27.3.2022 - STŽ Milý Bor - krátká | ||
Kategorie: T 4.15 km, 105 m, 13 kontrol | ||
1. | Buchtík Ondřej VLI8101 Slavia Liberec orientee | 35:21 |
2. | Novák Daniel DOK8700 OK Doksy | 35:56 + 0:35 |
3. | Dubec Pavel SCP8003 OK Sparta Praha | 38:16 + 2:55 |
4. | Trnková Dana VSP7351 USK Praha | 42:46 + 7:25 |
5. | Mikulová Zuzana ZVO7951 OB SK Zvole | 43:17 + 7:56 |
6. | Gregor Radovan DOR7404 OK Dobříš | 43:50 + 8:29 |
7. | Blahová Pavla DKP0155 Oddíl OB Kotlářka | 44:13 + 8:52 |
8. | Jurkiewicz Patrik SCP7800 OK Sparta Praha | 45:49 + 10:28 |
9. | Vojtěchovský Martin 0110001 Dezorientovaní | 48:26 + 13:05 |
10. | Švejda Karel 0170001 Zvole | 50:35 + 15:14 |
11. | Marek Jan LBE6100 TJ Lokomotiva Beroun | 50:42 + 15:21 |
12. | Pelikán Tomáš KAM8200 OK Kamenice | 50:54 + 15:33 |
13. | Balga Jiří DKP7302 Oddíl OB Kotlářka | 52:23 + 17:02 |
14. | Michalík Bohumil Zvole | 54:54 + 19:33 |
15. | Nosek Petr DLT6901 KrOB Rozmarýn Litoměřic | 55:28 + 20:07 |
16. | Bleha Stanislav DOR7503 OK Dobříš | 55:52 + 20:31 |
17. | Tučný Jan 0090001 Tučňáci OB | 56:51 + 21:30 |
18. | Skalka Michal LTU6700 OOB TJ Lokomotiva Trutn | 57:14 + 21:53 |
19. | Beranová Iva VSP7150 USK Praha | 58:00 + 22:39 |
20. | Uhlířová Lada LBE7450 TJ Lokomotiva Beroun | 58:59 + 23:38 |
21. | Vaňková Alice ROZ7950 OK Roztoky | 59:47 + 24:26 |
22. | Jírová Monika ROZ7350 OK Roztoky | 60:29 + 25:08 |
23. | Mikeszová Martina DKP8162 Oddíl OB Kotlářka | 61:01 + 25:40 |
24. | Kubeček Lukáš DOR8300 OK Dobříš | 65:51 + 30:30 |
25. | Szárszoi Ondrej DOR7405 OK Dobříš | 66:17 + 30:56 |
26. | Klašková Josefina DKP9651 Oddíl OB Kotlářka | 67:26 + 32:05 |
27. | Pompachová Alexandra TAP7754 KOB Tretra Praha | 68:10 + 32:49 |
28. | Pompach Petr TAP7801 KOB Tretra Praha | 68:44 + 33:23 |
29. | Laga Jakub ZBP1300 OOB SK Zbraslav | 68:59 + 33:38 |
30. | Jirásková Markéta VSP7653 USK Praha | 69:43 + 34:22 |
31. | Rakovcová Zuzana SCP1150 OK Sparta Praha | 71:32 + 36:11 |
32. | Basista Tomáš DOR7803 OK Dobříš | 73:40 + 38:19 |
33. | Nosek Martina DLT7251 KrOB Rozmarýn Litoměřic | 75:33 + 40:12 |
34. | Bednářová Barbora 0020004 T5 kladno | 76:22 + 41:01 |
35. | Štrossová Veronika DCE8250 KOB Dobřichovice | 77:32 + 42:11 |
36. | Malá Martina 0090002 Tučňáci OB | 78:25 + 43:04 |
37. | Křízek Vítězslav NER | 79:03 + 43:42 |
38. | Malačková Jana DKP6150 Oddíl OB Kotlářka | 79:16 + 43:55 |
39. | Mišek Michal KAM7202 OK Kamenice | 100:52 + 65:31 |
40. | Slámová Michaela KAM8051 OK Kamenice | 102:05 + 66:44 |
41. | Štěpánek Petr KAM OK Kamenice | 106:32 + 71:11 |
42. | Švejdová Martina ZVO7453 OB SK Zvole | 133:27 + 98:06 |
Pelikánová Lenka KAM8350 OK Kamenice DISK | ||
Uhlík Jan DKP6603 Oddíl OB Kotlářka DISK | ||
Ouda Filip 0020003 T5 kladno DISK | ||
Trdá Lucie KPY8651 SOOB TJ Sokol Kralupy n DISK | ||
Motyčka Michael TAP1003 KOB Tretra Praha DISK | ||
Created version: v03/29.10.2018 |