15.7.2017 - H.S.H. Vysočina Cup - 2.etapa |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
H21B 9.00 km,
265 m, 25 kontrol |
|
|
|
|
|
|
|
-------------------------------------------------------------------------------- |
1. Fencl Jonáš LPU9902 OK Lokomotiva Pardubice 56:31 |
2. Volák Ondřej LPU0010 OK Lokomotiva Pardubice 58:43
+ 2:12 |
3. Fučík Karel VBM7246 VSK Mendelu Brno 58:53 + 2:22 |
4. Hikl Tomáš ZBM8100 SK Žabovřesky Brno 59:54
+ 3:23 |
5. Perknovský Radim JPV8235 Oddíl OS SK Prostějov 62:59
+ 6:28 |
6. Rusin Jan LPU0008 OK Lokomotiva Pardubice 63:15
+ 6:44 |
7. Zikmund Zdeněk NPA6705 SK LOB Nová Paka 66:57 + 10:26 |
8. Podmolík Josef TZL9701 SKOB Zlín 67:17 + 10:46 |
9. Jíra Tomáš KAM9802 OK Kamenice 68:22 + 11:51 |
10. Azeb Karim PHK9110 OK 99 Hradec Králové 68:58
+ 12:27 |
11. Henek Michal RBK8605 SK Radioklub Blansko 69:25
+ 12:54 |
12. Roudný Martin LPU0002 OK Lokomotiva Pardubice 70:08
+ 13:37 |
13. Lenner Miroslav LPU8605 OK Lokomotiva Pardubice 70:24
+ 13:53 |
14. Pražák Jiří ZBP7800 OOB SK Zbraslav 70:30 + 13:59 |
15. Žák Jan LPU9802 OK Lokomotiva Pardubice 70:56
+ 14:25 |
16. Hájek Adam KAM9202 OK Kamenice 71:11 + 14:40 |
17. Matyšek Radoslav PLU8007 TJ SOKOL Plumlov 72:29 + 15:58 |
18. Brabec Jaroslav ZBM8242 SK Žabovřesky Brno 72:49
+ 16:18 |
19. Nouza Petr ml. SJH9300 SJH Jindřichův Hradec 72:57
+ 16:26 |
20. Fiala Petr LPU8701 OK Lokomotiva Pardubice 73:28
+ 16:57 |
21. Kašpar Michal TZL9308 SKOB Zlín 74:26 + 17:55 |
22. Kříž Libor LPU7804 OK Lokomotiva Pardubice 74:41
+ 18:10 |
23. Píro Matěj TTR8802 OOB Třebíč 74:57 + 18:26 |
24. Sysel Ondřej PGP8302 SK Praga 75:54 + 19:23 |
25. Otruba Karel PLU7917 TJ SOKOL Plumlov 77:03 + 20:32 |
26. Šiška Petr TZL9801 SKOB Zlín 77:17 + 20:46 |
27. Stachoň Zdeněk SKM8014 KOB Směr Kroměříž 78:08
+ 21:37 |
28. Kříž Lukáš TTR8201 OOB Třebíč 78:12 + 21:41 |
29. Nývlt Petr DKP8004 Oddíl OB Kotlářka 78:39
+ 22:08 |
30. Černý Ondřej EKP8511 VŠTJ Ekonom Praha 79:00
+ 22:29 |
31. Ransdorf Jakub TAP9805 KOB TRETRA Praha 79:36 + 23:05 |
32. Hrouda Martin FSP7612 VSK ČVUT Fakulta Staveb 80:16
+ 23:45 |
33. Šedivý Jiří EKP5500 VŠTJ Ekonom Praha 80:43
+ 24:12 |
34. Šťastný Karel CTB7901 SK OB Chotěboř 80:54 + 24:23 |
35. Klomínský Václav KPY8700 SOOB TJ Sokol Kralupy n 81:03
+ 24:32 |
