Orientační běh Orientační běh Orientační běh Orientační běh Orientační běh Orientační běh Orientační běh Orientační běh Orientační běh
Odkazy na stránky závodů (nezaručené)

17.09.2017 17.9. ČPŠ Vojice ( http://scjicin.cz/jicin/main.php?zavody=57&menu=100 )
16.09.2017 16.9. ČPŠ Miletín ( http://scjicin.cz/jicin/main.php?zavody=57&menu=100 )
16.09.2017 16.9. "ŽA" Lázně Bělohrad ( http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3497 )
09.09.2017 9.9. "ŽB" Písek ( http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3600 )
11.08.2017 11.8. Rumcajsovy míle ( http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3728 )
04.08.2017 4.8. Advanta cup ( http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3849 )
26.07.2017 26.7. Bohemia ( http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3724 )
14.07.2017 14.7. H.S.H. Vysočina ( http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3845 )
25.06.2017 25.6. ZČŽ Chvoj.mlýn ( http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3830 )
18.06.2017 18.6. "ŽB" Litošice ( http://lpu.cz/zb17/ )
14.06.2017 14.6. PPŽ Arabská ( http://www.zaket.cz/zaket-prazsky-pohar-zactva )
11.06.2017 11.6. MČR kr Lipnice n.Sáz. ( http://osn-cz.eu/middle2017/ )
10.06.2017 10.6. MČR kr Lipnice n.Sáz. ( http://osn-cz.eu/middle2017/ )
07.06.2017 7.6. PPŽ Rohožník ( http://www.zaket.cz/zaket-prazsky-pohar-zactva )
04.06.2017 4.6. "ŽA" Řitka ( http://okkamenice.cz/ab17/ )
03.06.2017 3.6. "ŽA" Řitka ( http://www.uskob.cz/poradani/za17/ )
31.05.2017 31.5. PPŽ Troja nábřeží ( http://www.zaket.cz/zaket-prazsky-pohar-zactva )
28.05.2017 28.5. OŽ Malíkovice ( http://www.kobkladno.cz/malikovice )
27.05.2017 27.5. OŽ kl MS Dobříš ( http://www.okdobris.cz/zavody/krajske-mistrovstvi-na-klasice-2017/ )
24.05.2017 24.5. PPŽ Hrádek ( http://www.zaket.cz/zaket-prazsky-pohar-zactva )
17.05.2017 17.5. PPŽ Kbely ( http://www.zaket.cz/zaket-prazsky-pohar-zactva )
13.05.2017 13.5. "ŽB" Křižany kl ( http://vlio.cz/zb2017/ )
08.05.2017 8.5. OŽ Mníšek ( http://www.uskob.cz/poradani/pz17/ )
07.05.2017 7.5. MČR sprint Brno ( http://zbm.eob.cz/zavody/mcr2017/ )
29.04.2017 29.4. Česko-polské dny ( http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3802 )
22.04.2017 22.4. OŽ Týnec kr MS ( http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3789 )
14.04.2017 14.4. Soustředění ( http://okkamenice.cz/ )
14.04.2017 14.4. Velikonoce skály ( http://obkotlarka.cz/zavody/velikonoce-ve-skalach-2017/aktuality )
09.04.2017 9.4. ČPŠ Rantířov ( http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3590 )
08.04.2017 8.4. OŽ Kozmice kr ( http://precek.cz/ob/scp/17oz/ )
08.04.2017 8.4. MČR NOB Rantířov ( http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3589 )
02.04.2017 2.4. OŽ Mšeno sp MS ( http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3771 )
01.04.2017 1.4. OŽ Kopanina kr ( http://sk-praga.cz/pz-1-4-2017/ )
01.04.2017 1.4. 1/2 maraton Praha ( https://www.runczech.com/cs/akce/sportisimo-1-2maraton-praha-2017/index.shtml )
24.03.2017 24.3. Soustředění SCO ( http://stredoceskaoblast.unas.cz/index.php?text=976-stredoceska-zakovska-o-akademie-24-26-3-2017-nova-zivohost )
19.03.2017 19.3. PZL Líšná ( http://sk-praga.cz/pzl/Pzl2017/index.html )
11.03.2017 11.3. Jarní skály Kost ( http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3746 )
05.03.2017 5.3. PZL Praga Magica ( http://sk-praga.cz/pzl/Pzl2017/index.html )
04.03.2017 4.3. PZL Jarní sprint ( http://sk-praga.cz/pzl/Pzl2017/index.html )
26.02.2017 26.2. KAM Strašín ( http://okkamenice.cz/nedelni-treninky/ )
19.02.2017 19.2. KAM Krč ( http://okkamenice.cz/nedelni-treninky/ )
18.02.2017 18.2. PZL Xaverov ( http://sk-praga.cz/pzl/Pzl2017/index.html )
11.02.2017 11.2. PZL Brdy Speciál ( http://sk-praga.cz/pzl/Pzl2017/index.html )
04.02.2017 4.2. PZL Dědův hrob ( http://sk-praga.cz/pzl/Pzl2017/index.html )
22.01.2017 22.1. KAM Těptín ( http://okkamenice.cz/nedelni-treninky/ )
15.01.2017 15.1. KAM Tejček ( http://okkamenice.cz/nedelni-treninky/ )
07.01.2017 7.1. PZL Kozel ( http://sk-praga.cz/pzl/Pzl2017/index.html )
01.01.2017 1.1. Zvole ( http://ob-skzvole.aerohosting.cz/getfile/Pozv%C3%A1nka_20170101.pdf )
18.12.2016 18.12. KAM Světice ( http://okkamenice.cz/nedelni-treninky/ )
18.12.2016 18.12. PZL Večerník ( http://sk-praga.cz/pzl/Pzl2017/index.html )
10.12.2016 10.12. PZL Hvězda ( http://sk-praga.cz/pzl/Pzl2017/index.html )
04.12.2016 4.12. PZL Malé Přílepy ( http://sk-praga.cz/pzl/Pzl2017/index.html )
02.12.2016 2.12. PZL Mikulášův kufr ( http://sk-praga.cz/pzl/Pzl2017/index.html )
27.11.2016 27.11. KAM Pohorka ( http://okkamenice.cz/nedelni-treninky/ )
20.11.2016 20.11. KAM Struhařov rybník ( http://okkamenice.cz/nedelni-treninky/ )
17.11.2016 17.11. 23.MS SMIK ( http://www.safka.eu/smik/ )
13.11.2016 13.11. KAM Ládví rozhledna ( http://okkamenice.cz/nedelni-treninky/ )
06.11.2016 6.11. KAM Těptín rybník ( http://okkamenice.cz/nedelni-treninky/ )
02.11.2016 2.11. Noční Bohnice ( https://docs.google.com/document/d/1KSrxac1hsbmoUTisEIPu2sK9gZdFuFCpLUHqoHQqnE8/pub )
23.10.2016 23.10. OŽ Ládví kr ( http://okkamenice.cz/oz16/ )
22.10.2016 22.10. OŽ Radlík kl ( http://okkamenice.cz/oz16/ )
20.10.2016 20.10. Bludička ( http://jd.xf.cz/2016-10-20-Dablicka-Bludicka.html )
09.10.2016 9.10. MČR kluby Prysk ( http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3034 )
