30.5.2018 - PPŽ - Troja | ||
Kategorie: T5 5.20 km, 180 m, 17 kontrol | ||
1. | Tomáš Fibír FSP7901 C VSK ČVUT Fakulta Staveb | 32:26 |
2. | Martin Jonáš PGP9606 C SK Praga | 32:48 + 0:22 |
3. | Tomáš Johanovský DKP8500 C Oddíl OB Kotlářka | 33:04 + 0:38 |
4. | Milan Pidrman EKP8310 C VŠTJ Ekonom Praha | 33:43 + 1:17 |
5. | Miroslav Seidl EKP7402 C VŠTJ Ekonom Praha | 34:04 + 1:38 |
6. | Martin Štěňha SPC7608 C SPORTICUS team | 34:07 + 1:41 |
7. | Illner Vojtěch DKP9600 C Oddíl OB Kotlářka | 34:49 + 2:23 |
8. | Kamila Gregorová CTB8151 E SK OB Chotěboř | 34:56 + 2:30 |
9. | Jakub Hledík CHT9501 C OOB SK Chrast | 35:13 + 2:47 |
10. | Martin Melišík TAP0200 A KOB Tretra Praha | 35:16 + 2:50 |
11. | Adam Hájek KAM9202 C OK Kamenice | 36:03 + 3:37 |
12. | Jakub Illner DKP6601 C Oddíl OB Kotlářka | 36:40 + 4:14 |
12. | Pavel Klaška DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka | 36:40 + 4:14 |
14. | Jakub Klemsa EKP9001 C VŠTJ Ekonom Praha | 36:44 + 4:18 |
15. | Ondřej Měšťan TAP0100 A KOB Tretra Praha | 37:46 + 5:20 |
16. | Jan Kabát EKP6912 C VŠTJ Ekonom Praha | 37:55 + 5:29 |
17. | Miroslav Kalina SPC8211 C SPORTICUS team | 38:20 + 5:54 |
18. | Martin Janda DOB8002 C KOB Dobruška | 38:52 + 6:26 |
19. | Tomáš Bartaloš PGP8010 C SK Praga | 38:57 + 6:31 |
20. | Martin Klaška DKP0100 B Oddíl OB Kotlářka | 38:58 + 6:32 |
21. | Lubomír Pavlíček KPY7800 C SOOB TJ Sokol Kralupy n | 39:04 + 6:38 |
22. | Tomáš Jíra KAM9802 A OK Kamenice | 39:13 + 6:47 |
23. | Ryšavá Vendula PGP8153 C SK Praga | 39:21 + 6:55 |
24. | Petr Baldrian PGP7203 C SK Praga | 39:37 + 7:11 |
25. | Přemysl Novák DKP0107 B Oddíl OB Kotlářka | 39:54 + 7:28 |
26. | Lenka Mechlová SHK9051 E OK Slavia Hradec Králov | 39:57 + 7:31 |
27. | Valach Marek TAP9703 C KOB Tretra Praha | 40:48 + 8:22 |
28. | Jan Koldinský KPY8506 C SOOB TJ Sokol Kralupy n | 40:51 + 8:25 |
29. | Barbora Baldrianová VSP7850 C USK Praha | 41:03 + 8:37 |
30. | Tomáš Bauer DKP8307 C Oddíl OB Kotlářka | 41:07 + 8:41 |
31. | Roman Siegl MFP6700 C Matfyz Praha | 41:15 + 8:49 |
32. | Miroslav Pilát DKL7900 C KOB Kladno | 41:16 + 8:50 |
33. | Petr Fojtů 6YC8701 Neregistrovaní | 41:27 + 9:01 |
34. | Miroslav Beneš PGP8108 C SK Praga | 41:31 + 9:05 |
35. | Barbora Smolková TAP0356 A KOB Tretra Praha | 42:02 + 9:36 |
36. | Jiří Fišer SLP8503 C OOB Slavia Praha | 42:04 + 9:38 |
37. | Matěj Melichna DKL0102 B KOB Kladno | 42:27 + 10:01 |
