.33 |
13. Hasal
Martin PGP9804 B SK
Praga 59.34 +21.25 |
14. Peřinka
Šimon BBM9700 B BETA URSUS
Orienteering 60.11 +22.02 |
15. Locker
Tomáš SRK9802 B SOOB
Spartak Rychnov nad Kněžn 65.59 +27.50 |
16. Košek
Jan LLI9801 C TJ Loko
Liberec 69.05 +30.56 |
Hausenblas Šimon KAM9803 A SK Kamenice abs |
-------------------------------------------------------------------------------------- |
Vytvořeno 19.07.2015 14:12 |
19.07.2015
Advanta cup E5 |
|
|
|
|
|
|
|
P 2.80 km, 50 m,
9 kontrol |
|
|
|
|
|
|
protokol mezičasy |
-------------------------------------------------------------------------------------- |
1. Poloprutská Tereza VLI9450 C Slavia Liberec
orienteering 25.54 |
2. Pavlíček Daniel MOV7100 C SKOB Ostrava 28.28 + 2.34 |
3. Strýček Jiří ADA5801 C OOB TJ Spartak
Adamov 30.04 + 4.10 |
4. Venclová Kateřina NNN6887 C Neregistrovaní 31.15 + 5.21 |
5. Chabinová Jana NNN5454 C Neregistrovaní 33.18 + 7.24 |
6. Bednaříková Daniela VLI7759 C Slavia Liberec
orienteering 36.51 +10.57 |
7. Dundáčková Hana SJH7052 C SJH Jindřichův
Hradec 37.02 +11.08 |
8. Hyjek Adam 47P6101 C LUKS Azymek
Zdzieszowice 37.38 +11.44 |
9. Müller Marko 18D7500 C Post SV Dresden 38.09 +12.15 |
10. Pavlíček
Patrik MOV0002 C SKOB
Ostrava 38.31 +12.37 |
11.
Bednaříková Adéla VLI0059 C
Slavia Liberec orienteering
38.43 +12.49 |
12. Slotová
Jarmila TAP8699 C KOB TRETRA
Praha 39.33 +13.39 |
13. Kulová
Jana VAM6551 C OOB
Vamberk 41.01 +15.07 |
14. Lusk
Karel CHA5002 C OK
Chrastava 42.43 +16.49 |
15. Pavlíčková
Lenka MOV7151 C SKOB
Ostrava 43.26 +17.32 |
16. Hadačová
Tereza AOP9051 C Přátelé
orientačního běhu Opav 43.52 +17.58 |
17. Lohrová
Jarmila SCP4650 C OK Sparta
Praha 46.33 +20.39 |
18. Poláková
Lucie VRL8254 C OOS TJ
Spartak Vrchlabí 47.17 +21.23 |
19. Choutková
Lenka SOB7899 C SOBSA 47.50 +21.56 |
20. Jírová
Monika ROZ7350 C OK
Roztoky 47.57 +22.03 |
21. Procházka
Ferdinand ADA8849 C OOB TJ
Spartak Adamov 50.39 +24.45 |
22. Rückerová
Věra HOR7450 C TJ Jiskra
Hořice 51.32 +25.38 |
23. Mazurczak
Maciej NNN9876 C
Neregistrovaní
51.54 +26.00 |
24. Lisá
Štěpánka ONO0451 C SKOB
Ostrov 54.25 +28.31 |
25. Janošíková
Olga VCB7552 C TJ OB České
Budějovice 57.06 +31.12 |
26. Jaklová
Olga LTU6751 C OOB TJ
Lokomotiva Trutnov 57.55 +32.01 |
27. Lusková
Olga CHA5650 C OK
Chrastava 58.40 +32.46 |
28. Neuvirtová
Karolina NNN3976 C
Neregistrovaní
62.28 +36.34 |
29. Vývodová
Zuzana MOV6952 C SKOB
Ostrava 62.37 +36.43 |
30. Močubová
Veronika OSN8383 C SK
Orientační sporty Nové Měst 71.12 +45.18 |
31. Přibyl
Adam LDC9100 C KOB
Děčín 108.57 +83.03 |
32. Zimmer
Jiří ZVO6601 C OB SK
Zvole 112.28 +86.34 |
Vlk Jakub 8HC0600 C DISK |
Byrczek Katarzyna 1DP6300 C DISK |
Sojková Petra ALB8950 C OOB Albrechtice nad
Orlicí DISK |
Fukalová Martina AOV9550 C OOB TJ Baník Ostrava DISK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vytvořeno 19.07.2015 14:12 |
19.07.2015
Advanta cup E5 |
|
|
|
|
|
|
|
D21A 4.50 km, 170
m, 25 kontrol |
|
|
|
|
|
|
protokol mezičasy |
-------------------------------------------------------------------------------------- |
1. Jedličková Zuzana SHK8150 E OK Slavia Hradec
Králové 41.40 |
2. Plochová Dominika DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka 44.17 + 2.37 |
3. Müllerová Věra VAM9051 R OOB Vamberk 44.20 + 2.40 |
4. Udržalová Pavla LPU8552 R OK Lokomotiva
Pardubice 44.54 + 3.14 |
5. Dlouhá Marie DKP8756 R Oddíl OB
Kotlářka 45.40 + 4.00 |
6. Poloprutská Markéta TUR9252 R OOB TJ Turnov 45.54 + 4.14 |
7. Hančová Petra LPU9659 R OK Lokomotiva
Pardubice 45.55 + 4.15 |
8. Procházková Marie KAM9554 R SK Kamenice 45.59 + 4.19 |
9. Myslivcová Pavla SHK9352 C OK Slavia Hradec
Králové 46.00 + 4.20 |
10. Teplá
Karolína SHK9251 C OK Slavia
Hradec Králové 46.50 + 5.10 |
11. Cych
Weronika 33P6850 C Echo
Twardogóra 47.42 + 6.02 |
12. Valdmane
Liga 21L9450 C ZVOC 47.50 + 6.10 |
13. Kubátová
Zuzka NPA9151 C SK LOB Nová
Paka 47.57 + 6.17 |
14. Straube
Hanka 31D7350 C SV
Lengefeld 48.50 + 7.10 |
15. Vávrová
Veronika ASU8598 C Magnus
Orienteering 49.38 + 7.58 |
16. Kopáčková
Iva CHT8851 C OOB SK
Chrast 50.01 + 8.21 |
17. Mašláňová
Hana TZL7979 C SKOB
Zlín 53.49 +12.09 |
18. Mechlová
Lenka SHK9051 R OK Slavia
Hradec Králové 53.50 +12.10 |
19. Foglarová
Kamila DKP8655 C Oddíl OB
Kotlářka 53.52 +12.12 |
20. Chmelařová
Michaela SHK9151 C OK Slavia
Hradec Králové 54.04 +12.24 |
21. Kožinová
Jana PGP6651 C SK
Praga 55.17 +13.37 |
22. Hrobařová
Lenka TJN7754 C OOB TJ Tatran
Jablonec nad Nis 55.29 +13.49 |
23. Fundová
Eliška SHK9351 C OK Slavia
Hradec Králové 56.06 +14.26 |
24. Hrabánková
Klára PGP9654 A SK Praga 56.34 +14.54 |
25. Zamazalová
Kateřina TAP9053 C KOB TRETRA
Praha 56.42 +15.02 |
26. Kohlová
Zuzana KPY8852 C SOOB TJ
Sokol Kralupy n.Vlt. 56.46 +15.06 |
27. Benešová
Jana SJH9451 R SJH
Jindřichův Hradec 57.13 +15.33 |
28. Szeliga
Małgorzata 19P9350 C Tukan
Iwiny 57.43 +16.03 |
29.
Znamenáčková Helena TAP8153 C KOB
TRETRA Praha 59.16 +17.36 |
30. Wysocka
Malwina 23P8550 C
OK!Sport
60.44 +19.04 |
31. Hlubučková
Kristýna KAM9551 R SK
Kamenice 61.50 +20.10 |
32. Svobodová
Lenka PHK9551 R OK 99 Hradec
Králové 63.24 +21.44 |
33. Kocińska
Agnieszka 39P8750 C UMKS Orkan
Ostróda 63.29 +21.49 |
34. Klíchová
Jana SSU8151 C SK Severka
Šumperk 64.02 +22.22 |
35. Choutková
Magdaléna SOB8851 C SOBSA 65.27 +23.47 |
36. Tihonová
Hana TAP9052 C KOB TRETRA
Praha 68.38 +26.58 |
37. Makovicka
Elsa 48F9450 C
C.O.Colmar
82.48 +41.08 |
38. Sejbuk
Anna 23P8551 C
OK!Sport
84.17 +42.37 |
39. Makovicka
Vanessa 48F8950 C
C.O.Colmar
91.39 +49.59 |
Koporová Petra ZBM9353 C SK Žabovřesky Brno DISK |
Kolínová Kristýna DKP8450 E Oddíl OB Kotlářka DISK |
Zajícová Markéta TAP9054 C KOB TRETRA Praha DISK |
Košárková Iva AOP8152 R Přátelé orientačního
běhu Opav abs |
Kopecká Eliška ASU9299 C Magnus
Orienteering abs |
-------------------------------------------------------------------------------------- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vytvořeno 19.07.2015 14:12 |
19.07.2015
Advanta cup E5 |
|
|
|
|
|
|
|
D35A 3.90 km, 145
m, 19 kontrol |
|
|
|
|
|
|
protokol mezičasy |
-------------------------------------------------------------------------------------- |
1. Pavelcová Gabriela NPA7851 C SK LOB Nová Paka 38.59 |
2. Abzalone Zanda 41L7450 C OK Meridians 39.33 + 0.34 |
3. Podrábská Marie VLI7451 C Slavia Liberec
orienteering 43.08 + 4.09 |
4. Samková Renáta PHK7456 C OK 99 Hradec
Králové 44.52 + 5.53 |
5. Kovářová Anna CET7552 C TJ Loko Česká
Třebová 45.09 + 6.10 |
6. Filipová Ivana SRK7373 C SOOB Spartak Rychnov
nad Kněžn 47.24 + 8.25 |
7. Kubečková Zdena PHK7551 C OK 99 Hradec
Králové 51.13 +12.14 |
8. Nehasilová Zuzana LDC7150 C KOB Děčín 51.22 +12.23 |
9. Biolik Agnieszka 46P7700 C Trackcourse 53.18 +14.19 |
10. Širůčková
Daniela 73C7650 C xxx 53.20 +14.21 |
11. Kundratová
Jana JZL7351 C TJ Jižní svahy
Zlín 53.33 +14.34 |
12. Křivdová
Lenka 2PC7250 C Sportovní
klub hasičů Královéh 53.44 +14.45 |
13. Čevelová
Ivana EKP7895 C VŠTJ Ekonom
Praha 58.14 +19.15 |
14. Šklíbová
Jana SRK7651 C SOOB Spartak
Rychnov nad Kněžn 58.43 +19.44 |
15. Rusinová
Alena BRU7152 C Ulita-HOBRA
Orienteering Broum 59.54 +20.55 |
16. Siegerová
Lucie TAP7552 C KOB TRETRA
Praha 63.59 +25.00 |
17. Šmelíková
Barbora VBA6952 C ŠK VAZKA
Bratislava 64.09 +25.10 |
18. Deptulska
Agnieszka 1CP7151 C UKS Siódemka
Rumia 64.24 +25.25 |
19. Šauli
Iva VPM7852 C KOS
Slavia VŠ Plzeň 64.25 +25.26 |
20. Chvátilová
Pavlína PHK7450 C OK 99 Hradec
Králové 64.53 +25.54 |
21.
Nowicka-Bielecka Kornelia 1CP7451 C UKS Siódemka Rumia 65.33 +26.34 |
22. Fukalová
Radmila AOV7051 C OOB TJ Baník
Ostrava 70.44 +31.45 |
23.