08.10.2016 8.10. MČR štafety Prysk ( http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3033 )
02.10.2016 2.10. MČR klasika LPU ( http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3031 )
01.10.2016 1.10. MČR klasika LPU ( http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3031 )
25.09.2016 25.9. OŽ Mšec kl ( http://oz2016msec.skobslany.cz/ )
24.09.2016 24.9. OŽ Chuchle kr ( http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3389 )
21.09.2016 21.9. Žák.štafety Krč ( http://okkamenice.cz/zs16/ )
18.09.2016 18.9. ČPŠ Velká Bíteš ( https://tatran.org/cp2016/ )
17.09.2016 17.9. "ŽA" Brno ( https://tatran.org/cp2016/ )
17.09.2016 17.9. ČPŠ Velká Bíteš ( https://tatran.org/cp2016/ )
16.09.2016 16.9. Soustředění SCO ( Null )
11.09.2016 11.9. "ŽA" Hrabětice ( http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3023 )
10.09.2016 10.9. "ŽA" Hrabětice ( http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3023 )
04.09.2016 4.9. OŽ Vokovice sp ( http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3384 )
03.09.2016 3.9. OŽ MS Libušín kl ( http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3377 )
14.08.2016 14.8. Soustředění ROZ (7) ( Null )
14.08.2016 14.8. Soustředění KAM (7) ( Null )
10.08.2016 10.8. Česká Kanada 2016 ( http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3465 )
22.06.2016 22.6. PPŽ štafety Ládví ( http://www.zaket.cz/index.php?page=orientacni-beh/zaket-ppz )
19.06.2016 19.6. "B" Žihle ( http://zb2016.kometakrl.cz/ )
18.06.2016 18.6. "B" Žihle ( http://zb2016.kometakrl.cz/ )
15.06.2016 15.6. PPŽ Chodov ( http://www.zaket.cz/index.php?page=orientacni-beh/zaket-ppz )
12.06.2016 12.6. JEŽ Jablonec ( http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3371 )
08.06.2016 8.6. PPŽ Bohnice ( http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3609 )
05.06.2016 5.6. ČPŠ Ivančice ( http://cp2016.betaursus.cz/ )
04.06.2016 4.6. "ŽA" Ivančice ( http://cp2016.betaursus.cz/ )
04.06.2016 4.6. Vyzývací Ivančice ( http://cp2016.betaursus.cz/ )
01.06.2016 PPŽ Hostivice ( http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3602 )
29.05.2016 29.5. "ŽA" Vidnava klasika ( http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3022 )
28.05.2016 28.5. "ŽA" Vidnava krátká ( http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3021 )
25.05.2016 25.5. PPŽ Roztoky ( http://roz.ini.cz/ppz16/ )
22.05.2016 22.5. SAXBO ( http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3360 )
18.05.2016 18.5. PPŽ Milíčák ( http://sk-praga.cz/ppz-18-5-2016/ )
15.05.2016 15.5. "ŽB" Halouny kr ( http://www.uskob.cz/poradani/zb16/ )
14.05.2016 14.5. "ŽB" Halouny kl ( http://www.uskob.cz/poradani/zb16/ )
11.05.2016 11.5. PPŽ Invalidovna ( http://okkamenice.cz/ppz16/ )
08.05.2016 8.5. MČR sprint Št LCE ( http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3083 )
07.05.2016 7.5. MČR sprint LCE ( http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3082 )
01.05.2016 1.5. "ŽA" Trutnov - krátká ( http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3020 )
30.04.2016 30.4. "ŽA" Trutnov - klasika ( http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3019 )
24.04.2016 24.4. OŽ Jíloviště kl ( http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3343 )
23.04.2016 23.4. OŽ Jíloviště MS kr ( http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3337 )
16.04.2016 16.4. MČR noční Doksy ( http://2016.mcrnob.cz/ )
10.04.2016 10.4. OŽ Stará Huť kr ( http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3327 )
09.04.2016 9.4. OŽ MS Benátky sp ( http://www.skmeteorkacerov.cz/ob/sprint-benatky/index.php )
09.04.2016 9.4. JEŽ Jílové Děčín kl ( http://zavod.kobdecin.cz/ )
08.04.2016 8.4. Tom soustředění ( Null )
03.04.2016 3.4. OŽ Rakovník kl ( http://ok-rakovnik.webnode.cz/ )
02.04.2016 2.4. OŽ Rakovník kr ( http://ok-rakovnik.webnode.cz/ )
25.03.2016 25.3. Soustředění HK ( Null )
20.03.2016 20.3. OŽ Chodouny kl ( http://obroudnice.cz/zavody/chodouny2016 )
19.03.2016 19.3. ČPŠ Hradec ( http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3125 )
12.03.2016 12.3. Jarní skály TUR ( http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3300 )
05.03.2016 5.3. PZL Praga Magica ( http://jenasvab.sweb.cz/ )
27.02.2016 27.2. PZL Chodov tvrz ( http://pzl-tour.webnode.cz/ )
20.02.2016 20.2. PZL Řevnice ( http://obkamenice.dccomp.cz/?page_id=9160 )
13.02.2016 13.2. PZL Babice ( https://sites.google.com/site/babickymunicak/ )
10.01.2016 10.1. PZL Čišovice ( http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3485 )
01.01.2016 1.1. Paměťák Zvole ( http://ob-skzvole.aerohosting.cz/getfile/Pozv%C3%A1nka_20160101.pdf )
27.12.2015 27.12. PZL Tulipány ( http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3204 )
20.12.2015 6.12. KAM Struhařov ( http://obkamenice.dccomp.cz/ )
12.12.2015 12.12. PZL Prokopák ( http://pzl-tour.webnode.cz/ )
05.12.2015 5.12. PZL M.Přílepy ( http://sk-praga.cz/pzl/Pzl2016/index.html )
02.12.2015 2.12. F1 Juliána ( http://nocaky.uvadi.cz/index.php?clanek=20 )
29.11.2015 29.11. KAM Kamenice ( http://obkamenice.dccomp.cz/ )
22.11.2015 22.11. KAM Těptín ( http://obkamenice.dccomp.cz/ )
17.11.2015 17.11. SMIK ( http://ob.vse.cz/smik/ )
15.11.2015 15.11.KAM Struhařov ( http://obkamenice.dccomp.cz/ )
12.11.2015 12.11. Benátky Itálie ( http://www.orivenezia.it/ )
08.11.2015 8.11. KAM Ládví ( http://obkamenice.dccomp.cz/ )