38. | Pavel Veljačik SCP6200 C OK Sparta Praha | 42:35 + 10:09 |
39. | Petr Nemšovský PGP7602 C SK Praga | 42:42 + 10:16 |
40. | Jan Rod VSP7423 C USK Praha | 42:46 + 10:20 |
41. | Jiří Svoboda ROZ7500 C OK Roztoky | 42:53 + 10:27 |
42. | Petr Poborský EKP7500 C VŠTJ Ekonom Praha | 42:57 + 10:31 |
43. | Eliška Poborská DKP0358 A Oddíl OB Kotlářka | 43:12 + 10:46 |
44. | Šesták Marek | 43:15 + 10:49 |
45. | Kryštof Jirásek ROZ0101 B OK Roztoky | 43:18 + 10:52 |
46. | Jiří Balej KAM7201 C OK Kamenice | 43:29 + 11:03 |
47. | Tomáš Jandera SOB7300 C SOBSA | 43:52 + 11:26 |
48. | Magdalena Ryšavá PGP7650 C SK Praga | 44:00 + 11:34 |
49. | František Gemperle 1SC7100 Wall Street Systems | 44:05 + 11:39 |
50. | Martin Málek 8FX6500 TJ Kobylisy | 44:14 + 11:48 |
51. | Martin Lžíčař DOB8803 C KOB Dobruška | 44:39 + 12:13 |
52. | Antonín Šindelka DLP7200 C OOB TJ Dukla Praha | 44:45 + 12:19 |
53. | Jakub Beran 8TC8700 Tempo | 44:47 + 12:21 |
54. | Juraj Opršal VBA8301 ŠK VAZKA Bratislava | 45:03 + 12:37 |
55. | Silvie Hojná SCP7950 C OK Sparta Praha | 45:14 + 12:48 |
56. | Martin Šlapák PHK8504 C OK 99 Hradec Králové | 45:21 + 12:55 |
57. | Jakub Holec 64C9002 Ekonom Praha Outdoor | 45:27 + 13:01 |
58. | Jan Solar VSP7303 C USK Praha | 45:51 + 13:25 |
59. | Mojmír Kopečný TAP6402 C KOB Tretra Praha | 45:54 + 13:28 |
60. | Jiří Sláma 8LC8301 Leveris | 46:30 + 14:04 |
61. | Jakub Líbal ROU9202 C SKOB Roudnice nad Labem | 46:38 + 14:12 |
62. | Jan Ptáček PVP7200 C VSS Přírodověda Praha | 46:39 + 14:13 |
63. | Adam Fenton TAP0013 C KOB Tretra Praha | 46:42 + 14:16 |
64. | Jakub Samek VSP8800 C USK Praha | 47:25 + 14:59 |
65. | Michal Buk ROU9601 C SKOB Roudnice nad Labem | 47:30 + 15:04 |
66. | Libor Pavlík LIT7605 C KOB Litvínov | 47:34 + 15:08 |
66. | Veronika Popová TAP0253 B KOB Tretra Praha | 47:34 + 15:08 |
68. | Iva Mědílková SPC7160 C SPORTICUS team | 47:36 + 15:10 |
69. | Václav Jurga 46X8900 Krutě Kruté Krůty | 47:41 + 15:15 |
70. | Jiří Suk MFP6401 C Matfyz Praha | 48:00 + 15:34 |
71. | Daniel Čermák EKP7510 C VŠTJ Ekonom Praha | 48:05 + 15:39 |
72. | Jiří Tejkl DOB7700 C KOB Dobruška | 48:15 + 15:49 |
73. | Anna Formánková RIC9950 C OB Říčany | 48:22 + 15:56 |
74. | Miloš Pliska PGP6304 C SK Praga | 49:13 + 16:47 |
75. | Tomáš Dostál DLP7400 C OOB TJ Dukla Praha | 49:24 + 16:58 |
76. | Lenka Studničná 7QX8650 Neregistrovaní - Studni | 50:02 + 17:36 |
