23.2.2020
- PZL - Dřínovský háj po dvaceti letech |
Stavitel tratí : Koldinský Jan |
|
A 17.00 km, 270 m, 29
kontrol |
-------------------------------------------------------------------------------- |
1. Ondřej Pospíšil DKP8717 Oddíl OB Kotlářka 88:21 |
2. Martin Fučík
98:10 + 9:49 |
3. Tomáš Koutný
98:20 + 9:59 |
4. Daniel Novák DOK8700 OK Doksy 100:31 + 12:10 |
5. Jiří Ramba DKP8606 Oddíl OB Kotlářka 101:03
+ 12:42 |
6. Jan Obuškevič SMR7000 SNS Smržovka 102:52 + 14:31 |
7. Pavel Dubec SCP8003 OK Sparta Praha 106:26 + 18:05 |
8. Ondřej Kohl KPY8600 SOOB TJ Sokol Kralupy n 107:07 + 18:46 |
9. Jakub Illner DKP6601 Oddíl OB Kotlářka 112:14
+ 23:53 |
10. Ondřej Střelba PGP7510 SK Praga 114:37 + 26:16 |
11. Filip Hegner
116:00 + 27:39 |
12. Jiří Slabý 160001 CZ - Ta dá! 117:27 + 29:06 |
13. Vanda Králová BZP8750 Báječné ženy v orientač 119:25 + 31:04 |
14. Pavlína Pecoldová 90001 CZ - Cookies & Pancakes 119:57 + 31:36 |
15. Jakub Malý NNN9876 Neregistrovaní 124:58 + 36:37 |
16. Pavel Cap
133:49 + 45:28 |
17. Tomáš Štec 170001 CZ - Jeffer 134:18 + 45:57 |
18. Hana Typltová DKP8760 Oddíl OB Kotlářka 138:04
+ 49:43 |
19. Ivo Lohr SCP6801 OK Sparta Praha 141:23 + 53:02 |
20. Ondřej Silný PHK - OK 99 Hradec
Král 143:02 + 54:41 |
21. Tereza Stejskalova
152:20 + 63:59 |
Jiří Kautský SCP8201 OK Sparta Praha DISK |
-------------------------------------------------------------------------------- |
|
B 11.60 km, 260 m, 24
kontrol |
-------------------------------------------------------------------------------- |
1. Tomáš Jíra KAM9802 OK Kamenice 63:48 |
2. Kateřina Mullis DKP7753 Oddíl OB Kotlářka 66:13
+ 2:25 |
3. Antonín Šindelka DLP7200 OOB TJ Dukla Praha 66:21
+ 2:33 |
4. Tomáš Janovský PGP6401 SK Praga 68:05 + 4:17 |
5. František Čtrnáct PGP0401 SK Praga 70:18 + 6:30 |
6. Martin Vlach PGP8605 SK Praga 70:53 + 7:05 |
7. Jan Kabát PGP6901 SK Praga 72:38 + 8:50 |
8. Richard Khel SCP - OK Sparta
Praha 73:21 + 9:33 |
9. Jiří Fišer SLP8503 OOB Slavia Praha 73:24 + 9:36 |
10. Daniel Šístek SCP7507 OK Sparta Praha 74:22 + 10:34 |
11. Petr Doubek SLA - SKOB Slaný 77:21 + 13:33 |
12. Iva Mědílková SPC7160 SPORTICUS team 77:38 + 13:50 |
13. Patrik Sedláček DKP0816 Oddíl OB Kotlářka 78:20
+ 14:32 |
14. Václav Klomínský KPY8700 SOOB TJ Sokol Kralupy n 78:40
+ 14:52 |
15. Vít Procházka KPY8000 SOOB TJ Sokol Kralupy n 79:24
+ 15:36 |
16. Viktor Slavík PGP6300 SK Praga 81:50 + 18:02 |
17. Petr Vaněk ZBP7302 OOB SK Zbraslav 83:57 + 20:09 |