07.11.2015 7.11. VČ Bělečský mlýn ( http://www.ok99.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=723&Itemid=295 )
06.11.2015 6.11. HULK Cup ( http://hulkcup.wz.cz/ )
01.11.2015 1.11. Pražské věže ( http://www.prazske-veze.cz/ )
31.10.2015 31.10. JEŽ Liberec Vesec ( http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=2930 )
28.10.2015 28.10. Bludička ( http://jd.xf.cz/2015-10-28-Dablicka-Bludicka.html )
25.10.2015 24.10. OŽ H.Bezděkov ( http://losmelnik.cz/poradame.php?zavod=stz15 )
20.10.2015 20.10. Noční Bohnice ( http://www.outfanatic.com/kalendar-akci/akce/3256-Nocni-bohnicky-orientak-/-EPO-OB )
11.10.2015 11.10. MČR kluby Vracov ( http://mcr2015.skob-zlin.cz/ )
10.10.2015 10.10. MČR št Vracov ( http://mcr2015.skob-zlin.cz/ )
04.10.2015 4.10. OŽ Řevnice kl ( http://www.uskob.cz/poradani/pz15/ )
03.10.2015 3.10. OŽ Řevnice kr ( http://www.uskob.cz/poradani/pz15/ )
26.09.2015 26.9. MČR kl Klepáčov ( http://www.ksu.cz/mcr2015/ )
20.09.2015 20.9. OŽ Krňany kr ( http://sk-praga.cz/pz-20-9-2015/ )
19.09.2015 19.9. OŽ Mrákavy kl ( http://kobkladno.unas.cz/mr15/index.html )
19.09.2015 19.9. SČŽ Jestřebí kr ( http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=2923 )
13.09.2015 13.9. ČPŠ Řásná ( http://cp2015.okjihlava.com/ )
12.09.2015 12.9. ČPŠ Řásná ( http://cp2015.okjihlava.com/ )
12.09.2015 12.9. ŽA Telč sprint ( http://cp2015.okjihlava.com/ )
15.08.2015 15.8. Soustředění ROZ ( http://roz.ini.cz/ )
10.08.2015 10.8. Soustředění KAM ( http://obkamenice.dccomp.cz/ )
05.08.2015 5.8. Bohemia ( http://ok-bor.cz/bohemia2015/ )
16.07.2015 16.7. Advanta Cup ( http://www.dobruska.cz/kob/advanta2015/ )
20.06.2015 20.6. MČR kr (EKP) ( http://ob.vse.cz/zavody/mcrkt2015/ )
17.06.2015 17.6. PPŽ Malešice ( http://obkamenice.dccomp.cz/?page_id=5905 )
14.06.2015 14.6. OŽ Březina ( http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=2897 )
14.06.2015 14.6. SAXBO - Fojtka ( http://web.okcha.net/Poradame/index.php?id=1&cislo=23 )
13.06.2015 13.6. SAXBO - Fojtka ( http://web.okcha.net/Poradame/index.php?id=1&cislo=23 )
13.06.2015 13.6. OŽ Březina MS kl ( http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=2896 )
10.06.2015 10.6. PPŽ Roztoky ( http://roz.ini.cz/ppz15/ )
07.06.2015 7.6. ŽA Štěměchy ( http://15.oobtrebic.cz/ )
06.06.2015 6.6. ŽA Štěměchy ( http://15.oobtrebic.cz/ )
06.06.2015 6.6. ŽB Pekloves ( http://scjicin.cz/jicin/main.php?zavody=48&menu=100 )
03.06.2015 3.6. PPŽ Krčák ( http://sk-praga.cz/ppz-3-6-2015/ )
31.05.2015 30.5. ČPŠ Kroučová ( http://obkotlarka.cz/zavody/stafety-kroucova/aktuality )
30.05.2015 30.5. ČPŠ Kroučová ( http://obkotlarka.cz/zavody/stafety-kroucova/aktuality )
30.05.2015 30.5. ŽA Žatec sp ( http://obkotlarka.cz/zavody/sprint-zatec/aktuality )
27.05.2015 27.5. PPŽ Troja ( http://tjsokoltroja.wz.cz/ )
24.05.2015 24.5. OŽ Jevany kl ( http://tretra.org/pz-2015/ )
24.05.2015 24.5. MČR št sp (ASU) ( http://sprint15.magnusorienteering.cz/ )
23.05.2015 23.5. MČR sp (ASU) ( http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=2697 )
20.05.2015 20.5. PPŽ Lhotka ( http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3152 )
17.05.2015 17.5. ŽA Sušice ( http://sk-praga.cz/zavody/sedlo2015/?page_id=5 )
16.05.2015 16.5. ŽA Sušice ( http://sk-praga.cz/zavody/sedlo2015/?page_id=5 )
13.05.2015 13.5. PPŽ Říčany ( http://www.obricany.cz/1678 )
12.05.2015 12.5. Přebor škol Chuchle ( http://roz.ini.cz/ps15/ )
08.05.2015 8.5. Filip soustř. KAM ( http://obkamenice.dccomp.cz/ )
18.04.2015 18.4. OŽ MS sp Buštěhrad ( http://obkamenice.dccomp.cz/?page_id=5788 )
12.04.2015 12.4. OŽ MS kr Černoc ( http://www.oz2015cernoc.skobslany.cz/ )
03.04.2015 3.4. Velikonoce soustř. ( Null )
31.03.2015 31.3. Test kros Krčák ( http://www.scmpraha.4fan.cz/news.php )
29.03.2015 29.3. ZČŽ Soseň kr ( http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=2845 )
28.03.2015 28.3. OŽ Oseček kl ( http://www.shk-ob.cz/poradani?id=83 )
22.03.2015 22.3. OŽ Kopanina kr ( http://sk-praga.cz/pz-22-3-2015/ )
18.03.2015 18.3. Dorost Košice (SK) ( http://vd-ob.cz/wp-content/uploads/2015/01/VD15_VT.Roznava_POZVANKA.pdf )
15.03.2015 15.3. PZL Srnčák ( http://kobkladno.unas.cz/pzl15/ )
13.03.2015 13.3. SCM soustředění ( http://www.scmpraha.4fan.cz/news.php )
08.03.2015 8.3. PZL Praha Magica ( http://www.skpraga.cz/pzl/Pzl2015/index.html )
01.03.2015 1.3. PZL Líšná ( http://www.skpraga.cz/pzl/Pzl2015/index.html )
21.02.2015 21.2. PZL Chodov ( http://pzl-tour.webnode.cz/ )
14.02.2015 14.2. PZL Rokytka ( https://sites.google.com/site/udolirokytky/ )
08.02.2015 8.2. PZL Terezín ( http://www.skpraga.cz/pzl/Pzl2015/index.html )
30.01.2015 30.1. PZL noční Mosty ( http://mosty2.webnode.cz/ )
24.01.2015 24.1. PZL Třebotov ( http://precek.cz/ob/scp/15zl/?page=2 )
14.01.2015 14.1. Noční Vrabec ( http://nocaky.uvadi.cz/ )
10.01.2015 10.1. PZL Kozel ( http://opetnakozla.wz.cz/indexii.htm )
01.01.2015 1.1. Zvole ( http://ob-skzvole.aerohosting.cz/ )
27.12.2014 27.12. PZL Zlenice ( http://www.skpraga.cz/pzl/Pzl2015/index.html )
21.12.2014 21.12. PZL Večerník ( http://roz.ini.cz/vp14/ )
13.12.2014 13.12. PZL Braník ( http://pzl-tour.webnode.cz/ )
07.12.2014 7.12. PZL Malé Přílepy ( http://www.skpraga.cz/pzl/Pzl2015/index.html )
06.12.2014 6.12. DOROST soustř. ( http://vd-ob.cz/akce-2013/ )
29.11.2014 29.11. PZL Vidrholec ( http://www.skpraga.cz/pzl/Pzl2015/index.html )
15.11.2014 15.11. 21.MS SMIK ( http://ob.vse.cz/smik/ )
