>>> Závody podle délky - Tomáš
>>> Orientační běh

Datum   Místo Délka
10.06.2017   MČR - Lipnice n.Sáz. - krátká - kv. 406
05.12.2015   PZL - Malé Přílepy 17,15
05.03.2011   PZL - Praga Magica 16,4
02.11.2013   Pražské věže 16,3
20.03.2016   STŽ - Chodouny - klasika 16,2
22.12.2013   PZL - Večerník 16
01.12.2013   PZL - Třeboc - 100 kontrol 15,48
09.02.2014   PZL - Klánovice 15,05
29.11.2014   PZL - Újezd nad Lesy 15,02
19.03.2017   PZL - Velká cena Líšné 15
09.03.2013   PZL - Praga Magica 14,65
13.12.2014   PZL - Braník 14,64
20.10.2016   Bludička - noční v Ďábličáku 14,5
14.03.2010   PZL - Praga Magica 14,5
04.12.2016   PZL - Malé Přílepy 14,2
05.03.2016   PZL - Praga Magica 14,15
18.03.2012   PZL - Praga Magica 14
08.03.2015   PZL - Praga Magica 13,91
24.01.2015   PZL - Třebotov 13,84
04.01.2014   PZL - Dobřichovice 13,81
10.12.2016   PZL - Hvězda 13,6
12.03.2016   Jarní skály - Kost 13,23
13.05.2017   "B" - Křižany - klasika 13
13.02.2016   PZL - Babice 13
08.03.2014   PZL - Praga Magica 12,93
20.11.2012   Bludička - noční v Ďábličáku 12,8
18.12.2011   PZL - Fandův Večerník 12,6
22.12.2012   PZL - Říčany 12,5
30.01.2015   PZL - Podvinný Mlýn - noční mosty 12,4
18.10.2011   Bludička - noční v Ďábličáku 12
31.10.2015   JEŽ - Liberec-Vesec - klasika 12
12.01.2013   PZL - Lužná - Ztra se 12
21.12.2013   PZL - Hostivařská přehrada 11,81
09.12.2012   PZL - Malé Přílepy 11,5
17.02.2013   PZL - Mukařov 11,5
24.09.2017   MČR - Raspenava - klasika - finále 11,33
29.11.2008   PZL - Letná a Staré Město 11,25
11.01.2009   PZL - Zdice 11,2
08.02.2015   PZL - Terezín - scorelauf 11,1
02.12.2015   F1 - noční závod - Statenice Juliana 11
27.12.2014   PZL - Zlenice 10,77
14.02.2015   PZL - Rokytka - Černý Most 10,77
06.06.2015   "A" - Štěměchy - klasika 10,68
11.01.2014   PZL - Velké Popovice 10,61
29.03.2015   ZȎ - Soseň u Jesenice - klasika 10,6
18.12.2016   PZL - Večerník - Háje 10,6
07.12.2013   PZL - Malé Přílepy 10,52
15.12.2013   PZL - Senohraby 10,5
15.07.2017   H.S.H. Cup - 2.etapa 10,5
17.05.2015   "A" - Albrechtice u Sušice - klasika 10,48
26.07.2017   Bohemia - 1.etapa - klasika 10,28
15.11.2014   21.MS SMIK - Říčany 10,21
28.10.2015   Bludička - noční v Ďábličáku 10,2
10.09.2016   "A" - Hrabětice - klasika 10,17
11.03.2017   Jarní skály - Kost 10
07.01.2017   PZL - Velké Popovice 10
04.11.2013   Bludička - noční v Ďábličáku 10
30.04.2016   "A" - Trutnov - klasika 9,93
18.06.2016   "B" - Žihle - klasika 9,9
04.10.2015   STŽ - Řevnice - klasika 9,84
07.11.2015   VȎ - Bělečský mlýn - krátká 9,84
10.01.2015   PZL - Velké Popovice 9,78
23.09.2017   MČR - Raspenava - klasika - semifinále 9,74
01.03.2015   PZL - Líšná 9,7
29.05.2016   "A" - Černá Voda - klasika 9,6
