30.7.2017 - Bohemia - 5.etapa - klasika |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
H21A 8.30 km,
25 kontrol |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
-------------------------------------------------------------------------------- |
|
|
|
|
|
|
1. Atanasov Vladimir 1958500 195 BEGUN VARNA 66:32 |
|
|
|
|
|
|
2. Hoekx Jeroen 1558600 155 D-TEAM ANTWERPEN 68:06
+ 1:34 |
|
|
|
|
|
|
3. Melichar Petr LLI0001 A TJ Loko Liberec 69:54 + 3:22 |
|
|
|
|
|
|
4. Peterka Vojtěch LLI7502 C TJ Loko Liberec 71:48 + 5:16 |
|
|
|
|
|
|
5. Kovář Miroslav SJC8104 C Sportcentrum Jičín 73:48
+ 7:16 |
|
|
|
|
|
|
6. Saunes Halvor 5138500 513 NYDALENS SK 73:53 + 7:21 |
|
|
|
|
|
|
7. Uhlík Michal SJC8007 C Sportcentrum
Jičín 74:03 + 7:31 |
|
|
|
|
|
|
8. Vejstrk Daniel CHA9105 C OK Chrastava 74:25 + 7:53 |
|
|
|
|
|
|
9. Zajíc Vítězslav TAP8610 C KOB TRETRA Praha 76:28 + 9:56 |
|
|
|
|
|
|
10. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 76:33 + 10:01 |
|
|
|
|
|
|
11. Timakov Artem 6048700 604 ROSTOV/DON 79:30 + 12:58 |
|
|
|
|
|
|
12. Franssen Winston 1558500 155 D-TEAM ANTWERPEN 79:33
+ 13:01 |
|
|
|
|
|
|
13. Čechlovský Jan CHA9300 C OK Chrastava 79:57 + 13:25 |
|
|
|
|
|
|
14. Krejsa Martin CHT9001 C OOB SK Chrast 80:10 + 13:38 |
|
|
|
|
|
|
15. Marien Bert 1558400 155 D-TEAM ANTWERPEN 80:18
+ 13:46 |
|
|
|
|
|
|
16. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 80:35 + 14:03 |
|
|
|
|
|
|
17. Georgiev Pavel 1928900 192 COMPASS-CROSS 81:52
+ 15:20 |
|
|
|
|
|
|
18. Rasmussen Anton 2358300 235 AARHUS 1900 0R. III 82:06
+ 15:34 |
|
|
|
|
|
|
19. Ptáček Pavel BBM9600 C BETA URSUS
Orienteering 82:24 + 15:52 |
|
|
|
|
|
|
20. Mrkvica Petr ZLH7800 C OOB TJ Zlaté Hory 82:53 + 16:21 |
|
|
|
|
|
|
21. Bauer Lukáš SKV7701 C TJ Slovan Karlovy
Vary 83:00 + 16:28 |
|
|
|
|
|
|
22. Finstrle Luděk ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno 83:10
+ 16:38 |
|
|
|
|
|
|
23. Jíra Tomáš KAM9802 A OK Kamenice 83:16 + 16:44 |
|
|
|
|
|
|
24. Stehlík Petr LPM7903 C OK Lokomotiva
Plzeň 83:30 + 16:58 |
|
|
|
|
|
|
25. Kobr Tomáš TJN8901 C OOB TJ Tatran
Jablonec 84:37 + 18:05 |
|
|
|
|
|
|
26. Moravec Jakub KAM9702 A OK Kamenice 85:08 + 18:36 |
|
|
|
|
|
|
27. Simonsen Mads 2359500 235 AARHUS 1900 0R. III 85:31
+ 18:59 |
|
|
|
|
|
|
28. Saramäki Markus 2758400 275 LYNX 86:29 + 19:57 |
|
|
|
|
|
|
29. Černý Ondřej EKP8511 C VŠTJ Ekonom Praha 86:38 + 20:06 |
|
|
|
|
|
|
30. Šrubař Michal ASU8606 C Magnus
Orienteering 87:46 + 21:14 |
|
|
|
|
|
|
31. Hrouda Martin FSP7612 C VSK ČVUT Fakulta
Staveb 90:01 + 23:29 |
|
|
|
|
|
|
32. Zdráhal Tomáš OOL8801 C SK Haná
orienteering 91:04 + 24:32 |
|
|
|
|
|
|
33. Francke Jan DOK8400 C OK Doksy 92:15 + 25:43 |
|
|
|
|
|
|
34. Klaška Pavel DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka 92:47 + 26:15 |
|
|
|
|
|
|
35. Cristensen Vestergaard 2358900
235 AARHUS 1900 0R. III
94:23 + 27:51 |
|
|
|
|
|
|
36. Würsten Marcel 6309500 630 OLG KTV ALTDORF 95:40
+ 29:08 |
|
|
|
|
|
|
37. Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 96:42 + 30:10 |
|
|
|
|
|
|
38. Figuiere Romain 2999500 299 GIVRY SPORT ORIENTA 99:22
+ 32:50 |
|
|
|
|
|
|
39. Saldžiunas Viktoras 4768400 476 DEVYNI OSK VILNIUS 105:54
+ 39:22 |
|
|
|
|
|
|
40. Kristensen Jens 2359500 235 AARHUS 1900 0R. III 107:24 + 40:52 |
|
|
|
|
|
|
41. Veldekens François 1528300 152 ASUB ORIENTATION BR 127:38 + 61:06 |
|
|
|
|
|
|
Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec
Králové DISK |
|
|
|
|
|
|
Van Bealen Michael 1539200 153 TROL DISK |
|
|
|
|
|
|
-------------------------------------------------------------------------------- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|