22.10.2022 - STŽ Nový Knín - krátká | ||
Kategorie: H21L 5.95 km, 180 m, 20 kontrol | ||
1. | Semík Ondřej KAM9401 OK Kamenice | 33:50 |
2. | Rollier Baptiste PHK8200 OK 99 Hradec Králové | 34:09 + 0:19 |
3. | Sedláček Jaroslav DKP0309 Oddíl OB Kotlářka | 35:54 + 2:04 |
4. | Bořánek Michal VSP0007 USK Praha | 36:35 + 2:45 |
5. | Sysel Ctibor PGP8700 SK Praga | 36:48 + 2:58 |
6. | Šedivý Jan PGP8409 SK Praga | 37:50 + 4:00 |
7. | Mareš Albert DKP0308 Oddíl OB Kotlářka | 39:17 + 5:27 |
8. | Sedláček Patrik DKP0816 Oddíl OB Kotlářka | 40:26 + 6:36 |
9. | Netuka Vojtěch SHK9701 OK Slavia Hradec Králov | 40:37 + 6:47 |
10. | Pospíšil Ondřej DKP8717 Oddíl OB Kotlářka | 41:06 + 7:16 |
11. | Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga | 41:20 + 7:30 |
12. | Buk Michal ROU9601 SKOB Roudnice nad Labem | 43:27 + 9:37 |
13. | Tomeš Jaroslav DKP8109 Oddíl OB Kotlářka | 44:02 + 10:12 |
14. | Štěňha Martin SPC7608 SPORTICUS team | 44:15 + 10:25 |
15. | Pražák Jiří ZBP7800 OOB SK Zbraslav | 44:47 + 10:57 |
16. | Šafařík Ivo OPI7402 Orientační sporty Písek | 45:03 + 11:13 |
17. | Fröhlich Martin DKP8207 Oddíl OB Kotlářka | 45:06 + 11:16 |
18. | Pašek František KAM7600 OK Kamenice | 46:11 + 12:21 |
19. | Sajal Martin SLP7803 OOB Slavia Praha | 46:32 + 12:42 |
20. | Hanák Jan SLA8002 SKOB Slaný | 46:40 + 12:50 |
21. | Buk Petr ROU0001 SKOB Roudnice nad Labem | 46:50 + 13:00 |
22. | Klaška Pavel DKP9301 Oddíl OB Kotlářka | 46:52 + 13:02 |
23. | Vlach Martin PGP8605 SK Praga | 46:53 + 13:03 |
24. | Zajíc Vítězslav TAP8610 KOB Tretra Praha | 47:51 + 14:01 |
25. | Kalina Miroslav SPC8211 SPORTICUS team | 48:08 + 14:18 |
26. | Charousek Matěj PGP0207 SK Praga | 48:35 + 14:45 |
27. | Šimík Daniel ROZ6900 OK Roztoky | 49:17 + 15:27 |
28. | Semerád Jan UOL9400 SOB Olomouc | 49:19 + 15:29 |
29. | Buzek Martin PGP8401 SK Praga | 49:30 + 15:40 |
30. | Málek Martin CST8902 OB Strakonice | 50:00 + 16:10 |
31. | Jirásek Kryštof ROZ0101 OK Roztoky | 50:05 + 16:15 |
32. | Matoušek Martin SPC7604 SPORTICUS team | 51:09 + 17:19 |
33. | Čermák Radek PGP6405 SK Praga | 51:12 + 17:22 |
34. | Jíra Tomáš KAM9802 OK Kamenice | 51:17 + 17:27 |
35. | Němeček Jan KAM9300 OK Kamenice | 51:27 + 17:37 |
36. | Bořánek Petr VSP7000 USK Praha | 52:02 + 18:12 |
37. | Fliegl Ondřej 0220001 HO Přírodní vědy | 52:09 + 18:19 |
37. | Novák Přemysl DKP0107 Oddíl OB Kotlářka | 52:09 + 18:19 |
39. | Hrádek Tomáš ROU8301 SKOB Roudnice nad Labem | 52:16 + 18:26 |
40. | Kohl Ondřej KPY8600 SOOB TJ Sokol Kralupy n | 53:12 + 19:22 |
41. | Novák Ivo OKP6200 SK OK 24 Praha | 53:25 + 19:35 |
42. | Koten Pavel RIC7200 OB Říčany | 53:50 + 20:00 |
43. | Spilka Marek DKL8300 KOB Kladno | 54:14 + 20:24 |
44. | Křemen Štěpán KAM9804 OK Kamenice | 54:39 + 20:49 |
45. | Vondra Jiří FSP7600 VSK ČVUT Fakulta Staveb | 54:58 + 21:08 |
46. | Jirka Matyáš UOL0203 SOB Olomouc | 57:01 + 23:11 |
47. | Neškudla Jan KAM8000 OK Kamenice | 57:05 + 23:15 |
48. | Pračka Tomáš RIC7302 OB Říčany | 57:06 + 23:16 |
49. | Valach Marek TAP9703 KOB Tretra Praha | 60:03 + 26:13 |
50. | Borák Michal EKP8304 VŠTJ Ekonom Praha | 61:22 + 27:32 |
51. | Havlíček Jan RIC7902 OB Říčany | 62:00 + 28:10 |
52. | Mezník Vladimír LBE6400 TJ Lokomotiva Beroun | 65:19 + 31:29 |
53. | Samek Jakub VSP8800 USK Praha | 65:42 + 31:52 |
54. | Vacek Vladimír KNC9300 Sokol Kostelec n | 67:50 + 34:00 |
55. | Šedivý Ondřej KNC9103 Sokol Kostelec n | 69:12 + 35:22 |
56. | Buk Ondřej ROU0102 SKOB Roudnice nad Labem | 70:02 + 36:12 |
57. | Klíma Kamil DKL8201 KOB Kladno | 71:24 + 37:34 |
Šafka Daniel KAM9105 OK Kamenice DISK | ||
Voleský Leoš KAM7900 OK Kamenice DISK | ||
Created version: v03/29.10.2018 |