29.7.2017 - Bohemia - 4.etapa - krátká |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
H21A 4.00 km,
20 kontrol |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
-------------------------------------------------------------------------------- |
|
|
|
|
|
|
1. Atanasov Vladimir 1958500 195 BEGUN VARNA 32:13 |
|
|
|
|
|
|
2. Melichar Petr LLI0001 A TJ Loko Liberec 34:03 + 1:50 |
|
|
|
|
|
|
3. Hoekx Jeroen 1558600 155 D-TEAM ANTWERPEN 34:31
+ 2:18 |
|
|
|
|
|
|
4. Saunes Halvor 5138500 513 NYDALENS SK 34:51 + 2:38 |
|
|
|
|
|
|
5. Van Bealen Michael 1539200 153 TROL 36:10 + 3:57 |
|
|
|
|
|
|
6. Franssen Winston 1558500 155 D-TEAM ANTWERPEN 36:32
+ 4:19 |
|
|
|
|
|
|
7. Peterka Vojtěch LLI7502 C TJ Loko Liberec 36:38 + 4:25 |
|
|
|
|
|
|
8. Kovář Miroslav SJC8104 C Sportcentrum Jičín 37:04
+ 4:51 |
|
|
|
|
|
|
9. Novák Daniel DOK8700 C OK Doksy 37:47 + 5:34 |
|
|
|
|
|
|
10. Jíra Tomáš KAM9802 A OK Kamenice 37:56 + 5:43 |
|
|
|
|
|
|
11. Krejsa Martin CHT9001 C OOB SK Chrast 38:02 + 5:49 |
|
|
|
|
|
|
12. Illner Jakub DKP6601 C Oddíl OB Kotlářka 38:09 + 5:56 |
|
|
|
|
|
|
13. Melichar Vojtěch LLI9802 B TJ Loko Liberec 38:41 + 6:28 |
|
|
|
|
|
|
14. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 39:17 + 7:04 |
|
|
|
|
|
|
15. Simonsen Mads 2359500 235 AARHUS 1900 0R. III 39:19
+ 7:06 |
|
|
|
|
|
|
16. Vejstrk Daniel CHA9105 C OK Chrastava 39:33 + 7:20 |
|
|
|
|
|
|
17. Ptáček Pavel BBM9600 C BETA URSUS
Orienteering 39:47 + 7:34 |
|
|
|
|
|
|
18. Klusák Martin DKP8704 C Oddíl OB Kotlářka 39:48 + 7:35 |
|
|
|
|
|
|
19. Černý Ondřej EKP8511 C VŠTJ Ekonom Praha 40:00 + 7:47 |
|
|
|
|
|
|
20. Timakov Artem 6048700 604 ROSTOV/DON 40:10 + 7:57 |
|
|
|
|
|
|
21. Čechlovský Jan CHA9300 C OK Chrastava 40:39 + 8:26 |
|
|
|
|
|
|
22. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 40:46 + 8:33 |
|
|
|
|
|
|
23. Stehlík Petr LPM7903 C OK Lokomotiva
Plzeň 40:53 + 8:40 |
|
|
|
|
|
|
24. Kobr Tomáš TJN8901 C OOB TJ Tatran
Jablonec 40:58 + 8:45 |
|
|
|
|
|
|
25. Francke Jan DOK8400 C OK Doksy 41:26 + 9:13 |
|
|
|
|
|
|
26. Georgiev Pavel 1928900 192 COMPASS-CROSS 42:13
+ 10:00 |
|
|
|
|
|
|
27. Zdráhal Tomáš OOL8801 C SK Haná
orienteering 42:21 + 10:08 |
|
|
|
|
|
|
27. Würsten Marcel 6309500 630 OLG KTV ALTDORF 42:21
+ 10:08 |
|
|
|
|
|
|
29. Mrkvica Petr ZLH7800 C OOB TJ Zlaté Hory 42:59 + 10:46 |
|
|
|
|
|
|
30. Šrubař Michal ASU8606 C Magnus
Orienteering 43:05 + 10:52 |
|
|
|
|
|
|
31. Pustai David TJN9301 C OOB TJ Tatran
Jablonec 43:11 + 10:58 |
|
|
|
|
|
|
32. Rasmussen Anton 2358300 235 AARHUS 1900 0R. III 44:08
+ 11:55 |
|
|
|
|
|
|
33. Saramäki Markus 2758400 275 LYNX 44:13 + 12:00 |
|
|
|
|
|
|
34. Cristensen Vestergaard 2358900
235 AARHUS 1900 0R. III
45:02 + 12:49 |
|
|
|
|
|
|
35. Klaška Pavel DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka 45:44 + 13:31 |
|
|
|
|
|
|
36. Moravec Jakub KAM9702 A OK Kamenice 47:18 + 15:05 |
|
|
|
|
|
|
37. Francke Michal TJN8600 C OOB TJ Tatran
Jablonec 47:29 + 15:16 |
|
|
|
|
|
|
38. Birnstock Jan 3607300 360 OK LEIPZIG 47:32 + 15:19 |
|
|
|
|
|
|
39. Uhlík Michal SJC8007 C Sportcentrum
Jičín 48:26 + 16:13 |
|
|
|
|
|
|
40. Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 48:49 + 16:36 |
|
|
|
|
|
|
41. Marien Bert 1558400 155 D-TEAM ANTWERPEN 49:11
+ 16:58 |
|
|
|
|
|
|
42. Saldžiunas Viktoras 4768400 476 DEVYNI OSK VILNIUS 49:54
+ 17:41 |
|
|
|
|
|
|
43. Finstrle Luděk ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno 50:13
+ 18:00 |
|
|
|
|
|
|
44. Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec
Králové 50:28 + 18:15 |
|
|
|
|
|
|
45. Figuiere Romain 2999500 299 GIVRY SPORT ORIENTA 52:11
+ 19:58 |
|
|
|
|
|
|
46. Špicar Petr SJC8800 Sportcentrum Jičín 55:20
+ 23:07 |
|
|
|
|
|
|
47. Kristensen Jens 2359500 235 AARHUS 1900 0R. III 56:00
+ 23:47 |
|
|
|
|
|
|
48. Bauer Lukáš SKV7701 C TJ Slovan Karlovy
Vary 61:00 + 28:47 |
|
|
|
|
|
|
49. Veldekens François 1528300 152 ASUB ORIENTATION BR 64:41
+ 32:28 |
|
|
|
|
|
|
Hrouda Martin FSP7612 C VSK ČVUT Fakulta
Staveb DISK |
|
|
|
|
|
|
-------------------------------------------------------------------------------- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|