09.04.2017   ČPŠ - Rantířov 9,5
04.02.2017   PZL - Zahořany - Dědův hrob 9,5
08.04.2017   MČR - Rantířov - noční 9,5
28.07.2017   Bohemia - 3.etapa - klasika 9,4
17.11.2016   23.MS SMIK - Jevany 9,4
03.04.2016   STŽ - Rakovník - krátká 9,36
02.10.2016   MČR - Pustá Rybná - klasika - fin 9,34
09.02.2008   PZL - Mokrovraty 9,3
11.05.2013   "A" - Kramolín - klasika 9,22
28.01.2012   PZL - Kamenné Žehrovice 9,2
30.07.2017   Bohemia - 5.etapa - klasika 9,2
06.08.2017   Advanta - 3.etapa 9,2
22.03.2014   STŽ - Libotenice 9,19
14.05.2016   "B" - Halouny - klasika 9,17
23.11.2013   PZL - Písnice 9,06
12.03.2011   PZL - mudrlant Líšná 9
03.03.2013   PZL - Matějská - Šárka 9
01.03.2014   PZL - Líšná 8,94
17.11.2015   22.MS SMIK - Statenice 8,8
18.08.2013   Rumcajsovy míle - Brada - zkrácená 8,8
16.06.2012   SOBSA Bulovka 8,7
05.04.2013   Přebor NOB - Drhleny 8,5
19.03.2016   ČPŠ - Hradec Králové 8,5
15.06.2013   "A" - Mezholezy u Plzně - krátká 8,5
19.10.2013   STŽ - Horní Bezděkov - krátká 8,5
01.06.2013   "B" - Bohdalec 8,5
01.10.2016   MČR - Pustá Rybná - klasika - kv 8,45
14.08.2016   Česká Kanada - 5.etapa 8,45
11.10.2015   MČR - Vracov - štafety kluby 8,4
10.10.2015   MČR - Vracov - štafety 8,4
13.06.2015   SAXBO - klasika 8,4
18.07.2015   Advanta Cup - Golinsk - klasika 8,3
06.12.2013   PZL - Mikulášův kufr - Krčák 8,24
25.06.2017   ZȎ - Žihle - klasika 8,2
20.04.2013   MČR - noční - Dolní Bousov 8,2
19.07.2014   H.S.H. Cup - Salavice 8,2
16.07.2017   H.S.H. Cup - 3.etapa 8,2
22.01.2012   PZL - Broumy 8,2
21.02.2010   PZL - Prosečnice 8,2
22.05.2016   SAXBO - Oybin - krátká 8,2
03.09.2016   STŽ - Libušín - klasika 8,2
12.10.2014   MČR - štafety oblasti - DOSPĚLÍ 8,12
17.09.2017   ČPŠ - Vojice 8,1
25.09.2016   STŽ - Mšec - klasika 8,1
29.10.2014   Bludička - noční v Ďábličáku 8,1
16.04.2016   MČR - Doksy - noční 8,02
08.09.2013   6.ČP štafet - Hradisko 8,01
12.02.2011   PZL - Mayrau Vinařice 8
08.12.2007   PZL - Hodkovičky - Držte si klobouky 8
04.03.2012   PZL - Juliána 8
07.01.2007   PZL - Kytín 8
27.10.2013   STŽ - Zvánovice - krátká 8
02.12.2011   PZL - Mikulášův kufr - Krčák 8
20.10.2013   STŽ - Hlubočinka - klasika 8
05.01.2013   PZL - Velké Popovice 8
01.11.2014   STŽ - Mšec -klasika 7,97
16.01.2010   PZL - Karlík u Dobřichovic 7,9
13.12.2009   PZL - Ondřejov 7,9
27.12.2015   PZL - ښtěk 7,83
15.09.2017   ČPŠ - Miletín 7,8
23.01.2010   PZL - Velké Popovice 7,8
27.05.2017   STŽ - Dobříš - klasika 7,76
17.11.2013   20.MS SMIK - Stříbrná Lhota 7,69
31.05.2015   ČPŠ - Kroučová - neděle 7,67
11.09.2013   PPŽ - Šárka 7,6
12.06.2016   JEŽ - Milíře u Jablonce - klasika 7,6
17.11.2007   14.MS SMIK - Újezd nad Lesy 7,6
17.11.2010   17.MS SMIK - Káraný 7,6