Švidrnochová Hana HAV7751 C
SKOB Havířov
78.44 +39.45 |
24. Vyhnálková
Eva RIC7552 C OB Říčany 87.45 +48.46 |
Dítkova Jitka SKV7752 C TJ Slovan Karlovy
Vary abs |
-------------------------------------------------------------------------------------- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vytvořeno 19.07.2015 14:12 |
19.07.2015
Advanta cup E5 |
|
|
|
|
|
|
|
D45A 3.60 km, 125
m, 18 kontrol |
|
|
|
|
|
|
protokol mezičasy |
-------------------------------------------------------------------------------------- |
1. Myslivcová Lenka SHK7051 C OK Slavia Hradec
Králové 43.46 |
2. Hrstková Dana SJI6051 C OK Jihlava 44.20 + 0.34 |
3. Teplá Hana SHK6561 C OK Slavia Hradec
Králové 45.57 + 2.11 |
4. Vlkanova Hana PHK7050 C OK 99 Hradec
Králové 47.06 + 3.20 |
5. Ray Carola 74F6850 C OK77 47.21 + 3.35 |
6. Hiršová Marcela VBM7079 C VSK Mendelu Brno 48.32 + 4.46 |
7. Koucká Ivana EKP6850 C VŠTJ Ekonom
Praha 48.59 + 5.13 |
8. Lisá Monika ONO6750 C SKOB Ostrov 49.15 + 5.29 |
9. Benešová Iva SJH7051 C SJH Jindřichův
Hradec 49.18 + 5.32 |
10. Komersová
Jana KNC6550 C OOB TJ Sokol
Kostelec n. Č.l. 51.27 + 7.41 |
11. Posseltová
Romana TJN7050 C OOB TJ Tatran
Jablonec nad Nis 52.08 + 8.22 |
12. Kosová
Michaela SRK6752 C SOOB
Spartak Rychnov nad Kněžn 52.21 + 8.35 |
13. Chloupková
Jana SLP5951 C OOB Slavia
Praha 52.53 + 9.07 |
14. Kavková
Dana SCP6150 C OK Sparta
Praha 52.58 + 9.12 |
15. Kavalírová
Kateřina PHK6756 C OK 99 Hradec
Králové 53.22 + 9.36 |
16. Košková
Vlasta LLI6351 C TJ Loko
Liberec 54.56 +11.10 |
17. Petrželová
Alena LTU6351 C OOB TJ
Lokomotiva Trutnov 55.01 +11.15 |
18. Mrázová
Pavla DCE5550 C KOB
Dobřichovice 56.18 +12.32 |
19. Hasalová
Jana PGP6751 C SK
Praga 56.48 +13.02 |
20. Müllerová
Zorka VAM6767 C OOB
Vamberk 56.51 +13.05 |
21. Wańczyk
Magdalena 98P6951 C PUKS Mlode
Orly Nowy Dwór Mazo 57.37 +13.51 |
22. Wack
Isabelle 48F6351 C
C.O.Colmar
58.10 +14.24 |
23.
Veljačiková Markéta SCP6451 C OK
Sparta Praha 58.23 +14.37 |
24. Makovicka
Véronique 48F6550 C
C.O.Colmar
61.18 +17.32 |
25. Bendáková
Jitka LTU6951 C OOB TJ
Lokomotiva Trutnov 61.47 +18.01 |
26. Thýnová
Ivana SHK6651 C OK Slavia
Hradec Králové 62.16 +18.30 |
27. Svitáková
Ivana OLP6851 C PSK Olymp
Praha 62.31 +18.45 |
28. Hindráková
Martina LTU6451 C OOB TJ
Lokomotiva Trutnov 64.44 +20.58 |
29. Meyhoff
Petersen Tine 1PD6450 C Herlufsholm
OK 69.52 +26.06 |
30. Lataste
Jana 65F6650 C SKI CLUB
BARR 72.03 +28.17 |
31. Stansfield
Josie 22G6850 C Forth Valley
Orienteers 76.37 +32.51 |
32. Sochorová
Hana HAV6250 C SKOB
Havířov 81.00 +37.14 |
33. Šimůnková
Martina TAP6851 C KOB TRETRA
Praha 88.55 +45.09 |
34. Kurzyp
Anna 69P6850 C MKS MOS
Wroclaw 89.38 +45.52 |
Jemelíková Lada VBM6555 C VSK Mendelu Brno DISK |
Benešová Iva SJC6151 C TJ Sportcentrum
Jičín DISK |
Semíková Iva KAM6850 C SK Kamenice abs |
-------------------------------------------------------------------------------------- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vytvořeno 19.07.2015 14:12 |
19.07.2015
Advanta cup E5 |
|
|
|
|
|
|
|
H21A 5.60 km, 260
m, 27 kontrol |
|
|
|
|
|
|
protokol mezičasy |
-------------------------------------------------------------------------------------- |
1. Smola Michal TZL8131 R SKOB Zlín 41.33 |
2. Semík Ondřej KAM9401 E SK Kamenice 42.24 + 0.51 |
3. Baier Martin TUR7603 R OOB TJ Turnov 44.08 + 2.35 |
4. Šmehlík Eduard SHK8702 R OK Slavia Hradec
Králové 44.09 + 2.36 |
5. Zbranek Roman ASU8808 R Magnus
Orienteering 45.24 + 3.51 |
6. Komanec Václav SHK8406 C OK Slavia Hradec
Králové 47.16 + 5.43 |
7. Novák Jiří NPA7502 C SK LOB Nová
Paka 48.16 + 6.43 |
8. Dzioba Mateusz 88P9500 C MKS Jelenia Góra 48.35 + 7.02 |
9. Hepner David SHK7601 C OK Slavia Hradec
Králové 48.54 + 7.21 |
10. Netuka
Vojtěch SHK9701 A OK Slavia
Hradec Králové 49.22 + 7.49 |
11. Polák
Vlastimil VRL7702 C OOS TJ
Spartak Vrchlabí 50.16 + 8.43 |
12. Illner
Vojtěch DKP9600 R Oddíl OB
Kotlářka 50.19 + 8.46 |
13. Henek
Vladan VBM8002 C VSK
Mendelu Brno 50.20 + 8.47 |
14.
Szmulkowski Adam 98P9301 C
PUKS Mlode Orly Nowy Dwór Mazo
50.55 + 9.22 |
15. Dutkowski
Mikolaj DOB9200 R KOB
Dobruška 50.57 + 9.24 |
16. Hadač
Filip AOP9301 R Přátelé
orientačního běhu Opav 51.14 + 9.41 |
17. Makovský
Jakub TAP8511 C KOB TRETRA
Praha 51.16 + 9.43 |
18. Kolín
Jan DKP7701 C Oddíl OB
Kotlářka 51.25 + 9.52 |
19. Švadlena
Pavel CHC7502 C K.O.B.
Choceň 51.49 +10.16 |
20. Hanslian
David LCE7835 C OOB TJ
Slovan Luhačovice 52.56 +11.23 |
21. Král
Václav SSU8243 C SK
Severka Šumperk 53.41 +12.08 |
22. Jurczyk
Tomasz 51P9400 C UKS Sparta
Czyżowice 54.01 +12.28 |
23. Pašek
František KAM7600 C SK
Kamenice 54.12 +12.39 |
24. Kalata
Michał 88P8900 C MKS
Jelenia Góra 54.33 +13.00 |
25. Kříž
Libor LPU7804 C OK
Lokomotiva Pardubice 54.43 +13.10 |
26. Antoš
Filip NPA8001 C SK LOB
Nová Paka 54.54 +13.21 |
27.
Niewiedziała Robert 1CP9301 C UKS
Siódemka Rumia 55.36 +14.03 |
28. Píro
Matěj TTR8802 C OOB
Třebíč 56.48 +15.15 |
29. Veselý
Jakub PGP9503 R SK
Praga 56.55 +15.22 |
30. Pospíšil
Ondřej DKP8717 C Oddíl OB
Kotlářka 57.21 +15.48 |
31. Landovský
Jakub PGP9601 A SK Praga 57.31 +15.58 |
32. Krasuski
Marcin 26P7200 C Warsaw
Heroes 57.54 +16.21 |
33. Křivda
Martin CHC9501 R K.O.B.
Choceň 57.59 +16.26 |
34. Dudek
Wojciech 98P9401 C PUKS
Mlode Orly Nowy Dwór Mazo 58.11 +16.38 |
35. Ptáček
Pavel BBM9600 A BETA URSUS
Orienteering 58.52 +17.19 |
36. Držka
Štěpán LPU7604 C OK
Lokomotiva Pardubice 60.26 +18.53 |
37. Slováček
Tomáš TZL8002 C SKOB
Zlín 61.46 +20.13 |
38. Zvěřina
Petr LPU8208 R OK
Lokomotiva Pardubice 62.01 +20.28 |
39. Zajíc
Vítězslav TAP8610 C KOB
TRETRA Praha 62.41 +21.08 |
40. Picek
Jan TJN9101 C OOB TJ
Tatran Jablonec nad Nis 63.14 +21.41 |
41. Červák
Jan LCE8001 C OOB TJ
Slovan Luhačovice 63.43 +22.10 |
42. Goettmann
Pierre-Aimé 48F9200 C
C.O.Colmar
64.00 +22.27 |
43. Fiala
Petr LPU8701 C OK
Lokomotiva Pardubice 64.33 +23.00 |
44. Doucha
Jiří SNA7105 C TJ START
Náchod 65.26 +23.53 |
45. Šabatka
Petr LPU8106 C OK
Lokomotiva Pardubice 68.12 +26.39 |
46. Mašata
Roman PHK7107 C OK 99
Hradec Králové 69.28 +27.55 |
47. Bravený
Adam VBM8801 C VSK Mendelu
Brno 69.52 +28.19 |
48. Ramba
Jiří DKP8606 C Oddíl OB
Kotlářka 70.08 +28.35 |
49. Koldinský
Jan KPY8506 C SOOB TJ Sokol
Kralupy n.Vlt. 71.00 +29.27 |
50. Zitka
Adam LPU8402 C OK
Lokomotiva Pardubice 72.47 +31.14 |
51. Novák
Zdeněk NPA7701 C SK LOB
Nová Paka 74.03 +32.30 |
52. Šrubař
Michal MBM8606 C
O-mikron
75.31 +33.58 |
53. Klapal
Michal VAM8802 C OOB
Vamberk 75.48 +34.15 |
54. Drągowski
Piotr 23P8200 C OK!Sport 78.12 +36.39 |
55. Tomalík
Ondřej SHK8904 C OK Slavia
Hradec Králové 78.40 +37.07 |
56. Tangen
Morten 15N8400 C M?ren
OK 87.12 +45.39 |
57. Kořan
Pavel VBM7401 C VSK
Mendelu Brno 88.27 +46.54 |
58. Junek
Vladimír TJP8400 C TJ Sokol
Troja 90.41 +49.08 |
59. Jelínek
Jaromír CTB7702 C SK OB
Chotěboř 125.14 +83.41 |
60. Justa
Pavel PHK8701 C OK 99
Hradec Králové 136.02 +94.29 |
Nowak Maciej 88P9601 C MKS Jelenia Góra DISK |
Skuza Rafal 44P8502 C Indywidualny
klub DISK |
Deptulski Mateusz 1CP9501 C UKS Siódemka Rumia DISK |
Domín Nikolas EKP8806 C VŠTJ Ekonom Praha DISK |
Malý Aleš JIL8702 C OK Jilemnice abs |
Košárek Pavel AOP7102 C Přátelé orientačního
běhu Opav abs |
Vereš Lukáš 8TC8800 C abs |
Tomeš Jaroslav DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka abs |
Kondrát Martin PGP6501 C SK Praga abs |
Hanák Jan SLA8002 C SKOB Slaný abs |
Lenner Miroslav LPU8605 C OK Lokomotiva
Pardubice abs |
Deml Tomáš LPU9502 A OK Lokomotiva
Pardubice abs |
Semík Luboš KAM6201 C SK Kamenice abs |
Johanovský Tomáš DKP8500 C Oddíl OB Kotlářka abs |
Tihon Michal PHK7905 C OK 99 Hradec
Králové abs |
Weiner Jakub SHK7911 C OK Slavia Hradec
Králové abs |
Žaloudek Petr SJC8309 C TJ Sportcentrum
Jičín abs |
-------------------------------------------------------------------------------------- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vytvořeno 19.07.2015 14:12 |
19.07.2015
Advanta cup E5 |
|
|
|
|
|
|
|
H35A 4.70 km, 200
m, 22 kontrol |
|
|
|
|
|
|
protokol mezičasy |
-------------------------------------------------------------------------------------- |
1. Kvedaravicius Mindaugas 48L8001 C 42.56 |
2. Filip Libor SRK7101 C SOOB Spartak Rychnov
nad Kněžn 43.56 + 1.00 |
3. Cych Piotr 33P6800 C Echo
Twardogóra 49.12 + 6.16 |
4. Slovák Miroslav SHK7704 C OK Slavia Hradec
Králové 49.48 + 6.52 |
5. Chrást Tomáš STH7401 C SK Studenec 50.00 + 7.04 |
6. Toužil Karel SHK7602 C OK Slavia Hradec
Králové 50.31 + 7.35 |
7. Dalibard Nicolas 48F7400 C C.O.Colmar 53.56 +11.00 |
8. Dvořáček Jiří OSN7502 C SK Orientační sporty
Nové Měst 55.26 +12.30 |
9. Koblížek Kamil KUO8001 C KOB Ústí nad
Orlicí 56.09 +13.13 |
10. Golinowski
Paweł 19P7900 C Tukan
Iwiny 56.10 +13.14 |
11. Poulain
Antoine 48F7300 C
C.O.Colmar
56.50 +13.54 |
12. Sedlák
Krystian XXX7349 C 57.01 +14.05 |
13. Junek
Petr STH7801 C SK
Studenec 60.26 +17.30 |
14. Rycerski
Bogdan 68P7100 C KS Artemis
Wroclaw 60.28 +17.32 |
15. Šesták
Marek VLI7403 C Slavia
Liberec orienteering 62.49 +19.53 |
16. Rusin
Jan BRU7601 C
Ulita-HOBRA Orienteering Broum
63.56 +21.00 |
17. Choutka
Jaroslav SOB6301 C SOBSA 64.49 +21.53 |
18. Legallais
Jean-Luc 48F6700 C
C.O.Colmar
65.05 +22.09 |
19. Kutlvašr
Ruda VRL7601 C OOS TJ
Spartak Vrchlabí 66.28 +23.32 |
20. Chvátil
Jiří PHK7200 C OK 99
Hradec Králové 67.32 +24.36 |
21. Svoboda
Ondřej SHK7605 C OK Slavia
Hradec Králové 70.31 +27.35 |
22. Komárek
Arnošt SJH7702 C SJH
Jindřichův Hradec 72.36 +29.40 |
23. Kolář
Viktor HOR7300 C TJ Jiskra
Hořice 73.42 +30.46 |
24. Žitný
Tomáš SMB6401 C SKOB
Sig-Mat Mladá Boleslav 73.54 +30.58 |
25.
