26.7.2017 - Bohemia - 1.etapa - klasika |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
H21A 8.20 km, 19
kontrol |
|
|
|
|
|
|
|
|
-------------------------------------------------------------------------------- |
1. Atanasov Vladimir 1958500 195 BEGUN VARNA 67:02 |
2. Hoekx Jeroen 1558600 155 D-TEAM ANTWERPEN 69:12
+ 2:10 |
3. Švihovský Jaromír SJC8005 C Sportcentrum Jičín 69:57
+ 2:55 |
4. Kovář Miroslav SJC8104 C Sportcentrum Jičín 73:18
+ 6:16 |
5. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 73:38 + 6:36 |
6. Kobr Tomáš TJN8901 C OOB TJ Tatran
Jablonec 73:59 + 6:57 |
7. Peterka Vojtěch LLI7502 C TJ Loko Liberec 75:03 + 8:01 |
8. Melichar Petr LLI0001 A TJ Loko Liberec 75:11 + 8:09 |
9. Čechlovský Jan CHA9300 C OK Chrastava 75:37 + 8:35 |
10. Bauer Lukáš SKV7701 C TJ Slovan Karlovy
Vary 75:52 + 8:50 |
11. Zikmund Zdeněk NPA6707 SK LOB Nová Paka 77:15 + 10:13 |
12. Černý Ondřej EKP8511 C VŠTJ Ekonom Praha 77:38 + 10:36 |
13. Uhlík Michal SJC8007 C Sportcentrum
Jičín 78:28 + 11:26 |
14. Novák Daniel DOK8700 C OK Doksy 78:58 + 11:56 |
15. Stehlík Petr LPM7903 C OK Lokomotiva
Plzeň 80:15 + 13:13 |
16. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 80:19 + 13:17 |
17. Krejsa Martin CHT9001 C OOB SK Chrast 81:35 + 14:33 |
18. Francke Michal TJN8600 C OOB TJ Tatran
Jablonec 81:41 + 14:39 |
19. Vejstrk Daniel CHA9105 C OK Chrastava 82:39 + 15:37 |
20. Georgiev Pavel 1928900 192 COMPASS-CROSS 82:50
+ 15:48 |
21. Mrkvica Petr ZLH7800 C OOB TJ Zlaté Hory 84:24 + 17:22 |
22. Francke Jan DOK8400 C OK Doksy 84:36 + 17:34 |
23. Jíra Tomáš KAM9802 A OK Kamenice 86:10 + 19:08 |
24. Timakov Artem 6048700 604 ROSTOV/DON 86:15 + 19:13 |
25. Finstrle Luděk ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno 86:46
+ 19:44 |
26. Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec
Králové 86:57 + 19:55 |
27. Zdráhal Tomáš OOL8801 C SK Haná
orienteering 88:03 + 21:01 |
28. Ptáček Pavel BBM9600 C BETA URSUS
Orienteering 88:35 + 21:33 |
29. Perknovsky Radim JPV8235 C Oddíl OS SK Prostějov 88:56
+ 21:54 |
30. Hrouda Martin FSP7612 C VSK ČVUT Fakulta
Staveb 89:20 + 22:18 |
31. Saramäki Markus 2758400 275 LYNX 91:26 + 24:24 |
32. Würsten Marcel 6309500 630 OLG KTV ALTDORF 92:29
+ 25:27 |
32. Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 92:29 + 25:27 |
34. Pustai David TJN9301 C OOB TJ Tatran
Jablonec 94:01 + 26:59 |
35. Franssen Winston 1558500 155 D-TEAM ANTWERPEN 95:24
+ 28:22 |
36. Klaška Pavel DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka 95:55 + 28:53 |
37. Saldžiunas Viktoras 4768400 476 DEVYNI OSK VILNIUS 96:24
+ 29:22 |
38. Cristensen Vestergaard 2358900
235 AARHUS 1900 0R. III
96:36 + 29:34 |
39. Rasmussen Anton 2358300 235 AARHUS 1900 0R. III 99:41
+ 32:39 |
40. Figuiere Romain 2999500 299 GIVRY SPORT ORIENTA 107:43 + 40:41 |
41. Marien Bert 1558400 155 D-TEAM ANTWERPEN 108:42
+ 41:40 |
42. Simonsen Mads 2359500 235 AARHUS 1900 0R. III 110:18 + 43:16 |
43. Veldekens François 1528300 152 ASUB ORIENTATION BR 111:40 + 44:38 |
44. Kristensen Jens 2359500 235 AARHUS 1900 0R. III 124:55 + 57:53 |
Van Bealen Michael 1539200 153 TROL DISK |
-------------------------------------------------------------------------------- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|