30.03.2014   STŽ - Nebušice 7,5
11.02.2017   PZL - Voznice - Brdy speciál 7,5
02.02.2014   PZL - Dědův hrob - Zahořany 7,5
13.11.2011   2.etapa - MOV Venezia - Benátky 7,5
29.05.2013   PPŽ - Troja 7,5
06.09.2014   "A" - Suchá Rudná - klasika 7,5
28.03.2015   STŽ - Oseček u Poděbrad - krátká 7,5
07.12.2012   PZL - Mikulášův kufr - Krčák 7,5
21.12.2014   PZL - Večerník - Bohnice 7,48
14.09.2013   "A" - Šemanovice - klasika 7,43
17.02.2007   PZL - Kamenné Žehrovice 7,4
11.03.2012   PZL - Mudrlant Zbraslav 7,4
14.06.2015   SAXBO - krátká 7,39
26.05.2013   ČPŠ - Vrbno pod Pradědem 7,37
02.04.2016   STŽ - Rakovník - klasika 7,36
06.10.2013   STŽ - klasika - Jíloviště 7,34
14.04.2013   STŽ - Buk u Příbrami 7,34
06.08.2015   Bohemia - 2.etapa - klasika 7,3
24.09.2016   STŽ - Malá Chuchle - krátká 7,2
27.09.2014   MČR - klasika - Ralsko - semifinále 7,2
13.08.2016   Česká Kanada - 4.etapa 7,2
18.01.2017   F1 - noční Suchdol 7,2
08.04.2016   JEŽ - Jílové u Děčína - klasika 7,2
14.05.2011   "B" - Mostek 7,2
08.06.2016   PPŽ - Bohnice 7,2
30.09.2017   STŽ - Jíloviště - klasika 7,15
25.10.2015   STŽ - Horní Bezděkov - krátká 7,11
24.04.2016   STŽ - Jíloviště - klasika 7,1
15.10.2017   JEŽ - Nová Ves nad Nisou - krátká 7,1
21.05.2016   SAXBO - Oybin - klasika 7,1
27.02.2016   PZL - Chodovská tvrz 7,1
18.09.2016   ČPŠ - Velká Bíteš 7,1
17.11.2011   18.MS SMIK - Říčany 7,09
19.10.2015   Noční závod - Bohnice 7,07
20.02.2016   PZL - Řevnice 7,07
26.09.2015   MČR - Klepáčov - klasika - semifinále 7
02.12.2016   PZL - Mikulášův kufr - Krčák 7
28.09.2014   MČR - klasika - Ralsko - finále "B" 7
23.03.2014   ČPŠ - Vysoká nad Labem 7
19.10.2014   STŽ - Kamenice - krátká 7
02.11.2016   Noční závod - Bohnice 7
17.11.2012   19.MS SMIK - Cukrák 7
27.09.2015   MČR - Klepáčov - klasika - finále 7
19.01.2013   PZL - SMIK - Bouchalka 7
07.08.2015   Bohemia - 3.etapa - klasika 7
25.02.2012   PZL - Mayrau Vinařice 6,97
05.05.2012   "B" - Chvaleč - klasika 6,93
17.01.2009   PZL - Řevnice 6,9
10.02.2007   PZL - Záhořany u Berouna 6,9
13.04.2014   STŽ - Jevany - krátká 6,85
14.01.2015   F1 nočák - Roztoky - Vrabec 6,8
22.01.2011   PZL - Hudlice 6,8
01.05.2017   Česko-polské dny 6,8
03.06.2015   PPŽ - Krčák 6,69
12.05.2012   "B" - Nasavrky - klasika 6,68
20.09.2014   STŽ - Krňany - klasika 6,63
26.10.2014   Bramberk - ještědský žebříček 6,63
15.05.2013   PPŽ - Bohnice 6,6
09.03.2014   PZL - 80 minut na Vrabci 6,59
14.11.2015   2.etapa - MOV Venezia - Benátky 6,58
22.09.2013   MČR - klasika - Rejvíz - finále "C" 6,52
09.02.2013   PZL - Chu bahna - Vašírov u Lán 6,5
05.06.2011   "B" - Lužany 6,5
07.09.2013   5.ČP štafet - Hradisko 6,5
25.09.2011   "B" - Liberec 6,5
12.09.2014   ČPŠ - 1.úsek - Libín 6,5