77. | Alena Voltrová ROZ9951 A OK Roztoky | 50:03 + 17:37 |
78. | Dana Rypáčková SPC7955 C SPORTICUS team | 50:12 + 17:46 |
79. | Jana Popová TAP0252 B KOB Tretra Praha | 50:23 + 17:57 |
80. | Vanda Králová BZP8750 C Báječné ženy v orientač | 50:42 + 18:16 |
81. | Ladislav Hošek SCP6001 C OK Sparta Praha | 50:43 + 18:17 |
82. | Dorotea Tichá DKP0351 A Oddíl OB Kotlářka | 51:32 + 19:06 |
83. | Lucie Holzbachová DKP0052 C Oddíl OB Kotlářka | 51:37 + 19:11 |
84. | Cikhardt Jakub TAP8706 C KOB Tretra Praha | 51:38 + 19:12 |
85. | Jan Němeček KAM9300 C OK Kamenice | 51:59 + 19:33 |
86. | Martin Vlach PGP8605 C SK Praga | 52:06 + 19:40 |
87. | Radka Ouhrabková SPC8152 C SPORTICUS team | 52:07 + 19:41 |
88. | Václav Votípka 8LC7400 Leveris | 52:23 + 19:57 |
89. | Leona Soukupová ASP 6552 | 52:28 + 20:02 |
90. | Jaromír Buriánek SCP4700 C OK Sparta Praha | 52:55 + 20:29 |
91. | Zuzana Solarová VSP7750 C USK Praha | 52:56 + 20:30 |
92. | Štěpán Křemen KAM9804 C OK Kamenice | 53:04 + 20:38 |
93. | Jakub Franz 3NC8300 Franzovi | 53:13 + 20:47 |
94. | Daniel Černý TAP7200 C KOB Tretra Praha | 53:14 + 20:48 |
95. | Jan Mrzena 8LC8100 Leveris | 53:16 + 20:50 |
96. | Jaroslav Nesrovnal 71X8300 Hoši Planá | 54:38 + 22:12 |
97. | Jiří Kohl KPY6201 C SOOB TJ Sokol Kralupy n | 54:51 + 22:25 |
98. | Jan Smutný DLP8000 C OOB TJ Dukla Praha | 55:37 + 23:11 |
99. | Pavel Janík SOB6802 C SOBSA | 56:24 + 23:58 |
100. | Jan Hric MFP6300 C Matfyz Praha | 56:27 + 24:01 |
101. | Petra Sedláčková ROZ7050 C OK Roztoky | 57:22 + 24:56 |
102. | Jana Nováková 81C7450 Cirkus Čakovice | 57:48 + 25:22 |
103. | Ladislav Červený 8LC8101 Leveris | 58:20 + 25:54 |
104. | Martin Žáček FSP6803 C VSK ČVUT Fakulta Staveb | 59:38 + 27:12 |
105. | Jan Bednařík SPC8112 C SPORTICUS team | 59:41 + 27:15 |
106. | Zdeněk Přeček SCP5200 C OK Sparta Praha | 60:43 + 28:17 |
107. | Roman Krompolc 8LC7000 Leveris | 61:04 + 28:38 |
108. | Ieva Ivbule 12L9850 OSK Selijas Mezs | 61:06 + 28:40 |
109. | Zdeněk Koč MKP4700 C SK GORDIC Praha Kačerov | 61:07 + 28:41 |
110. | Vladimír Hejtmánek TAP5802 C KOB Tretra Praha | 61:13 + 28:47 |
111. | Jana Horáková 9BC8000 NNN | 61:36 + 29:10 |
112. | Šárka Málková 8FX8350 TJ Kobylisy | 62:18 + 29:52 |
113. | Jan Šváb VSP5801 C USK Praha | 62:24 + 29:58 |
114. | Kateřina Klašková DKP6750 C Oddíl OB Kotlářka | 62:27 + 30:01 |
115. | Lumír Koč MKP5401 C SK GORDIC Praha Kačerov | 63:15 + 30:49 |
