8.9.2018 - "A" Radvanec - krátká | ||
Kategorie: H14B 3.10 km, 125 m, 12 kontrol | ||
1. | Tkáč Matěj TJN0401 A OOB TJ Tatran Jablonec | 19:19 |
2. | Gajda Martin KAM0405 A OK Kamenice | 19:29 + 0:10 |
3. | Štěrba Marek SKV0401 A TJ Slovan Karlovy Vary | 20:19 + 1:00 |
4. | Průša Dominik VSP0406 A USK Praha | 21:04 + 1:45 |
5. | Kabát Martin PGP0408 B SK Praga | 21:52 + 2:33 |
6. | Bolehovský Daniel VSP0508 A USK Praha | 22:03 + 2:44 |
7. | Tůma Šimon TAP0400 B KOB Tretra Praha | 22:33 + 3:14 |
8. | Petrilák Matouš DOR0409 A OK Dobříš | 22:35 + 3:16 |
9. | Stehlík Šimon LPM0501 B OK Lokomotiva Plzeň | 23:13 + 3:54 |
10. | Waldhauser Štěpán BOR0409 B OK Jiskra Nový Bor | 23:23 + 4:04 |
11. | Donda Jiří ONO0403 B SKOB Ostrov | 23:41 + 4:22 |
12. | Zakouřil Matyáš VSP0400 B USK Praha | 24:33 + 5:14 |
13. | Baldrian Tomáš VSP0405 B USK Praha | 25:31 + 6:12 |
14. | Janda Jakub DOR0403 B OK Dobříš | 25:38 + 6:19 |
15. | Kužel Jan FSP0400 B VSK ČVUT Fakulta Staveb | 26:13 + 6:54 |
16. | Heller Jiří ROU0501 B SKOB Roudnice nad Labem | 26:14 + 6:55 |
17. | Snížek Martin DOR0405 B OK Dobříš | 26:20 + 7:01 |
18. | Čtrnáct František PGP0401 B SK Praga | 26:35 + 7:16 |
19. | Kurz Ondřej VPM0503 A KOS Slavia Plzeň | 26:50 + 7:31 |
20. | Zabořil Ondřej JEN0401 B OB Jenišovice | 26:58 + 7:39 |
21. | Melišík Jan TAP0502 B KOB Tretra Praha | 27:16 + 7:57 |
22. | Mairich Filip TJN0603 B OOB TJ Tatran Jablonec | 27:36 + 8:17 |
23. | Pokorný Jan TJN0400 B OOB TJ Tatran Jablonec | 28:06 + 8:47 |
24. | Peterka Jakub LLI0404 A TJ Loko Liberec | 29:06 + 9:47 |
24. | Pivec Jan MLA0503 B MLOK Mariánské Lázně | 29:06 + 9:47 |
26. | Bejvl Marek LME0400 B SK Los Mělník | 29:37 + 10:18 |
27. | Janas Adam PGP0404 B SK Praga | 29:38 + 10:19 |
28. | Nejezchleb Vojtěch TUR0503 B OOB TJ Turnov | 29:39 + 10:20 |
29. | Jedlička Jakub KAM0404 B OK Kamenice | 29:55 + 10:36 |
30. | Dejnožka Martin TJN0600 B OOB TJ Tatran Jablonec | 30:03 + 10:44 |
31. | Snížek Ondřej DOR0406 B OK Dobříš | 30:17 + 10:58 |
32. | Nemšovský Filip VSP0500 B USK Praha | 30:20 + 11:01 |
33. | Smolka Jakub TAP0500 C KOB Tretra Praha | 30:21 + 11:02 |
34. | Němec David LPM0504 B OK Lokomotiva Plzeň | 30:39 + 11:20 |
35. | Zurynek Jan TJN0605 B OOB TJ Tatran Jablonec | 30:50 + 11:31 |
36. | Hähnel Per N160500 N16 OL-TEAM WEHRSDORF – | 31:19 + 12:00 |
37. | Hoetzel Hugo JEN0503 B OB Jenišovice | 31:36 + 12:17 |
38. | Sork Dominik TAP0504 B KOB Tretra Praha | 33:02 + 13:43 |
39. | Mucha Ondřej RIC0400 C OB Říčany | 35:33 + 16:14 |
40. | Jíra Filip ROZ0500 B OK Roztoky | 36:46 + 17:27 |
41. | Tesař Zděněk SJC0401 C Sportcentrum Jičín | 37:07 + 17:48 |
42. | Jiras Jan DOR0505 B OK Dobříš | 37:26 + 18:07 |
43. | Dolejší Jan STB0601 B TJ Stadion Nový Bor | 37:50 + 18:31 |
44. | Šubrt Vojtěch DKP0502 B Oddíl OB Kotlářka | 40:34 + 21:15 |
45. | Bartaloš Matyáš PGP0503 B SK Praga | 40:46 + 21:27 |
46. | Šustr Ondřej KSH0501 B OB Kašperské Hory | 45:10 + 25:51 |
47. | Šoupa Martin LPM0500 C OK Lokomotiva Plzeň | 46:25 + 27:06 |
48. | Krumlovský Tomáš RIC0507 C OB Říčany | 48:29 + 29:10 |
49. | Lukeš František N030502 N03 Neregistrovani | 53:12 + 33:53 |
50. | Tourek Matěj N99 N99 neregistrovaní | 57:17 + 37:58 |
51. | Brož Tomáš KUL0502 C KOB Ústí nad Labem | 59:04 + 39:45 |
52. | Halač Viktor N030501 N03 Neregistrovani | 63:07 + 43:48 |
Created version: v01/14.8.2017 |