20.5.2018 - 'A' Tábor - krátká | ||
Kategorie: H20A 4.00 km, 195 m, 17 kontrol | ||
1. | Bendák Jan PHK9800 R OK 99 Hradec Králové | 27:39 |
2. | Vandas Daniel PHK9805 E OK 99 Hradec Králové | 27:53 + 0:14 |
3. | Sýkora Vojtěch LCE9801 E OOB TJ Slovan Luhačovic | 28:29 + 0:50 |
4. | Hlaváč Ondřej ZBM9901 A SK Žabovřesky Brno | 28:33 + 0:54 |
5. | Kavalír Jáchym PHK9901 A OK 99 Hradec Králové | 28:56 + 1:17 |
6. | Křivda Tomáš CHC9901 E K | 29:33 + 1:54 |
7. | Jílek Ondřej KSU9908 A Klub vytrvalostních spo | 29:45 + 2:06 |
8. | Černocký Libor LCE9803 R OOB TJ Slovan Luhačovic | 29:46 + 2:07 |
9. | Horčička Vít STE9919 A SK SKI-OB Šternberk | 29:55 + 2:16 |
10. | Chvátil Šimon PHK9908 A OK 99 Hradec Králové | 30:20 + 2:41 |
11. | Vystavěl Ondřej JPV9807 R Oddíl OS SK Prostějov | 31:28 + 3:49 |
12. | Chupek Jakub JPV9911 A Oddíl OS SK Prostějov | 31:32 + 3:53 |
13. | Gebrt Jan SHK9801 R OK Slavia Hradec Králov | 32:22 + 4:43 |
14. | Šenkýř Matěj SJI9902 A OK Jihlava | 32:30 + 4:51 |
15. | Hirš Otakar ZBM9801 E SK Žabovřesky Brno | 32:33 + 4:54 |
16. | Klein Cedrik 71D9901 C USV TU Dresden | 33:07 + 5:28 |
17. | Karatsiolis Kryštof TUR9901 A OOB TJ Turnov | 33:40 + 6:01 |
18. | Thoř Tomáš TUR9904 A OOB TJ Turnov | 34:21 + 6:42 |
19. | Šabata Milan SRK9904 A SOOB Spartak Rychnov n | 36:24 + 8:45 |
20. | Hrouda Matěj JIL9804 A OK Jilemnice | 36:38 + 8:59 |
21. | Sláma Dušan ASU9843 R Magnus Orienteering | 38:29 + 10:50 |
22. | Jíra Tomáš KAM9802 A OK Kamenice | 39:00 + 11:21 |
23. | Bräuer Dennis 31D9900 C SV Lengefeld | 39:04 + 11:25 |
24. | Melichar Vojtěch LLI9802 A TJ Loko Liberec | 40:26 + 12:47 |
25. | Starý Ondra PHK9813 A OK 99 Hradec Králové | 43:33 + 15:54 |
26. | Ježek Vít JIL9903 B OK Jilemnice | 44:08 + 16:29 |
27. | Komenda Jan ZBM9902 A SK Žabovřesky Brno | 44:41 + 17:02 |
28. | Šrámek Ondřej KSU9909 A Klub vytrvalostních spo | 45:13 + 17:34 |
29. | Locker Tomáš SRK9802 A SOOB Spartak Rychnov n | 45:24 + 17:45 |
30. | Gilík Marek SOP9904 B OOB TJ Slezan Opava | 51:22 + 23:43 |
31. | Ridzoň Daniel DKP9907 B Oddíl OB Kotlářka | 53:43 + 26:04 |
Koštejn Vít DOK9800 R OK Doksy DISK | ||
Král Jan ZBM9904 A SK Žabovřesky Brno DISK | ||
Vopařil Jan LCE9911 A OOB TJ Slovan Luhačovic DISK | ||
Created version: v01/14.8.2017 |