13.7.2018 - H.S.H. 1.etapa - krátká | ||
Kategorie: H21B 4.70 km, 200 m, 19 kontrol | ||
1. | Roudný Václav LPU0001 OK Lokomotiva Pardubice | 34:51 |
2. | Henek Vladan VBM8002 VSK Mendelu Brno | 36:13 + 1:22 |
3. | Gregor Martin CTB7701 SK OB Chotěboř | 37:50 + 2:59 |
4. | Hübner Jan CTB7902 SK OB Chotěboř | 38:23 + 3:32 |
5. | Jíra Tomáš KAM9802 OK Kamenice | 38:44 + 3:53 |
6. | Klváček Aleš PTE8527 TJ Sokol Ptení | 39:34 + 4:43 |
7. | Pražák Jiří ZBP7800 OOB SK Zbraslav | 40:01 + 5:10 |
8. | Pustai David TJN9301 OOB TJ Tatran Jablonec | 40:46 + 5:55 |
9. | Šťastný Karel CTB7901 SK OB Chotěboř | 41:00 + 6:09 |
10. | Henek Michal RBK8605 SK Radioklub Blansko | 41:03 + 6:12 |
11. | Liščinský Zdeněk TBM8215 KOS TJ Tesla Brno | 41:34 + 6:43 |
12. | Klusáček Matěj LCE8903 OOB TJ Slovan Luhačovic | 41:42 + 6:51 |
13. | Prášil Aleš SJI7415 OK Jihlava | 41:44 + 6:53 |
14. | Ptáček Pavel BBM9600 BETA URSUS Orienteering | 41:59 + 7:08 |
15. | Jordanov Alexandr ZBM9503 SK Žabovřesky Brno | 42:18 + 7:27 |
16. | Hanč Petr VRL8001 OOS TJ Spartak Vrchlabí | 42:43 + 7:52 |
17. | Picek Jan TJN9101 OOB TJ Tatran Jablonec | 43:00 + 8:09 |
18. | Trávníček Jan PLU7501 TJ SOKOL Plumlov | 43:35 + 8:44 |
19. | Podmolík Josef TZL9701 SKOB Zlín | 43:42 + 8:51 |
20. | Matyšek Radoslav PLU8007 TJ SOKOL Plumlov | 43:49 + 8:58 |
21. | Otruba Karel PLU7917 TJ SOKOL Plumlov | 44:06 + 9:15 |
22. | Hrouda Martin FSP7612 VSK ČVUT Fakulta Staveb | 44:37 + 9:46 |
23. | Sabol Josef CTB9902 SK OB Chotěboř | 44:54 + 10:03 |
24. | Culka Josef JHB8607 TJ Jiskra Havlíčkův Bro | 45:30 + 10:39 |
25. | Deml Tomáš LPU9502 OK Lokomotiva Pardubice | 45:59 + 11:08 |
26. | Krtička Jan PLU7931 TJ SOKOL Plumlov | 46:20 + 11:29 |
27. | Kašpar Michal TZL9308 SKOB Zlín | 46:39 + 11:48 |
28. | Štál Jan SJC9601 Sportcentrum Jičín | 47:29 + 12:38 |
29. | Paukert Lukáš KUO9801 KOB Ústí nad Orlicí | 47:32 + 12:41 |
30. | Klomínský Václav KPY8700 SOOB TJ Sokol Kralupy n | 47:46 + 12:55 |
31. | Krajcar Ivo SKM9501 KOB Směr Kroměříž | 48:03 + 13:12 |
32. | Mašata Roman PHK7107 OK 99 Hradec Králové | 48:12 + 13:21 |
33. | Lehár Adam LPU9114 OK Lokomotiva Pardubice | 48:56 + 14:05 |
34. | Šiška Petr TZL9801 SKOB Zlín | 49:36 + 14:45 |
35. | Otrusina Jan ABM9210 KOB ALFA Brno | 49:41 + 14:50 |
36. | Stupal František JHB8603 TJ Jiskra Havlíčkův Bro | 49:46 + 14:55 |
37. | Verner Tomáš VBM8204 VSK Mendelu Brno | 49:54 + 15:03 |
38. | Chvátal Lukáš ZBM8309 SK Žabovřesky Brno | 50:39 + 15:48 |
39. | Jurica Jan LPU9611 OK Lokomotiva Pardubice | 51:18 + 16:27 |
40. | Komárek Arnošt SJH7702 SJH Jindřichův Hradec | 52:12 + 17:21 |
41. | Komenda Jan ZBM9902 SK Žabovřesky Brno | 52:43 + 17:52 |
42. | Šmahel Lukáš OPI7800 Orientační sporty Písek | 53:19 + 18:28 |
43. | Uhlíř Marek PGP9405 SK Praga | 54:02 + 19:11 |
44. | Pračka Tomáš RIC7302 OB Říčany | 54:07 + 19:16 |
45. | Vašíček Michal ABM8908 KOB ALFA Brno | 56:02 + 21:11 |
46. | Hulec Jakub KSH8401 OB Kašperské Hory | 56:08 + 21:17 |
47. | König Lukáš ZBM8001 SK Žabovřesky Brno | 56:28 + 21:37 |
48. | Komín David PGP7405 SK Praga | 56:42 + 21:51 |
49. | Zelinka Jan LPU9405 OK Lokomotiva Pardubice | 56:48 + 21:57 |
50. | Žák Jan LPU9802 OK Lokomotiva Pardubice | 57:26 + 22:35 |
51. | Škrabálek Jan KYL7000 SK SP Kylešovice | 58:58 + 24:07 |
52. | Schäfer Jan TZL9301 SKOB Zlín | 59:27 + 24:36 |
53. | Suchomel Vít MBM8448 O-mikron | 60:17 + 25:26 |
54. | Křemen Štěpán KAM9804 OK Kamenice | 60:56 + 26:05 |
55. | Šedivý Jiří VBM8207 VSK Mendelu Brno | 63:39 + 28:48 |
56. | Sychra Tomáš VBM8305 VSK Mendelu Brno | 64:13 + 29:22 |
57. | Žanda Matěj CTB9201 SK OB Chotěboř | 64:28 + 29:37 |
58. | Bouzek Petr SVS7901 Orientklub Vsetín | 65:21 + 30:30 |
59. | Rouš Pavel VBM8102 VSK Mendelu Brno | 65:39 + 30:48 |
60. | Koldinský Jan KPY8506 SOOB TJ Sokol Kralupy n | 65:40 + 30:49 |
61. | Foltýn Tomáš SJI9801 OK Jihlava | 67:12 + 32:21 |
62. | Chloupek Tomáš VBM8404 VSK Mendelu Brno | 68:05 + 33:14 |
63. | Lounek Jakub PDY8200 Běhej Poděbrady | 68:15 + 33:24 |
64. | Šedivý Ondřej KNC9103 Sokol Kostelec n | 70:47 + 35:56 |
65. | Kameník Jan KPY7900 SOOB TJ Sokol Kralupy n | 79:59 + 45:08 |
66. | Cikhardt Jakub TAP8706 KOB Tretra Praha | 80:03 + 45:12 |
67. | Čech Viktor VBM8001 VSK Mendelu Brno | 85:20 + 50:29 |
Created version: v01/14.8.2017 |