08.11.2014 8.11. KAM rozlučka ( http://obkamenice.dccomp.cz/ )
07.11.2014 7.11. HULK štafety ( http://hulkcup.wz.cz/rozphc14.htm )
02.11.2014 2.11. Pražské věže ( http://www.prazske-veze.cz/ )
01.11.2014 1.11. OŽ Mšec kl ( http://oz2014msec.skobslany.cz/ )
29.10.2014 29.10. Bludička ( http://jd.xf.cz/2014-10-29-Dablicka-Bludicka.html )
26.10.2014 26.10. Bramberk ( http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=2602 )
19.10.2014 19.10. OŽ Kamenice kr ( http://obkamenice.dccomp.cz/?page_id=4955 )
18.10.2014 18.10. OŽ Sulice kl ( http://obkamenice.dccomp.cz/?page_id=4955 )
11.10.2014 11.10. MČR štafety ( http://vpm.eob.cz/mcr2014/ )
05.10.2014 5.10. OŽ Šemanovice kr ( http://obkotlarka.cz/zavody/oblastni-zebricky-semanovice/aktuality )
04.10.2014 4.10. OŽ Šemanovice kl ( http://obkotlarka.cz/zavody/oblastni-zebricky-semanovice/aktuality )
27.09.2014 27.9. MČR klasika ( http://ok-bor.cz/mcr2014/ )
21.09.2014 21.9. OŽ Chodov sp ( http://oris.orientacnisporty.cz/files/2573_74627af5bc34317c137ae6f41ef79cba.pdf )
20.09.2014 20.9. OŽ Krňany kl ( http://voskovka-2014.webnode.cz/ )
14.09.2014 14.9. OŽ Kozmice kr ( http://precek.cz/ob/scp/14oz/ )
13.09.2014 13.9. "ŽA" Hostinné sp ( http://za2014.ltu-ob.cz/ )
13.09.2014 13.9. ČPŠ Libín ( http://stafety2014.shk-ob.cz/cps2014/ )
06.09.2014 6.9. "ŽA" Suchá Rudná ( http://www.ofestival.eu/2014/ )
23.08.2014 23.8. Prázdniny ( http://tur.cz/pekneprazdniny/ )
16.08.2014 16.8. Rumcajs ( http://scjicin.cz/jicin/main.php?&user=bl1449qpr3t3lt5ugbgp6jspb5&menu=101&zavody=46& )
08.08.2014 8.8. Rumpál ( http://rumpal.wordpress.com/ )
18.07.2014 18.7. H.S.H. Vysočina ( http://www.obchrast.com/nz.php?nzid=983&co=0 )
18.06.2014 18.6. PPŽ Stromovka ( http://www.zaket.cz/index.php?page=orientacni-beh/zaket-ppz/rozpisy-zavodu )
11.06.2014 11.6. PPŽ Balabenka ( http://www.zaket.cz/index.php?page=orientacni-beh/zaket-ppz/rozpisy-zavodu )
07.06.2014 7.6. "B" Fojtka ( http://becka.okcha.net/category/novinky/ )
04.06.2014 4.6. PPŽ Ládví ( http://www.zaket.cz/index.php?page=orientacni-beh/zaket-ppz/rozpisy-zavodu )
01.06.2014 1.6. OŽ Janov kl P ( http://oz2014.skobslany.cz/ )
31.05.2014 31.5. OŽ Janov kr ( http://oz2014.skobslany.cz/ )
28.05.2014 28.5. PPŽ Troja ( http://www.zaket.cz/index.php?page=orientacni-beh/zaket-ppz/rozpisy-zavodu )
21.05.2014 21.5. PPŽ Krčák ( http://www.uskob.cz/poradani/ppz14/ )
17.05.2014 17.5. "ŽA" Turnov ( http://tur.cz/pekneprazdniny/index.php?page=za-2014-novinky )
14.05.2014 14.5. PPŽ PGP ( http://www.zaket.cz/index.php?page=orientacni-beh/zaket-ppz/rozpisy-zavodu )
01.05.2014 1.5. OŽ KAM sprint ( http://obkamenice.dccomp.cz/?page_id=4178 )
18.04.2014 18.4. Soustředění Doksy ( http://obkamenice.dccomp.cz/ )
13.04.2014 13.4. OŽ Jevany krátká ( http://www.tretra.org/events/events.php?event_id=10 )
12.04.2014 12.4. OŽ Háje sprint MS ( http://www.uskob.cz/poradani/pp14/ )
06.04.2014 6.4. OŽ Tymákov klasika ( http://vpm.eob.cz/zavody/vpm140405/ )
05.04.2014 5.4. OŽ Plzeň sprint ( http://vpm.eob.cz/zavody/vpm140405/ )
03.04.2014 3.4. Soustř. VD Sklárna ( http://dorost.skob-zlin.cz/ )
30.03.2014 30.3. OŽ Nebušice krátká ( http://www.fspraha.cz/14-pz-sarka.html )
29.03.2014 29.3. OŽ Nebušice NOB ( http://www.fspraha.cz/14-pz-sarka.html )
23.03.2014 23.3. ČPŠ HK ( http://ok99-ob.ok99.tmapserver.cz/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=51&Itemid=209 )
22.03.2014 22.3. OŽ Libotenice klas ( http://rou.wz.cz/zavod140322/ )
15.03.2014 15.3. SCM soustředění ( http://scmpraha.4fan.cz/articles.php?article_id=24 )
09.03.2014 9.3. PZL Vrabec ( http://roz.ini.cz/omnv14/ )
08.03.2014 8.3. PZL Praga Magica ( http://precek.cz/ob/pzl/14pm/ )
01.03.2014 1.3. PZL Líšná ( http://www.lisna.eu/gpl.htm )
09.02.2014 9.2. PZL Klánovice ( http://zimnividrholec.webnode.cz/ )
02.02.2014 2.2. PZL Dědův hrob ( http://ob_lbe.sweb.cz/Lokomotiva%20Beroun%20OB_soubory/Pzl14/pzl.htm )
26.01.2014 26.1. PZL Blýskava ( http://precek.cz/ob/scp/14zl/ )
11.01.2014 11.1. PZL Kozel ( http://opetnakozla.wz.cz/ )
05.01.2014 5.1. PZL Dobřichovice ( http://trikralova-klasika.webnode.cz/novinky/ )
22.12.2013 22.12. PZL Večerník ( http://www.skpraga.cz/pzl/Pzl2014/index.html )
21.12.2013 21.12. PZL J.Město ( http://pzltdjm.webnode.cz/ )
15.12.2013 15.12. PZL Senohraby ( http://www.skpraga.cz/pzl/Pzl2014/index.html )
07.12.2013 7.12. PZL M.Přílepy ( http://precek.cz/ob/scp/13zl/ )
06.12.2013 6.12. PZL Mikuláš ( http://www.skpraga.cz/rs2/index.php?text=176 )
01.12.2013 1.12. PZL Třeboc ( http://100k.8u.cz/ )
23.11.2013 23.11. PZL rokle ( http://preletpres3rokle.webnode.cz/ )
17.11.2013 17.11. SMIK ( http://ob.vse.cz/smik/ )
10.11.2013 10.11. Kunratická ( http://www.velkakunraticka.cz/hlavni.asp?stranka=1 )
04.11.2013 4.11. Bludička ( http://jd.xf.cz/2013-11-04-Dablicka-Bludicka.html )
02.11.2013 2.11. Pražské věže ( http://www.viprahlo.snadno.eu/ )
28.10.2013 28.10. OŽ Beroun ( http://www.ob-lbe.cz/sprint2013/ )
27.10.2013 27.10. OŽ Zvánovice ( http://precek.cz/ob/scp/13oz/ )
20.10.2013 20.10. OŽ Sulice ( http://obkamenice.dccomp.cz/?page_id=3425 )
19.10.2013 19.10. OŽ Bezděkov ( http://losmelnik.cz/poradame.php?zavod=stz13 )
12.10.2013 12.10. Zvolský běh ( http://ob.skzvole.cz/Zavody.aspx?T=635160866053685800 )
12.10.2013 12.10. Únětická 10 ( http://www.behej.com/zavod/9548-beh-o-unetickou-10 )