115. | Adéla Nováková OKP9750 C SK OK 24 Praha | 63:15 + 30:49 |
117. | Eva Mertová DOB8551 C KOB Dobruška | 63:36 + 31:10 |
118. | Pavel Hůla LBE7349 TJ Lokomotiva Beroun | 63:37 + 31:11 |
119. | Martina Petrová 6YC6850 Neregistrovaní | 63:47 + 31:21 |
120. | Daniel Nebeský KAM9404 C OK Kamenice | 64:48 + 32:22 |
121. | Petr Glas 48A5100 petrglas | 64:56 + 32:30 |
122. | Helena Mikulášová PGP9353 C SK Praga | 65:02 + 32:36 |
123. | Pavel Frydrych OKP9200 C SK OK 24 Praha | 65:04 + 32:38 |
124. | Radek Bulva 8XC8401 NER- Neregistrovani | 66:00 + 33:34 |
125. | Štěpán Hošek DKP0307 C Oddíl OB Kotlářka | 66:12 + 33:46 |
126. | Martin Valerián 8LC8400 Leveris | 66:21 + 33:55 |
127. | Karolína Vyskočilová DKP8951 C Oddíl OB Kotlářka | 66:49 + 34:23 |
128. | Vladimír Hurta 1GZ6300 ALCEDO | 67:06 + 34:40 |
129. | Jaroslav Sedláček ROZ6801 C OK Roztoky | 67:49 + 35:23 |
130. | Daniela Illnerová DKP6651 C Oddíl OB Kotlářka | 68:03 + 35:37 |
131. | Tomáš Gregor | 68:18 + 35:52 |
132. | Miloš Novák SCP4600 C OK Sparta Praha | 69:23 + 36:57 |
133. | Lucie Řadová DKP0251 B Oddíl OB Kotlářka | 70:30 + 38:04 |
134. | Jana Malačková DKP6150 C Oddíl OB Kotlářka | 72:59 + 40:33 |
135. | Alice Nováková 7KC8450 GC | 73:11 + 40:45 |
136. | Ján Šomvársky NNN5500 Neregistrovaní | 75:49 + 43:23 |
137. | Martina Janíková SOB6750 C SOBSA | 80:17 + 47:51 |
138. | Vladimír Zavadil VSP6710 C USK Praha | 80:51 + 48:25 |
139. | Naďa Zavadilová SCP5450 C OK Sparta Praha | 83:16 + 50:50 |
140. | Vlasta Beranová UVP5450 C Slovan Praha | 83:35 + 51:09 |
141. | Zuzana Mašková MKP7050 C SK GORDIC Praha Kačerov | 83:59 + 51:33 |
142. | Libuše Šlapáková 7KC5650 GC | 84:14 + 51:48 |
143. | Oldřich Hojný SCP5201 C OK Sparta Praha | 87:21 + 54:55 |
144. | Jitka Závěrková 7KC6450 GC | 90:59 + 58:33 |
145. | Peter Novák DLP7800 C OOB TJ Dukla Praha | 94:15 + 61:49 |
146. | Karel Hlavatý SJP4200 C KČT Slavoj Praha | 103:59 + 71:33 |
Lucie Kašparová CHT9652 C OOB SK Chrast DISK | ||
Martin Zlesák CHT7302 C OOB SK Chrast DISK | ||
Tomáš Rybář DKP8110 C Oddíl OB Kotlářka DISK | ||
Ježková Regina PGP6352 C SK Praga DISK | ||
Jaroslav Tihon TAP6102 C KOB Tretra Praha DISK | ||
Jan Milota KAM7200 C OK Kamenice DISK | ||
Petr Herynek RIC7305 OB Říčany DISK | ||
Helena Trčková EKP8756 C VŠTJ Ekonom Praha DISK | ||
Pavlína Polášková 2NC8150 Traged Team DISK | ||
Jana Beranová 1SC6950 Wall Street Systems DISK | ||
Created version: v01/14.8.2017 |