33.HULK
cup - Kamýk |
|
kategorie DÁMY: |
--------------- čas čas |
Poř.St.č.Odd. Štafeta / Jména úseku cíle
poř.ús. |
1
60 DKP Modrobílá síla |
Péťa Košťálová 36:57 3 |
Zuzka Jiřištová 41:22 78:19
1 |
Lucie Janatová 35:50 114:09 1 |
2
51 PGP Kožišky |
Áda 43:57 8 |
Áňa 36:33 80:30
2 |
Zůza 38:06
118:36 2 |
3
54 PGP* Tři sestry |
Vendulka Ryšavá 39:42 5 |
Kačenka Folprechtová /VSP 46:33 86:15
3 |
Majdička Ryšavá 37:54 124:09 3 |
4
62 KAM Co se nevešlo do HROBu |
Kristýna Hlubučková 38:06 4 |
Eva Albrechtová 50:02 88:08
5 |
Iva Košárková 39:06 127:14 4 |
5
61 KAM Kameňačky |
Monika Doležalová 35:18 1 |
Iveta Albrechtová 51:01 86:19
4 |
Šárka Valášková 45:41 132:00 5 |
6
55 ROZ OK Roztoky |
Hanka Voltrová 49:50 10 |
Jitka Klinkerová 38:54 88:44
6 |
Hanka Křístková 53:09 141:53 6 |
7
56 VSP USK Praha |
Bára Baldrianová 36:51 2 |
Zuzana Uhrová 52:45 89:36
7 |
Jája Němečková 54:52 144:28 7 |
8
53 DOB KOB Dobruška |
Mája Hančová/SNA 39:52 6 |
Věrka Peterová 55:54 95:46
8 |
Tereza Hošková 51:33 147:19 8 |
9
57 DOR* 3.brdská |
Jana Nová 62:59 12 |
Vašek Koubek 58:27 121:26 10 /povolen start v kategorii D |
Jana Bochenková /EKP # 49:27 170:53 9 |
--
52 MFP Pražská výběr |
Helena Nyklová 51:22 11 |
Dáša Sieglová 54:30 105:52 9 |
Lenka Forstová DNF DNF
-- |
--
58 PGP* Young Girls |
Silva Slavíková DISK 55:14
-- |
Michaela Lavičková /KRL 41:06 83:20
-- |
Martina Tichovská 30:15 113:35 -- |
--
59 TAP TRETRA |
Gábinka Šimůnková DISK 59:06
-- |
Teuška Dědková 40:13 86:19
-- |
Katka Zamazalová 40:01 126:20 -- |
|
kategorie PÁNI: |
--------------- čas čas |
Poř.St.č.Odd. Štafeta / Jména úseku cíle
poř.ús. |
1
13 PGP Fanoušci HULKu |
Šimon Navrátil 29:58 4 |
KLádin 26:55 56:53
2 |
Bet 26:33 83:26
1 |
2
7 PGP Mistři Prahy |
Borek 30:34 8 |
VoiToi 26:47 57:21
3 |
Flaška 27:14 84:35
2 |
3
26 PGP Hřejivá inspirace |
Pavel Procházka 29:53 3 |
Tomáš Landovský 27:58 57:51
4 |
Jan Šedivý 27:43 85:34
3 |
4
17 KAM Old Puffer Pete's brotherhood |
Lukáš Kettner 29:50 1 |
Vojta Kettner 26:03 55:53
1 |
Ondra Semík 35:58 91:51
4 |
5
28 DKP Modrobílá síla |
Vašek Šňupárek 31:12 9 |
Pavel Klaška 34:03 65:15
9 |
Martin Janata 31:44 96:59
5 |
6
14 PGP Young Boys |
Jakub Landovský 30:31 7 |
Tomík Janovský 33:57 64:28
7 |
Michal Werner 37:13 101:41 6 |
7
