13.5.2018 - STŽ - Kytín - klasika | ||
Kategorie: H14 4.60 km, 170 m, 10 kontrol | ||
1. | Blaha Jiří EKP0401 B VŠTJ Ekonom Praha | 31:05 |
2. | Bejvl Marek LME0400 C SK Los Mělník | 32:35 + 1:30 |
3. | Blaha Michal EKP0402 B VŠTJ Ekonom Praha | 33:06 + 2:01 |
4. | Petrilák Matouš DOR0409 B OK Dobříš | 33:12 + 2:07 |
5. | Kabát Martin PGP0408 B SK Praga | 33:24 + 2:19 |
6. | Průša Dominik VSP0406 A USK Praha | 33:26 + 2:21 |
7. | Pilát Bořivoj DKL0500 B KOB Kladno | 36:11 + 5:06 |
8. | Snížek Martin DOR0405 B OK Dobříš | 37:15 + 6:10 |
9. | Čtrnáct František PGP0401 B SK Praga | 37:38 + 6:33 |
10. | Bolehovský Daniel VSP0508 A USK Praha | 38:00 + 6:55 |
11. | Tůma Šimon TAP0400 B KOB Tretra Praha | 40:48 + 9:43 |
12. | Melišík Jan TAP0502 B KOB Tretra Praha | 44:01 + 12:56 |
13. | Zakouřil Matyáš VSP0400 B USK Praha | 44:03 + 12:58 |
14. | Jedlička Jakub KAM0404 B OK Kamenice | 44:06 + 13:01 |
15. | Sork Dominik TAP0504 B KOB Tretra Praha | 44:38 + 13:33 |
16. | Baldrian Tomáš VSP0405 B USK Praha | 45:26 + 14:21 |
17. | Smolka Jakub TAP0500 C KOB Tretra Praha | 45:33 + 14:28 |
18. | Snížek Ondřej DOR0406 B OK Dobříš | 46:05 + 15:00 |
19. | Holeček Štěpán RIC0401 B OB Říčany | 47:04 + 15:59 |
20. | Herynek Jan DOR0411 C OK Dobříš | 47:06 + 16:01 |
21. | Jiras Jan DOR0505 B OK Dobříš | 49:12 + 18:07 |
22. | Heller Jiří ROU0501 B SKOB Roudnice nad Labem | 49:38 + 18:33 |
23. | Šiler Martin KAM0501 B OK Kamenice | 50:21 + 19:16 |
24. | Šubrt Vojtěch DKP0502 B Oddíl OB Kotlářka | 50:35 + 19:30 |
25. | Hudos Václav RIC0503 C OB Říčany | 55:34 + 24:29 |
26. | Milota Jakub KAM0503 B OK Kamenice | 55:46 + 24:41 |
27. | Rožek Vojtěch RIC0501 C OB Říčany | 55:47 + 24:42 |
28. | Janas Adam PGP0404 B SK Praga | 56:50 + 25:45 |
29. | Jíra Filip ROZ0500 B OK Roztoky | 58:49 + 27:44 |
30. | Marhold Václav ZVO0501 B OB SK Zvole | 59:51 + 28:46 |
31. | Bartaloš Matyáš PGP0503 B SK Praga | 61:00 + 29:55 |
32. | Mucha Ondřej RIC0400 C OB Říčany | 62:39 + 31:34 |
33. | Holešta Jakub KPY0502 C SOOB TJ Sokol Kralupy n | 63:31 + 32:26 |
34. | Černý Matouš TAP0501 B KOB Tretra Praha | 63:41 + 32:36 |
35. | Kačer Jakub ZVO0400 C OB SK Zvole | 64:42 + 33:37 |
36. | Bláha Vojtěch SJP0501 B KČT Slavoj Praha | 65:42 + 34:37 |
37. | Cylek Ondřej VSP0501 C USK Praha | 67:44 + 36:39 |
38. | Tolar Hynek RIC0505 B OB Říčany | 67:55 + 36:50 |
39. | Oujeský Lukáš ADA0504 C OOB Spartak Adamov | 68:10 + 37:05 |
40. | Vlasaný Jan RIC0512 C OB Říčany | 70:31 + 39:26 |
41. | Dlouhý Aleš PGP0502 B SK Praga | 77:50 + 46:45 |
42. | Vejražka David KPY0401 C SOOB TJ Sokol Kralupy n | 81:10 + 50:05 |
43. | Španěl Vojtěch DOR0407 C OK Dobříš | 81:49 + 50:44 |
44. | Kándl Matěj DCE0500 C KOB Dobřichovice | 86:22 + 55:17 |
45. | Bláha Matyáš SJP0500 C KČT Slavoj Praha | 86:43 + 55:38 |
46. | Ráž Miloslav PGP0406 C SK Praga | 88:48 + 57:43 |
47. | Víšek Kryštof SLA0503 C SKOB Slaný | 103:45 + 72:40 |
48. | Slejška Jorik KPY0506 C SOOB TJ Sokol Kralupy n | 116:28 + 85:23 |
Bohatý Jan UVP0400 C Slovan Praha DISK | ||
Žebrák Adam KPY0505 C SOOB TJ Sokol Kralupy n DISK | ||
Created version: v01/14.8.2017 |