28.02.2010   PZL - Mayrau Vinařice 6,5
13.01.2007   PZL - Štěchovický poklad 6,5
18.06.2017   "B" - Litošice - krátká 6,5
28.05.2017   STŽ - Malíkovice - krátká 6,4
16.09.2016   ČPŠ - Velká Bíteš 6,4
04.05.2013   SAXBO 6,39
22.04.2017   STŽ - Týnec nad Sázavou - krátká 6,3
03.06.2017   "A" - Řitka - krátká 6,2
04.12.2010   PZL - Mikulášův kufr - Letná 6,2
25.05.2012   Štafety Vrbno pod Pradědem 6,2
17.11.2017   24.MS SMIK - Psáry 6,2
17.11.2009   16.MS SMIK - Zvole 6,1
10.04.2011   STŽ - Dobřichovice - neděle 6,1
09.10.2016   MČR - štafety kluby - Prysk 6,1
18.09.2010   Den SK Zvole 6
22.05.2013   PPŽ - Krčský les 6
06.11.2015   HULK Cup 6
16.11.2012   HULK noční štafety 6
25.06.2011   "B" - Sedlo 6
15.05.2016   "B" - Halouny - krátká 6
11.09.2010   "B" - Čachnov - sobota 6
05.06.2016   ČPŠ - Ivančice 6
16.02.2008   PZL - Kamenné Žehrovice 6
17.11.2006   13.MS SMIK - Točná 6
05.11.2017   STŽ - Velká Černoc - krátká 6
03.06.2016   ČPŠ - Sentice 6
21.09.2013   MČR - klasika - Rejvíz - semifinále 6
29.09.2013   MČR - družstva - Jablonec 6
09.08.2014   Rumpál - klasika - Luhačovice 5,9
25.08.2014   Pěkné prázdniny - E3 5,9
15.01.2012   PZL - Dědův Mišmaš 5,86
14.07.2017   H.S.H. Cup - 1.etapa 5,8
07.03.2009   PZL - Kamenné Žehrovice 5,8
20.05.2015   PPŽ - Lhotka 5,79
17.09.2011   Den SK Zvole 5,71
22.09.2012   STŽ - Medový Újezd 5,7
04.10.2014   STŽ - Šemanovice - klasika 5,7
02.06.2012   "B" - Kytlice - klasika 5,65
23.05.2012   PPŽ - Troja 5,6
21.04.2012   MČR - noční - Cukrák 5,6
15.04.2012   STŽ - Březina 5,6
08.09.2012   "B" - Jihlava - klasika 5,53
27.05.2015   PPŽ - Troja 5,53
20.01.2008   PZL - Voznice - zase na Aglaiu 5,5
22.05.2011   ČP štafet - Újezd u Chocně 5,5
18.05.2011   PPŽ - Hrádek 5,5
02.12.2007   PZL - Kozojedy - Modrobílý smrtiběh 5,5
04.12.2009   PZL - Mikulášův kufr - Letná 5,5
13.05.2015   PPŽ - Říčany 5,5
16.10.2010   STŽ - Bouchalka 5,5
19.07.2015   Advanta Cup - Teplice n.Metují - krátká 5,47
07.01.2012   PZL - Velké Popovice 5,45
01.04.2012   STŽ - Jedomělice 5,45
30.07.2013   Bohemia - 5.závod - Kytlice 5,4
07.04.2013   STŽ - Klánovice 5,4
14.06.2016   PPŽ - Krčák 5,4
28.10.2012   STŽ - Pohoří 5,4
21.08.2010   Pěkné prázdniny - Srbsko 5,4
01.01.2013   10. Novoroční zvolský orienák 5,4
17.05.2017   PPŽ - Vinoř 5,4
29.03.2009   STŽ - Lysá nad Labem 5,4
02.10.2010   STŽ - Březina 5,4
09.05.2012   PPŽ - Světice 5,37
07.06.2015   "A" - Štěměchy - krátká 5,34
21.04.2013   STŽ - Mukařov 5,31
16.05.2012   PPŽ - Ládví 5,3
26.03.2011   STŽ - Újezd nad Lesy 5,3
13.08.2017   Rumcajsky - 3.etapa 5,3
27.07.2017   Bohemia - 2.etapa - krátká 5,27
28.09.2013   MČR - štafety - Jablonec 5,23
14.05.2013   Přebor škol 5,2