Spiliszewski Piotr 68P7400 C KS
Artemis Wroclaw 74.09 +31.13 |
26. Gorczyca
Jacek 97P7100 C KS Hades
Poznań 75.50 +32.54 |
27. Václavek
Jan LPU7816 C OK
Lokomotiva Pardubice 77.37 +34.41 |
28. Močuba
Stanislav OSN8001 C SK
Orientační sporty Nové Měst 77.58 +35.02 |
29. Müller
Kamil VAM7501 C OOB
Vamberk 97.35 +54.39 |
30. Jandera
Tomáš DVP7304 C TJ Sokol
Praha Spořilov - Rozt 109.19 +66.23 |
Zsebeházy Zsolt 15H7800 C MOM DISK |
Mastela Rafal 11P7300 C UKS ZSZ-Jedynka
Jastrzębie-Zdr DISK |
Biolik Grzegorz 46P7600 C Trackcourse DISK |
Kraus Petr SJC7303 C TJ Sportcentrum
Jičín abs |
Moll David 48F7100 C C.O.Colmar abs |
-------------------------------------------------------------------------------------- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vytvořeno 19.07.2015 14:12 |
19.07.2015
Advanta cup E5 |
|
|
|
|
|
|
|
H45A 4.30 km, 180
m, 25 kontrol |
|
|
|
|
|
|
protokol mezičasy |
-------------------------------------------------------------------------------------- |
1. Hadač Miroslav AOP6501 C Přátelé orientačního
běhu Opav 42.30 |
2. Kozłowski Jacek 54P6300 C UKS PATRIA MúYNNE 42.39 + 0.09 |
3. Bartczak Jarosław 39P6800 C UMKS Orkan Ostróda 44.00 + 1.30 |
4. Hašek Ondřej VPM6902 C KOS Slavia VŠ
Plzeň 45.05 + 2.35 |
5. Hrouda Petr VBM6900 C VSK Mendelu
Brno 45.57 + 3.27 |
6. Killar Marek LTU6801 C OOB TJ Lokomotiva
Trutnov 48.55 + 6.25 |
7. Ray Tomas 74F6500 C OK77 49.46 + 7.16 |
8. Langr Jan SHK6701 C OK Slavia Hradec
Králové 50.26 + 7.56 |
9. Vávra Martin HOR6302 C TJ Jiskra Hořice 51.22 + 8.52 |
10. Fürst
Aleš LLI6801 C TJ Loko
Liberec 52.00 + 9.30 |
11. Stansfield
Ben 22G6800 C Forth Valley
Orienteers 52.24 + 9.54 |
12. Novotný
Dušan TJN7002 C OOB TJ
Tatran Jablonec nad Nis 52.37 +10.07 |
13. Nešpor
Jan TTR6101 C OOB
Třebíč 53.10 +10.40 |
14. Wollbrand
Per 31S6600 C OK
Ravinen 53.51 +11.21 |
15. Urbaniak
Krzysztof 58P6700 C Ks Spójnia
Warszawa 56.11 +13.41 |
16. Petržela
Pavel LTU6301 C OOB TJ
Lokomotiva Trutnov 56.48 +14.18 |
17. Beneš
Jan SJH7001 C SJH
Jindřichův Hradec 56.57 +14.27 |
18. Šritr
Martin TUV6802 C SOK TJ
Turnov 57.23 +14.53 |
19. Locker
Martin SRK7001 C SOOB
Spartak Rychnov nad Kněžn 57.58 +15.28 |
20. Chum
Jaroslav SLP6601 C OOB
Slavia Praha 58.00 +15.30 |
21. Richtr
Aleš VPM6601 C KOS Slavia
VŠ Plzeň 58.07 +15.37 |
22. Pachnik
Dariusz 19P6900 C Tukan
Iwiny 58.08 +15.38 |
23. Veljačik
Pavel SCP6200 C OK Sparta
Praha 59.25 +16.55 |
24. Křivda
Ivan 2PC6700 C Sportovní
klub hasičů Královéh 60.26 +17.56 |
25. Roudný
Václav LPU6102 C OK
Lokomotiva Pardubice 60.36 +18.06 |
26. Kaňák
Petr SJI6115 C OK
Jihlava 63.30 +21.00 |
27. Sochor
Tomáš HAV6301 C SKOB
Havířov 63.49 +21.19 |
28. Janeček
Jura EKP6701 C VŠTJ Ekonom
Praha 64.50 +22.20 |
29. Šmelík
Juraj LCE6603 C OOB TJ
Slovan Luhačovice 64.53 +22.23 |
30. Posselt
Martin TJN6802 C OOB TJ
Tatran Jablonec nad Nis 65.31 +23.01 |
31. Kohout
Josef SHK6902 C OK Slavia
Hradec Králové 65.46 +23.16 |
32. Jurczyk
Piotr 51P6900 C UKS Sparta
Czyżowice 67.05 +24.35 |
33. Hošek
Ladislav SCP6001 C OK Sparta
Praha 69.00 +26.30 |
34. Petráček
Aleš SJI6301 C OK
Jihlava 69.11 +26.41 |
35. Růžička
Miloslav HCE6300 C TJ Sokol
Hostivice 70.24 +27.54 |
36. Myslivec
Tomáš SHK7002 C OK Slavia
Hradec Králové 71.12 +28.42 |
37. Peřinka
Jan AOP6301 C Přátelé
orientačního běhu Opav 74.36 +32.06 |
38. Picek
Jan TJN6500 C OOB TJ
Tatran Jablonec nad Nis 76.13 +33.43 |
39. Lataste
Pierre 65F6700 C SKI CLUB
BARR 83.49 +41.19 |
40. Deptulski
Tomasz 1CP6501 C UKS Siódemka
Rumia 84.06 +41.36 |
41. Knudsen
Anders 1PD6500 C Herlufsholm
OK 84.52 +42.22 |
42. Teplý
Jiří SHK6401 C OK Slavia
Hradec Králové 88.09 +45.39 |
43. Kohl
Jiří KPY6201 C SOOB TJ
Sokol Kralupy n.Vlt. 90.36 +48.06 |
44. Hilbert
Josef 12A6900 C
Naturfreunde Wien
91.26 +48.56 |
45. Rohan
Pavel PVP6700 C VSS
Přírodověda Praha 136.50 +94.20 |
Bendák Petr LTU6500 C OOB TJ Lokomotiva
Trutnov DISK |
Holec Honza MOV6701 C SKOB Ostrava Vzdal |
Netuka Jan SHK7001 C OK Slavia Hradec
Králové abs |
-------------------------------------------------------------------------------------- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vytvořeno 19.07.2015 14:12 |
19.07.2015
Advanta cup E5 |
|
|
|
|
|
|
|
H55A 3.80 km, 140
m, 19 kontrol |
|
|
|
|
|
|
protokol mezičasy |
-------------------------------------------------------------------------------------- |
1. Neumann Jaroslav STE5902 C SK SKI-OB Šternberk 40.45 |
2. Škorpil Martin HOR5700 C TJ Jiskra Hořice 42.45 + 2.00 |
3. Duboc Michel 48F5600 C C.O.Colmar 44.31 + 3.46 |
4. Hickethier Manfred VLI5201 C Slavia Liberec
orienteering 44.37 + 3.52 |
5. Hrabánek David PGP6003 C SK Praga 44.39 + 3.54 |
6. Meyer Jean-Marc 48F5900 C C.O.Colmar 48.00 + 7.15 |
7. Ryšavý Jiří HAV5803 C SKOB Havířov 50.03 + 9.18 |
8. Farář Václav LPU5201 C OK Lokomotiva
Pardubice 51.29 +10.44 |
9. Kožina Petr PGP6000 C SK Praga 51.39 +10.54 |
10.
Mossakowski Przemek 28P6000 C
UNTS Warszawa
53.13 +12.28 |
11. Procházka
Antonín DCE5500 C KOB
Dobřichovice 53.44 +12.59 |
12. Robotka
Libor PBM5303 C TJ Spartak
1. Brněnská 55.25 +14.40 |
13. Peterka
František TJP4900 C TJ Sokol
Troja 57.43 +16.58 |
14. Kalibán
Jaroslav NPA5101 C SK LOB Nová
Paka 57.49 +17.04 |
15. Doležal
Miroslav PGP5501 C SK
Praga 58.01 +17.16 |
16. Beneš
Josef SJC5801 C TJ
Sportcentrum Jičín 58.28 +17.43 |
17. Šroler
Zdeněk KUN5201 C TJ Sokol
Kunvald 62.04 +21.19 |
18. Jaroš
Vladimír DCE5400 C KOB
Dobřichovice 62.36 +21.51 |
19. Slováček
Rudolf TZL5402 C SKOB
Zlín 64.12 +23.27 |
20. Kudrnáč
Martin HCE5901 C TJ Sokol
Hostivice 65.05 +24.20 |
21. Kavka
Jiří SCP5900 C OK Sparta
Praha 66.17 +25.32 |
22. Hrstka
Vladislav JHB5702 C TJ Jiskra
Havlíčkův Brod 66.30 +25.45 |
23. Přeček
Zdeněk SCP5200 C OK Sparta
Praha 67.19 +26.34 |
24. Mertz
André 48F5100 C
C.O.Colmar
72.02 +31.17 |
25. Skonieczny
Andrzej 29P5701 C MKS Paulinum
Jelenia Góra 74.59 +34.14 |
26. Oudin
Bernard 48F5200 C
C.O.Colmar
80.14 +39.29 |
27. Antoni
Szotek 27P5500 C ATZ
Racibórz 83.14 +42.29 |
28. Makovicka
Libor 48F5401 C
C.O.Colmar
83.39 +42.54 |
29. Wysocki
Andrzej 24P5100 C Slask
O-Team 88.37 +47.52 |
30. Hojný
Oldřich SCP5201 C OK Sparta
Praha 101.37 +60.52 |
31. Baguerey
Gilles 48F5400 C
C.O.Colmar
107.55 +67.10 |
32. Ďoubal
Jaromír 8DC5500 C
DOBneregistrovani
129.12 +88.27 |
Chułek Aleksander 63P6001 C UKS Azymut 45 Gdynia DISK |
Zdanowicz Jan 14P5900 C UKS Kometa
Gliwice DISK |
-------------------------------------------------------------------------------------- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vytvořeno 19.07.2015 14:12 |
19.07.2015
Advanta cup E5 |
|
|
|
|
|
|
|
D21B 3.70 km, 125
m, 18 kontrol |
|
|
|
|
|
|
protokol mezičasy |
-------------------------------------------------------------------------------------- |
1. Slováčková Věra TZL8181 C SKOB Zlín 44.08 |
2. Hančová Marie SNA8255 C TJ START Náchod 44.16 + 0.08 |
3. Kudrnáčová Lucie HCE8850 C TJ Sokol Hostivice 46.24 + 2.16 |
4. Urbánková Kateřina ONO9250 C SKOB Ostrov 47.43 + 3.35 |
5. Klapalová Hana VAM8850 C OOB Vamberk 48.27 + 4.19 |
6. Hoidekrová Lucie LLI9552 A TJ Loko Liberec 48.36 + 4.28 |
7. Lennerová Hana LPU8952 C OK Lokomotiva
Pardubice 49.08 + 5.00 |
8. Smutná Pavla VAM8651 C OOB Vamberk 49.20 + 5.12 |
9. Jindřišková Martina ASU8597 C Magnus Orienteering 49.26 + 5.18 |
10. Filipczak
Jagoda 98P9451 C PUKS Mlode
Orly Nowy Dwór Mazo 50.42 + 6.34 |
11. Bednářová
Michaela VAM8951 C OOB
Vamberk 51.05 + 6.57 |
12. Chumová
Jana SLP7451 C OOB Slavia
Praha 51.19 + 7.11 |
13. Trojecka
Marta 45P8350 C KU AZS WAT
Warszawa 51.36 + 7.28 |
14. Janečková
Dagmar EKP6550 C VŠTJ Ekonom
Praha 51.40 + 7.32 |
15. Toužilová
Martina SHK8051 C OK Slavia
Hradec Králové 52.15 + 8.07 |
16.
Ĺliwczyńska Ilona 39P7850 C
UMKS Orkan Ostróda
52.36 + 8.28 |
17. Držková
Markéta LPU7670 C OK
Lokomotiva Pardubice 53.23 + 9.15 |
18. Kašparová
Šárka AOP7251 C Přátelé
orientačního běhu Opav 53.51 + 9.43 |
19. Rozentale
Eva 21L9350 C ZVOC 55.40 +11.32 |
20.
