11.3.2017
- Jarní skály KOST |
|
Konečné výsledky
kategorie: T5 5.0km 0m 14k |
-------------------------------------------------------------------------------------------- |
1.Štryncl Pavel Jizerky 92X7700 39.43
+ 0.00 |
2.Budský Ondřej OOB TJ Tatran Jablon TJN 41.30 +
1.47 |
3.Rod Jan USK Praha VSP7423 C 43.04
+ 3.21 |
4.Jończy Daniel (POL) MKS Jelenia Gó 88P7500 46.12
+ 6.29 |
5.Zéharová Alžběta OK Lokomotiva Pardub LPU 46.21 +
6.38 |
6.Schröter Pavel OK Chrastava CHA7203 C 48.45
+ 9.02 |
7.Tichovská Hana SK Praga PGP6652 48.50
+ 9.07 |
8.Killar Marek OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6801
C 49.04 +
9.21 |
9.Městková Kateřina USK Praha VSP7650 C 49.52
+ 10.09 |
9.Titz Pavel USK Praha VSP 49.52 +
10.09 |
11.Lamač Jaroslav OOB TJ Turnov TUR7203 C 51.15
+ 11.32 |
12.Christl Ivan OOB TJ Turnov TUR7310 C 52.26
+ 12.43 |
13.Svoboda Ivan SK SNS Smržovka SMR6200 54.18
+ 14.35 |
14.Štrait Martin USK Praha VSP7602 C 55.21
+ 15.38 |
15.Matyáš Libor OK Chrastava CHA7603 C 56.17
+ 16.34 |
16.Matyáš Vojtěch OK Chrastava CHA0202 C 56.52
+ 17.09 |
17.Němečková Hana USK Praha VSP 58.05 +
18.22 |
18.Kudrass Peter SG Zittau Süd 1VD6600 58.36
+ 18.53 |
19.Petr Hanovec Hanovec XX9 59.03 +
19.20 |
20.Štverák Jan OK Chrastava CHA7301 C 59.10
+ 19.27 |
21.Matějková Hana Oddíl OB Kotlářka DKP8954 C 59.26
+ 19.43 |
22.Skal Jaroslav OOB TJ Tatran Jablon TJN7504
C 60.21 +
20.38 |
23.Kohout Pavel OK Jilemnice JIL7502 C 60.42
+ 20.59 |
24.Machová Marie SK Los Mělník LME 61.35 +
21.52 |
25.Michaela Špicarová TJ Sportcentrum Jičí SJC8754 61.40
+ 21.57 |
26.Zabořil Vojtěch OB Jenišovice JEN0101 B 62.04
+ 22.21 |
27.Posseltová Romana OOB TJ Tatran Jablon TJN7050 C 63.06
+ 23.23 |
28.Honsová Lenka SK SNS Smržovka SMR
C 64.53 +
25.10 |
29.Samek Jakub USK Praha VSP 65.49 +
26.06 |
30.Titzová Adéla USK Praha VSP 66.06 +
26.23 |
31.David Vokál Vokálovi XX1 66.56 +
27.13 |
32.Samulski Trystian (POL) MKS Jelenia Gó 88P0003 67.46
+ 28.03 |
33.Kruk Wojciech Neregistrovaní NER 67.51 +
28.08 |
34.Černý Michal SKOB Roudnice nad La ROU7505
C 67.59 +
28.16 |
35.Tichovský Martin SK Praga PGP6100 68.10
+ 28.27 |
36.Štraitová Jitka USK Praha VSP7252 C 69.19
+ 29.36 |
37.Kauber Martin Neregistrovaní NER 69.39 +
29.56 |
38.Němečková Jarmila USK Praha VSP 70.14 +
30.31 |
39.Buková Jana SKOB Roudnice nad La ROU7150
C 71.05 +
31.22 |
40.Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litomě DLT6901
C 71.51 +
32.08 |
41.Filip Filip OK Slavia Hradec Krá SHK9000
C 79.07 +
39.24 |
42.Jírová Monika OK Roztoky ROZ7350 C 83.19
+ 43.36 |
43.Oravec Tomáš OOB TJ Tatran Jablon TJN7505
C 84.51 +
45.08 |
44.Matyášová Jana OK Chrastava CHA7652 C 85.43
+ 46.00 |
45.Pohořalá Karolína SKOB Roudnice nad La ROU6850 C 86.53
+ 47.10 |
46.Štveráková Monika OK Chrastava CHA7852 87.20
+ 47.37 |
47.Nosek Martina KrOB Rozmarýn Litomě DLT7251
C 90.16 +
50.33 |
48.Suchý Petr OK Slavia Hradec Krá SHK7800
C 90.30 +
50.47 |
49.Reisingerová Eliška KrOB Rozmarýn Litomě DLT0151 C 91.09
+ 51.26 |
50.Skácel Dalibor Neregistrovaní NER 91.28 +
51.45 |
51.Dostálová Jana TJ START Náchod SNA 92.55 +
53.12 |
52.Nová Eva Neregistrovaní NER 94.39 +
54.56 |
53.Mencl Pavel Oddíl OB Kotlářka DKP7912 C 99.46
+ 60.03 |
54.Izák Daniel Neregistrovaní NER 100.26 +
60.43 |
55.Svatopluk Bláha KČT Slavoj Praha SJP 108.51 +
69.08 |
56.Pohořalý Dobroslav SKOB Roudnice nad La ROU6401 C 113.33
+ 73.50 |
57.Průša Josef KrOB Rozmarýn Litomě DLT7301
C 113.45 +
74.02 |
58.Ježková Dominika SK Praga PGP9053 C 120.33
+ 80.50 |
59.Svobodová Hana SKOB Sig-Mat Mladá B SMB 128.25 +
88.42 |
Kohout Josef OK Slavia Hradec Krá SHK6902 C
DISK |
Zabořil Michal OB Jenišovice JEN7101 C DISK |
Valter Petr KBP Praha KBP4500 C DISK |
|