27.07.2013   Bohemia - 2.závod - Chřibská 5,2
14.02.2010   PZL - Drnek za Kladnem 5,2
25.06.2013   Olympijské hry - Zlín - štafety 5,2
17.04.2011   STŽ - Kvílice - middle 5,2
30.05.2012   PPŽ - Hostivař 5,16
31.05.2017   PPŽ - Troja 5,1
17.11.2008   15.MS SMIK - Zbraslav 5,1
07.11.2014   HULK cup - štafety 5,1
20.09.2015   STŽ - Krňany - krátká 5,02
09.10.2011   MČR - družstva - Střítež 5
14.06.2017   PPŽ - Arabská 5
07.06.2017   PPŽ - Rohožník 5
01.10.2009   Štafety Petřín 5
18.03.2007   PZL - Klánovice - Mudrlant 5
10.08.2016   Česká Kanada - 1.etapa 5
19.06.2016   "B" - Žihle - krátká 5
12.03.2011   PZL - paměák Bouchalka 5
08.10.2011   MČR - štafety - Střítež 5
19.05.2012   SAXBO - sobotní závod 5
29.07.2013   Bohemia - 4.závod - Kytlice 5
21.05.2011   ČP štafet - Zdislav u Chrudimi 5
23.04.2016   STŽ - Jíloviště - krátká 5
01.06.2016   PPŽ - Hostivice 4,9
06.09.2009   Český pohár štafet - 2. 4,9
24.10.2010   STŽ - Pohoří 4,9
29.07.2017   Bohemia - 4.etapa - krátká 4,85
22.10.2011   STŽ - Dubá - sobota 4,85
11.04.2010   Mistrovství štafet PHA a SČ 4,8
11.10.2014   MČR - štafety družstva - MIX 4,78
25.08.2013   Pěkné prázdniny - 3.etapa 4,75
12.10.2013   Zvolský běh 4,7
04.04.2009   STŽ - Mníšek pod Brdy 4,7
14.06.2009   STŽ - Hůrky u Rokycan 4,6
07.09.2014   "A" - Suchá Rudná - krátká 4,6
12.08.2016   Česká Kanada - 3.etapa 4,6
01.05.2016   "A" - Trutnov - krátká 4,6
24.09.2011   "B" - Liberec 4,5
25.01.2009   PZL - Velké Popovice 4,5
06.10.2012   MČR - štafety - Ochoz u Brna 4,5
22.04.2012   STŽ - Cukrák Lipence 4,5
06.06.2012   PPŽ - Stromovka 4,5
27.06.2013   Olympijské hry - Zlín - krátká 4,5
12.05.2013   "A" - Kramolín - middle 4,49
12.05.2010   PPŽ - Lhotka 4,4
06.05.2009   PPŽ - Troja 4,4
17.04.2010   STŽ - Mníšek Skalka 4,4
19.10.2008   STŽ - Hutě pod Třemšínem 4,4
23.10.2010   STŽ - Pohoří 4,3
13.06.2012   PPŽ - Hůrka 4,3
11.09.2016   "A" - Hrabětice - krátká 4,25
19.09.2015   JEŽ - Provodín - krátká 4,25
15.09.2012   ČP štafet - Kozmice 4,23
20.06.2015   MČR - Jáchymov - krátká - kvalifikace 4,22
07.10.2012   MČR - družstva - Ochoz u Brna 4,2
05.08.2015   Bohemia - 1.etapa - krátká 4,2
03.06.2009   PPŽ - Petrovice 4,2
29.03.2014   STŽ - mistrovství NOB Nebušice 4,2
11.06.2017   MČR - Lipnice n.Sáz. - krátká - finále 4,2
12.05.2015   Přebor škol - Chuchle 4,2
16.08.2013   Rumcajsovy míle - Pařez - krátká 4,19
16.05.2015   "A" - Albrechtice u Sušice - krátká 4,15
28.05.2016   "A" - Černá Voda - krátká 4,1
31.05.2009   STŽ - Zvánovice - klasika 4,1
16.06.2013   "A" - Mezholezy u Plzně - klasika 4,1
12.09.2010   "B" - Čachnov - neděle 4,1
17.10.2010   STŽ - Černěves u Roudnice 4,1
23.06.2013   MČR - krátká - Kunčice - finále 4,1
03.04.2011   STŽ - Říčany 4,1