Nádvorníková Tereza LPU8953 C OK
Lokomotiva Pardubice 55.56 +11.48 |
21. Sládková
Helena TAP9151 C KOB TRETRA
Praha 56.26 +12.18 |
22. L?gate
Kitija 21L8350 C ZVOC 58.14 +14.06 |
23.
Mesiarkinová Kamila MBM8282 C
O-mikron
61.53 +17.45 |
24. Wojtala
Alicja 68P8750 C KS Artemis
Wroclaw 64.31 +20.23 |
25. Žitná
Jana SMB9251 C SKOB
Sig-Mat Mladá Boleslav 64.40 +20.32 |
26.
Cikhardtová Balzhima TAP8751 C KOB
TRETRA Praha 66.21 +22.13 |
27. Fencíková
Vladislava JHB6553 C TJ Jiskra
Havlíčkův Brod 76.40 +32.32 |
Košková Anička LLI9550 B TJ Loko Liberec DISK |
Izydorczyk Urszula 88P9650 C MKS Jelenia Góra abs |
Stolinová Lenka DOB8158 C KOB Dobruška abs |
Štěpánová Dita DOB7956 C KOB Dobruška abs |
Stulíková Barbora SHK8552 C OK Slavia Hradec
Králové abs |
-------------------------------------------------------------------------------------- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vytvořeno 19.07.2015 14:12 |
19.07.2015
Advanta cup E5 |
|
|
|
|
|
|
|
D35B 3.10 km, 95 m,
16 kontrol |
|
|
|
|
|
|
protokol mezičasy |
-------------------------------------------------------------------------------------- |
1. Włodarczyk Anna-Maria 88P7600 C MKS Jelenia Góra 36.52 |
2. Piht Ingrid 13E7650 C SK Mercury 38.35 + 1.43 |
3. Vojtíšková Erika LPU7651 C OK Lokomotiva
Pardubice 38.53 + 2.01 |
4. Fukátková Miroslava VIC7658 C OB Vizovice 41.03 + 4.11 |
5. Prits Heidi 16E7450 C SK Mercury 41.06 + 4.14 |
6. Dvořáčková Jana OSN7850 C SK Orientační sporty
Nové Měst 41.38 + 4.46 |
7. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav
Brno 42.18 + 5.26 |
8. Wysocka Joanna 69P7950 C MKS MOS Wroclaw 42.50 + 5.58 |
9. Zitková Radka LPU7958 C OK Lokomotiva
Pardubice 43.49 + 6.57 |
10.
Procházková Lucie ADA7651 C OOB
TJ Spartak Adamov 44.53 + 8.01 |
11. Hladká
Petra KOR7950 C OB DDM
Kostelec nad Orlicí 46.25 + 9.33 |
12. Nešporová
Marie TTR7251 C OOB
Třebíč 47.31 +10.39 |
13. Zemánková
Eva SRK7452 C SOOB Spartak
Rychnov nad Kněžn 49.42 +12.50 |
14. Kumpyte
Rasa 48L8051 C 51.00 +14.08 |
15.
Kurfürstová Magdalena FSP7852 C
VŠTJ Stavební fakulta Praha
51.28 +14.36 |
16. Hlaváčová
Šárka TBM7258 C KOS TJ Tesla
Brno 55.36 +18.44 |
17. Kunzová
Ivana BBM7155 C BETA URSUS
Orienteering 56.28 +19.36 |
18. Janderová
Markéta DVP7751 C TJ Sokol
Praha Spořilov - Rozt 57.07 +20.15 |
19. Reichlová
Jiřina KSU7499 C Klub
vytrvalostních sportů Šum 58.00 +21.08 |
20. Richtrová
Lucie VPM7451 C KOS Slavia VŠ
Plzeň 59.16 +22.24 |
21. Strýčková
Monika ADA7454 C OOB TJ
Spartak Adamov 63.16 +26.24 |
22. Polewka
Beata 14P7150 C UKS Kometa
Gliwice 65.45 +28.53 |
23. Černá
Petra ALB7450 C OOB
Albrechtice nad Orlicí 68.04 +31.12 |
24. Gorczyca
Magdalena 49P7199 C KS Hades
Poznań 69.11 +32.19 |
25. Marszałek
Maria 11P7451 C UKS
ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdr 70.12 +33.20 |
26. Langrová
Monika SHK7251 C OK Slavia
Hradec Králové 74.21 +37.29 |
27. Lockerová
Milena SRK7251 C SOOB Spartak
Rychnov nad Kněžn 74.57 +38.05 |
28. Paurová
Lenka LTU6452 C OOB TJ
Lokomotiva Trutnov 75.49 +38.57 |
29.
Spiliszewska Róża 68P7350 C KS
Artemis Wroclaw 76.46 +39.54 |
30. Weberová
Zuzana PHK6961 C OK 99 Hradec
Králové 76.59 +40.07 |
31. Martínková
Kateřina KPY7350 C SOOB TJ Sokol
Kralupy n.Vlt. 81.49 +44.57 |
32. Golinowska
Ela 19P8050 C Tukan
Iwiny 89.47 +52.55 |
33. Douchová
Jaroslava SNA7155 C TJ START
Náchod 99.12 +62.20 |
34. Fredh
Linda 15N7650 C M?ren
OK 119.37 +82.45 |
Dejnožková Blanka TJN7651 C OOB TJ Tatran Jablonec nad
Nis DISK |
Štreglová Andrea VRL7552 C OOS TJ Spartak
Vrchlabí abs |
Urbanová Edita STE7454 C SK SKI-OB
Šternberk abs |
Alešová Bohumila ASU7699 C Magnus Orienteering abs |
-------------------------------------------------------------------------------------- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vytvořeno 19.07.2015 14:12 |
19.07.2015
Advanta cup E5 |
|
|
|
|
|
|
|
D45B 2.90 km, 80 m,
13 kontrol |
|
|
|
|
|
|
protokol mezičasy |
-------------------------------------------------------------------------------------- |
1. Picková Helena TJN6952 C OOB TJ Tatran Jablonec
nad Nis 39.21 |
2. Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS
Orienteering 43.43 + 4.22 |
3. Miturová Radka MLA6552 C MLOK Mariánské
Lázně 46.21 + 7.00 |
4. Roudná Eva LPU6554 C OK Lokomotiva
Pardubice 46.51 + 7.30 |
5. Bugaj Teresa 41P6951 C WKS Wawel Kraków 46.57 + 7.36 |
6. Hrabánková Ilona PGP6250 C SK Praga 51.14 +11.53 |
7. Freyová Michaela KPY6050 C SOOB TJ Sokol Kralupy
n.Vlt. 51.22 +12.01 |
8. Svobodová Lenka ROU6650 C SKOB Roudnice nad
Labem 52.03 +12.42 |
9. Dubnová Lenka LDC6651 C KOB Děčín 53.00 +13.39 |
10. Zimmerová
Lenka ZVO6451 C OB SK
Zvole 55.59 +16.38 |
11. Matyášová
Lenka LBM6460 C TJ Lokomotiva
Ingstav Brno 57.38 +18.17 |
12. Hanušová
Jitka LTU6352 C OOB TJ
Lokomotiva Trutnov 63.24 +24.03 |
13. Lazáková
Šárka LTU6952 C OOB TJ
Lokomotiva Trutnov 67.20 +27.59 |
14. Bargiel
Beata 23P6550 C
OK!Sport
74.37 +35.16 |
15. Goettmann
Bernadette 48F6350 C
C.O.Colmar
75.13 +35.52 |
16. Hilbert
Sabine 12A6250 C
Naturfreunde Wien
83.09 +43.48 |
-------------------------------------------------------------------------------------- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vytvořeno 19.07.2015 14:12 |
19.07.2015
Advanta cup E5 |
|
|
|
|
|
|
|
H21B 4.40 km, 170
m, 23 kontrol |
|
|
|
|
|
|
protokol mezičasy |
-------------------------------------------------------------------------------------- |
1. Wojnowicz Marek 19P9201 C Tukan Iwiny 40.00 |
2. Kapal Tomáš KAM9402 C SK Kamenice 41.15 + 1.15 |
3. Pachnik Wojciech 19P9100 C Tukan Iwiny 42.07 + 2.07 |
4. Nehasil Vladislav LDC7101 C KOB Děčín 42.41 + 2.41 |
5. Hlaváč Jiří TBM6116 C KOS TJ Tesla
Brno 43.23 + 3.23 |
6. Hanč Petr VRL8001 C OOS TJ Spartak
Vrchlabí 43.40 + 3.40 |
7. Hýbl Lukáš PGP7504 C SK Praga 44.00 + 4.00 |
8. Vlach Oldřich AOV7700 C OOB TJ Baník
Ostrava 44.32 + 4.32 |
9. Vlášek Jakub TAP9702 A KOB TRETRA Praha 45.50 + 5.50 |
10. Koucký
Roman EKP6301 C VŠTJ
Ekonom Praha 46.12 + 6.12 |
11. Fukátko
Jan LPU8105 C OK
Lokomotiva Pardubice 47.10 + 7.10 |
12. Kurfürst
Pavel FSP7400 C VŠTJ
Stavební fakulta Praha 47.27 + 7.27 |
13. Khel
Richard SCP7500 C OK
Sparta Praha 47.59 + 7.59 |
14. Procházka
Jiří ADA7512 C OOB TJ
Spartak Adamov 48.01 + 8.01 |
15. Veverka
Tomáš VAM8401 C OOB
Vamberk 48.32 + 8.32 |
16. Svoboda
Jakub ROU9301 C SKOB
Roudnice nad Labem 49.49 + 9.49 |
17. Hrouda
Martin FSP7612 C VŠTJ
Stavební fakulta Praha 50.02 +10.02 |
18. Bubela
Tomáš KVS8100 C SKOB Kobra
Vsetín 50.11 +10.11 |
19. Ďoubal
Jan DOB8600 C KOB
Dobruška 50.28 +10.28 |
20. Fišer
Jiří SLP8503 C OOB
Slavia Praha 51.22 +11.22 |
21. Preissler
Adam HAV8608 C SKOB
Havířov 52.10 +12.10 |
22. Hladký
Viktor VAM8201 C OOB
Vamberk 52.45 +12.45 |
23. Madej
Mateusz 19P9101 C Tukan
Iwiny 52.59 +12.59 |
24. Jurga
Vojtěch 46X8500 C Krutě
Kruté Krůty 53.07 +13.07 |
25. Madej
Grzegorz 19P9400 C Tukan
Iwiny 55.17 +15.17 |
26. Tůma
Martin 69X8200 C HO
Humanita 55.23 +15.23 |
27. Komín
David PGP7405 C SK
Praga 55.29 +15.29 |
28. Pitra
Martin CHT9204 C OOB SK
Chrast 56.20 +16.20 |
29. Jirásek
Jakub TTR8601 C OOB
Třebíč 56.57 +16.57 |
30. Beneš
Miroslav 6YC8100 C
Neregistrovaní
57.04 +17.04 |
31. Drhlík
Petr VAM8301 C OOB
Vamberk 58.26 +18.26 |
32. Sojka
Lukáš ALB8500 C OOB
Albrechtice nad Orlicí 60.04 +20.04 |
33. Uhlíř
Marek PGP9405 C SK
Praga 61.10 +21.10 |
34. Štěpánek
Milan KUO8301 C KOB Ústí nad
Orlicí 62.21 +22.21 |
35. L?gats
J?nis 21L8300 C ZVOC 64.47 +24.47 |
36. Culka
Josef JHB8607 C TJ Jiskra
Havlíčkův Brod 66.13 +26.13 |
37. Lohr
Ivo SCP6801 C OK
Sparta Praha 66.43 +26.43 |
38. Krejčí
Jiří DOB8601 C KOB
Dobruška 67.09 +27.09 |
39. Pasek
Marcin 11P9600 C UKS
ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdr 69.14 +29.14 |
40. Cwalina
Karol NNN8349 C
Neregistrovaní
71.04 +31.04 |
41. Vančura
Martin TJN8002 C OOB TJ
Tatran Jablonec nad Nis 73.21 +33.21 |
42. Slivečka
Jan MOV8901 C SKOB
Ostrava 74.36 +34.36 |
43. Lužnický
Jiří 69X8500 C HO
Humanita 75.27 +35.27 |
44.
