19.9.2015 - STŽ Libušín - klasika |
|
|
|
|
|
|
|
|
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Klub |
Čas |
1. |
Kubat Petr |
NNN |
|
Neregistrovaní |
23:09 |
2. |
Tejkl Jirí |
81C7700 |
|
Cirkus Čakovice |
24:09:00 |
3. |
Liska Petr |
NNN |
|
Neregistrovaní |
27:04:00 |
4. |
Trefná Radka |
NNN7260 |
|
Neregistrovaní |
28:04:00 |
5. |
Straka Lukas |
SLA7002 |
|
SKOB Slaný |
29:18:00 |
6. |
Popová Veronika |
TAP7450 |
|
KOB TRETRA Praha |
29:24:00 |
7. |
Dobiás Jaromír |
ROU6802 |
|
SKOB Roudnice
nad Labem |
29:31:00 |
8. |
Jurgová Martina |
46X8800 |
|
Krutě Kruté
Krůty |
29:58:00 |
9. |
Vísková Alena |
KAM |
|
SK Kamenice |
30:18:00 |
10. |
Zabransky Lubos |
NNN |
|
Neregistrovaní |
30:27:00 |
11. |
Hrebík Pavel |
51C7400 |
|
RAPAMAVI
Satalice |
30:38:00 |
12. |
Tomandlová Radka |
NNN |
|
Neregistrovaní |
31:08:00 |
13. |
Kucerová
Berenika |
9JC8050 |
|
neregistrovaní -
Všenory |
31:37:00 |
14. |
Malacka Milan |
NNN |
|
Neregistrovaní |
32:01:00 |
15. |
Rendová Iva |
KAM7152 |
|
SK Kamenice |
32:03:00 |
16. |
Prusa Ondrej |
DKL9600 |
|
KOB Kladno |
32:31:00 |
17. |
Jírová Monika |
NNN0050 |
|
Neregistrovaní |
32:52:00 |
18. |
Klasková
Josefina |
DKP9651 |
|
Oddíl OB
Kotlářka |
35:59:00 |
19. |
Andrade Telmo |
24C7400 |
|
OK Vršovice |
36:21:00 |
20. |
Kucera Petr |
DOR7700 |
|
OK Dobříš |
36:54:00 |
21. |
Sedlácek Otakar |
ZBP7200 |
|
OOB SK Zbraslav |
37:37:00 |
22. |
Mateju Martina |
PGP8556 |
|
SK Praga |
38:16:00 |
23. |
Vrtisková
Katerina |
ZVO7690 |
|
OB SK Zvole |
38:51:00 |
24. |
Marholdová
Martina |
ZVO7451 |
|
OB SK Zvole |
38:55:00 |
25. |
Coufal Marek |
ROUxxxx |
|
SKOB Roudnice
nad Labem |
40:28:00 |
26. |
Michálek Jan |
NNN8049 |
|
Neregistrovaní |
41:30:00 |
27. |
Füllsack David |
DOR8010 |
|
OK Dobříš |
42:37:00 |
28. |
Bláhová Katerina |
SJP7350 |
|
KČT Slavoj Praha |
43:29:00 |
29. |
Míchalová
Marcela |
KPY6850 |
|
SOOB TJ Sokol
Kralupy n.Vlt. |
45:32:00 |
30. |
Smolková Romana |
TAP |
|
KOB TRETRA Praha |
46:09:00 |
31. |
Koubková Daniela |
DOR7451 |
|
OK Dobříš |
47:15:00 |
32. |
Lisková Hana |
KPY6650 |
|
SOOB TJ Sokol
Kralupy n.Vlt. |
47:40:00 |
33. |
Jirasová Jana |
DOR7450 |
|
OK Dobříš |
48:58:00 |
34. |
Pelantova Jana |
NNN |
|
Neregistrovaní |
51:11:00 |
35. |
Straková Jana |
SLA7251 |
|
SKOB Slaný |
51:23:00 |
36. |
Neubauerová
Katerina |
DOR7655 |
|
OK Dobříš |
52:05:00 |
37. |
Jagerová Marcela |
2MC5350 |
|
Dedecek a
Babicka |
53:53:00 |
38. |
Král Ludek |
2MC4900 |
|
Dedecek a
Babicka |
53:59:00 |
39. |
Horák Jaroslav |
NNN |
|
Neregistrovaní |
54:24:00 |
40. |
Horáková Vanda |
NNN |
|
Neregistrovaní |
55:43:00 |
41. |
Múcková Zuzana |
OLP9550 |
|
PSK Olymp Praha |
56:34:00 |
42. |
Splíchal Jirí |
OKP4500 |
|
SK OK 24 Praha |
57:08:00 |
43. |
Josl Jan |
NNN |
|
Neregistrovaní |
59:28:00 |
44. |
Havláková
Daniela |
ROU7951 |
|
SKOB Roudnice
nad Labem |
60:37:00 |
45. |
Pekná Eva |
ROU7550 |
|
SKOB Roudnice
nad Labem |
61:11:00 |
46. |
Paul Jirí |
NNN |
|
Neregistrovaní |
61:35:00 |
47. |
Prusa Jakub |
OLP0212 |
|
PSK Olymp Praha |
67:25:00 |
48. |
Geleta Marek |
NNN |
|
Neregistrovaní |
68:43:00 |
49. |
Geletova
Magdalena |
NNN |
|
Neregistrovaní |
69:41:00 |
50. |
Novotny Marek |
KNC0302 |
|
OOB TJ Sokol
Kostelec n. Č.l. |
69:55:00 |
51. |
Melisík Michael |
NNN |
|
Neregistrovaní |
70:17:00 |
52. |
Ctrnáct Simon |
PGP0001 |
|
SK Praga |
71:19:00 |
53. |
Hrebíková Radka |
51C7750 |
|
RAPAMAVI
Satalice |
72:02:00 |
54. |
Javurková Eliska |
NNN4650 |
|
Neregistrovaní |
78:56:00 |
55. |
Nwachukwu Eva |
DCE |
|
KOB Dobřichovice |
84:40:00 |
56. |
Paulová
Miroslava |
DCE5250 |
|
KOB Dobřichovice |
84:46:00 |
57. |
Jedlicka Michal |
NNN |
|
Neregistrovaní |
94:07:00 |
58. |
Samohyl Richard |
PGP2800 |
|
SK Praga |
96:26:00 |
59. |
Jedlickova
Tereza |
NNN |
|
Neregistrovaní |
97:58:00 |
|
Simerka Jakub |
PGP0407 |
|
SK Praga |
DISK |
|
Popová Veronika |
TAP0253 |
|
KOB TRETRA Praha |
DISK |
|
|
|
|
|
|