02.10.2011   STŽ - Čísovice 4,05
25.09.2010   MČR - štafety - Buk u Příbrami - štafety 4
04.09.2010   Český pohár štafet - Pecka - sobota 4
04.06.2011   "B" - Pařez 4
29.05.2011   STŽ - sprint Mělník dop. 4
10.09.2011   ČP štafet - Smržov 4
20.05.2009   PPŽ - Butovice 4
08.08.2015   Bohemia - 4.etapa - krátká 4
05.08.2017   Advanta - 2.etapa 4
08.05.2013   MČR - sprint - Chrudim 4
27.10.2012   STŽ - Kamenice Požáry 4
21.10.2012   STŽ - Babice 4
03.10.2015   STŽ - Řevnice - krátká 3,93
11.05.2011   PPŽ - Troja 3,9
01.11.2008   STŽ - Kamenice 3,9
01.06.2011   PPŽ - Ládví 3,9
29.04.2012   STŽ - Žilina 3,86
20.06.2012   PPŽ - štafety - Krčák 3,8
21.03.2010   Jarní sprint Hodkovičky 3,8
20.12.2008   Hostivař - Klouzačka 3,8
18.10.2009   STŽ - Jedomělice 3,8
22.06.2013   MČR - krátká - Kunčice - semifinále 3,8
24.05.2015   MČR - sprint štafety - Valašské Meziříčí 3,79
21.06.2015   MČR - Jáchymov - krátká - finále "B" 3,73
19.05.2011   Přebor škol 3,7
05.05.2010   PPŽ - Troja 3,7
15.05.2011   "B" - Horní Nová Ves 3,7
13.05.2012   "B" - Nasavrky - krátká 3,66
22.04.2011   Velikonoce ve skalách - 1.etapa 3,6
10.08.2014   Rumpál - krátká - Luhačovice 3,6
17.07.2015   Advanta Cup - Adršpach - sprint - E3 3,59
17.06.2015   PPŽ - Malešice 3,58
13.04.2013   STŽ - sprint Kbely 3,58
06.05.2012   "B" - Chvaleč - krátká 3,57
09.09.2012   "B" - Jihlava - krátká 3,51
14.09.2014   STŽ - Kozmice 3,5
23.06.2010   PPŽ - Štafety - Šárka 3,5
05.09.2010   Český pohár štafet - Pecka - neděle 3,5
26.09.2010   MČR - štafety - Buk u Příbrami - družstva 3,5
26.07.2013   Bohemia - 1.závod - Chřibská 3,5
25.10.2008   STŽ - Bouchalka 3,5
21.01.2007   PZL - Bojov - Samé jámy 3,5
30.12.2006   PZL - Senohraby 3,5
05.09.2009   Český pohár štafet - 1. 3,5
27.05.2012   ČP štafet - Lipník nad Bečvou - ne 3,5
04.05.2011   PPŽ - Lhotka 3,5
15.06.2011   Štafety Klánovice 3,5
26.05.2012   ČP štafet - Lipník nad Bečvou - so 3,5
13.11.2015   1.etapa - MOV Venezia - Ca´Savio 3,49
30.05.2015   "A" - Žatec - sprint 3,45
12.04.2014   STŽ - Chodov - mistrovství sprint 3,4
18.04.2010   STŽ - Mníšek Skalka 3,4
25.04.2010   STŽ - Kvílice 3,4
04.06.2016   "A" - Ivančice - sprint 3,4
19.12.2009   PZL - Řepy 3,4
21.09.2014   STŽ - Central park - sprint 3,38
30.10.2011   STŽ - Nebušice 3,35
18.08.2014   Rumcajsovy míle - E3 3,34
24.08.2013   Pěkné prázdniny - 1.etapa 3,32
09.06.2013   STŽ - sprint Nymburk - dopoledne 3,32
23.09.2012   STŽ - Jevany 3,3
06.12.2008   PZL - Mikulášův kufr 3,3
15.09.2013   "A" - Šemanovice - krátká 3,29
15.11.2015   3.etapa - MOV Venezia - Burano 3,28
25.05.2013   "A" - Karlova Studánka - sprint 3,24
04.08.2017   Advanta - 1.etapa 3,2
29.08.2008   Jesenický labyrint - 1.etapa 3,2