Wieszaczewski Jacek 21P8500 C
Orientop Wroclaw
94.56 +54.56 |
45. Špringer
Tomáš LCE8101 C OOB TJ
Slovan Luhačovice 100.32 +60.32 |
Goettmann Thomas 48F9500 C C.O.Colmar DISK |
Choutka Jaroslav SOB9000 C SOBSA DISK |
Hájek Adam KAM9202 C SK Kamenice abs |
Bernášek Jiří STB8101 C TJ Stadion Nový
Bor abs |
Koblížek Miroslav KUO9201 C KOB Ústí nad Orlicí abs |
Střelba Ondřej KTA7501 C SK Kotnov Tábor abs |
-------------------------------------------------------------------------------------- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vytvořeno 19.07.2015 14:12 |
19.07.2015
Advanta cup E5 |
|
|
|
|
|
|
|
H35B 3.40 km, 135
m, 16 kontrol |
|
|
|
|
|
|
protokol mezičasy |
-------------------------------------------------------------------------------------- |
1. Bednařík Radek LCE7125 C OOB TJ Slovan
Luhačovice 31.01 |
2. Kunz Martin BBM7101 C BETA URSUS
Orienteering 34.05 + 3.04 |
3. Piht Danilo 13E7200 C SK Mercury 34.33 + 3.32 |
4. Jirous Jiří TAP7201 C KOB TRETRA
Praha 38.52 + 7.51 |
5. Tomášek Jakub FSP7613 C VŠTJ Stavební fakulta
Praha 40.20 + 9.19 |
6. Svěchota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 41.44 +10.43 |
7. Dejnožka Jiří TJN7503 C OOB TJ Tatran Jablonec
nad Nis 45.03 +14.02 |
8. Širůček Jaromír 73C6200 C xxx 45.05 +14.04 |
9. Masny Krzysztof 11P7600 C UKS ZSZ-Jedynka
Jastrzębie-Zdr 46.20 +15.19 |
10. LEDERER
HAGAI 24I8000 C Israel
Orienteering 46.33 +15.32 |
11. Saue
Tanel 13E7400 C SK
Mercury 48.00 +16.59 |
12. Zemánek
Miroslav SRK7401 C SOOB
Spartak Rychnov nad Kněžn 52.54 +21.53 |
13. Hennseler
Martin 46D7100 C MTV
Seesen 58.08 +27.07 |
14. Dvořáček
Jan TTR7701 C OOB
Třebíč 67.40 +36.39 |
15. Marszałek
Waldemar 11P7301 C UKS
ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdr 91.08 +60.07 |
Mašláň Jakub TZL7801 C SKOB Zlín DISK |
Dítko Jan SKV7301 C TJ Slovan Karlovy
Vary abs |
Lebedinský Aleš NNN7801 C Neregistrovaní abs |
-------------------------------------------------------------------------------------- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vytvořeno 19.07.2015 14:12 |
19.07.2015
Advanta cup E5 |
|
|
|
|
|
|
|
H45B 3.40 km, 95 m,
18 kontrol |
|
|
|
|
|
|
protokol mezičasy |
-------------------------------------------------------------------------------------- |
1. Dragowski Marek 23P6500 C OK!Sport 42.30 |
2. Lux Zdeněk KUN6201 C TJ Sokol
Kunvald 42.31 + 0.01 |
3. Dundáček Milan SJH6902 C SJH Jindřichův
Hradec 43.23 + 0.53 |
4. Konstanciak Andrzej 23P5901 C OK!Sport 45.12 + 2.42 |
5. Wrzesiński Krzysztof 52P6801 C September Borów 45.22 + 2.52 |
6. Hanuš Pavel LTU6501 C OOB TJ Lokomotiva
Trutnov 46.54 + 4.24 |
7. Melichar Igor PHK6504 C OK 99 Hradec
Králové 47.06 + 4.36 |
8. Piłkowski Paweł 23P6600 C OK!Sport 48.17 + 5.47 |
9. Chládek Josef ZAM5901 C OB T.J. Sokol
Žamberk 49.46 + 7.16 |
10. Vývoda
Zdeněk MOV6702 C SKOB
Ostrava 56.17 +13.47 |
11. Patočka
Petr BBM6300 C BETA URSUS
Orienteering 57.42 +15.12 |
12. Matyáš
Petr LBM6110 C TJ
Lokomotiva Ingstav Brno 58.22 +15.52 |
13. Doškář
Boris BOR6400 C OK Jiskra
Nový Bor 60.01 +17.31 |
14. Marszałek
Marcin 23P7000 C OK!Sport 72.42 +30.12 |
15. Imlauf
Martin SNA6301 C TJ START
Náchod 72.53 +30.23 |
16. Malinowski
Zbigniew 76P6800 C Rodzina z
Teresina 83.38 +41.08 |
17. Bargiel
Włodzimierz 23P6401 C
OK!Sport
86.04 +43.34 |
Kula Jiří VAM6100 C OOB Vamberk DISK |
Wysocki Romuald 69P7000 C MKS MOS Wroclaw DISK |
Dobeš Václav KPY5701 C SOOB TJ Sokol Kralupy
n.Vlt. DISK |
Lazák Jan LTU6900 C OOB TJ Lokomotiva
Trutnov DISK |
Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav
Brno DISK |
Ptáček Pavel BBM6508 C BETA URSUS
Orienteering abs |
-------------------------------------------------------------------------------------- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vytvořeno 19.07.2015 14:12 |
19.07.2015
Advanta cup E5 |
|
|
|
|
|
|
|
H55B 3.20 km, 85 m,
16 kontrol |
|
|
|
|
|
|
protokol mezičasy |
-------------------------------------------------------------------------------------- |
1. Kršák Karel VIC5902 C OB Vizovice 38.00 |
2. Hirš Libor VBM6000 C VSK Mendelu
Brno 39.49 + 1.49 |
3. Vícha Vladimír LPU5801 C OK Lokomotiva
Pardubice 41.56 + 3.56 |
4. Novotný Miroslav LPU5905 C OK Lokomotiva
Pardubice 42.33 + 4.33 |
5. Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 46.07 + 8.07 |
6. Hanč Pavel VRL5601 C OOS TJ Spartak
Vrchlabí 47.48 + 9.48 |
7. Trydzenski Henadzi 18B5500 C Peleng-Vimpel/Minsk 48.11 +10.11 |
8. Klimpl Petr LPU5401 C OK Lokomotiva
Pardubice 49.06 +11.06 |
9. Blecha Ladislav FJI5106 C SK FREE Jihlava 51.36 +13.36 |
10. Niemec
Janusz NNN5422 C
Neregistrovaní
55.46 +17.46 |
11. Vlk
Josef LDC5801 C KOB
Děčín 57.35 +19.35 |
12. Ptáček
Ladislav BBM5300 C BETA URSUS
Orienteering 59.48 +21.48 |
13. Černý
Petr ALB6000 C OOB
Albrechtice nad Orlicí 60.26 +22.26 |
14. Duben
Jiří LDC5601 C KOB
Děčín 62.18 +24.18 |
15. Štěpánek
Jiří LBM5401 C TJ
Lokomotiva Ingstav Brno 64.12 +26.12 |
16. Goettmann
Jean-Pierre 48F6000 C
C.O.Colmar
68.03 +30.03 |
17. Grivalský
Michal PGP5900 C SK Praga 68.14 +30.14 |
18. Denemarek
Oldřich BBM5100 C BETA URSUS
Orienteering 69.32 +31.32 |
19. Kolorenč
Pavel LDC5101 C KOB
Děčín 73.20 +35.20 |
Pilgr Bohuslav CET5101 C TJ Loko Česká
Třebová DISK |
-------------------------------------------------------------------------------------- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vytvořeno 19.07.2015 14:12 |
19.07.2015
Advanta cup E5 |
|
|
|
|
|
|
|
D10 2.10 km, 40 m,
5 kontrol |
|
|
|
|
|
|
protokol mezičasy |
-------------------------------------------------------------------------------------- |
1. Neumann Johanna 31D0550 C SV Lengefeld 17.47 |
2. Procházková Doubravka ADA0651 C OOB TJ Spartak Adamov 19.54 + 2.07 |
3. Banasiak Anna 69P0550 C MKS MOS Wroclaw 21.02 + 3.15 |
4. Zawada Karolina 19P0551 C Tukan Iwiny 22.08 + 4.21 |
5. Szeliga Sonia 19P0750 C Tukan Iwiny 24.07 + 6.20 |
6. Hlaváčová Lucie TBM0660 C KOS TJ Tesla Brno 26.50 + 9.03 |
7. Benešová Michaela SJH0651 C SJH Jindřichův Hradec 30.52 +13.05 |
8. Komárková Zbyňka SJH0751 C SJH Jindřichův
Hradec 32.01 +14.14 |
9. Halewicz Julia 19P0751 C Tukan Iwiny 32.26 +14.39 |
10. Janošíková
Eva VCB0552 C TJ OB České
Budějovice 32.47 +15.00 |
11. Janošíková
Marie VCB0752 C TJ OB České
Budějovice 36.17 +18.30 |
12. Chrbolková
Klára LPU5 C OK Lokomotiva Pardubice 37.04 +19.17 |
13. Kowalczyk
Honorata 19P0651 C Tukan
Iwiny 41.06 +23.19 |
14. Zawada
Marcelina 19P0752 C Tukan
Iwiny 45.19 +27.32 |
15. Golinowska
Ola 19P0650 C Tukan
Iwiny 52.53 +35.06 |
Mitkovová Jindřiška LTU0550 C OOB TJ Lokomotiva
Trutnov abs |
-------------------------------------------------------------------------------------- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vytvořeno 19.07.2015 14:12 |
19.07.2015
Advanta cup E5 |
|
|
|
|
|
|
|
D12 2.10 km, 70 m,
7 kontrol |
|
|
|
|
|
|
protokol mezičasy |
-------------------------------------------------------------------------------------- |
1. Neumann Lena 31D0350 C SV Lengefeld 21.49 |
2. Richtrová Kamila VPM0451 B KOS Slavia VŠ Plzeň 22.42 + 0.53 |
3. Banasiak Joanna 69P0450 C MKS MOS Wroclaw 25.51 + 4.02 |
4. Švidrnochová Eliška HAV0451 C SKOB Havířov 26.04 + 4.15 |
5. Šauli Kateřina VPM0456 C KOS Slavia VŠ
Plzeň 26.21 + 4.32 |
6. Nádeníčková Iva NEJ0350 B TJ Jiskra Nejdek 26.30 + 4.41 |
7. Malniece Liene 21L0350 C ZVOC 27.00 + 5.11 |
8. Nešporová Marie TTR0351 C OOB Třebíč 27.35 + 5.46 |
9. Krejcarová Bára BRU0351 C Ulita-HOBRA Orienteering
Broum 27.50 + 6.01 |
10.
Bednaříková Emma VLI0359 B
Slavia Liberec orienteering
28.08 + 6.19 |
11. Thýnová
Martina SHK0350 B OK Slavia
Hradec Králové 28.58 + 7.09 |
12. Lipinska
Adriana 21L0351 C ZVOC 29.56 + 8.07 |
13. Petrásová
Hana LPU3 C OK Lokomotiva Pardubice 30.24 + 8.35 |
14. Richterová
Julie ADA0351 C OOB TJ Spartak
Adamov 31.20 + 9.31 |
15. Chvátilová
Johana PHK0450 B OK 99 Hradec
Králové 31.58 +10.09 |
16. Piecek
Emilia 19P0350 C Tukan
Iwiny 33.58 +12.09 |
17. Komárková
Jindra SJH0453 B SJH
Jindřichův Hradec 34.01 +12.12 |
18. Šestáková
Marie VLI0452 C Slavia
Liberec orienteering 35.42 +13.53 |
19. Przygoda
Klaudia DOB0354 C KOB
Dobruška 35.59 +14.10 |
20. Kinclová
Natálie LTU0350 C OOB TJ
Lokomotiva Trutnov 39.52 +18.03 |
21. Nehasilová
Veronika LDC0350 C KOB Děčín 41.58 +20.09 |
22. Kowalczyk
Wiktoria 19P0450 C Tukan
Iwiny 49.32 +27.43 |
23. Janečková
Josefína EKP0351 C VŠTJ Ekonom
Praha 61.39 +39.50 |
Šafránková Eliška KOR0350 C OB DDM Kostelec nad
Orlicí abs |
Dítková Markéta SKV0451 C TJ Slovan Karlovy
Vary abs |
-------------------------------------------------------------------------------------- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vytvořeno 19.07.2015 14:12 |
19.07.2015
Advanta cup E5 |
|
|
|
|
|
|
|
D14 2.70 km, 70 m,
14 kontrol |
|
|
|
|
|
|
protokol mezičasy |
-------------------------------------------------------------------------------------- |
1. Kosová Tereza SRK0151 A SOOB Spartak Rychnov
nad Kněžn 25.31 |
2. Korpasová Lucie LBM0151 B TJ Lokomotiva Ingstav
Brno 26.09 + 0.38 |
3. Hlaváčová Anežka TBM0199 B KOS TJ Tesla Brno 26.34 + 1.03 |
4. Šklíbová Veronika SRK0153 A SOOB Spartak Rychnov nad
Kněžn 28.47 + 3.16 |
5. Trezi?a Aija Denija 21L0250 C ZVOC 29.48 + 4.17 |
6. Nádeníčková Pavla NEJ0150 B TJ Jiskra Nejdek 31.22 + 5.51 |
7. Suta Anna Emilija 21L0251 C ZVOC 31.54 + 6.23 |
8. Stansfield Lizzie 22G0250 C Forth Valley
Orienteers 34.36 + 9.05 |
9. Susek Julia 23P0150 C OK!Sport 36.14 +10.43 |
10. Držková
Berenika LPU0151 B OK
Lokomotiva Pardubice 36.52 +11.21 |
11. Topór
Magdalena 54P0150 C UKS
PATRIA MúYNNE 38.04 +12.33 |
12. Valge
Madara 21L0150 C ZVOC 38.24 +12.53 |
13. Šritrová
Lenka TUV0252 B SOK TJ
Turnov 38.36 +13.05 |
14.
