14.6.2020 - zavod Roudnice - krátká | ||
Kategorie: D 6.33 km, 260 m, 9 kontrol | ||
1. | Bílý Jakub DOK0104 OK Doksy | 51:31 |
2. | Klein Martin LTP0404 OOB TJ Lokomotiva Tepli | 53:23 + 1:52 |
3. | Jíra Tomáš KAM9802 OK Kamenice | 53:40 + 2:09 |
4. | Baldrian Petr PGP7203 SK Praga | 54:53 + 3:22 |
5. | Baldrianová Barbora VSP7850 USK Praha | 55:41 + 4:10 |
6. | Klomínský Václav KPY8700 SOOB TJ Sokol Kralupy n | 58:28 + 6:57 |
7. | Klusák Martin DKP8704 Oddíl OB Kotlářka | 58:29 + 6:58 |
8. | Kabát Jan PGP6901 SK Praga | 59:01 + 7:30 |
9. | Macek Jiří LIT8401 KOB Litvínov | 60:16 + 8:45 |
10. | Hrádek Tomáš | 61:14 + 9:43 |
11. | Žejdlík Michal LTP7001 OOB TJ Lokomotiva Tepli | 64:05 + 12:34 |
12. | Vrabec Ondřej SCP8303 OK Sparta Praha | 65:55 + 14:24 |
13. | Střelba Ondřej PGP7510 SK Praga | 68:08 + 16:37 |
14. | Koldinský Jan KPY8506 SOOB TJ Sokol Kralupy n | 68:32 + 17:01 |
15. | Ptáček Jan PGP7205 SK Praga | 69:03 + 17:32 |
16. | Etrych Tomáš DOR7300 OK Dobříš | 70:17 + 18:46 |
17. | Buk Michal ROU9601 SKOB Roudnice nad Labem | 70:33 + 19:02 |
18. | Hrouda Martin FSP7612 VSK ČVUT Fakulta Staveb | 72:11 + 20:40 |
19. | Dlouhá Marta PGP7858 SK Praga | 73:04 + 21:33 |
20. | Pavlíček Lubomír KPY7800 SOOB TJ Sokol Kralupy n | 73:13 + 21:42 |
21. | Švorc Martin DKL7100 KOB Kladno | 74:19 + 22:48 |
22. | Studničná Lenka FSP8650 VSK ČVUT Fakulta Staveb | 75:06 + 23:35 |
23. | Pavlíčková Hana KPY0450 SOOB TJ Sokol Kralupy n | 75:37 + 24:06 |
24. | Jirous Jiří TAP7201 KOB Tretra Praha | 75:41 + 24:10 |
25. | Kubecová Magdalena STB0550 TJ Stadion Nový Bor | 75:43 + 24:12 |
26. | Duda Miroslav ROU8009 SKOB Roudnice nad Labem | 76:45 + 25:14 |
27. | Buk Ondřej ROU0102 SKOB Roudnice nad Labem | 78:37 + 27:06 |
28. | Dvořák Pavel LPM7805 OK Lokomotiva Plzeň | 78:52 + 27:21 |
29. | Kučerka Jan LIT8002 KOB Litvínov | 79:48 + 28:17 |
30. | Kalenská Lenka SUL7853 OOB TJ Slavoj Ústí nad | 80:03 + 28:32 |
31. | Jíra Filip KAM0506 OK Kamenice | 81:51 + 30:20 |
32. | Kubec Pavel STB6601 TJ Stadion Nový Bor | 82:03 + 30:32 |
33. | Kudrass Peter | 82:33 + 31:02 |
34. | Žáček Martin FSP6803 VSK ČVUT Fakulta Staveb | 84:20 + 32:49 |
35. | Rydlová Eva FSP8989 VSK ČVUT Fakulta Staveb | 86:08 + 34:37 |
36. | Hausmannová Klára EKP8651 VŠTJ Ekonom Praha | 88:50 + 37:19 |
37. | Nerad Jaroslav LIT9001 KOB Litvínov | 92:57 + 41:26 |
38. | Hošek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha | 97:11 + 45:40 |
39. | Buk Jiří ROU6901 SKOB Roudnice nad Labem | 99:44 + 48:13 |
40. | Koč Zdeněk MKP4700 SK GORDIC Praha Kačerov | 100:09 + 48:38 |
41. | Galuška Ondřej | 100:50 + 49:19 |
42. | Vejražka Jiří KPY7400 SOOB TJ Sokol Kralupy n | 104:12 + 52:41 |
43. | Novák Miloš SCP4600 OK Sparta Praha | 108:31 + 57:00 |
44. | Jirkovská Kateřina | 108:52 + 57:21 |
45. | Chotětický Václav DKL5202 KOB Kladno | 110:31 + 59:00 |
46. | Buriánek Jaromír SCP4700 OK Sparta Praha | 117:06 + 65:35 |
47. | Borovička Milan FSP6104 VSK ČVUT Fakulta Staveb | 122:04 + 70:33 |
48. | Šváb Jan VSP5801 USK Praha | 140:17 + 88:46 |
Kalenský Pavel SUL7600 OOB TJ Slavoj Ústí nad DISK | ||
Hovorková Tereza KAM0154 OK Kamenice DISK | ||
Nová Jana DOR7150 OK Dobříš DISK | ||
Kotecký Roman PGP4900 SK Praga DISK | ||
Krausová Marcela LCV7351 TJ Lokomotiva Chomutov DISK | ||
Created version: v03/29.10.2018 |