27.01.2008   PZL - Velké Popovice 3,2
23.08.2014   Pěkné prázdniny - E1 3,2
27.09.2009   STŽ - Tis u Blatna - 3.etapa 3,2
17.08.2013   Rumcajsovy míle - Jičín - sprint 3,18
05.10.2014   STŽ - Šemanovice - krátká 3,16
23.10.2011   STŽ - Dubá - neděle 3,15
10.04.2010   STŽ - Jelence 3,1
30.05.2007   PPŽ - Troja 3,1
21.05.2011   Sprint - Pardubice 3,1
16.07.2015   Advanta Cup - Teplice n.Metují - sprint 3,04
05.10.2013   STŽ - sprint - Roztyly 3,02
16.05.2012   Přebor škol 3
13.05.2009   PPŽ - Nebušice 3
26.06.2011   "B" - Hradiště 3
18.04.2009   STŽ - Bouchalka 3
05.04.2009   STŽ - Žilina 3
27.03.2010   STŽ - Plasy 3
28.03.2010   STŽ - Plasy 3
16.09.2017   "A" - Lázně Bělohrad - sprint 3
27.05.2009   PPŽ - Chodov 3
25.08.2012   Pěkné prázdniny - E1 3
04.06.2014   PPŽ - Ládví 3
28.10.2013   STŽ - Beroun - sprint 3
26.08.2012   Pěkné prázdniny - E3 3
28.07.2013   Bohemia - 3.závod - Kytlice 3
21.04.2010   Přebor škol 3
17.07.2015   Advanta Cup - Adršpach - sprint - E2 2,95
20.04.2008   STŽ - Pochválov 2,9
30.05.2009   STŽ - Zvánovice - krátká 2,9
04.09.2016   STŽ - Vokovice - sprint 2,9
25.06.2008   Sprint Prokopské údolí 2,9
25.03.2011   Přenor NOB - Újezd nad Lesy 2,9
13.04.2008   STŽ - Plaveč u Jesenice 2,8
07.05.2016   MČR - Uherský Brod - sprint 2,8
02.06.2010   PPŽ - Ládví 2,8
29.05.2010   STŽ - Kladno 2,8
21.10.2007   STŽ - Tis u Blatna 2,8
22.08.2009   Prázdniny Rovensko - 2.etapa 2,8
26.09.2009   STŽ - Tis u Blatna - 1.etapa 2,8
07.09.2013   "A" - Rychnov nad Kněžnou - sprint 2,77
03.06.2012   "B" - Kytlice - krátká 2,76
09.04.2011   STŽ - Dobřichovice - sobota dopoledne 2,7
16.08.2014   Rumcajsovy míle - E1 2,7
24.08.2013   Pěkné prázdniny - 2.etapa 2,7
17.04.2011   STŽ - Kvílice - sprint 2,7
01.01.2016   Zvole - novoroční paměák 2,7
09.04.2011   STŽ - Dobřichovice - sobota odpoledne 2,7
24.08.2014   Pěkné prázdniny - E2 2,7
17.09.2016   "A" - Brno Nový Lískovec - sprint 2,6
08.05.2016   MČR - sprint štafety - Uherský Brod 2,6
26.10.2008   STŽ - Kozly 2,6
13.06.2007   PPŽ - Milíčák 2,55
08.08.2014   Rumpál - sprint - Luhačovice 2,54
28.09.2011   STŽ - Chodov - sprint 2,5
26.04.2008   STŽ - Stará Hu 2,5
14.05.2008   PPŽ - Baba 2,5
12.04.2008   STŽ - Tis u Blatna 2,5
11.06.2008   PPŽ - Troja 2,5
22.04.2007   STŽ - Březina 2,5
30.05.2010   STŽ - Černé Voděrady 2,5
23.05.2007   PPŽ - Baba 2,5
24.10.2009   STŽ - Říčany + Gigasport 2,5
26.04.2013   Sprint Mariánské Lázně 2,5
28.10.2009   STŽ - Stará Hu 2,5
29.05.2011   STŽ - sprint Mělník odp. 2,5
19.08.2014   Rumcajsovy míle - E4 2,49
31.03.2012   STŽ - Spořilov 2,45
16.06.2010   PPŽ - Petrovice 2,4
19.05.2010   PPŽ - Suchdol 2,4
25.05.2011   STŽ - sprint Žižkov 2,4
25.03.2007   STŽ - Stará Hu - Ježibaba 2,4