18. Martin Lacina DKP7502 Oddíl OB Kotlářka 84:01
+ 20:13 |
19. Zuzana Havlínová SCP8150 OK Sparta Praha 90:08 + 26:20 |
20. Kateřina Zimmerová KAM9850 OK Kamenice 90:26 + 26:38 |
21. Pavel Hrstka SLA7501 SKOB Slaný 91:37 + 27:49 |
22. Lenka Čechová 250001 CZ - Neregistrovaní - Z 92:04
+ 28:16 |
23. Zuzana Procházková KPY8650 SOOB TJ Sokol Kralupy n 93:54
+ 30:06 |
24. Petr Grisa SLA7600 SKOB Slaný 97:00 + 33:12 |
25. Petr Liška KPY8601 SOOB TJ Sokol Kralupy n 99:00
+ 35:12 |
26. Lucie Trdá KPY8651 SOOB TJ Sokol Kralupy n 99:14
+ 35:26 |
27. Daniela Illnerová DKP6651 Oddíl OB Kotlářka 100:55
+ 37:07 |
28. Marcela Konečná EKP7257 VŠTJ Ekonom Praha 101:24
+ 37:36 |
29. Petra Sedláčková ROZ7050 OK Roztoky 102:27 + 38:39 |
30. Jaroslav Sedláček ROZ6801 OK Roztoky 102:40 + 38:52 |
31. Martin Laštovička 40001 CZ - Ekonom Praha Outdo 103:13 + 39:25 |
32. Jana Nedbalová MFP8050 Matfyz Praha 104:15 + 40:27 |
33. Jaromír Buriánek SCP4700 OK Sparta Praha 105:44 + 41:56 |
34. Ladislav Hošek SCP6001 OK Sparta Praha 107:00 + 43:12 |
35. Drahomír Jun KNC5501 Sokol Kostelec n. Č. l. 107:45 + 43:57 |
36. Jaroslav Pavlů DCE6100 KOB Dobřichovice 109:16 + 45:28 |
37. Zdeněk Přeček SCP5200 OK Sparta Praha 116:39 + 52:51 |
38. Jiří Vejražka KPY7400 SOOB TJ Sokol Kralupy n 117:32 + 53:44 |
39. Milan Paukert TJP5000 TJ Sokol Troja 118:38 + 54:50 |
40. Pavla Hlavatá DKP7050 Oddíl OB Kotlářka 120:45
+ 56:57 |
41. Radim Halíř MFP7000 Matfyz Praha 122:08 + 58:20 |
42. Bohuslav Hamáček LBE5000 TJ Lokomotiva Beroun 126:01
+ 62:13 |
43. Miloš Novák SCP4600 OK Sparta Praha 126:27 + 62:39 |
44. Miloslav Toušek MKP5000 SK GORDIC Praha Kačerov 129:40 + 65:52 |
45. Ondřej Srek
138:57 + 75:09 |
46. Petr Štembera 100001 CZ - Trosečníci 142:18 + 78:30 |
47. Linda Sedláčková ROZ0050 OK Roztoky 144:05 + 80:17 |
48. Eva Tloušťová SCP6950 OK Sparta Praha 158:24 + 94:36 |
Martin Kabát PGP0408 SK Praga DISK |
Štěpán Kožina PGP0300 SK Praga DISK |
-------------------------------------------------------------------------------- |
|
C 7.20 km, 140 m, 17
kontrol |
-------------------------------------------------------------------------------- |
1. Jáchym Drnek 10001 CZ - ABC 44:09 |
2. Marie Pospíšilová DKP8756 Oddíl OB Kotlářka 51:47
+ 7:38 |
3. Jakub Holešta KPY0502 SOOB TJ Sokol Kralupy n 54:28
+ 10:19 |
4. Svatava Voltrová ROZ6150 OK Roztoky 54:46 + 10:37 |
5. Zdeněk Vejrosta NNN0000 Neregistrovaní 56:20 + 12:11 |