19 TAP TRETRA |
Kuba Makovský 30:11 5 |
Kuba Vlášek 32:57 63:08
6 |
Víťa Zajíc 40:32 103:40 7 |
8
6 PGP Old Boys |
Tomáš Janovský 29:51 2 |
Petr Kožina 42:16 72:07
12 |
Ondra Pokorný 38:35 110:42 8 |
9
2 FSP OBSONKK |
Ondřej Skripnik 33:07 11 |
Pavel Kurfürst 37:21 70:28
10 |
Tomáš Kužel 40:19 110:47 9 |
10
23 FSP tisíce a tisíce let |
Jan Čech 36:56 15 |
Jiří Vondra 38:28 75:24
13 |
Tomáš Fibír 35:29 110:53 10 |
11
21 VSP USK Praha |
Jan Kučera 35:56 14 |
Michal Průša 35:56 71:52
11 |
Petr Bořánek 42:07 113:59 11 |
12
15 MIX 3 veteráni |
Roman Mašata /PHK 38:03 16 |
Luboš Semík /KAM 44:21 82:24
15 |
Jan Němeček /VSP 39:49 122:13 12 |
13
12 BRD 1.brdská |
Antonín Procházka /DCE 45:18 20 |
Jiří Funda /API 47:02 92:20
16 |
Míra Fanta /EKP 47:09 139:29 13 |
14
4 SLA* Uhlobaroni |
Tomáš Kolář 50:58 21 |
Jirka Datel /DKL 48:14 99:12
17 |
Lukáš Straka 49:17 148:29 14 |
15
18 DOR 2.brdská |
Martin Bambousek 54:09 22 |
Ondra Janda 51:13 105:22 19 |
Pavel Janda 49:08 154:30 15 |
16
3 PAS* Pašáci |
Fanda Pašek 44:42 12 |
Jirka Pašek 76:41 121:23 21 |
Jára Pašek 56:20 177:43 16 |
17
10 MKP Kačeři |
Michal Reichl 56:59 24 |
Koč Lumír 61:42 118:41 20 |
Zdeněk Koč 62:20 181:01 17 |
18
8 MFP Pražský výběr |
Roman Siegl 42:58 19 |
Jano Hric 91:22 134:20 22 |
Miroslav Štochel # 48:57 183:17 18 |
19
11 KAM 3 kamarádi |
Tomáš Žemla 41:30 18 |
Adam Jedlička 59:43 101:13 18 |
Tomáš Chramosta 93:15 194:28 19 |
20
27 LBE Lokotka |
Vladimír Mezník 57:36 25 |
Stano Nosál 106:16 163:52 24 |
Patrik Uhlíř # 74:11 238:03 20 |
--
1 PGP* SILD team |
Miňa 30:26 6 |
Skaut 32:06 62:32
5 |
Bůh drtič DISK 91:53
-- |
--
20 RVG Rotor Volgograd |
Petr Tomeš 33:02 10 |
Jiří Kazda 31:35 64:37
8 |
Petr Špicar DISK 97:01
-- |
--
9 DOB* KOB Dobruška |
Radim Hošek 35:49 13 |
Martin Lžíčař 44:58 80:47
14 |
Petr Hanč/VRL DISK 128:41 -- |
--
24 FSP tisíce a tisíce a tisíce let |
Tomáš Borovička 55:45 23 |
Lenka Borovičková 92:55 148:40 23 |
František Wald # DISK 194:31
-- |
--
25 KAM Obešlo HULKu & spol. |
Kozák Petr 38:05 17 |
Martin Škvor DISK 73:53
-- |
Valášek Petr 57:34 131:27 -- |
--
5 ROZ* Sestry velryby |
Tomáš Jíra /KAM DISK 38:53
-- |
Linda Sedláčková /ROZ 62:07 101:00 -- |
Alena Voltrová /ROZ 54:18 155:18 -- |
|
# = hromadný start v čase
20:30 (133:00) |
|