13.09.2014   "A" - Hostinné - sprint 2,4
26.05.2010   PPŽ - Zvole 2,4
10.09.2011   Sprint - Jaroměř 2,4
18.10.2008   STŽ - Obory u Příbrami 2,4
04.11.2012   STŽ - Bohnice 2,4
09.06.2013   STŽ - sprint Nymburk - odpoledne 2,31
15.04.2007   STŽ - Jelence 2,3
30.09.2012   Sprint Turnov 2,3
24.06.2013   Olympijské hry - Zlín - sprint 2,3
07.12.2007   PZL - Mikulášův kufr 2,3
25.10.2009   STŽ - Nedamov u Dubé 2,3
02.04.2017   STŽ - Mšeno - MS sprint 2,3
18.06.2014   PPŽ - Stromovka 2,3
25.08.2012   Pěkné prázdniny - E2 2,3
30.08.2008   Jesenický labyrint - 2.etapa 2,3
18.06.2008   PPŽ - Suchdol 2,25
17.08.2013   Rumcajsovy míle - Brada - sprint 2,25
05.10.2008   STŽ - Osinalice neděle 2,2
06.06.2007   PPŽ - Suchdol 2,2
15.09.2012   Sprint cup - Konopiště 2,2
01.05.2012   STŽ - Háje - sprint 2,2
08.06.2011   PPŽ - Suchdol 2,2
04.10.2008   STŽ - Osinalice sobota 2,2
20.06.2007   PPŽ - Hostivař 2,2
31.08.2008   Jesenický labyrint - 3.etapa 2,2
27.10.2007   STŽ - Vidim 2,2
12.11.2011   1.etapa - MOV Venezia - Padova 2,1
24.06.2007   STŽ - Řevničov 2,1
22.08.2009   Prázdniny Rovensko - 1.etapa 2,1
21.05.2008   PPŽ - Hostivař 2,1
13.04.2013   STŽ - sprint Vinoř 2,01
20.08.2006   STŽ - Branžež 2
02.12.2006   PZL - Mikulášův kufr 2
09.04.2006   STŽ - Řevničov 2
28.10.2006   STŽ - Zakšín u Dubé 2
15.10.2006   STŽ - Stará Hu u Dobříše 2
14.10.2006   STŽ - Stará Hu u Dobříše 2
08.10.2006   STŽ - Pohoří u Jílového 2
07.10.2006   STŽ - Hutě pod Třemšínem 2
10.12.2006   PZL - Noční Suchdol 2
03.09.2006   STŽ - Osinalice 2
01.01.2017   Zvole - novoroční paměák 2
21.06.2006   PPŽ - Suchdol 2
14.06.2006   PPŽ - Hvězda 2
07.06.2006   PPŽ - Troja 2
04.06.2006   STŽ - Bedlno u Jesenice 2
27.05.2006   STŽ - Pochválov 2
24.05.2006   PPŽ - Milíčovský les 2
17.05.2006   PPŽ - Krčák 2
14.05.2006   STŽ - Březina u Rokycan 2
28.09.2006   STŽ - Okrouhlo 2
26.05.2012   Sprint - Lipník nad Bečvou 2
01.01.2015   Zvole - novoroční paměák 2
07.05.2017   MČR - sprint - Brno 2
13.06.2009   STŽ - Hůrky u Rokycan 2
25.04.2010   STŽ - Kvílice - sprint 2
01.06.2012   MČR - sprint - Děčín 1,99
17.08.2014   Rumcajsovy míle - E2 1,98
28.05.2008   PPŽ - Krčák 1,8
16.09.2007   STŽ - Dražejov 1,8
04.06.2008   PPŽ - Odolena Voda 1,75
01.05.2008   STŽ - Ládví 1,75
23.08.2009   Prázdniny Rovensko - 3.etapa 1,7
16.05.2007   PPŽ - Odolená voda 1,7
17.06.2009   PPŽ - Suchdol 1,7
04.09.2010   Hummel sprint 1,6
23.05.2015   MČR - sprint - Valašské Meziříčí 1,52
05.05.2009   STŽ - Židovské pece 1,5
23.04.2008   Přebor škol - krajské kolo 1,5
05.09.2009   Hummel cup - sprint 1,4
29.03.2008   STŽ - Sprint Petrovice 1,3
30.08.2008   Jesenický labyrint - supersprint 0,5
09.11.2008   75. ročník - Velká Kunratická 0,37