6. Iveta Procházková PFP9250 VŠSK PedF UK Praha 57:19
+ 13:10 |
7. Hana Pavlíčková KPY - SOOB TJ Sokol
Kra 57:23 + 13:14 |
8. Zuzana Kohlová KPY8852 SOOB TJ Sokol Kralupy n 57:32
+ 13:23 |
9. Jíří Kalousek DKP6901 Oddíl OB Kotlářka 57:54
+ 13:45 |
10. Lucie Krejčová ROU0453 SKOB Roudnice nad Labem 58:03
+ 13:54 |
11. Filip Jíra KAM0506 OK Kamenice 59:37 + 15:28 |
12. Tereza Popova
60:30 + 16:21 |
13. Jana Strnadová 220002 CZ - Slow climbers 61:19
+ 17:10 |
14. Ladislav Krejčí ROU7301 SKOB Roudnice nad Labem 61:27
+ 17:18 |
15. Marek Štěpán DKP - Oddíl OB
Kotlářka 61:28 + 17:19 |
16. Hana Krejčová ROU0653 SKOB Roudnice nad Labem 61:32
+ 17:23 |
17. Miloš Pliska PGP6304 SK Praga 61:38 + 17:29 |
18. Karolína Čechova
62:00 + 17:51 |
19. Adam Žebrák KPY0505 SOOB TJ Sokol Kralupy n 63:01
+ 18:52 |
20. Jiří Kohl KPY6201 SOOB TJ Sokol Kralupy n 63:06
+ 18:57 |
21. Tobiáš Bozděch KPY0504 SOOB TJ Sokol Kralupy n 63:59
+ 19:50 |
22. Michal Koldinský NNN1111 Neregistrovaní 64:16 + 20:07 |
23. Martin Valenta KPY0507 SOOB TJ Sokol Kralupy n 64:33
+ 20:24 |
24. Magdalena Čtrnáctová PGP7151
SK Praga
66:45 + 22:36 |
25. František Havlůj VSP8308 USK Praha 67:05 + 22:56 |
26. František Beran SLA0700 SKOB Slaný 67:33 + 23:24 |
27. Vladimír John OLP5502 PSK Olymp Praha 68:20 + 24:11 |
28. Jakub Strnad DLP0703 OOB TJ Dukla Praha 68:53
+ 24:44 |
29. Monika Jírová ROZ7350 OK Roztoky 70:08 + 25:59 |
30. David Vejražka KPY0401 SOOB TJ Sokol Kralupy n 70:39
+ 26:30 |
31. Irena Kašparová SLA6852 SKOB Slaný 72:00 + 27:51 |
32. Marek Sič NNN5555 Neregistrovaní 72:16 + 28:07 |
33. Martin Hančl ROU7601 SKOB Roudnice nad Labem 72:22
+ 28:13 |
34. Radek Milič NNN3333 Neregistrovaní 72:28 + 28:19 |
35. Kristýna Gröhlingová NNN4444
Neregistrovaní
73:42 + 29:33 |
36. Michaela Freyová KPY6050 SOOB TJ Sokol Kralupy n 74:44
+ 30:35 |
37. Václav Chotětický DKL5202 KOB Kladno 75:20 + 31:11 |
38. Daniel Čermák EKP7510 VŠTJ Ekonom Praha 78:55
+ 34:46 |
39. Marcela Krausová LCV7351 TJ Lokomotiva Chomutov 80:57
+ 36:48 |
40. Kamil Knotek OLP5701 PSK Olymp Praha 81:11 + 37:02 |
41. František Novotný PUL4200 OOB USK Slavie Ústí n.L 81:30
+ 37:21 |
42. Lenka Zimmerová ZVO6451 OB SK Zvole 81:51 + 37:42 |
43. Anežka Šimková LME0950 SK Los Mělník 83:12 + 39:03 |
44. Kateřina Fuxová SLA7850 SKOB Slaný 83:27 + 39:18 |
44. Miroslav Šimek LME6300 SK Los Mělník 83:27 + 39:18 |
46. Jáchym Berný ODV1000 TJ Aero Odolena Voda 86:08
+ 41:59 |
47. Klára Berna ODV - TJ Aero Odolena