06.10.2013 6.10. OŽ Jíloviště ( http://www.fspraha.cz/2013-pz-jiloviste.html )
05.10.2013 5.10. OŽ Roztyly ( http://www.skpraga.cz/rs2/index.php?text=170 )
29.09.2013 29.9. MČR družstev ( http://www.tatran.org/mcr2013/ )
28.09.2013 28.9. MČR štafet ( http://www.tatran.org/mcr2013/ )
21.09.2013 21.9. MČR klasika ( http://klasika13.aljosa.org/ )
15.09.2013 15.9. "ŽA" Šemanov ( http://dkp.orienteering.cz/cz/budeme-poradat/za-zb-c-kokorinsko-2013 )
14.09.2013 14.9. "ŽA" Šemanov ( http://dkp.orienteering.cz/cz/budeme-poradat/za-zb-c-kokorinsko-2013 )
11.09.2013 11.9. PPŽ Vokovice ( http://losmelnik.cz/poradame.php?zavod=ppz2013 )
07.09.2013 7.9. "ŽA" Rychnov ( http://srk.webz.cz/cps2013/ )
07.09.2013 7.9. ČPŠ ( http://srk.webz.cz/cps2013/ )
24.08.2013 24.8. Prázdniny ( http://www.tur.cz/pekneprazdniny/ )
16.08.2013 16.8. Jičín sprinty ( http://rumcajsovy-mile.webnode.cz/ )
24.07.2013 24.7. Bohemia ( http://ok-bor.cz/bohemia2013/cz/rozpis-2/ )
23.06.2013 23.6. Olympiáda ( http://odm2013.olympic.cz/ )
22.06.2013 22.6. MČR krátká ( http://mcrkt2013.ssu.cz/ )
15.06.2013 15.6. "ŽA" Plzeň ( http://lpm.zcu.cz/za2013/ )
08.06.2013 8.6. OŽ 2x Nymburk ( http://www.skmeteorkacerov.cz/ob/nymburk/ )
01.06.2013 1.6. "B" Bohdalec ( http://pzr-zb-2013.webnode.cz/ )
29.05.2013 29.5. PPŽ Troja ( http://www.zaket.cz/index.php?page=orientacni-beh/zaket-ppz/rozpisy-zavodu )
25.05.2013 25.5. "ŽA" Vrbno ( http://sgvrbno.cz/wordpress/?page_id=3154 )
22.05.2013 22.5. PPŽ Krčák ( http://www.zaket.cz/index.php?page=orientacni-beh/zaket-ppz/rozpisy-zavodu )
19.05.2013 19.5. OŽ Řevnice ( http://www.uskob.cz/poradani/pp13/ )
18.05.2013 18.5. Únětická 12° ( http://www.unetickypivovar.cz/akce-v-pivovaru )
15.05.2013 15.5. PPŽ Bohnice ( http://dkp.orienteering.cz/cz/zppz-aktuality )
14.05.2013 14.5. Přebor škol ( http://roz.ini.cz/ps13/ )
11.05.2013 11.5. "ŽA" Brno ( http://acka2013.eob.cz/ )
08.05.2013 8.5. MČR sprint ( http://lpu.cz/mcr13/ )
04.05.2013 4.5. SAXBO ( http://web.okcha.net/Poradame/index.php?cislo=21 )
02.05.2013 2.5. Test dráha ( http://www.scmpraha.4fan.cz/news.php )
26.04.2013 26.4. Jarní ^ ( http://mlok.wz.cz/trojuhelnik/2013/trojuhelnik13.htm )
26.04.2013 26.4. SCM ( http://www.scmpraha.4fan.cz/articles.php?article_id=15 )
23.04.2013 23.4. Test kros ( http://www.scmpraha.4fan.cz/articles.php?article_id=16 )
21.04.2013 21.4. OŽ Mukařov ( https://sites.google.com/site/skok24praha/home/21-4-2013-pz-mukarov )
20.04.2013 20.4. MČR NOB ( http://den-orientacniho-behu.webnode.cz/nob/ )
14.04.2013 14.4. OŽ Příbram ( http://www.skpraga.cz/rs2/index.php?text=148 )
13.04.2013 13.4. OŽ Kbely ( http://ob.vse.cz/zavody/sprint13/ )
13.04.2013 13.4. OŽ Vinoř ( http://ob.vse.cz/zavody/sprint13/ )
08.04.2013 8.4. Vyšetření ( http://www.scmpraha.4fan.cz/articles.php?article_id=16 )
07.04.2013 7.4. OŽ Klánovice ( http://www.fspraha.cz/13-pz-klanovice.html )
05.04.2013 5.4. Přebor NOB ( http://tur.cz/jestedska/2013/ )
29.03.2013 29.3. Soustředění ( http://obkamenice.dccomp.cz/ )
15.03.2013 15.3 SCM ( http://www.scmpraha.4fan.cz/articles.php?article_id=15 )
09.03.2013 9.3. PZL Magica ( http://precek.cz/ob/pzl/13pm/ )
03.03.2013 3.3. PZL Matějská ( http://www.skpraga.cz/pzl/Pzl2013/index.html )
17.02.2013 17.2. PZL Roštěnka ( http://pzlrostenka.webnode.cz/ )
09.02.2013 9.2. PZL Chuť bahna ( http://brusleni.e-zpravy.cz/article.php?id=384 )
02.02.2013 2.2. Strom 2 míle ( http://cs.srichinmoyraces.org/beh-2-mile-praha )
19.01.2013 19.1. PZL Líšná ( http://velkacenalisne.wz.cz/ )
12.01.2013 12.1. PZL Ztrať se ( http://www.shellma.cz/ )
05.01.2013 5.1. PZL Kozel ( http://opetnakozla.wz.cz/ )
01.01.2013 1.1. Zvole ( http://ob.skzvole.cz/ )
22.12.2012 22.12. PZL Říčany ( http://www.senohraby.cz/ski/trenink-senohraby/pzl/ )
09.12.2012 9.12. PZL Přílepy ( http://precek.cz/ob/scp/12zl/ )
07.12.2012 7.12. PZL Mikuláš ( http://www.skpraga.cz/rs2/index.php?text=143-mikulasuv-kufr-7-12-2012 )
20.11.2012 20.11. Bludička ( http://jd.xf.cz/2012-11-20-Dablicka-Bludicka.html )
17.11.2012 17.11. SMIK ( http://ob.vse.cz/smik/ )
11.11.2012 11.11. Kunratická ( http://www.velkakunraticka.cz/hlavni.asp?stranka=1 )
09.11.2012 16.11. HULK Cup ( http://hulkcup.wz.cz/rozphc12.htm )
04.11.2012 4.11. OŽ Bohnice ( http://dkp.orienteering.cz/cz/poradane-zavody/budeme-poradat/prazsky-zebricek-bohnice-2012 )
28.10.2012 28.10. OŽ Pohoří ( http://obkamenice.dccomp.cz/?page_id=767 )
27.10.2012 27.10. OŽ Kamenice ( http://obkamenice.dccomp.cz/?page_id=767 )
21.10.2012 21.10. OŽ Babice ( http://www.ms.mff.cuni.cz/mfp/pz12/ )
13.10.2012 13.10. Únětická 10° ( http://www.behej.com/zavod/7393-beh-o-unetickou-10 )
06.10.2012 6.10. MČR štafety ( http://mcrdruzstva.eob.cz/ )
30.09.2012 30.9. Sprint TUR ( http://sok-turnov.sweb.cz/ )
23.09.2012 23.9. OŽ Jevany ( http://www.tretra.org/events/events.php?event_id=9 )
22.09.2012 22.9. OŽ Medový ( http://www.fspraha.cz/12-pz-trhon.html )
16.09.2012 16.9. ČP štafet ( http://www.skpraga.cz/soubory/zaps2012/ )
09.09.2012 9.9. "ŽB" Jihlava ( http://zb2012.okjihlava.com/ )
08.09.2012 8.9. "ŽB" Jihlava ( http://zb2012.okjihlava.com/ )
26.08.2012 26.8. Soustředění ( http://obkamenice.dccomp.cz/ )
25.08.2012 25.8. Pěkné prázdn. ( http://tur.cz/pekneprazdniny/ )
12.08.2012 12.8. Soustředění ( http://obkamenice.dccomp.cz/ )
20.06.2012 20.6. PPŽ štafety ( http://www.zaket.cz/index.php?page=orientacni-beh/zaket-ppz/novinky )
