4.9.2022 - JEŽ Swieradów - sprint | ||
Kategorie: H21L 3.60 km, 130 m, 24 kontrol | ||
1. | Janovský Tomáš PGP0101 SK Praga | 15:49 |
2. | Melišík Martin TAP0200 KOB Tretra Praha | 16:30 + 0:41 |
2. | Procházka David LPU9113 OK Lokomotiva Pardubice | 16:30 + 0:41 |
4. | Rollier Baptiste PHK8200 OK 99 Hradec Králové | 17:08 + 1:19 |
5. | Dlabaja Tomas TUR8303 OOB TJ Turnov | 17:11 + 1:22 |
6. | Jurczyk Tomasz 1936 UKS Sparta, Czyżowice | 17:23 + 1:34 |
7. | Wolf Filip TUR9701 OOB TJ Turnov | 17:37 + 1:48 |
7. | Bernaciak Aleksander 1402 WKS Śląsk, Wrocław | 17:37 + 1:48 |
9. | Habán Oliver JJN0602 Team Jizerky | 18:37 + 2:48 |
10. | Paszyński Piotr 423 UKS Orientuś, Łódź | 18:47 + 2:58 |
11. | Bořánek Michal VSP0007 USK Praha | 18:54 + 3:05 |
12. | Zabořil Vojtěch TUR0110 OOB TJ Turnov | 19:04 + 3:15 |
13. | Hnízdil Matěj KAS0301 KOB Kamenický Šenov | 19:06 + 3:17 |
14. | Čech Jan SJI9601 OK Jihlava | 19:12 + 3:23 |
15. | Klomínský Václav KPY8700 SOOB TJ Sokol Kralupy n | 19:15 + 3:26 |
16. | Deredos Bruno 2839 UKS Orientuś, Łódź | 19:35 + 3:46 |
16. | Holas Ondřej TUR8501 OOB TJ Turnov | 19:35 + 3:46 |
16. | Buk Petr ROU0001 SKOB Roudnice nad Labem | 19:35 + 3:46 |
19. | Karásek Matěj TUR0000 OOB TJ Turnov | 19:52 + 4:03 |
20. | Buk Michal ROU9601 SKOB Roudnice nad Labem | 19:56 + 4:07 |
21. | Mencl Jan TUR0201 OOB TJ Turnov | 21:11 + 5:22 |
22. | Klaška Pavel DKP9301 Oddíl OB Kotlářka | 21:36 + 5:47 |
23. | Drbal Jan PGP7101 SK Praga | 22:13 + 6:24 |
24. | Vydra Ivan CHA6600 OK Chrastava | 22:25 + 6:36 |
25. | Nejman Stanislav TUR9500 OOB TJ Turnov | 23:32 + 7:43 |
26. | Najman Jaroslav BOR7909 OK Jiskra Nový Bor | 24:13 + 8:24 |
27. | Podziński Rafał 410 UKS Orientuś, Łódź | 26:12 + 10:23 |
28. | Buk Jindřich ROU9303 SKOB Roudnice nad Labem | 27:23 + 11:34 |
29. | Šunda Marek VSP9200 USK Praha | 27:42 + 11:53 |
30. | Hanovec Petr VLI7101 Slavia Liberec orientee | 28:19 + 12:30 |
Jíra Tomáš KAM9802 OK Kamenice DISK | ||
Burda Matěj BOR9608 OK Jiskra Nový Bor DISK | ||
Kobr Tomáš TJN8901 OOB TJ Tatran Jablonec DISK | ||
Martan Jiří VLI7300 Slavia Liberec orientee DISK | ||
Kohl Ondřej KPY8600 SOOB TJ Sokol Kralupy n DISK | ||
Hájek Kryštof TUR0212 OOB TJ Turnov DISK | ||
Mairich Filip JJN0600 Team Jizerky DISK | ||
Tkáč Matěj JJN0401 Team Jizerky DISK | ||
Thoř Tomáš TUR9904 OOB TJ Turnov DISK | ||
Bořil Jan TBM9700 KOS TJ Tesla Brno DISK | ||
Nagy Josef TJN0006 OOB TJ Tatran Jablonec DISK | ||
Bílý Jakub DOK0104 OK Doksy DISK | ||
Waldhauser Štěpán TUR0409 OOB TJ Turnov DISK | ||
Karvánek Matouš BOR9006 OK Jiskra Nový Bor DISK | ||
Fröhlich Martin DKP8207 Oddíl OB Kotlářka DISK | ||
Pospíšil Vitek PGP6803 SK Praga DISK | ||
Hejna Martin TAP8101 KOB Tretra Praha DISK | ||
Zikmund Zdeněk SJC9703 Sportcentrum Jičín DISK | ||
Petr Josef VLI6300 Slavia Liberec orientee DISK | ||
Uhlík Michal SJC8007 Sportcentrum Jičín DISK | ||
Created version: v03/29.10.2018 |