V 86:15 + 42:06 |
48. Radek Grabmüller KPY8300 SOOB TJ Sokol Kralupy n 86:21
+ 42:12 |
49. Petra Gottliebová KPY8752 SOOB TJ Sokol Kralupy n 86:53
+ 42:44 |
50. Naďa Foglarová DKP6553 Oddíl OB Kotlářka 87:32
+ 43:23 |
51. Kateřina Dobešová KPY8750 SOOB TJ Sokol Kralupy n 87:46
+ 43:37 |
52. Václav Dobeš KPY5701 SOOB TJ Sokol Kralupy n 87:56
+ 43:47 |
53. Jana Haňkovská PGP4050 SK Praga 89:33 + 45:24 |
54. Lenka Pavlíčková 220001 CZ - Slow climbers 89:53
+ 45:44 |
55. Jaromíra Řadová DKP6551 Oddíl OB Kotlářka 91:27
+ 47:18 |
56. Milan Borovička FSP6104 VSK ČVUT Fakulta Staveb 93:20
+ 49:11 |
57. Pavla Mrazova Dobřichovice 95:05 + 50:56 |
58. Petra Horáková 50001 CZ - SKP RAPID Praha 99:24
+ 55:15 |
59. František Duda KPY4600 SOOB TJ Sokol Kralupy n 99:42
+ 55:33 |
60. Jana Beranová SLA7551 SKOB Slaný 101:34 + 57:25 |
61. Petr Prochazka
102:10 + 58:01 |
62. Josef Valášek SCP4501 OK Sparta Praha 108:25 + 64:16 |
63. Barbora Čapkova
111:00 + 66:51 |
64. Jan Šváb VSP5801 USK Praha 116:12 + 72:03 |
65. Klára Pokorna
119:30 + 75:21 |
65. Marek Pokorný
119:30 + 75:21 |
67. Jarmila Lohrová SCP4650 OK Sparta Praha 121:09 + 77:00 |
68. Stanislav Nosál LBE4600 TJ Lokomotiva Beroun 121:13
+ 77:04 |
69. Richard Řada DKP6701 Oddíl OB Kotlářka 125:26
+ 81:17 |
70. Petr Michalek KPY - SOOB TJ Sokol Kra
134:00 + 89:51 |
70. Michaela Michalkova KPY - SOOB TJ Sokol Kra
134:00 + 89:51 |
72.
Mikolecka
143:00 + 98:51 |
73. Vladimír Němec SLA - SKOB Slaný 149:05 + 104:56 |
74. Petr Kraus LCV9501 TJ Lokomotiva Chomutov 149:20
+ 105:11 |
75. Karel Hlavatý SJP4200 KČT Slavoj Praha 153:30 + 109:21 |
Irena Dudová 140001 CZ - HCE DISK |
Michal Michálek KPY0500 SOOB TJ Sokol Kralupy n DISK |
Filip Balga DKP1104 Oddíl OB Kotlářka DISK |
Martin Kelnar ODV2222 TJ Aero Odolena Voda DISK |
Zvoníčková Klára ODV5555 TJ Aero Odolena Voda DISK |
Vojta Kouřil KPY0700 SOOB TJ Sokol Kralupy n DISK |
-------------------------------------------------------------------------------- |
|
D 3.30 km, 50 m, 10
kontrol |
-------------------------------------------------------------------------------- |
1. Jan Svoboda ODV7605 TJ Aero Odolena Voda 34:00 |
2. Richard Houdek ODV9999 TJ Aero Odolena Voda 35:08
+ 1:08 |
3. Eliška Reisingerová DLT0151 KrOB Rozmarýn Litoměřic 35:19
+ 1:19 |
4. Linda Pokorna
36:27 + 2:27 |
5. Ivona Serakova Atletika libeznice 39:15
+ 5:15 |
6. Kateřina Martinkova
41:07 + 7:07 |
7. Petra Štěpánova DKP - Oddíl OB