16.06.2012 16.6. SOBSA ( http://www.sobsa.cz/2012/vitalitas/start )
13.06.2012 13.6. PPŽ Hůrka ( http://www.zaket.cz/index.php?page=orientacni-beh/zaket-ppz/novinky )
06.06.2012 6.6. PPŽ Stromovka ( http://roz.ini.cz/ppz12/ )
03.06.2012 3.6. "ŽB" Kytlice ( http://ok-bor.cz/cp2012/ )
02.06.2012 2.6. "ŽB" Kytlice ( http://ok-bor.cz/cp2012/ )
01.06.2012 1.6. MČR sprint ( http://www.mcr2012decin.cz/ )
30.05.2012 30.5. PPŽ Hostivař ( http://www.zaket.cz/index.php?page=orientacni-beh/zaket-ppz/novinky )
26.05.2012 26.5. ČP štafet 2x ( http://ob.skprostejov.cz/ceskypohar/rozpis.html )
26.05.2012 26.5. Sprint Lipník ( http://ob.skprostejov.cz/ceskypohar/rozpis.html )
23.05.2012 23.5. PPŽ Troja ( http://www.zaket.cz/index.php?page=orientacni-beh/zaket-ppz/novinky )
19.05.2012 19.5. SAXBO ( http://web.okcha.net/Poradame/index.php?id=1&cislo=19 )
18.05.2012 18.-20.5. SCM ( http://scmpraha.ic.cz/scm_soust.php?telo=2 )
16.05.2012 16.5. PPŽ Ládví ( http://www.zaket.cz/index.php?page=orientacni-beh/zaket-ppz/novinky )
16.05.2012 16.5. Přebor škol ( http://stredoceskaoblast.unas.cz/index.php?text=581-prebor-skol-16-5-2012-praha-suchdol )
13.05.2012 13.5. "ŽB" Nasavrky ( http://lpu.cz/cp12/ )
12.05.2012 12.5. "ŽB" Nasavrky ( http://lpu.cz/cp12/ )
09.05.2012 9.5. PPŽ Světice ( http://www.ms.mff.cuni.cz/mfp/ZPPZ12/ )
06.05.2012 6.5. "ŽB" Chvaleč ( http://www.shk-ob.cz/zavody/2012_cz/ )
05.05.2012 5.5. "ŽB" Chvaleč ( http://www.shk-ob.cz/zavody/2012_cz/ )
01.05.2012 1.5. OŽ Háje ( http://obkamenice.dccomp.cz/zavody/sprint2012/ )
29.04.2012 29.4. OŽ Žilina ( http://kobkladno.unas.cz/sh12/ )
22.04.2012 22.4. OŽ Cukrák ( http://www.fspraha.cz/12-pz-lipence.html )
21.04.2012 21.4. MČR noční ( http://2012.mcrnob.cz/ )
15.04.2012 15.4. OŽ Březina ( http://precek.cz/ob/scp/12pz/ )
01.04.2012 1.4. OŽ Jedomělice ( http://stredoceskaoblast.unas.cz/index.php?text=564-predbezna-terminovka-oblastnich-zavodu-2012-verze-k-9-12-2011 )
31.03.2012 31.3. OŽ Spořilov ( http://www.skpraga.cz/rs2/index.php?text=123 )
25.03.2012 25.3. OŽ Jablonné ( http://www.skpraga.cz/rs2/index.php?text=122 )
23.03.2012 23.-25.3. SCM ( http://scmpraha.ic.cz/scm_soust.php?telo=2 )
18.03.2012 18.3. Praga Magica ( http://precek.cz/ob/pzl/12pm/ )
11.03.2012 11.3. Mudrlant ( http://obslp.blog.cz/1201/rozpis-mob )
04.03.2012 4.3. PZL Juliána ( http://www.kovojrv.cz/zavody.htm )
25.02.2012 25.2. PZL Mayrau ( http://www.skpraga.cz/pzl/Pzl2012/index.html )
28.01.2012 28.1. PZL Kladno ( http://www.skpraga.cz/pzl/Pzl2012/index.html )
22.01.2012 22.1. PZL Líšná ( http://velkacenalisne.wz.cz/ )
15.01.2012 15.1. PZL Hrob ( http://deduvmismas.huu.cz/ )
07.01.2012 7.1. PZL Kozel ( http://opetnakozla.wz.cz/ )
18.12.2011 18.12. PZL Večerník ( http://roz.ini.cz/vp11/ )
02.12.2011 2.12. PZL Mikuláš ( http://www.skpraga.cz/rs2/index.php?text=116 )
17.11.2011 17.11. SMIK ( http://ob.vse.cz/smik/ )
13.11.2011 11.11. Benátky - ITA ( http://venezia.hanaorienteering.cz/ )
30.10.2011 30.10. OŽ Nebušice ( http://www.fspraha.cz/2011-pz-sarka.html )
23.10.2011 23.10. OŽ Dubá ( http://dkp.orienteering.cz/rs/poadane-zavody/pz-2011-duba )
22.10.2011 22.10. OŽ Dubá ( http://dkp.orienteering.cz/rs/poadane-zavody/pz-2011-duba )
18.10.2011 18.10. Bludička ( http://www.jason-drson.com/index.php?stranka=bludicka.html )
09.10.2011 9.10. MČR klubů ( http://www.ksu.cz/mcr2011/index.html )
08.10.2011 8.10. MČR štafet ( http://www.ksu.cz/mcr2011/index.html )
02.10.2011 2.10. OŽ Čisovice ( http://www.precek.cz/ob/scp/11pz/?page=1 )
28.09.2011 28.9. OŽ Chodov ( http://www.skpraga.cz/rs2/index.php?text=106 )
25.09.2011 25.9. "B." Vesec ( http://www.owcliberec2011.cz/index.php?menu=public-competition&lang=cze )
24.09.2011 24.9. "B." Vesec ( http://www.owcliberec2011.cz/index.php?menu=public-competition&lang=cze )
19.09.2011 17.9. Zvole ( http://ob.skzvole.cz/zavod/pozvanka17.9.11.pdf )
11.09.2011 11.9. ČP štafet ( http://www.dobruska.cz/kob/cps2011/index.php?stranka=novinky )
10.09.2011 10.9. ČP štafet ( http://shk-ob.cz/zavody/2011_cz/ )
10.09.2011 10.9. Sprint ( http://shk-ob.cz/zavody/2011_cz/ )
20.08.2011 20.8. Soustředění ( http://roz.ini.cz/ )
26.06.2011 26.6. "B." Hradiště ( http://zb.eyoc2011.cz/?inc=new )
25.06.2011 25.6. "B." Sedlo ( http://zb.eyoc2011.cz/?inc=new )
15.06.2011 15.6. PPŽ štafety ( http://ok24.digres.cz/zavody/klacky2011/index.htm )
08.06.2011 8.6. PPŽ Vrabec ( http://roz.ini.cz/ppz11/ )
05.06.2011 5.6. "B." Lužany ( http://objicin.tpc.cz/wre2011/index.php?menu=101&jazyk=0 )
04.06.2011 4.6. "B." Pařez ( http://objicin.tpc.cz/wre2011/index.php?menu=101&jazyk=0 )
01.06.2011 1.6. PPŽ Ládví ( http://www.tretra.org/events/events.php?event_id=7&page_id=30 )
29.05.2011 29.5. 2x OŽ Mělník ( http://priro.hyperlink.cz/poradame/pz11.htm )
25.05.2011 25.5. PPŽ + OŽ ( http://ob.vse.cz/zavody/sprint11/ )
22.05.2011 22.5. ČP štafet ( http://www.orientacnibeh.cz/ob/cps.php )
21.05.2011 21.5. Sprint ( http://www.orientacnibeh.cz/ob/cps.php )
21.05.2011 21.5. ČP štafet ( http://www.orientacnibeh.cz/ob/cps.php )
19.05.2011 19.5. Přebor škol ( http://krob.eso9.cz/Pages/PreborSkol/PreborSkol.aspx )
18.05.2011 18.5. PPŽ Hrádek ( http://www.skpraga.cz/rs2/index.php?text=95-ppz-18-5-2011-krcsky-les )
15.05.2011 15.5. "B." H.N.Ves ( http://www.npa.cz/zavody/zebB2011/index.php )
14.05.2011 14.5. "B." Mostek ( http://www.skstudenec.cz/old/oos/zb11/ )
11.05.2011 11.5. PPŽ Troja ( http://www.zaket.cz/zppz_index.php?akce=2 )
