23.9.2017 - MČR klasika - Raspenava - semifinále | ||
Kategorie: T4A 4.10 km, 9 kontrol | ||
1. | Milán Jakub TBM0411 A KOS TJ Tesla Brno | 30:24 |
2. | Kamenický Ondřej PHK9401 C OK 99 Hradec Králové | 34:52 + 4:28 |
3. | Chromá Adéla TBM8870 C KOS TJ Tesla Brno | 36:37 + 6:13 |
4. | Gryc Ondřej TBM0406 B KOS TJ Tesla Brno | 37:49 + 7:25 |
5. | Škácha Vít KAM0309 B OK Kamenice | 38:24 + 8:00 |
6. | Smutná Pavla VAM8651 C OOB Vamberk | 39:00 + 8:36 |
7. | Martanová Lea VLI0555 A Slavia Liberec orientee | 39:03 + 8:39 |
8. | Kolínová Kristýna DKP8450 E Oddíl OB Kotlářka | 41:47 + 11:23 |
8. | Slavík Pavel SNA7349 C TJ START Náchod | 41:47 + 11:23 |
10. | Poloprutská Lucie VLI9950 B Slavia Liberec orientee | 42:31 + 12:07 |
11. | Studničná Lenka 7QX8650 Neregistrovaní - Studni | 42:46 + 12:22 |
12. | Bartoš Luděk MLA6701 C MLOK Mariánské Lázně | 43:12 + 12:48 |
13. | Hankovcová Helena KAM0350 B OK Kamenice | 44:45 + 14:21 |
14. | Zeman Jaroslav DOB8844 C KOB Dobruška | 44:50 + 14:26 |
15. | Podrábská Alžběta VLI0241 Slavia Liberec orientee | 45:16 + 14:52 |
16. | Nejman Stanislav TUR9500 C OOB TJ Turnov | 45:40 + 15:16 |
17. | Pesničáková Soňa TJN0451 B OOB TJ Tatran Jablonec | 46:05 + 15:41 |
18. | Baldrian Tomáš VSP0405 B USK Praha | 46:51 + 16:27 |
19. | Pilcová Sabina JPV9898 B Oddíl OS SK Prostějov | 47:15 + 16:51 |
20. | Hejtmánková Kateřina TAP8462 C KOB TRETRA Praha | 47:19 + 16:55 |
21. | Klinkerová Jitka KAM6450 C OK Kamenice | 47:30 + 17:06 |
22. | Petrilák Matouš DOR0409 B OK Dobříš | 47:40 + 17:16 |
23. | Havel Jirí FYD Jizerský klub OB Fr | 48:35 + 18:11 |
24. | Vlastník Matouš JIL0201 B OK Jilemnice | 48:43 + 18:19 |
25. | Škvorová Barbora KAM OK Kamenice | 48:57 + 18:33 |
26. | Sadílková Lenka VIC7055 C OB Vizovice | 49:31 + 19:07 |
27. | Picek Jan TJN6500 C OOB TJ Tatran Jablonec | 50:52 + 20:28 |
28. | Blaha Jiří EKP0401 B VŠTJ Ekonom Praha | 52:34 + 22:10 |
29. | Chvátilová Johana PHK0450 B OK 99 Hradec Králové | 53:45 + 23:21 |
30. | Eichler Jan KAS9800 C KOB Kamenický Šenov | 54:51 + 24:27 |
31. | Teringlová Vendula VCB0451 B OB České Budějovice | 55:04 + 24:40 |
32. | Oľhavová Hana ASU9199 C Magnus Orienteering | 55:11 + 24:47 |
33. | Bradáč David LLI0203 C TJ Loko Liberec | 55:30 + 25:06 |
34. | Hudská Štěpánka TUR0450 B OOB TJ Turnov | 55:35 + 25:11 |
35. | Licková Štěpánka LTU0452 B OOB TJ Lokomotiva Trutn | 56:09 + 25:45 |
36. | Zabořil Michal JEN7101 C OB Jenišovice | 56:42 + 26:18 |
