16.7.2017 - H.S.H. Vysočina Cup - 3.etapa |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
H12B 2.90 km,
50 m, 9 kontrol |
|
|
|
|
|
|
|
-------------------------------------------------------------------------------- |
1. Pekárek Tobias TZL0502 SKOB Zlín 21:35 |
2. Hanuš Filip VRL0604 OOS TJ Spartak Vrchlabí 22:29
+ 0:54 |
3. Srb Vladimír SJI0701 OK Jihlava 22:49 + 1:14 |
4. Bednařík Vilém VLI0509 Slavia Liberec orientee 23:02
+ 1:27 |
5. Bárta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 23:29 + 1:54 |
6. Nemšovský Filip VSP0500 USK Praha 23:35 + 2:00 |
7. Jelínek Filip RUZ0500 TJ Růžená 24:02 + 2:27 |
7. Kučera Tomáš ZBM0605 SK Žabovřesky Brno 24:02
+ 2:27 |
9. Prášil Tomáš TTR0501 OOB Třebíč 24:28 + 2:53 |
10. Jíra Filip ROZ0500 OK Roztoky 24:56 + 3:21 |
11. Sláma Šimon LCE0502 OOB TJ Slovan Luhačovic 25:17
+ 3:42 |
12. Vedra Tobiáš TBM0621 KOS TJ Tesla Brno 25:34
+ 3:59 |
13. Janků Štěpán SJC0501 Sportcentrum Jičín 25:55
+ 4:20 |
14. Malý Antonín JIL0501 OK Jilemnice 27:04 + 5:29 |
15. Nouza Michal SJH0505 SJH Jindřichův Hradec 27:19
+ 5:44 |
16. Kuc David SCP0600 OK Sparta Praha 27:23 + 5:48 |
17. Mudrák Daniel TBM0629 KOS TJ Tesla Brno 27:54
+ 6:19 |
18. Vališ Vojtěch LPU0512 OK Lokomotiva Pardubice 27:57
+ 6:22 |
19. Kovář Radim CET0501 TJ Loko Česká Třebová 35:21
+ 13:46 |
19. Sucharda Tomáš JIL0502 OK Jilemnice 35:21 + 13:46 |
21. Šimek Vojtěch LTP0601 OOB TJ Lokomotiva Tepli 35:31
+ 13:56 |
22. Dvořák Jakub BBM0502 BETA URSUS Orienteering 37:29
+ 15:54 |
23. Mudrák Šimon LCE0601 OOB TJ Slovan Luhačovic 38:24
+ 16:49 |
24. Nešpor Jiří TTR0502 OOB Třebíč 39:01 + 17:26 |
25. Potužník Viktor SJH0504 SJH Jindřichův Hradec 39:58
+ 18:23 |
26. Fuchs Marek TBM0603 KOS TJ Tesla Brno 42:36
+ 21:01 |
27. Dlouhý Aleš PGP0502 SK Praga 46:15 + 24:40 |
28. Hlaváček Pavel PHK0601 OK 99 Hradec Králové 48:05
+ 26:30 |
29. Pekárek Martin RBK0501 SK Radioklub Blansko 57:48
+ 36:13 |
Navrátil Sam KYL0500 SK SP Kylešovice DISK |
-------------------------------------------------------------------------------- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|