04.05.2011 4.5. PPŽ Kamýk ( http://obkamenice.dccomp.cz/zavody/ppz2011/ )
22.04.2011 22.4. Velikonoce ( http://dkp.orienteering.cz/pe/ )
22.04.2011 22.4 Soustředění ( http://roz.ini.cz/ )
17.04.2011 17.4. 2x OŽ Kvílice ( http://skobslany.unas.cz/index.php )
17.04.2011 17.4. Soustředění ( http://stredoceskaoblast.unas.cz/index.php?text=474-soustredeni-zactva-15-17-4-2011-zilina )
10.04.2011 10.4. OŽ Dobřich ( http://www.uskob.cz/pp11/ )
09.04.2011 9. 4. 2x OŽ Dobřich ( http://www.uskob.cz/pp11/ )
03.04.2011 3. 4. OŽ Říčany ( http://www.ms.mff.cuni.cz/mfp/pz11/index.html )
26.03.2011 26. 3. OŽ Újezd ( http://www.fspraha.cz/2011-rozpis-pz.html )
25.03.2011 25.3. noční Újezd ( http://www.fspraha.cz/2011-rozpis-pp-nob.html )
12.03.2011 12.3. PZL Líšná ( http://velkacenalisne.wz.cz/ )
05.03.2011 5.3. Praga Magica ( http://precek.cz/ob/pzl/11pm/ )
12.02.2011 12.2. PZL Vinařice ( http://www.skpraga.cz/pzl/Pzl2011/index.html )
22.01.2011 22.1. PZL Hudlice ( http://krusnapzl.wz.cz/ )
04.12.2010 4.12. Mikuláš ( http://www.skpraga.cz/rs2/dokumenty/mikulassky-kufr-rozpis.pdf )
20.11.2010 20.11. Soustředění ( nenirozpis.html )
17.11.2010 17.11. SMIK ( http://ob.vse.cz/smik/ )
14.11.2010 14.11. Kunratická ( http://www.velkakunraticka.cz/hlavni.asp?stranka=2 )
06.11.2010 6.11. MTBO Maudi ( http://www.maudi.cz/maudicup2010/ )
30.10.2010 30.10. VIPrahlo ( http://www.viprahlo.snadno.eu/ )
24.10.2010 24.10. SŽ Pohoří ( http://obkamenice.dccomp.cz/zavody/pozary2010/ )
23.10.2010 23.10. SŽ Pohoří ( http://obkamenice.dccomp.cz/zavody/pozary2010/ )
17.10.2010 17.10. SŽ Černěves ( http://rou.wz.cz/zavod/index.html )
16.10.2010 16.10. SŽ Bouchal ( http://priro.hyperlink.cz/poradame/pz10.htm )
02.10.2010 2.10. SŽ Březina ( http://www.precek.cz/ob/scp/10pz/ )
25.09.2010 25.9. MČR družstev ( http://www.skpraga.cz/soubory/mcr2010/ )
18.09.2010 18.9. Zvole ( http://ob.skzvole.cz/ )
11.09.2010 11.9. "B" Čachnov ( http://www.obchrast.com/nz.php?nzid=658 )
04.09.2010 4.9 Štafety ( http://cps2010.ok-jilemnice.cz/index.php?no=3 )
04.09.2010 4.9. Hummel sprint ( http://www.ltu-ob.cz/janskelazne/ )
21.08.2010 21.8. Soustředění ( http://roz.ini.cz/ )
20.08.2010 20.8. Turnov ( http://www.tur.cz/pekneprazdniny/2010/index.php )
23.06.2010 23.6. PPŽ štafety ( http://zaket.cz/zppz_index.php?akce=2 )
16.06.2010 16.6. PPŽ Hostivař ( http://zaket.cz/zppz_index.php?akce=2 )
02.06.2010 2.6. PPŽ Ládví ( http://zaket.cz/zppz_index.php?akce=2 )
30.05.2010 30.5. SŽ Voděrady ( http://precek.cz/ob/scp/10oz/?page=2 )
29.05.2010 29.5. SŽ Kladno ( http://kobkladno.unas.cz/index.php )
26.05.2010 26.5. PPŽ Zvole ( http://ob.skzvole.cz/4zppz/ )
19.05.2010 19.5. PPŽ Suchdol ( http://roz.ini.cz/ppz10/ )
12.05.2010 12.5. PPŽ Lhotka ( http://ok24.digres.cz/zavody/zppz2010/ )
05.05.2010 5.5. PPŽ Troja ( http://zaket.cz/zppz_index.php?akce=2 )
25.04.2010 25.4. SŽ Kvílice ( http://skobslany.unas.cz/index.php )
25.04.2010 25.4. SŽ Kvílice ( http://skobslany.unas.cz/index.php )
23.04.2010 23.4. Soustředění ( http://roz.ini.cz/ )
21.04.2010 21.4. přebor škol ( http://dkp.orienteering.cz/rs/poadane-zavody/krajske-kolo-preboru-skol-2010 )
18.04.2010 18.4. SŽ Mníšek ( http://www.uskob.cz/dt/ )
17.04.2010 17.4. SŽ Mníšek ( http://www.uskob.cz/dt/ )
11.04.2010 11.4. Štafety ( http://www.skpraga.cz/rs2/index.php?text=67-pp-stafet-11-4-2010-valy )
10.04.2010 10.4. SŽ Jelence ( http://www.fspraha.cz/rozpis-pz-2010.html )
28.03.2010 28.3. SŽ Plasy ( http://lpm.zcu.cz/rs/phprs/ )
27.03.2010 27.3. SŽ Plasy ( http://lpm.zcu.cz/rs/phprs/ )
21.03.2010 21.3. Jarní sprint ( http://www.skpraga.cz/rs2/ )
14.03.2010 14.3. Praga Magica ( http://jenasvab.sweb.cz/ )
28.02.2010 28.2. PZL Kladno ( http://home.gli.cas.cz/mikulas/rozpismayrau.pdf )
21.02.2010 21.2. PZL Prosečn ( http://www.precek.cz/ob/scp/10zl/ )
14.02.2010 14.2 PZL Drnek ( http://kobkladno.unas.cz/pzl10/index.html )
24.01.2010 24.1. PZL Popov ( http://opetnakozla.wz.cz/ )
16.01.2010 16.1. PZL Karlík ( http://mmc.webz.cz/ )
19.12.2009 19.12. Klouzačka ( http://oksparta.cz/klouzacka/ )
13.12.2009 13.12. Ondřejov ( http://pzl.webzdarma.cz/ )
04.12.2009 4.12. Mikuláš ( http://stredoceskaoblast.unas.cz/index.php?text=317-mikulasuv-kufr-praha-letna-4-12-2009 )
17.11.2009 17.11. SMIK ( http://ob.vse.cz/smik/ )
08.11.2009 8.11. Kunratická ( http://www.velkakunraticka.cz/hlavni.asp )
07.11.2009 7.11. MTBO Maudi ( http://www.maudi.cz/maudicup2009 )
28.10.2009 28.10. STŽ Stará H. ( http://www.tretra.org/events/events.php?event_id=5 )
25.10.2009 25.10. STŽ Nedam ( http://dkp.orienteering.cz/pz/ )
24.10.2009 24.10. STŽ Říčany ( http://www.ms.mff.cuni.cz/mfp/pz09/index.html )
24.10.2009 24.10. Gigasport ( http://www.gigasport.cz/beh-cestlice?fil=15&sid=dvjhhoc4maq7s902ihgav1s6p4 )
18.10.2009 18.10. STŽ Slaný ( http://obslany.borec.cz/ )
10.10.2009 10.10. Zvole ( http://www.finporadenstvi.cz/obzvole/images/11ob.jpg )
01.10.2009 1.10 Petřín štafety ( http://www.atletivakci.cz/index.php?action=zobrazakci&id=143 )
27.09.2009 27.9. STŽ Tis ( http://www.skpraga.cz/rs2/index.php?text=60-sklarna-26-27-9-2009-3-etapy-oblastni-zebricek-smartmaps-cup )
26.09.2009 26.9. STŽ Tis ( http://www.skpraga.cz/rs2/index.php?text=60-sklarna-26-27-9-2009-3-etapy-oblastni-zebricek-smartmaps-cup )
05.09.2009 5.9. Sprint Liberec ( http://vli.tul.cz/liberec-sprint09/index.php?menu=aktuality )