Bednaříková Sára LCE0252 B OOB
TJ Slovan Luhačovice 39.39 +14.08 |
15. Lataste
Lucie 65F0250 C SKI CLUB
BARR 40.34 +15.03 |
16. Kovářová
Jana CET0251 B TJ Loko
Česká Třebová 42.47 +17.16 |
17. Brunere
Kristine 41L0250 C OK
Meridians 43.17 +17.46 |
18. Pulda
Aleksandra 19P0200 C Tukan
Iwiny 46.47 +21.16 |
19. Kozłowska
Maria 54P0151 C UKS PATRIA
MúYNNE 52.08 +26.37 |
20. Nicka
Klaudia 19P0150 C Tukan
Iwiny 52.13 +26.42 |
21. Weberová
Adéla PHK0155 C OK 99 Hradec
Králové 56.56 +31.25 |
Štreglová Zuzana VRL0251 B OOS TJ Spartak
Vrchlabí abs |
-------------------------------------------------------------------------------------- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vytvořeno 19.07.2015 14:12 |
19.07.2015
Advanta cup E5 |
|
|
|
|
|
|
|
D16 3.20 km, 100
m, 16 kontrol |
|
|
|
|
|
|
protokol mezičasy |
-------------------------------------------------------------------------------------- |
1. Rückerová Šárka HOR0050 A TJ Jiskra Hořice 33.09 |
2. Alberinga Vilma 21L9950 C ZVOC 33.34 + 0.25 |
3. Hennseler Meike 46D0050 C MTV Seesen 34.31 + 1.22 |
4. Hrabošová Magdalena ASU0099 A Magnus Orienteering 34.35 + 1.26 |
5. Vyhnálková Marie RIC0151 B OB Říčany 34.49 + 1.40 |
6. Stansfield Clare 22G0050 C Forth Valley
Orienteers 35.06 + 1.57 |
7. Plhalová Šárka ASU0097 A Magnus
Orienteering 35.20 + 2.11 |
8. Spangenberg Ann-Charlotte 46D9950 C MTV
Seesen 35.55 + 2.46 |
9. Deptulska Maria 1CP0051 C UKS Siódemka Rumia 36.26 + 3.17 |
10. Kundratová
Lucie TZL0058 A SKOB Zlín 37.18 + 4.09 |
11. Dawidowska
Natalia 1CP9951 C UKS Siódemka
Rumia 38.20 + 5.11 |
12. Cych
Agnieszka 33P9950 C Echo
Twardogóra 38.44 + 5.35 |
13. Bielecka
Aleksandra 1CP0052 C UKS Siódemka
Rumia 39.55 + 6.46 |
14.
Poloprutská Lucie VLI9950 B
Slavia Liberec orienteering
40.12 + 7.03 |
15. Locmele
Elizabete 21L0000 C ZVOC 40.35 + 7.26 |
16. Vojtíšková
Viktorie LPU0051 A OK Lokomotiva
Pardubice 42.04 + 8.55 |
17. Rulle Arta
Renate 21L0050 C ZVOC 42.29 + 9.20 |
18. Kreft
Oliwia 1CP9952 C UKS
Siódemka Rumia 44.24 +11.15 |
19. Jurczyk
Marta 51P0050 C UKS Sparta
Czyżowice 45.05 +11.56 |
20. Filipová
Tereza LPU0050 A OK
Lokomotiva Pardubice 45.58 +12.49 |
21. Kozłowska
Wiktoria 54P9950 C UKS PATRIA
MúYNNE 46.10 +13.01 |
22. Ĺwica
Katarzyna 19P0051 C Tukan
Iwiny 48.46 +15.37 |
23. Ozola
Sintija 21L0051 C ZVOC 49.55 +16.46 |
24. Pejšková
Eva JHB9953 C TJ Jiskra
Havlíčkův Brod 52.09 +19.00 |
25. Filipczak
Natalia 98P0051 C PUKS Mlode
Orly Nowy Dwór Mazo 52.20 +19.11 |
26. Míchalová
Šárka KPY0050 C SOOB TJ Sokol
Kralupy n.Vlt. 60.22 +27.13 |
27. Krejcarová
Anežka BRU9950 C Ulita-HOBRA
Orienteering Broum 65.58 +32.49 |
28. Ragaine
Ance Eva 21L0052 C ZVOC 67.47 +34.38 |
29. Kowalska
Agata 85P9951 C UKS Reflex
Sekcja BnO, Rybnik 68.45 +35.36 |
Pluta Magdalena DOB0050 C KOB Dobruška DISK |
Piwko Gabriela 88P0059 C MKS Jelenia Góra abs |
-------------------------------------------------------------------------------------- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vytvořeno 19.07.2015 14:12 |
19.07.2015
Advanta cup E5 |
|
|
|
|
|
|
|
D18 4.00 km, 150
m, 21 kontrol |
|
|
|
|
|
|
protokol mezičasy |
------------------------------------------------------------------------------------- |
1. Wańczyk
Zuzanna 98P9751 C PUKS Mlode
Orly Nowy Dwór Mazo 44.56 |
2. Gorczyca
Maria 49P9751 C KS Hades
Poznań 46.24 + 1.28 |
3. Fukalová
Hana AOP9850 A Přátelé
orientačního běhu Opav 48.44 + 3.48 |
4. Bugaj
Katarzyna 41P9751 C WKS Wawel
Kraków 51.44 + 6.48 |
5. Korpasová
Tereza LBM9898 A TJ Lokomotiva
Ingstav Brno 52.16 + 7.20 |
6. Šimůnková
Gabriela TAP9755 A KOB TRETRA
Praha 56.37 +11.41 |
7. Poloprutská
Klára VLI9750 B Slavia Liberec
orienteering 67.06 +22.10 |
Greney Diane 48F9850 C C.O.Colmar abs |
------------------------------------------------------------------------------------- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vytvořeno 19.07.2015 14:12 |
19.07.2015
Advanta cup E5 |
|
|
|
|
|
|
|
D21C 3.10 km, 100
m, 16 kontrol |
|
|
|
|
|
|
protokol mezičasy |
-------------------------------------------------------------------------------------- |
1. Rückerová Petra 18D9250 C Post SV Dresden 38.26 |
2. Dundáčková Julie SJH9853 B SJH Jindřichův
Hradec 42.37 + 4.11 |
3. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 C Slavia Liberec
orienteering 42.44 + 4.18 |
4. Benešová Iveta SJH9351 C SJH Jindřichův
Hradec 44.28 + 6.02 |
5. Horká Marie ALB9050 C OOB Albrechtice nad
Orlicí 44.30 + 6.04 |
6. Štěpánková Petra LBM8651 C TJ Lokomotiva Ingstav
Brno 44.51 + 6.25 |
7. Hausmannová Klára EKP8651 C VŠTJ Ekonom Praha 45.44 + 7.18 |
8. Jirků Martina TUR8750 C OOB TJ Turnov 48.04 + 9.38 |
9. Rydlová Eva FSP8989 C VŠTJ Stavební
fakulta Praha 49.27 +11.01 |
10. Richterová
Nataša ADA7451 C OOB TJ Spartak
Adamov 49.59 +11.33 |
11.
Gottliebová Petra KPY8752 C
SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
55.41 +17.15 |
12. Hančová
Alice VRL7052 C OOS TJ
Spartak Vrchlabí 58.22 +19.56 |
12. Pavlová
Petra CHC8552 C K.O.B.
Choceň 58.22 +19.56 |
14.
Hanzlíčková Martina EKP8452 C
VŠTJ Ekonom Praha
62.33 +24.07 |
15. Müllerová
Petra VAM9098 C OOB
Vamberk 74.24 +35.58 |
16. Rochlová
Kateřina 8RC8750 C žádný 75.39 +37.13 |
17. Dubnová
Kateřina LDC8250 C KOB
Děčín 98.15 +59.49 |
18. Jelínková
Hana CTB8152 C SK OB
Chotěboř 99.28 +61.02 |
19.
Přívozníková Pavla 4DC8650 C
Báječné ženy v běhu
109.06 +70.40 |
20. Lindstedt
Elisabeth 31S7450 C OK
Ravinen 123.58 +85.32 |
Masny Anna 11P8250 C UKS ZSZ-Jedynka
Jastrzębie-Zdr DISK |
-------------------------------------------------------------------------------------- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vytvořeno 19.07.2015 14:12 |
19.07.2015
Advanta cup E5 |
|
|
|
|
|
|
|
D55 2.90 km, 80 m,
14 kontrol |
|
|
|
|
|
|
protokol mezičasy |
-------------------------------------------------------------------------------------- |
1. Víchová Ladislava LPU5851 C OK Lokomotiva
Pardubice 39.31 |
2. Doležalová Vlasta PGP5550 C SK Praga 41.01 + 1.30 |
3. Janská Iva LBM5795 C TJ Lokomotiva
Ingstav Brno 42.28 + 2.57 |
4. Wysocka Jolanta 14P5650 C UKS Kometa Gliwice 44.16 + 4.45 |
5. Hušková Eva NPA5754 C SK LOB Nová
Paka 46.31 + 7.00 |
6. Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 47.28 + 7.57 |
7. Procházková Helena TBM5351 C KOS TJ Tesla Brno 50.30 +10.59 |
8. Novotná Jiřina LPU5654 C OK Lokomotiva
Pardubice 54.58 +15.27 |
9. Večeřová Ivana TJN6052 C OOB TJ Tatran Jablonec
nad Nis 56.59 +17.28 |
10. Kabáthová
Jitka ZBM5582 C SK Žabovřesky
Brno 57.43 +18.12 |
11. Klimplová
Alena LPU5551 C OK Lokomotiva
Pardubice 58.55 +19.24 |
12. Hančová
Hana VRL5652 C OOS TJ
Spartak Vrchlabí 59.29 +19.58 |
13. Stehnová
Hana DKP5150 C Oddíl OB
Kotlářka 60.41 +21.10 |
14. Šilerová
Zdena KNC5750 C OOB TJ Sokol
Kostelec n. Č.l. 62.44 +23.13 |
15. Meyer
Corinne 48F5950 C
C.O.Colmar
65.55 +26.24 |
16. Jelínková
Dagmar TZL5757 C SKOB
Zlín 67.35 +28.04 |
17. Štrossová
Jiřina DCE5650 C KOB
Dobřichovice 68.08 +28.37 |
Zavadilová Naďa SCP5450 C OK Sparta Praha DISK |
-------------------------------------------------------------------------------------- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vytvořeno 19.07.2015 14:12 |
19.07.2015
Advanta cup E5 |
|
|
|
|
|
|
|
D65 2.60 km, 75 m,
13 kontrol |
|
|
|
|
|
|
protokol mezičasy |
------------------------------------------------------------------------------------- |
1. Frenckner
Kerstin 98S4850 C
Södertälje-Nykvarn
45.08 |
2. Suchánková
Libuše SOP4851 C OOB TJ Slezan
Opava 52.37 + 7.29 |
3. Kutáčková
Stanislava LTU4751 C OOB TJ
Lokomotiva Trutnov 60.37 +15.29 |
4. Kubíková
Květa LPU4752 C OK
Lokomotiva Pardubice 61.02 +15.54 |
5. Novotná
Ludmila ZLH4850 C OOB TJ
Zlaté Hory 61.43 +16.35 |
6. Oudin
Marie-Reine 48F4950 C
C.O.Colmar
63.11 +18.03 |
7. Malá
Marie LPU4753 C OK
Lokomotiva Pardubice 72.18 +27.10 |
8. Zmeková
Míla SLP4451 C OOB Slavia
Praha 78.02 +32.54 |
9.
