23.9.2017 - MČR klasika - Raspenava - semifinále | ||
Kategorie: D3 2.90 km, 6 kontrol | ||
1. | Hoetzel Hugo JEN0503 B OB Jenišovice | 24:04 |
2. | Kubecová Magdalena STB0550 B TJ Stadion Nový Bor | 27:57 + 3:53 |
3. | Janků Štěpán SJC Sportcentrum Jičín | 28:15 + 4:11 |
4. | Votoček Michal JIL0601 B OK Jilemnice | 28:35 + 4:31 |
5. | Jíra Filip ROZ0500 B OK Roztoky | 29:21 + 5:17 |
6. | Teringl Vojtěch VCB0702 C OB České Budějovice | 29:52 + 5:48 |
7. | Semíková Julie KAM0358 C OK Kamenice | 32:29 + 8:25 |
8. | Podrábský Ctibor VLI0700 C Slavia Liberec orientee | 32:44 + 8:40 |
9. | Bambousková Julie DOR0650 C OK Dobříš | 33:32 + 9:28 |
10. | Krumlovský Tomáš RIC0507 C OB Říčany | 33:49 + 9:45 |
11. | Nigrin Matouš DOR0303 OK Dobříš | 34:27 + 10:23 |
12. | Jandera Kryštof PGP0700 C SK Praga | 34:37 + 10:33 |
13. | Šimerka Ondřej PGP0800 C SK Praga | 35:05 + 11:01 |
14. | Burešová Eliška VLI0456 C Slavia Liberec orientee | 35:36 + 11:32 |
15. | Houžvičková Daniela TUR0751 C OOB TJ Turnov | 35:39 + 11:35 |
16. | Procházková Doubravka ADA0651 B OOB Spartak Adamov | 36:33 + 12:29 |
17. | Zakouřilová Klára VSP0850 C USK Praha | 37:36 + 13:32 |
18. | Mencl Josef VSP0602 C USK Praha | 38:48 + 14:44 |
19. | Nentvichová Julie DOR0351 B OK Dobříš | 38:53 + 14:49 |
20. | Kosková Adéla VLI0656 C Slavia Liberec orientee | 39:53 + 15:49 |
21. | Malá Anežka JIL0751 C OK Jilemnice | 40:21 + 16:17 |
22. | Vejražková Anna KPY0750 C SOOB TJ Sokol Kralupy n | 40:34 + 16:30 |
23. | Horák Martin VSP0601 C USK Praha | 42:31 + 18:27 |
24. | Housková Barbora DOR0655 C OK Dobříš | 43:21 + 19:17 |
25. | Bureš David VLI0707 C Slavia Liberec orientee | 43:25 + 19:21 |
26. | Zabořilová Anna JEN0951 C OB Jenišovice | 45:03 + 20:59 |
27. | Baldrianová Eva VSP0751 C USK Praha | 45:39 + 21:35 |
28. | Svoboda Jan VTA0701 C SC vebr-sport | 46:02 + 21:58 |
29. | Procházka Ferdinand ADA1001 C OOB Spartak Adamov | 48:39 + 24:35 |
30. | Mullis Carolina DKP0951 C Oddíl OB Kotlářka | 49:23 + 25:19 |
31. | Baldrian Josef VSP1100 C USK Praha | 49:52 + 25:48 |
32. | Gajda Petr VSP0903 C USK Praha | 50:52 + 26:48 |
33. | Nováková Viktorie RUM0751 C ZOOB Rumburk | 51:15 + 27:11 |
34. | Vejražka David KPY0401 C SOOB TJ Sokol Kralupy n | 51:21 + 27:17 |
35. | Termer Štěpán LTU0800 C OOB TJ Lokomotiva Trutn | 51:58 + 27:54 |
36. | Ekertová Jana VLI0750 C Slavia Liberec orientee | 53:00 + 28:56 |
37. | Průša Josef DLT0401 C KrOB Rozmarýn Litoměřic | 56:10 + 32:06 |
38. | Hančová Karolína VRL0952 C OOS TJ Spartak Vrchlabí | 56:40 + 32:36 |
39. | Hejna Štěpán LLI0602 C TJ Loko Liberec | 57:19 + 33:15 |
40. | Petriláková Amalie RebekaDOR0953 C OK Dobříš | 57:39 + 33:35 |
41. | Čabanová Eva FYD0951 C Jizerský klub OB Frýdla | 59:56 + 35:52 |
42. | Skácel Jan VLI0901 C Slavia Liberec orientee | 61:25 + 37:21 |
43. | Kamenická Tereza Ester OSN0888 C SK Orientační sporty No | 62:05 + 38:01 |
44. | Čabanová Lenka FYD0151 C Jizerský klub OB Frýdla | 67:08 + 43:04 |
45. | Čabanová Tereza FYD0450 C Jizerský klub OB Frýdla | 69:38 + 45:34 |
46. | Alblová Zuzana LME0660 C SK Los Mělník | 70:52 + 46:48 |
47. | Nentvichová Romana DOR6651 C OK Dobříš | 71:35 + 47:31 |
48. | Běloušková Kateřina CTB0752 C SK OB Chotěboř | 73:04 + 49:00 |
49. | Čabanová Petra FYD7550 C Jizerský klub OB Frýdla | 73:09 + 49:05 |
50. | Čečková Karolína SHK0651 OK Slavia Hradec Králov | 83:32 + 59:28 |
51. | Čečka Matěj SHK OK Slavia Hradec Kr | 85:30 + 61:26 |
52. | Pokorná Nela PGP0552 C SK Praga | 93:26 + 69:22 |
53. | Šmahel Lukáš OPI1000 C Orientační sporty Písek | 101:20 + 77:16 |
54. | Petráň Lukáš SCP1200 C OK Sparta Praha | 101:45 + 77:41 |
55. | Držka Filip LPU0901 C OK Lokomotiva Pardubice | 103:53 + 79:49 |
Krumlovský Vojtěch RIC0703 C OB Říčany DISK | ||
Holata Radek TAP8100 C KOB TRETRA Praha DISK | ||
Housková Adéla DOR0851 C OK Dobříš DISK | ||
Hoetzel Jiří JEN0701 C OB Jenišovice DISK | ||
Hejnová Simona LLI TJ Loko Liberec DISK | ||
Created version: v01/14.8.2017 |