05.09.2009 5.9. Štafety Liberec ( http://vli.tul.cz/liberec-stafety09/ )
22.08.2009 22.8. Prázdniny ( http://www.tur.cz/pekneprazdniny/2009/ )
15.08.2009 15.8. Soustředění ( http://www.tur.cz/pekneprazdniny/2009/ )
17.06.2009 17.6. PPŽ Suchdol ( http://zaket.cz/zppz_index.php?akce=2 )
14.06.2009 14.6. STŽ Rokyc ( http://www.fspraha.cz/tabid/131/Default.aspx )
13.06.2009 13.6. STŽ Rokyc ( http://www.fspraha.cz/tabid/131/Default.aspx )
03.06.2009 3.6. PPŽ Petrovice ( http://priro.hyperlink.cz/poradame/ppz09.htm )
31.05.2009 31.5. STŽ Zvánovice ( http://www.precek.cz/ob/scp/09oz/ )
30.05.2009 30.5. STŽ Zvánovice ( http://www.precek.cz/ob/scp/09oz/ )
27.05.2009 27.5. PPŽ Chodov ( http://zaket.cz/zppz_index.php?akce=2 )
20.05.2009 20.5. PPŽ Butovice ( http://www.dkp.orienteering.cz/ppz/ )
13.05.2009 13.5. PPŽ Nebušice ( http://zaket.cz/zppz_index.php?akce=2 )
06.05.2009 6.5. PPŽ Troja ( http://zaket.cz/zppz_index.php?akce=2 )
05.05.2009 5.5. Přebor Prahy ( http://ob.vse.cz/zavody/sprint09/ )
18.04.2009 18.4. STŽ Bouchal ( http://priro.hyperlink.cz/poradame/pz09.htm )
17.04.2009 17.4. Soustředění ( http://roz.ini.cz/ )
05.04.2009 5.4. STŽ Žilina ( http://kobkladno.unas.cz/sh09/index.html )
04.04.2009 4.4. STŽ Mníšek ( http://klobouk.fsv.cvut.cz/~hora/ob/zavody/090404vsp/ )
29.03.2009 29.3. STŽ Lysá ( http://ok24.digres.cz/zavody/pz2009/index.htm )
07.03.2009 7.3. Žehrovice ( http://www.kobkladno.unas.cz/pzl09/ )
25.01.2009 25.1. Popovice ( http://opetnakozla.wz.cz/ )
17.01.2009 17.1. Řevnice ( http://www.jezirko09.wz.cz/ )
11.01.2009 11.1. Zdice ( http://kix.fsv.cvut.cz/~vanicek/gpz/ )
20.12.2008 20.12. Hostivař ( http://oksparta.cz/klouzacka/ )
06.12.2008 6.12. Mikuláš ( http://www.skpraga.cz/rs2/ )
29.11.2008 29.11. Letná ( http://prague.over.cz/pragamagica.html )
17.11.2008 17.11. SMIK ( http://ob.vse.cz/smik/ )
09.11.2008 9.11. Kunratická ( http://www.velkakunraticka.cz/hlavni.asp )
01.11.2008 1.11. Kamenice ( http://mujweb.cz/www/kameniceob/zavod2008.htm )
26.10.2008 26.10. Kozly ( http://www.ms.mff.cuni.cz/mfp/pz08/ )
25.10.2008 25.10. Cerhovice ( http://priro.hyperlink.cz/poradame/pz08.htm )
19.10.2008 19.10. Třemšín ( http://www.skpraga.cz/rs2/ )
18.10.2008 18.10. Obory ( http://www.fspraha.cz/tabid/104/Default.aspx )
05.10.2008 5.10. Osinalice ( http://dkp.orienteering.cz/pz/ )
04.10.2008 4.10. Osinalice ( http://dkp.orienteering.cz/pz/ )
29.08.2008 29.8. Jesenice ( http://www.kosjesenice.cz/labyrint2008/ )
25.06.2008 25.6. Závěr PPŽ ( http://www.zaket.cz/zppz_index.php?akce=2 )
18.06.2008 18.6. PPŽ Suchdol ( http://roz.ini.cz/ppz08/ )
11.06.2008 11.6. PPŽ Troja ( http://www.zaket.cz/zppz_index.php?akce=2 )
04.06.2008 4.6. PPŽ Odolka ( http://www.spoluhraci.cz/odv-ob/schedule.php?action=detail&article-id=595&category-id=253&club-id=112 )
28.05.2008 28.5. PPŽ Hrádek ( http://www.skpraga.cz/rs2/index.php?text=29-krcsky-les-28-5-2008-3-zavod-zppz )
21.05.2008 21.5. PPŽ Hostivař ( http://priro.hyperlink.cz/poradame/ppz08.htm )
14.05.2008 14.5. PPŽ Baba ( http://dkp.orienteering.cz/ppz/ )
08.05.2008 8.5. BAJKonur ( http://www.viprahlo.snadno.eu/VIPrahly_BAJKonur_08.html )
01.05.2008 1.5. Ládví ( http://www.tretra.org/events/events.php?event_id=1%3C/td%3E%3C/tr%3E )
26.04.2008 26.4. Stará Huť ( http://www.precek.cz/ob/scp/08pz/ )
23.04.2008 23.4. Přebor škol ( http://preborskol.aspweb.cz/index.htm )
20.04.2008 20.4. Pochválov ( http://obslany.borec.cz/index.php )
13.04.2008 13.4. Plaveč u Jes. ( http://www.kosjesenice.cz/ )
12.04.2008 12.4. Tis u Blatna ( http://www.skpraga.cz/rs2/index.php?text=14-tis-2008-2-oblastni-zebricek-smartmaps-cup%3C/td%3E%3C/tr%3E )
04.04.2008 3.-5.4. Soustředění ( http://roz.ini.cz/ )
29.03.2008 29.3. Botič river ( http://ob.vse.cz/zavody/sprint08/index.php )
22.03.2008 22.3. Velikonoce ( http://dkp.orienteering.cz/pe )
15.03.2008 15.3. Jarní skály ( http://mujweb.cz/www/SOK-Turnov/privat_d/kost2008.htm )
07.12.2007 7.12. Mikuláš ( http://www.skpraga.cz/pzl/Pzl2008/index.html )
17.11.2007 17.11. SMIK ( http://ob.vse.cz/smik/smik07/index.htm )
27.10.2007 27.10. Vidim ( http://pz-koko.blogspot.com/ )
21.10.2007 21.10. Tis ( http://www.volny.cz/betov/PPZ/rozpis%2020%20-%2021.htm )
16.09.2007 16.9. Dražejov ( http://dkp.orienteering.cz/zb07/ )
24.06.2007 24.6. Řevničov ( http://obslany.borec.cz/rozpis.php )
20.06.2007 20.6. PPŽ Hostivař ( http://zaket.cz/zppz_index.php?akce=2 )
13.06.2007 13.6. PPŽ Milíčák ( http://zaket.cz/zppz_index.php?akce=2 )
06.06.2007 6.6. PPŽ Suchdol ( http://roz.ini.cz/ppz07/ )
30.05.2007 30.5. PPŽ Troja ( http://zaket.cz/zppz_index.php?akce=2 )
23.05.2007 23.5. PPŽ Baba ( http://zaket.cz/zppz_index.php?akce=2 )
16.05.2007 16.5. PPŽ Odolka ( http://zaket.cz/zppz_index.php?akce=2 )
29.04.2007 29.4. Březina ( http://www.precek.cz/ob/scp/07pz/rz.html )
15.04.2007 15.4. Jelence ( http://fsp.ini.cz/pzkt07/novinky.php )
25.03.2007 25.3. Stará Huť ( http://www.tretra.org/pz25032007.php )
18.03.2007 18.3. Mudrlant ( http://sorry.vse.cz/~xsafj03/o/zavody/mob07/MOB7_propozice.pdf )
17.02.2007 17.2. Žehrovice ( http://www.kobkladno.unas.cz/pzl/ )
10.02.2007 10.2. Zahořany ( http://sweb.cz/ob_lbe/Lokomotiva%20Beroun%20OB_soubory/Pzl07/pzl.htm )
21.01.2007 21.1. Bojov ( http://www.precek.cz/ob/scp/07zl/rozpis.html )
13.01.2007 13.1. Štěchovice ( http://www.mfp.wz.cz/stechovicky_poklad_2007.htm )
07.01.2007 7.1. Kytín ( http://betov.org/index.php?What=10295 )