37. | Pitrmucová Antonie JIL0251 C OK Jilemnice | 56:58 + 26:34 |
38. | Andrlová Lea VLI0453 C Slavia Liberec orientee | 58:05 + 27:41 |
39. | Skácelová Adéla VLI0454 B Slavia Liberec orientee | 61:11 + 30:47 |
40. | Skácel Dalibor NNN Neregistrovaní (NNN | 63:02 + 32:38 |
41. | Černá Hana EKP8459 C VŠTJ Ekonom Praha | 63:18 + 32:54 |
42. | Pecková Tereza VLI0551 B Slavia Liberec orientee | 64:09 + 33:45 |
43. | Kameníková Andrea BOR9751 B OK Jiskra Nový Bor | 64:53 + 34:29 |
44. | Hošková Kateřina LTU0451 B OOB TJ Lokomotiva Trutn | 65:57 + 35:33 |
45. | Termerová Jana LTU7850 C OOB TJ Lokomotiva Trutn | 66:41 + 36:17 |
46. | Paul Josef DCE4401 C KOB Dobřichovice | 67:02 + 36:38 |
47. | Jírová Monika ROZ7350 C OK Roztoky | 68:22 + 37:58 |
48. | Kodejšová Alena VSP7152 C USK Praha | 70:00 + 39:36 |
49. | Krumlovská Barbora RIC8050 C OB Říčany | 70:49 + 40:25 |
50. | Severýnová Popková Klára VLI7455 C Slavia Liberec orientee | 71:50 + 41:26 |
51. | Vavříková Iveta MOV7450 C SKOB Ostrava | 72:04 + 41:40 |
52. | Mencl Miloslav VSP6505 C USK Praha | 72:12 + 41:48 |
53. | Svěchotová Hana MOV7150 C SKOB Ostrava | 74:21 + 43:57 |
54. | Zlesák Ondřej JIL7601 C OK Jilemnice | 75:02 + 44:38 |
55. | Nigrin Radek DOR7202 OK Dobříš | 75:12 + 44:48 |
56. | Pohořalý Dobroslav ROU6401 C SKOB Roudnice nad Labem | 75:42 + 45:18 |
57. | Hřivna Ondřej PGP0505 C SK Praga | 76:33 + 46:09 |
58. | Reisingerová Eliška DLT0151 C KrOB Rozmarýn Litoměřic | 78:07 + 47:43 |
59. | Kovačičová Ivona OSN6850 C SK Orientační sporty No | 80:50 + 50:26 |
60. | Květoň Vladimír KSU6800 C Klub vytrvalostních spo | 89:21 + 58:57 |
61. | Běloušek Pavel CTB7601 SK OB Chotěboř | 94:50 + 64:26 |
62. | Urbanová Edita STE7454 C SK SKI-OB Šternberk | 95:56 + 65:32 |
63. | Nosek Petr DLT6901 C KrOB Rozmarýn Litoměřic | 99:04 + 68:40 |
64. | Čtrnáct Šimon PGP0001 C SK Praga | 99:56 + 69:32 |
65. | Petrová Věra VLI6251 C Slavia Liberec orientee | 103:42 + 73:18 |
66. | Kosíková Helena VSP0051 C USK Praha | 105:32 + 75:08 |
67. | Tóth Ivett 25H7850 Tabáni Spartacus | 120:32 + 90:08 |
68. | Winzigová Gabriela OPI0157 C Orientační sporty Písek | 134:47 + 104:23 |
69. | Průša Josef DLT7301 C KrOB Rozmarýn Litoměřic | 138:51 + 108:27 |
70. | Málková Věra 8FX6550 TJ Kobylisy | 144:35 + 114:11 |
Ekert Tomáš VLI0302 B Slavia Liberec orientee DISK | ||
Blahová Markéta EKP6951 C VŠTJ Ekonom Praha DISK | ||
Jelínková Dagmar TZL5757 C SKOB Zlín DISK | ||
Zakouřil Matyáš VSP0400 B USK Praha DISK | ||
Created version: v01/14.8.2017 |