Nejezchlebová Věra KAS4551 C KOB
Kamenický Šenov 84.59 +39.51 |
------------------------------------------------------------------------------------- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vytvořeno 19.07.2015 14:12 |
19.07.2015
Advanta cup E5 |
|
|
|
|
|
|
|
H12 2.50 km, 45 m,
8 kontrol |
|
|
|
|
|
|
protokol mezičasy |
-------------------------------------------------------------------------------------- |
1. Kožina Štěpán PGP0300 B SK Praga 17.56 |
2. Dejnožka Vojtěch TJN0300 B OOB TJ Tatran Jablonec
nad Nis 18.52 + 0.56 |
3. Rusin Vojtěch BRU0301 B Ulita-HOBRA
Orienteering Broum 20.12 + 2.16 |
4. Oncirk Jan ONO0301 B SKOB Ostrov 20.21 + 2.25 |
5. Kolář Šimon HOR0400 B TJ Jiskra
Hořice 20.22 + 2.26 |
6. Šauli Filip VPM0301 B KOS Slavia VŠ
Plzeň 20.55 + 2.59 |
7. Locmelis J?kabs 21L0300 C ZVOC 22.10 + 4.14 |
8. Dundáček Karel SJH0401 B SJH Jindřichův
Hradec 22.15 + 4.19 |
9. Jończy Jakub 88P0300 C MKS Jelenia Góra 25.25 + 7.29 |
10. Lataste
Mathias 65F0400 C SKI CLUB
BARR 25.56 + 8.00 |
11. Cych
Mikołaj 33P0300 C Echo
Twardogóra 26.10 + 8.14 |
12. Pachnik
Stanisław 19P0300 C Tukan
Iwiny 26.29 + 8.33 |
13. Biolik
Emil 46P0300 C
Trackcourse
27.20 + 9.24 |
14. Novák
Adam LPU1 C OK Lokomotiva Pardubice 27.34 + 9.38 |
15. Hennseler
Theo 46D0301 C MTV
Seesen 28.16 +10.20 |
16. Pulda
Eryk 19P0500 C Tukan
Iwiny 30.37 +12.41 |
17. Šedivka
Pavel LTU0401 C OOB TJ
Lokomotiva Trutnov 31.36 +13.40 |
18. Dvořáček
Jakub OSN0303 C SK
Orientační sporty Nové Měst 36.16 +18.20 |
19. Kuc
Radim SCP0400 C OK
Sparta Praha 36.34 +18.38 |
20. Lacina
Jindřich LPU2 C OK Lokomotiva Pardubice 46.00 +28.04 |
21. Martínek
Jaroslav KPY0300 C SOOB TJ
Sokol Kralupy n.Vlt. 46.39 +28.43 |
22. Weber
Adam PHK0401 C OK 99
Hradec Králové 50.50 +32.54 |
23. Bednařík
Sebastián LCE0401 C OOB TJ
Slovan Luhačovice 70.09 +52.13 |
Bielecki Michał 1CP0401 C UKS Siódemka Rumia DISK |
Malinowski Jerzy 76P0301 C Rodzina z Teresina DISK |
Štregl Matyáš VRL0301 B OOS TJ Spartak
Vrchlabí abs |
Langr Jakub KOR0401 C OB DDM Kostelec nad
Orlicí abs |
-------------------------------------------------------------------------------------- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vytvořeno 19.07.2015 14:12 |
19.07.2015
Advanta cup E5 |
|
|
|
|
|
|
|
H14 3.20 km, 80 m,
13 kontrol |
|
|
|
|
|
|
protokol mezičasy |
-------------------------------------------------------------------------------------- |
1. Švadlena Michal CHC0101 A K.O.B. Choceň 27.27 |
2. Alberings Pauls 21L0100 C ZVOC 28.26 + 0.59 |
3. Richtr Lukáš VPM0204 A KOS Slavia VŠ
Plzeň 29.59 + 2.32 |
4. Heinols Maris 21L0102 C ZVOC 31.35 + 4.08 |
5. Rücker Jan HOR0201 A TJ Jiskra
Hořice 32.11 + 4.44 |
6. Kundrata Jan JZL0201 B TJ Jižní svahy
Zlín 34.39 + 7.12 |
7. Hyla Damian 86P0100 C PKO HARPAGAN
Gdańsk 36.18 + 8.51 |
8. Mougeot Jacques 48F0200 C C.O.Colmar 39.20 +11.53 |
9. Nešpor Jan TTR0101 B OOB Třebíč 41.13 +13.46 |
10. Šabata
Radek SRK0202 B SOOB
Spartak Rychnov nad Kněžn 41.45 +14.18 |
11. Langr
Jan SHK0101 B OK Slavia
Hradec Králové 41.46 +14.19 |
12. Valgis
Karlis 21L0200 C ZVOC 43.22 +15.55 |
13. Michalak
Hubert DOB0201 B KOB
Dobruška 43.25 +15.58 |
14. Visnevskis
Haralds 21L0101 C ZVOC 43.40 +16.13 |
15. Locker
Daniel SRK0200 B SOOB
Spartak Rychnov nad Kněžn 44.22 +16.55 |
16. Kukla
Bartosz 14P0201 C UKS
Kometa Gliwice 45.06 +17.39 |
17. Hašek
Adam VPM0101 C KOS
Slavia VŠ Plzeň 47.53 +20.26 |
18. Husák
Zdeněk SLA0201 B SKOB
Slaný 55.42 +28.15 |
19. Hrouda
Jakub UBM0106 C MENISKOS
Brno 58.40 +31.13 |
20. Zemánek
Mikuláš SRK0201 B SOOB
Spartak Rychnov nad Kněžn 59.38 +32.11 |
21. Sikorski
Marcin 47P0201 C LUKS Azymek
Zdzieszowice 66.53 +39.26 |
Tichý Ondřej KOR0200 C OB DDM Kostelec nad
Orlicí abs |
Močuba Václav Josef OSN0202 C SK Orientační sporty Nové
Měst abs |
-------------------------------------------------------------------------------------- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vytvořeno 19.07.2015 14:12 |
19.07.2015
Advanta cup E5 |
|
|
|
|
|
|
|
H16 3.70 km, 120
m, 18 kontrol |
|
|
|
|
|
|
protokol mezičasy |
-------------------------------------------------------------------------------------- |
1. Roudný Martin LPU0002 A OK Lokomotiva
Pardubice 31.51 |
2. Křivda Tomáš CHC9901 A K.O.B. Choceň 33.05 + 1.14 |
3. Rusin Jan LPU0008 A OK Lokomotiva
Pardubice 37.01 + 5.10 |
4. Bruners Kristaps 41L9900 C OK Meridians 39.04 + 7.13 |
5. Volák Ondřej LPU0010 A OK Lokomotiva
Pardubice 39.15 + 7.24 |
6. Valgis Arturs 21L9900 C ZVOC 40.55 + 9.04 |
7. Šabata Milan SRK9904 B SOOB Spartak Rychnov
nad Kněžn 41.26 + 9.35 |
8. Hašek Jan VPM0001 A KOS Slavia VŠ
Plzeň 42.04 +10.13 |
9. Roudný Václav LPU0001 B OK Lokomotiva
Pardubice 42.24 +10.33 |
10. Leitlands
Matiss 21L0002 C ZVOC 43.03 +11.12 |
11. Żurek
Grzegorz 1CP0002 C UKS
Siódemka Rumia 43.37 +11.46 |
12. Byrczek
Jan 14P0000 C UKS Kometa
Gliwice 47.51 +16.00 |
13. Skalický
Johan KUO9901 B KOB Ústí nad
Orlicí 48.27 +16.36 |
14. ChoroĹ
Tomasz 98P0001 C PUKS Mlode
Orly Nowy Dwór Mazo 50.40 +18.49 |
15. Samek
Tomáš PHK0001 B OK 99
Hradec Králové 51.54 +20.03 |
16. Garstka
Kamil DOB0001 B KOB
Dobruška 52.56 +21.05 |
17. Wack
Arnaud 48F9900 C
C.O.Colmar
54.27 +22.36 |
18. Boehringer
Arthur 48F0001 C
C.O.Colmar
54.33 +22.42 |
19. Ogdowski
Bartek 1CP0001 C UKS Siódemka
Rumia 59.54 +28.03 |
20. Juhász
Matěj LTU9900 C OOB TJ
Lokomotiva Trutnov 61.09 +29.18 |
21. Filusz
Patryk 85P9900 C UKS Reflex
Sekcja BnO, Rybnik 88.37 +56.46 |
22. Poulain
Jules 48F0000 C
C.O.Colmar
149.15 +117.24 |
Pawłowicz Bruno 88P0000 C MKS Jelenia Góra DISK |
Zimmer Jan ZVO0001 C OB SK Zvole DISK |
Vimba Rudolfs Matiss 21L0001 C ZVOC DISK |
Lebiedziejewski Marcel 88P9949 C MKS Jelenia Góra abs |
-------------------------------------------------------------------------------------- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vytvořeno 19.07.2015 14:12 |
19.07.2015
Advanta cup E5 |
|
|
|
|
|
|
|
H21C 3.50 km, 95 m,
20 kontrol |
|
|
|
|
|
|
protokol mezičasy |
-------------------------------------------------------------------------------------- |
1. Duben Jiří LDC8101 C KOB Děčín 35.42 |
2. Duben Jiří Šumík LDC8800 C KOB Děčín 38.27 + 2.45 |
3. Štryncl Pavel 92X7702 C Jizerky 40.11 + 4.29 |
4. Posselt Martin TJN9501 B OOB TJ Tatran Jablonec
nad Nis 41.27 + 5.45 |
5. Kolaja Jan VLI8100 C Slavia Liberec
orienteering 43.53 + 8.11 |
6. Pešík Marek 92X8301 C Jizerky 45.26 + 9.44 |
7. Duben Jan LDC8501 C KOB Děčín 47.06 +11.24 |
8. Cikhardt Jakub TAP8706 C KOB TRETRA Praha 49.38 +13.56 |
9. Krunčík Pavel 66C8501 C Amateri 53.02 +17.20 |
10. Tejkal
Jan ADA8110 C OOB TJ
Spartak Adamov 53.55 +18.13 |
11. Smištík
Jaroslav LDC8900 C KOB
Děčín 54.37 +18.55 |
12. Pešík
Michal 92X7701 C
Jizerky
54.50 +19.08 |
13. Kopic
Jiří JHB9107 C TJ Jiskra
Havlíčkův Brod 55.25 +19.43 |
14. Bednařík
Aleš VLI7309 C Slavia
Liberec orienteering 58.08 +22.26 |
15. Cvrček
Antonín TAP9010 C KOB TRETRA
Praha 62.22 +26.40 |
16. Vereš
Lukáš 8TC8800 C 156.43 +121.01 |
Schildknecht Thomas 48F8400 C C.O.Colmar DISK |
-------------------------------------------------------------------------------------- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vytvořeno 19.07.2015 14:12 |
19.07.2015
Advanta cup E5 |
|
|
|
|
|
|
|
H65 3.20 km, 100
m, 16 kontrol |
|
|
|
|
|
|
protokol mezičasy |
-------------------------------------------------------------------------------------- |
1. Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín 41.53 |
2. Hořínek Jaroslav VSP5000 C USK Praha 43.20 + 1.27 |
3. Novotný Stanisl ZLH4800 C OOB TJ Zlaté Hory 46.03 + 4.10 |
4. Vlach Oldřich BOV4403 C TJ Baník Ostrava
OKD 46.40 + 4.47 |
5. Sikora Miroslav BOV4802 C TJ Baník Ostrava
OKD 47.41 + 5.48 |
6. Novák Miloš SCP4600 C OK Sparta Praha 51.30 + 9.37 |
7. Babický Tomáš DLT5001 C KrOB Rozmarýn
Litoměřice 51.34 + 9.41 |
8. Hrobař Rudolf SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov
nad Kněžn 51.53 +10.00 |
9. Švadlena Jiří CHC4601 C K.O.B. Choceň 52.07 +10.14 |
10. Šidla
Antonín OTK4601 C OOB TJ
Jiskra Otrokovice 52.09 +10.16 |
11. Peška
Antonín HLV4801 C KČT - OB
Holešov 52.22 +10.29 |
12. Kruczek
Stanislaw 41P4901 C WKS Wawel
Kraków 56.27 +14.34 |
13. Gřunděl
Ivan SJH4201 C SJH
Jindřichův Hradec 57.15 +15.22 |
14. Kmieciński
Józef 98P4701 C PUKS Mlode
Orly Nowy Dwór Mazo 58.04 +16.11 |
15. Čadil
Jan FSP4300 C VŠTJ
Stavební fakulta Praha 58.05 +16.12 |
16. Olausson
Tommy 1FS5001 C SOK
Aneby 60.10 +18.17 |
17. Rejmont
Milan LTU4801 C OOB TJ
Lokomotiva Trutnov 62.19 +20.26 |
18. Nosál
Stanislav LBE4600 C TJ
Lokomotiva Beroun 63.08 +21.15 |
19. Stehno
Pavel DKP4900 C Oddíl OB
Kotlářka 69.12 +27.19 |
20. Procházka
Jan TBM4907 C KOS TJ Tesla
Brno 69.39 +27.46 |
21. M?rsell
Lars 98S4900 C
Södertälje-Nykvarn
73.44 +31.51 |
22. Bogulak
Adam 88P4800 C MKS Jelenia
Góra 74.01 +32.08 |
23.
