6.5.2018 - 'A' - Hostomice - klasika | ||
Kategorie: TK 4.46 km, 195 m, 7 kontrol | ||
1. | Beránek Petr BOR6701 OK Jiskra Nový Bor | 38:11 |
2. | Mokrý Pavel VLI7501 Slavia Liberec orientee | 39:19 + 1:08 |
3. | Němeček Jan KAM9300 OK Kamenice | 40:31 + 2:20 |
4. | Večeřa Martin TJN9105 OOB TJ Tatran Jablonec | 43:07 + 4:56 |
5. | Škvorová Zuzana KAM7350 OK Kamenice | 44:16 + 6:05 |
6. | Černý Michal ROU7505 SKOB Roudnice nad Labem | 45:25 + 7:14 |
7. | Poloprutská Tereza VLI9450 Slavia Liberec orientee | 45:46 + 7:35 |
8. | Pangracová Anna MFP0650 Matfyz Praha | 46:53 + 8:42 |
9. | Oľhava Richard ASU8849 Magnus Orienteering | 48:01 + 9:50 |
10. | Bláha David 6KC9500 Neregistrovaný | 48:15 + 10:04 |
11. | Komárková Lenka SJH7651 SJH Jindřichův Hradec | 48:40 + 10:29 |
12. | Vávrová Rút 7VX8650 StillAliveCZ | 48:43 + 10:32 |
13. | Vávrová Sára 7VX9050 StillAliveCZ | 50:28 + 12:17 |
14. | Puchalský Jan VSP0101 USK Praha | 53:07 + 14:56 |
15. | Polášková Kristýna | 53:31 + 15:20 |
16. | Smolková Romana TAP6951 KOB Tretra Praha | 53:44 + 15:33 |
17. | Mencl Miloslav VSP6505 USK Praha | 55:37 + 17:26 |
18. | Dejnožková Blanka TJN7651 OOB TJ Tatran Jablonec | 56:23 + 18:12 |
19. | Pangrác Martin | 56:53 + 18:42 |
20. | Donda Jiří ONO7600 SKOB Ostrov | 57:01 + 18:50 |
21. | Aschermannová Irena VSP7350 USK Praha | 57:20 + 19:09 |
22. | Hankovcová Lenka KAM7053 OK Kamenice | 57:47 + 19:36 |
23. | Welc Łukasz 3WP000x KOS BnO Szczecin | 57:49 + 19:38 |
24. | Jírová Monika ROZ7350 OK Roztoky | 58:15 + 20:04 |
25. | Świerczyński Hubert 3WP8800 KOS BnO Szczecin | 58:20 + 20:09 |
26. | Skripniková Petra FSP8686 VSK ČVUT Fakulta Staveb | 58:22 + 20:11 |
27. | Hirš Libor VBM6000 VSK Mendelu Brno | 58:52 + 20:41 |
28. | Slavík Martin | 59:22 + 21:11 |
29. | Švarcová Lenka TUR6457 OOB TJ Turnov | 59:43 + 21:32 |
30. | Jirásková Pavla | 60:47 + 22:36 |
31. | Procházková Pavlína | 62:19 + 24:08 |
32. | Pachnerová Dominika CHA7750 OK Chrastava | 62:57 + 24:46 |
33. | Bulíčková Marie DOR765x OK Dobříš | 66:20 + 28:09 |
34. | Hůla Tomáš LBE0602 TJ Lokomotiva Beroun | 67:14 + 29:03 |
35. | Svoboda Miroslav FSP7402 VSK ČVUT Fakulta Staveb | 72:47 + 34:36 |
36. | Lacigová Marie VSP0050 USK Praha | 74:11 + 36:00 |
37. | Pangrácová Marie 8RC9051 BZP | 74:38 + 36:27 |
38. | Murawska Ewa 1VP7250 HKS Azymut Mochy | 77:03 + 38:52 |
39. | Hudeček Jaroslav KTA6501 SK Kotnov Tábor | 80:02 + 41:51 |
40. | Galla Andrzej 1VP5900 HKS Azymut Mochy | 80:42 + 42:31 |
41. | Geislerová Dita DKL7550 KOB Kladno | 83:11 + 45:00 |
42. | Procházková Jana | 84:41 + 46:30 |
43. | Baczulis Magdalena 3WP7750 KOS BnO Szczecin | 86:44 + 48:33 |
44. | Marholdová Martina ZVO7451 OB SK Zvole | 87:16 + 49:05 |
45. | Jelínková Radka MLA6951 MLOK Mariánské Lázně | 89:22 + 51:11 |
46. | Nováčková Anna DOR8650 OK Dobříš | 90:59 + 52:48 |
47. | Kándlová Adéla DCE7550 KOB Dobřichovice | 94:22 + 56:11 |
48. | Leinweber Ctirad FSP7401 VSK ČVUT Fakulta Staveb | 95:24 + 57:13 |
49. | Lehner Ulrike 41D6750 OLG Regensburg | 101:27 + 63:16 |
50. | Chmelíková Vlasta DOR7753 OK Dobříš | 102:05 + 63:54 |
51. | Holíková Ilona ONO7552 SKOB Ostrov | 108:14 + 70:03 |
52. | Pelikánová Lucie MFP6950 Matfyz Praha | 123:19 + 85:08 |
53. | Fialová Jana DOR8050 OK Dobříš | 135:16 + 97:05 |
Geleta Marek ZVO7401 OB SK Zvole DISK | ||
Fialová Tereza TZL9090 SKOB Zlín DISK | ||
Created version: v01/14.8.2017 |