Kotlářka 43:20 + 9:20 |
8. Tomáš Koukal ODV7600 TJ Aero Odolena Voda 43:28
+ 9:28 |
9. Anna Koukalová ODV7777 TJ Aero Odolena Voda 43:29
+ 9:29 |
10. Denis Ziegenfuss ODV0602 TJ Aero Odolena Voda 43:54
+ 9:54 |
11. Anna Vejražková KPY0750 SOOB TJ Sokol Kralupy n 44:11
+ 10:11 |
12. Kamila Kovandová KPY0550 SOOB TJ Sokol Kralupy n 44:13
+ 10:13 |
13. Alžběta Svobodova KPY - SOOB TJ Sokol
Kra 44:14 + 10:14 |
14. Štěpánka Truncová ODV1052 TJ Aero Odolena Voda 44:15
+ 10:15 |
15. Ema Svobodová ODV0951 TJ Aero Odolena Voda 44:26
+ 10:26 |
16. Eva Koukalová ODV8888 TJ Aero Odolena Voda 45:03
+ 11:03 |
17. Jan Koukal ODV1001 TJ Aero Odolena Voda 45:11
+ 11:11 |
18. Jana Leníková DLT6151 KrOB Rozmarýn Litoměřic 45:29
+ 11:29 |
19. Lenka Truncová ODV7852 TJ Aero Odolena Voda 46:22
+ 12:22 |
20. Zuzana Truncová ODV1051 TJ Aero Odolena Voda 46:26
+ 12:26 |
21. Adéla Svobodová ODV1150 TJ Aero Odolena Voda 46:32
+ 12:32 |
22. Jaroslav Beran SLA - SKOB Slaný 47:35 + 13:35 |
22. Alaxandra Placha
47:35 + 13:35 |
24. Martina Nosek DLT7251 KrOB Rozmarýn Litoměřic 48:09
+ 14:09 |
25. ema vysinska ODV - TJ Aero Odolena
V 48:43 + 14:43 |
26. micheala vysinska ODV - TJ Aero Odolena
V 48:47 + 14:47 |
27. Magdaléna Kopecká KPY8250 SOOB TJ Sokol Kralupy n 49:00
+ 15:00 |
28. karolina Hořejší KPY - SOOB TJ Sokol
Kra 53:41 + 19:41 |
29. Lenka Vejrostová KPY8853 SOOB TJ Sokol Kralupy n 56:51
+ 22:51 |
30. Jakub Houdek ODV1006 TJ Aero Odolena Voda 58:29
+ 24:29 |
31. Zdeněk Hartl ODV6300 TJ Aero Odolena Voda 60:05
+ 26:05 |
32. Martin Jirman
61:00 + 27:00 |
32. Marketa Badalikova
61:00 + 27:00 |
34. Eliška Hrstková SLA1053 SKOB Slaný 62:11 + 28:11 |
35. Dominik Grisa SLA0900 SKOB Slaný 62:38 + 28:38 |
36. Vaskovi Neslehova
63:40 + 29:40 |
37. markta berna ODV - TJ Aero Odolena
V 65:43 + 31:43 |
38. Hana Koldinská NNN5678 Neregistrovaní 66:06 + 32:06 |
39. Hana Stibengerova
70:40 + 36:40 |
40. David Sanka
74:40 + 40:40 |
41. Vojtech Rozarie Pavel Kub 77:00 + 43:00 |
42. Magdalena Nedbalova MFP - Matfyz Praha 78:57
+ 44:57 |
43. Klára Nedbalová MFP0850 Matfyz Praha 79:08 + 45:08 |
44. Kateřina slavikova PGP - SK Praga 105:37 + 71:37 |
45. Jana Slavíkova
111:01 + 77:01 |
Petr Nosek DLT6901 KrOB Rozmarýn Litoměřic DISK |
Filip Grisa SLA0801 SKOB Slaný DISK |
Ondra Slemr
DISK |
Richard Samohýl
DISK |
Adam Moravec ODV1005 TJ Aero Odolena Voda DISK |
-------------------------------------------------------------------------------- |
|
|