27.9.2020 - JEŽ Stvolínky - krátká | ||
Kategorie: H21L 5.30 km, 235 m, 24 kontrol | ||
1. | Rollier Baptiste PHK8200 E OK 99 Hradec Králové | 35:33 |
2. | Wolf Filip TUR9701 C OOB TJ Turnov | 37:03 + 1:30 |
3. | Prieto Alvaro 10004 1 Malarruta | 38:14 + 2:41 |
4. | Melecký Martin SSU9001 C SK Severka Šumperk | 40:20 + 4:47 |
5. | Žemlík Pavel TUR7135 C OOB TJ Turnov | 42:03 + 6:30 |
6. | Matějů Luboš PGP7601 C SK Praga | 43:10 + 7:37 |
7. | Černý Ondřej EKP8511 C VŠTJ Ekonom Praha | 43:20 + 7:47 |
8. | Krejsa Martin CHT9001 C OOB SK Chrast | 44:19 + 8:46 |
9. | Pavlovec Jan BOR9503 C OK Jiskra Nový Bor | 45:05 + 9:32 |
10. | Bílý Jakub DOK0104 A OK Doksy | 45:12 + 9:39 |
11. | Vlček Martin TUR8702 C OOB TJ Turnov | 45:24 + 9:51 |
12. | Váňa Martin TUR8401 C OOB TJ Turnov | 46:20 + 10:47 |
13. | Klaška Pavel DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka | 46:28 + 10:55 |
14. | Peterka Vojtěch LLI7502 C LOK-o Liberec | 47:15 + 11:42 |
15. | Kopec Tomáš VLI8203 C Slavia Liberec orientee | 47:25 + 11:52 |
16. | Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orientee | 47:35 + 12:02 |
17. | Buk Michal ROU9601 C SKOB Roudnice nad Labem | 47:58 + 12:25 |
18. | Jíra Tomáš KAM9802 C OK Kamenice | 48:32 + 12:59 |
19. | Buk Petr ROU0001 A SKOB Roudnice nad Labem | 49:07 + 13:34 |
20. | Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga | 49:18 + 13:45 |
21. | Macek Jiří LIT8401 C KOB Litvínov | 50:24 + 14:51 |
22. | Pašek František KAM7600 C OK Kamenice | 50:43 + 15:10 |
23. | Šákr Vít BOR9301 C OK Jiskra Nový Bor | 51:16 + 15:43 |
24. | Nehasil Vladislav LDC7101 C KOB Děčín | 51:30 + 15:57 |
25. | Oľhava Rastislav PGP8909 C SK Praga | 51:34 + 16:01 |
26. | Ptáček Jiří SRK9002 C SOOB Spartak Rychnov n | 51:40 + 16:07 |
27. | Ptáček Martin VIC9509 C OB Vizovice | 53:39 + 18:06 |
28. | Bradáč Stanislav LLI7201 C LOK-o Liberec | 54:02 + 18:29 |
29. | Beneš Miroslav PGP8108 C SK Praga | 54:05 + 18:32 |
30. | Karvánek Matouš BOR9006 C OK Jiskra Nový Bor | 55:30 + 19:57 |
31. | Dudík Petr JPV8917 C Oddíl OS SK Prostějov | 55:58 + 20:25 |
32. | Szenczi Gabriel VLI8700 C Slavia Liberec orientee | 56:49 + 21:16 |
33. | Kalenský Pavel SUL7600 C OOB TJ Slavoj Ústí nad | 57:25 + 21:52 |
34. | Šesták Marek VLI7403 C Slavia Liberec orientee | 57:39 + 22:06 |
35. | Nitsch Karel FSP7611 C VSK ČVUT Fakulta Staveb | 58:12 + 22:39 |
36. | Hrouda Martin FSP7612 C VSK ČVUT Fakulta Staveb | 59:52 + 24:19 |
37. | Semík Jan VSP6507 C USK Praha | 61:49 + 26:16 |
38. | Bořánek Petr VSP7000 C USK Praha | 64:17 + 28:44 |
39. | Pavlík Libor LIT7605 C KOB Litvínov | 65:46 + 30:13 |
40. | Žitný Tomáš SMB6401 C SKOB Mladá Boleslav | 67:40 + 32:07 |
41. | Štěpán Petr LDC7301 C KOB Děčín | 78:57 + 43:24 |
42. | Píchal Jan VSP5202 C USK Praha | 79:12 + 43:39 |
Created version: v03/29.10.2018 |