Nejezchleba Jiří KAS4600 C KOB
Kamenický Šenov 80.53 +39.00 |
24. Našinec
Jiří STB5003 C TJ Stadion
Nový Bor 84.28 +42.35 |
25. Vávra
Jiří MOV4102 C SKOB
Ostrava 94.50 +52.57 |
Dvořák Vlastimil BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD DISK |
Waldemar Pietkiewicz 55P4301 C Grunwald Poznań abs |
Sokolář Zdeněk SNA4501 C TJ START Náchod abs |
Edward Bartkowiak 55P4800 C Grunwald Poznań abs |
-------------------------------------------------------------------------------------- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vytvořeno 19.07.2015 14:12 |
19.07.2015
Advanta cup E5 |
|
|
|
|
|
|
|
H75 3.00 km, 80 m,
13 kontrol |
|
|
|
|
|
|
protokol mezičasy |
------------------------------------------------------------------------------------- |
1. Havlík
Jaroslav SJC3601 C TJ
Sportcentrum Jičín 40.25 |
2. Málek
Josef LPU3901 C OK
Lokomotiva Pardubice 59.56 +19.31 |
3. Mikulecký
Jan PHK3801 C OK 99 Hradec
Králové 60.08 +19.43 |
4. Křtěnský
Jaroslav BOR3600 C OK Jiskra
Nový Bor 62.48 +22.23 |
5. Weber
Petr PHK3901 C OK 99
Hradec Králové 67.13 +26.48 |
6. Hanák
Milan FSP3400 C VŠTJ
Stavební fakulta Praha 74.21 +33.56 |
7. Šidla
Jiří OTK4001 C OOB TJ
Jiskra Otrokovice 75.51 +35.26 |
8. Mašek
Pavel BOR3602 C OK Jiskra
Nový Bor 85.46 +45.21 |
------------------------------------------------------------------------------------- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vytvořeno 19.07.2015 14:12 |
19.07.2015
Advanta cup E5 |
|
|
|
|
|
|
|
HDR 1.50 km, 50 m,
6 kontrol |
|
|
|
|
|
|
protokol mezičasy |
-------------------------------------------------------------------------------------- |
1. Fišáková Lucie Johanka MLA0950 C MLOK Mariánské Lázně 19.01 |
2. Petrásová Michaela LPU6 C OK Lokomotiva Pardubice 19.27 + 0.26 |
3. Lacinová Monika LPU8 C OK Lokomotiva Pardubice 20.56 + 1.55 |
4. Janošík Ivan VCB1002 C TJ OB České
Budějovice 22.02 + 3.01 |
5. Wysocka Michalina 69P0850 C MKS MOS Wroclaw 24.58 + 5.57 |
6. Zitková Andrea LPU0751 C OK Lokomotiva
Pardubice 25.02 + 6.01 |
7. Bielecka Marta 1CP0651 C UKS Siódemka Rumia 25.56 + 6.55 |
8. Reichlová Pavla KSU0888 C Klub vytrvalostních
sportů Šum 26.20 + 7.19 |
9. Slováček Ondřej TZL0909 C SKOB Zlín 26.39 + 7.38 |
10.
Mašláňovi TZL1060 C
SKOB Zlín
26.51 + 7.50 |
11. Doucha
Tomáš SNA0801 C TJ START
Náchod 27.08 + 8.07 |
12. Sikora
Jan 85C0700 C
ProvodovJan
27.30 + 8.29 |
13. Kundrata
Vít JZL0700 C TJ Jižní
svahy Zlín 28.09 + 9.08 |
14. Vlach
Antonín AOV0700 C OOB TJ
Baník Ostrava 28.42 + 9.41 |
15. Vojtíšek
Albert LPU0704 C OK
Lokomotiva Pardubice 29.30 +10.29 |
16. Dvořáčková
Eva OSN1050 C SK Orientační
sporty Nové Měst 30.11 +11.10 |
17. Hančová
Karolína VRL0952 C OOS TJ
Spartak Vrchlabí 30.40 +11.39 |
18. Marszałek
Dawid 11P0700 C UKS
ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdr 30.54 +11.53 |
19. Šabatka
Filip LPU0849 C OK
Lokomotiva Pardubice 32.44 +13.43 |
20.
Kutlvašrová Pavla VRL0951 C OOS
TJ Spartak Vrchlabí 34.04 +15.03 |
21. Dvořáček
Jan TTR0701 C OOB
Třebíč 36.12 +17.11 |
22. Šestáková
Johana VLI0853 C Slavia
Liberec orienteering 36.22 +17.21 |
23. Špringer
Adam LCE0503 C OOB TJ
Slovan Luhačovice 38.17 +19.16 |
24. Tejkalová
Aneta ADA1050 C OOB TJ
Spartak Adamov 39.06 +20.05 |
25. Połomski
Wojciech 19P0800 C Tukan
Iwiny 40.44 +21.43 |
26. Domanska
Milena 99P0950 C MMIA
Wroclaw 41.14 +22.13 |
27. Držka
Filip LPU0901 C OK
Lokomotiva Pardubice 42.17 +23.16 |
28. Zvěřinová
Nina LPU1253 C OK Lokomotiva
Pardubice 42.32 +23.31 |
29. Strýčková
Bára ADA0852 C OOB TJ
Spartak Adamov 43.49 +24.48 |
30. Zitková
Veronika LPU1051 C OK
Lokomotiva Pardubice 44.47 +25.46 |
31. Smola
Jakub TZL1100 C SKOB
Zlín 46.08 +27.07 |
32. Dvořáčková
Jana OSN0757 C SK Orientační
sporty Nové Měst 46.41 +27.40 |
33. Nešporová
Terezie TTR0852 C OOB
Třebíč 46.53 +27.52 |
34. Čevelová
Adéla EKP1151 C VŠTJ Ekonom
Praha 49.40 +30.39 |
35. Aleš
Mikuláš ASU1017 C Magnus
Orienteering 50.23 +31.22 |
36. Alešová
Anna ASU1077 C Magnus
Orienteering 51.05 +32.04 |
37. Rohan
Vilém PVP0900 C VSS
Přírodověda Praha 54.29 +35.28 |
38. Frýdecký
Tomáš LCE0833 C OOB TJ
Slovan Luhačovice 58.03 +39.02 |
39. Polák
Vítek VRL0508 C OOS TJ
Spartak Vrchlabí 76.34 +57.33 |
Polák Vlastimil NNN5209 C Neregistrovaní abs |
Stolina David NNN8309 C Neregistrovaní abs |
Stolinová Andrejka NNN3645 C Neregistrovaní abs |
Procházka Ferdinand ADA8849 C OOB TJ Spartak Adamov abs |
Dobke Hanno NNN2345 C Neregistrovaní abs |
Chumová Lada SLP1250 C OOB Slavia Praha abs |
Snopek Jáchym VRL C OOS TJ Spartak Vrchlabí abs |
Smith Laura VRL C OOS TJ Spartak Vrchlabí abs |
Zitková Markéta LPU1251 C OK Lokomotiva
Pardubice abs |
Ruszová Svatava KUN0751 C TJ Sokol Kunvald abs |
Dutkiewicz Wiktoria 88P0850 C MKS Jelenia Góra abs |
Hladký Matěj KOR0700 C OB DDM Kostelec nad
Orlicí abs |
Sehnoutková Anna KOR0950 C OB DDM Kostelec nad
Orlicí abs |
Langr Matyáš KOR0800 C OB DDM Kostelec nad
Orlicí abs |
Kurfürstová Marie FSP1050 C VŠTJ Stavební fakulta
Praha abs |
-------------------------------------------------------------------------------------- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dostálová Jana NNN0896 C Neregistrovaní abs |
Mašata Metoděj PHK9905 B OK 99 Hradec
Králové abs |
Reichová Martina NNN6946 C Neregistrovaní abs |
Alešová Bohumila ASU7699 C Magnus Orienteering abs |
Procházková Jaroslava LTU8899 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov abs |
Drábková Zuzana NNN8499 C Neregistrovaní abs |
Hýbl Ondřej VIP1403 C SK VIPrahlo abs |
Hýblová Veronika VIP1451 C SK VIPrahlo abs |
Hýbl Matyáš VIP1401 C SK VIPrahlo abs |
Hýbl Orlík VIP1400 C SK VIPrahlo abs |
Bubla Jiří NNN8949 C Neregistrovaní abs |
Janošíková Lenka UOL7651 C SK UP Olomouc abs |
Tuček Tomáš NSV9002 C Neregistovaní
Svobodová abs |
Lusková Štěpánka NSV9551 C Neregistovaní
Svobodová abs |
Kašpar Marcel NSV7801 C Neregistovaní
Svobodová abs |
Mikolášek David NSV9001 C Neregistovaní
Svobodová abs |
Svobodová Veronika NSV8151 C Neregistovaní
Svobodová abs |
Rusz Rostislav KUN0101 C TJ Sokol Kunvald abs |
Sýkorová Eliška ROU9850 C SKOB Roudnice nad
Labem abs |
Jadviščok Ladislav UOL7700 C SK UP Olomouc abs |
Jadviščok Ladislav UOL5101 C SK UP Olomouc abs |
Suchá Eva SHK7851 C OK Slavia Hradec
Králové abs |
Suchý Petr SHK7800 C OK Slavia Hradec
Králové abs |
Suchá Simona SHK0351 B OK Slavia Hradec
Králové abs |
Langrová Lenka KOR7450 C OB DDM Kostelec nad
Orlicí abs |
Šafránek Daniel KOR9700 C OB DDM Kostelec nad
Orlicí abs |
Kříž Martin PZR7801 C UNITOP SKP Žďár nad
Sázavou abs |
Vlachová Hana VRL6251 C OOS TJ Spartak
Vrchlabí abs |
Stejskal Ondřej LBM8801 C TJ Lokomotiva Ingstav
Brno abs |
-------------------------------------------------------------------------------------- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vytvořeno 19.07.2015 14:12 |
19.07.2015
Advanta cup E5 |
|
|
|
|
|
|
|
T 4.00 km, 145
m, 21 kontrol |
|
|
|
|
|
|
protokol mezičasy |
-------------------------------------------------------------------------------------- |
1. Macek Martin SNA7106 C TJ START Náchod 39.39 |
2. Picek Štěpán TJN9601 B OOB TJ Tatran
Jablonec nad Nis 44.13 + 4.34 |
3. Zákravská Šárka SNA8951 C TJ START Náchod 47.21 + 7.42 |
4. Silný Ondřej PHK7906 C OK 99 Hradec
Králové 55.14 +15.35 |
5. Jurga Václav 46X8900 C Krutě Kruté
Krůty 57.05 +17.26 |
6. Nádeníček Josef NEJ7000 C TJ Jiskra Nejdek 63.08 +23.29 |
7. Beran Jakub TEP8749 C Tempo Praha 67.29 +27.50 |
8. Koucký Martin EKP9700 C VŠTJ Ekonom Praha 68.41 +29.02 |
9. Husáková Petra SLA7452 C SKOB Slaný 71.34 +31.55 |
10. Ježek
Ladislav VLI4900 C Slavia
Liberec orienteering 71.52 +32.13 |
11. Krupová
Tereza 6YC8751 C
Neregistrovaní
72.06 +32.27 |
12. Rücker
Petr HOR6500 C TJ Jiskra
Hořice 79.53 +40.14 |
13. Košek
Ladislav LLI5903 C TJ Loko
Liberec 80.12 +40.33 |
14. Roll
Martin ALB8449 C OOB
Albrechtice nad Orlicí 82.43 +43.04 |
15. Jurgová
Martina 46X8800 C Krutě Kruté
Krůty 84.58 +45.19 |
16. Drábková
Zuzana NNN8499 C
Neregistrovaní
92.20 +52.41 |
17. Lisý
Jan ONO4201 C SKOB
Ostrov 96.08 +56.29 |
18. Dostálová
Jana NNN0896 C
Neregistrovaní
96.33 +56.54 |
19. Kutálek
Jan TAP8301 C KOB TRETRA
Praha 100.56 +61.17 |
20. Lisá
Tereza NNN7400 C
Neregistrovaní
125.16 +85.37 |
Lisý Ondřej ONO7100 C SKOB Ostrov DISK |
Rákos Piroska 15H7750 C MOM DISK |
Čičák-Šmída Daniel DOB9301 C KOB Dobruška abs |
Netíková Martina DOB9350 C KOB Dobruška abs |
Procházka Martin LTU8101 C OOB TJ Lokomotiva
Trutnov abs |
Procházka Jiří LTU4802 C OOB TJ Lokomotiva
Trutnov abs |
Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava abs |
Žebrák Zbyněk LOV7101 C lepus.cz abs |
Rusz Roman KUN7201 C TJ Sokol
Kunvald abs |
Vlk Jakub 8HC0600 C abs |
Matěj Konečný KCK9907 C KOB Český Krumlov abs |
Suchá Eva SHK7851 C OK Slavia Hradec
Králové abs |
Suchý Petr SHK7800 C OK Slavia Hradec
Králové abs |
Hadačová Tereza AOP9051 C Přátelé orientačního
běhu Opav abs |
Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad
Sázavou abs |
Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad
Sázavou abs |
Tihonová Martina PHK8651 C OK 99 Hradec Králové abs |
Kynčl Stanislav JIL5401 C OK Jilemnice abs |
Kynčlová Miroslava JIL5851 C OK Jilemnice abs |
Richter Rudolf ADA5113 C OOB TJ Spartak
Adamov abs |
Kolář Radek BRU6901 C Ulita-HOBRA
Orienteering Broum abs |
Kolář Jan BRU0101 C Ulita-HOBRA
Orienteering Broum abs |
Souček Pavel PHK5503 C OK 99 Hradec
Králové abs |
Dubrovský Lukáš SHK8400 C OK Slavia Hradec
Králové abs |
Doležalová Veronika SHK8753 C OK Slavia Hradec
Králové abs |
Hanč Jaroslav VRL6702 C OOS TJ Spartak
Vrchlabí abs |
-------------------------------------------------------------------------------------- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|