36. Ramba Jiří DKP8606 Oddíl OB Kotlářka 81:19
+ 24:48 |
37. Krtička Jan PLU7931 TJ SOKOL Plumlov 81:42 + 25:11 |
38. Trávníček Jan PLU7501 TJ SOKOL Plumlov 81:53 + 25:22 |
39. Paukert Lukáš KUO9801 KOB Ústí nad Orlicí 81:55
+ 25:24 |
40. Gazda Viktor TRI9203 TJ TŽ Třinec 82:03 + 25:32 |
40. Frýba Dominik SJI9702 OK Jihlava 82:03 + 25:32 |
42. Vlažný Jan LCE8901 OOB TJ Slovan Luhačovic 83:14
+ 26:43 |
43. Hošek Radim DOB8737 KOB Dobruška 83:36 + 27:05 |
44. Liščinský Tomáš ZBM8411 SK Žabovřesky Brno 84:44
+ 28:13 |
45. Otrusina Jan ABM9210 KOB ALFA Brno 86:34 + 30:03 |
46. Slabý Jan ZHR7900 TJ Zhoř 87:45 + 31:14 |
47. Zavřel Michal KRN6804 KOS TJ Lokomotiva Krnov 88:17
+ 31:46 |
48. Culka Josef JHB8607 TJ Jiskra Havlíčkův Bro 88:41
+ 32:10 |
49. Goder Josef DKP8203 Oddíl OB Kotlářka 88:43
+ 32:12 |
50. Vlažný Jakub LCE9102 OOB TJ Slovan Luhačovic 88:54
+ 32:23 |
51. Bejr Zdeněk NPA8401 SK LOB Nová Paka 89:14 + 32:43 |
52. Mikan Albert EKP8606 VŠTJ Ekonom Praha 89:49
+ 33:18 |
53. Vejstrk Daniel CHA9105 OK Chrastava 91:20 + 34:49 |
54. Pelikán Lukáš DKL9802 KOB Kladno 91:52 + 35:21 |
55. Rohan Tomáš ASU9009 Magnus Orienteering 92:48
+ 36:17 |
56. Kafka Miloš LPU8608 OK Lokomotiva Pardubice 93:30
+ 36:59 |
57. Procházka Jiří ADA7512 OOB Spartak Adamov 94:13
+ 37:42 |
58. Škrabálek Jan KYL7000 SK SP Kylešovice 94:28 + 37:57 |
59. Verner Tomáš VBM8204 VSK Mendelu Brno 94:31 + 38:00 |
60. Komárek Arnošt SJH7702 SJH Jindřichův Hradec 94:46
+ 38:15 |
61. Eiselt Jan LTP8801 OOB TJ Lokomotiva Tepli 95:54
+ 39:23 |
62. Kořan Pavel VBM7401 VSK Mendelu Brno 96:13 + 39:42 |
63. Kokaisl Tomáš LPU7820 OK Lokomotiva Pardubice 98:30
+ 41:59 |
64. Hošek Lubomír VCB6101 OB České Budějovice 98:31
+ 42:00 |
65. Uhlíř Marek PGP9405 SK Praga 99:23 + 42:52 |
66. Vlach Jan JPV8237 Oddíl OS SK Prostějov 100:09
+ 43:38 |
67. Randík Jan SOB8703 SOBSA 100:22 + 43:51 |
68. Hladílek Jan PZR8814 UNITOP SKP Žďár nad Sáz 105:27 + 48:56 |
69. Lohr Ivo SCP6801 OK Sparta Praha 115:22 + 58:51 |
70. Kafka Matěj SJI9903 OK Jihlava 117:49 + 61:18 |
71. Šesták Jakub RBK9001 SK Radioklub Blansko 143:30
+ 86:59 |
Panovec Jan VIC8931 OB Vizovice DISK |
Krajcar Ivo SKM9501 KOB Směr Kroměříž DISK |
-------------------------------------------------------------------------------- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|