24.3.2019 - STŽ Travčice - klasika | ||
Kategorie: T2 8.30 km, 90 m, 14 kontrol | ||
1. | Höck Kilian 24D0001 SV Robotron Dresden | 54:38 |
2. | Růžička Štěpán NNN Neregistrovaní | 59:01 + 4:23 |
3. | Besta Lukáš KNC8101 C Sokol Kostelec n | 60:37 + 5:59 |
4. | Pompach Petr TAP7801 C KOB Tretra Praha | 60:49 + 6:11 |
5. | Kalenský Pavel SUL7600 C OOB TJ Slavoj Ústí nad | 61:30 + 6:52 |
6. | Veljačiková Hana PGP9756 C SK Praga | 66:54 + 12:16 |
7. | Trnková Dana VSP7351 C USK Praha | 69:17 + 14:39 |
8. | Pruner Petr SPC8207 SPORTICUS team | 70:24 + 15:46 |
9. | Bořánek Petr VSP7000 C USK Praha | 71:18 + 16:40 |
10. | Kalenská Lenka SUL7853 C OOB TJ Slavoj Ústí nad | 72:59 + 18:21 |
11. | Hrabánek Daniel PGP6003 C SK Praga | 75:58 + 21:20 |
12. | Stanojkovičová Ljuba STB8099 C TJ Stadion Nový Bor | 79:02 + 24:24 |
13. | Maleček Vít PGP6801 C SK Praga | 80:48 + 26:10 |
14. | Mikulová Zuzana ZVO7951 C OB SK Zvole | 82:49 + 28:11 |
15. | Fiala Jakub SLA8500 C SKOB Slaný | 87:26 + 32:48 |
16. | Růžička Šimon NNN Neregistrovaní | 87:59 + 33:21 |
17. | Kudrass Peter 1VD6600 SG Zittau Süd | 88:07 + 33:29 |
18. | Brandejs Jan DKP7503 C Oddíl OB Kotlářka | 90:49 + 36:11 |
19. | Janík Pavel SOB6802 C SOBSA | 91:59 + 37:21 |
20. | Pangrácová Anna 90001 9 SK SKIVELO | 94:18 + 39:40 |
21. | Beier Petr PDY7800 C Běhej Poděbrady | 95:09 + 40:31 |
22. | Kopáčková Alena DOR6450 C OK Dobříš | 101:15 + 46:37 |
23. | Janíková Kateřina SOB0050 C SOBSA | 107:52 + 53:14 |
24. | Klíma Kamil 10001 1 SK Olympia Praha SPS | 111:20 + 56:42 |
25. | Komůrka Jiří CEP8700 Čepíci | 118:16 + 63:38 |
26. | Janíková Martina SOB6750 C SOBSA | 128:33 + 73:55 |
27. | Růžička Ivan NNN Neregistrovaní | 128:42 + 74:04 |
Jírová Monika ROZ7350 C OK Roztoky DISK | ||
Otta Pavel JES4601 C OK Rakovník DISK | ||
Khel Richard SCP7500 C OK Sparta Praha DISK | ||
Janasová Barbora PGP7152 C SK Praga DISK | ||
Ulrychová Věra NNN Neregistrovaní DISK | ||
Vojta Dominik NNN Neregistrovaní DISK | ||
Created version: v03/29.10.2018 |